Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Slow Down-Official Music Video !!

Go down 
АвторСъобщение
ŞëŁèñâtør
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

( : ŞëŁèñâtør Førèvèr <3333
Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Slow Down-Official Music Video !!   Нед Юли 21, 2013 3:02 pm

Здравейте,знаете ли новината?!Клипът към Slow Down е излязъл!Само,че е излязал нелегално.dull Клипа е страхотен,но все пак Селена е положила доста труд за него и накрая потребител в youtube да го пусне!Потребителите,разочаровани помолили екипа на youtube да го махнат,така и станало.След това официалния профил в youtube за Селена @selenagomezVEVO пусна официалния клип на 19.07,който досега има 1 003 208 гледания.dance (междудругото щях да пусна темата вчера и тогава имаше само 400 000 и нещо laugh ).Ето и линка към самата песен---->

Лично мнение----->Песента е уникална.Видеото също.Няма втори като тях.dance Вече съм го пускала 150+ пъти и съседите сигурно я знаят наизуст 1032 1038 

Айде,давайте Вие мнения за видеото ;** In Love

Последната промяна е направена от ŞëŁèñâtør на Нед Юли 21, 2013 9:52 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Re: Slow Down-Official Music Video !!   Нед Юли 21, 2013 7:15 pm

Youtube имат опция за вграждане на видео. И по този начин да публикуваш линка тук.

На мен клипът ми харесва. Показана е точно каквото очаквах нощната част. Много добра игра със светлините. не очаквах че фокусът по време на целия клип, ще е постоянно върху нея, което няма как да не ме радва де. Харесва ми стила на обличане. Особено където върви на алеята. In Love 
Сега очаквам да направи заслужения пробив. Айде вече време е. Има нужните елементи да оглави чартовете. За момента няма грешка - и песен и видео са на високо ниво.
Върнете се в началото Go down

Slow Down-Official Music Video !!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Видео / Video :: Музикални клипове-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Безплатен форум | © phpBB | Поддръжка на форума | Връзки | Сигнал за злоупотреба | Създайте свой собствен блог