Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

2013 година

Go down 
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
10 / 10010 / 100

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: 2013 година   Сря Яну 09, 2013 3:12 am

Е, как си представяте 2013?
Имате ли цели, планове?
Има ли нещо, което чакате с нетърпение?
New Year Resolutions? (след като Надето подсети!)
Споделете! : ))

Последната промяна е направена от rozaLie на Сря Яну 09, 2013 5:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Savannah.
Маниак
Маниак

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 580

ПисанеЗаглавие: Re: 2013 година   Сря Яну 09, 2013 4:47 am

- представям си я като по-силна от 2012. Искам да е много по-приятна, много по-запомняща се, да имам уникални мигове с приятелите си през лятото /и не само/, в учебен план да успея да завърша с .. приличен успех. /над 5/
също така си я представям като по-стимулираща и по-различна!

- много бих се радвала ако не се налага да изживявам всичко лошо, което се случи през 2012 отново.

- също така си я представям с по-добро отношение в семейната среда.

Имате ли цели, планове?

- в учебен план целя за първия срок по математика да остави 4 някак. МНОГО се надявам на 4, но вървя в лоша посока .. По БЕЛ ще се гордея с 5 или 6, но ще видим. За завършен 8ми клас си мисля, че математиката ще е 4 или 5 (ДАЙ БОЖЕ), Англ. език 1,2 - 6 и БЕЛ - 5 или 6. Другите предмети не ме вълнуват особено, така че каквото стане - стане.
Надявам се да успея да преборя и немския!

- в личен план нямам кой знае какви цели или планове. Главната ми New Year Resolution е да отслабна и вече ще започвам да работя по това! Също така искам да събера достатъчно пари /спестявания/ за:
+ фитнес/танци
+ Концерта на Риана
+ Волейбол 2013
+ Възможна почивка с приятели

- чакам .. да се видя с Чичито! ЩЕ СЕ ВИДИМ, ЗНАМ! lol

- в очакване съм да се запозная с нови хора .. също така да срещна някое момче, уж.

- Свети Валентин да е по-хубав!

- забравих за THE WANTED!!! Много бих искала да ме последва някое от момчетата. ИЛИ КОНЦЕРТ В БЪЛГАРИЯ! /дори да знам, че не е възможно/ Или пък да му reply-не Том или Нейт!

- ДА ОБИЧАМ >
малък едит 11.01.2013 --

*Искам да отида на някоя тренировка по танци отново. Независимо къде и кога. Просто отново.

*Да се справя на Олимпиадата по Английски Език /и да набия задниците на другите патки, които се мислят за много умнички, а не са ; )/

*Да се науча да шофирам хахаха

*Да запиша някой по-луд клип за Project-a

*МОЖЕ БИ да си направя по-светли или по-тъмни кичури

Последната промяна е направена от Savannah. на Пон Яну 21, 2013 6:04 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
10 / 10010 / 100

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: 2013 година   Сря Яну 09, 2013 5:20 am

Представям си я супер. Позитивно настроена съм и наистина вярвам, че ще е още една добра година. Очаквам много усмивки, още едно невероятно лято. Аз пък се надявам да завърша с над 5 и 50, ако имам и малко късмет ще хвана и стипендия. Честно казано нямам търпение до десети клас, когато ще изучавам творчеството на Шекспир. За тази година е вече късно за състезанието, в което исках да участвам, но се надявам при други да се включа активно.

Имате ли цели, планове?
Та да, целите са ми успешно завършване на учебнана година, силно и запомнящо се лято.
Друго, очаквам с нетърпение края на януари и да открия сезона на Волейболна 2013! Очакват ме мачове от Суперлигата ни, женското ни първенство, а както го планувам и мачовете на националния - по възможност и двата, но приоритет ми е Полша по очевидни причини. laugh Друга цел ми е да успея да спестя пари и да подаря на мама един подарък, който много ще хареса, но сигурно ще се случи към края на тази или началото на идната. Пожелавам си с Павлито да си останем по същия начин, защото е приятелката, която винаги съм искала. Иии.. разбира се успехи в средите на бизнеса, а именно Avon! laugh

Savannah. написа:

- чакам .. да се видя с Чичито! ЩЕ СЕ ВИДИМ, ЗНАМ! lol

Ако това не е годината, не знам коя ще е! laugh heart

Savannah. написа:

- забравих за THE WANTED!!! Много бих искала да ме последва някое от момчетата. ИЛИ КОНЦЕРТ В БЪЛГАРИЯ! /дори да знам, че не е възможно/ Или пък да му reply-не Том или Нейт!

Ооооооо, ако има концерт, пък 100% ще се видим! the most joyful band remember, ии.. най-накрая тоз' Том да се смили! laugh

-----------
АБЕ НЕ ЗНАМ АМА ПРОСТО ИСКАМ ДА ГУШНА МИХАЛ ВИНЯРСКИ, ДА МУ ИЗПЕЯ ПЕСЕНТА НА СКРА, ДА МУ КАЖА ЧЕ ГО ОБИЧАМ, ДА СЕ СНИМАМ С НЕГО И ДА МУ КАЖА ДА СИ ПАЗИ ДЕТЕТО!(pedobear much?)
-----------

Има ли нещо, което чакате с нетърпение?
ДАААА! Всички мачове! (no lifer lol) И рожденния ми ден.. и всички празници! laugh Аз пък искам reply от Атанасиевич, wogjsdljgsdjghsd

New Year Resolutions?
*чакам мама да ме уреди за вега тест и да тръгна на фитнес, ще се отслабва, bitch! wink
*едно нещо... което basically с никой не мога да споделя, но се надявам да стане.
*може ли най-накрая да заговоря Тошко и да се снимаме.. laugh
*АМИ ИСКАМ ДА СПРА ДА ХАРЕСВАМ МОМЧЕТА С КОИТО ЗНАМ, ЧЕ НЯМАМ ШАНС ОКЕЙ laugh
*КЕЧ! Решила съм, че тази година ще се гледа! (още не съм почнала, ама и това време ще дойде!)

Ии така, нямам търпение за 2013!!!!!!
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 2013 година   

2013 година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Плакат на Сел в новия брой на 'Хай-клуб'