Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Spring Breakers Promos

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
okrotitelq2
Напредващ
Напредващ
okrotitelq2


Warn :
Spring Breakers Promos - Page 3 Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Spring Breakers Promos - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 61
Reputation : -15
Join date : 02.03.2010
Age : 31
Местожителство : плевен

Spring Breakers Promos - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spring Breakers Promos   Spring Breakers Promos - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 29, 2013 1:13 pm

да те карам да правиш нещо като не можеш да ми разчетеш си е твоя работа аз мога да прочета какво сам писал и него правя щото да ви дразня просто така сам свикнал да пиша на компютъра си няма да си играя зад можете да ме разбирате а за правилата кои ги чете тия правила то до кат ги прочетеш те вече внуци са ти са родили


понеже да видите че не сам гадняр ще започна да пешa на корица и ще внимавам за право писни грешки но за пунктуация не давам обещание smile



а жест на добра воля редактирах всяко мое мнения
Върнете се в началото Go down
 
Spring Breakers Promos
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Spring Breakers не е за деца!
» Премиерата на Spring Breakers СЕГА
» Spring Breakers / Купонджийки - линк за сваляне!
» Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?
»  Spring Breakers Conference at TIFF, September 7

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Филми / Movies-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии