Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Come and Get It

Go down 
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468

ПисанеЗаглавие: Come and Get It   Пет Май 10, 2013 9:16 pm

На седми излезе клипа към Come and Get It. Аз мисля, че е страхотен. heart

A good soldier is a coward most of the time and sometimes brave
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin

Warn :
0 / 1000 / 100

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4129

ПисанеЗаглавие: Re: Come and Get It   Сря Май 15, 2013 11:18 pm

Много ми харесва, различен е от досегашните й ... И танците са суперр, не разбирам защо не е заложила на тях по-рано. ;d

http://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Re: Come and Get It   Нед Юни 09, 2013 4:10 pm

Нейсе да изпълним обещанието към Надя.

Аз също много харесах видеото. Изключително жизнерадостно и натурално. Много добре избрана локация за снимки - полянката е уникалната. Добре са поиграли и с цветовете - адски ярки и придаващи настроение. Индийският мотив добре се вплита в идеята на клипа. Като видях клипа не знам защо, но веднага ме удари носталгията. Още си спомням как тука във форума обсъждахме есента на 2009г. как искаме Селена да излезе от зеления екран и да снима навън в естествена среда. И ето 3 години и половина години по-късно, Селена удари може би тавана с най-натуралното видео, което е правила досега. Толкова много зеленина, толкова много природа. Развитието й е фантастично. Да не споменавам колко великолепно изглежда Селена.

Нямам търпение за следващия клип особено ако е Slow down.
ŞëŁèñâtør
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

( : ŞëŁèñâtør Førèvèr <3333
Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Come and Get It   Нед Юли 21, 2013 10:01 pm

Страхотен клип(и песен).Избрани са идеално сцените за снимки-зелената поляна,водата и т.н.Избирани са предимно светли и ярки цветове-много рядко тъмни.Индийското в песента-танците,някои от движенията(поне на мен така ми се струва),мелодията в началото и тук-таме в песента.Всичко в песента е добре подбрано,както трябва.Последните два клипа на Сел [Come&get it and Slow Down] са просто уникални!Песента(особено клипа) пораждат весело,жизнерадостно,бодро настроение.Ами с една дума,песента е уникална. ♥

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Come and Get It   

Come and Get It
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Видео / Video :: Музикални клипове-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | © phpBB | Поддръжка на форума | Връзки | Сигнал за злоупотреба | Създайте безплатен блог