Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?

Go down 
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?   Чет Сеп 06, 2012 3:57 pm

Цитат :
Тази вечер беше една от най-невероятните вечери, които някога съм имала. Нашия филм получи ръкопляскане на крака на фестивала във Венеция! Не можех да спра да плача. Да съм част от толкова невероятен проект е такава благословия. От Магьосниците до тази вечер.. Аз съм наистина толкова благословена. Все още съм в шок! Надявам се вие, хора, да се насладите на работата на Хармони. Той е наистина невероятен. Забележка: този филм не е за моите малки фенове ;) той е rated R*! Аз просто исках да споделя тази вечер с всички вас! Обичам ви!
"Това е пролетна ваканция!"

Още не сме го видяли, но по реакциите на критиката и по това съобщение на Селена, изглежда нашата (добре де моята dull ) принцеска е ударила джакпота и филмът е огромна стъпка нагоре в кариерата й, независимо дали ще спечели от боксофиса или не. Повишиха ли ви се очакванията за филма след тази вечер?
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
3 / 1003 / 100

Брой мнения : 1344
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?   Чет Сеп 06, 2012 3:58 pm

Винаги съм казвала, че таланта на Селена не е музиката, а именно актьорската игра. Щом е имало такива реакции, значи филма си заслужава.
Kat3t0 ♥
Admin
Admin

Warn :
0 / 1000 / 100

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4129

ПисанеЗаглавие: Re: Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?   Чет Сеп 06, 2012 5:11 pm

Не бях осъзнала колко важен е този проект... отива на едни от най-големите филмови фестивали в света. След тази вечер определно доста ми се повишиха очакванията... фестивалът беше УАУ, на доста по-високо ниво от всичко, което сме виждали до сега. Иии много се радвам за Сел, защото си личеше, че е страшно горда от себе си (както и ние от нея)!

Пожелавам успех на филма, макар че съдейки по рецензиите, които прочетох до сега, определено ще го има!

http://selena-gomez.bulgarianforum.net
eLii96
Редовен
Редовен

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 187
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?   Чет Сеп 06, 2012 5:14 pm

Убедена съм, че филма е невероятен и Селена се е справила чудесно и е оправдала всички отрицателно настроени критици! Сега само трябва да изчакаме да излезе и тук, което ще стане през 2013, за съжаление..
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468

ПисанеЗаглавие: Re: Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?   Чет Сеп 06, 2012 8:06 pm

Положително настроена съм за филма. Самия сюжет звучи обещаващо, да не говорим за актьорите. Дано за Селена това наистина да е една голяма (и успешна) крачка в актьорската й кариера. :')

A good soldier is a coward most of the time and sometimes brave
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?   

Spring Breakers - най-добрият филм на Селена?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1