Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Empty
ПисанеЗаглавие: Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)   Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 5:37 am

И да пусна официално темата, понеже съм вече 100% сигурна, че ще играе там. Във фейсбук смени местоживеенето си на Киелце, Полша. Няма какво повече да говорим, Пенчев има отбор, Пенчев ще играе, Пенчев е в Полша!

И все пак да пусна новината, че нали е официална тема;

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) 00384260

Националът Николай Пенчев, който през миналия сезон игра за италианския Копра Елиор (Пиаченца), може да продълъжи кариерата си в полската Plus Liga.

Според медиите в Полша 20-годишният посрещач е пред трансфер в тима на Фарт (Киелце).

Ники Пенчев игра за България на Олимпиадата в Лондон 2012, където националите стигнаха до 4-то място.

Ако Пенчев премине в отбора от Киелце, то той ще стане вторият български волейболист в полската Plus Liga. За втора поредна година Методи Ананиев ще носи екипа на Индикпол (Олшчин).
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)   Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 6:00 am

И така, още веднъж, да му е честито! Много се радвам, че са го забелязали, още повече от Полша! Както съм казвала, за мен това е страхотно място за развиване в областта на волейбола, защото държавата сипва направо тирове пари! Изключително щастлива съм, че ще се състезава там, дай боже на тренировъчния процес да се докаже и хареса още повече и да го видим титуляр, а не както беше в Пиаченца - по 1-2 изяви. Нямам търпение да излезнат повече ясноти около договора, колко време ще играе и такива работи, много съм щастлива, ей! <3

И нямаше как да пропусна да му пиша, 'щото съм яко ..фенка, ехехе. Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Scaled.php?server=855&filename=catsyny

И, естествено, го хареса, АААААААААААААААААААААААА laugh Добре де, знам, че ми се смеете, ама к'во да направя, Пена си е Пена.. а аз обичам Пена, който си е Пена.. ъъъъъ
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)   Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 2:55 pm

Пак за поздравя Ники.. заслужаваше едно хубаво предложение и се радвам, че го получи! Айде Пенчев развивай се, доказвай се, сега ти е времето. ^^

едит; честито за харесването Чиче. :D
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)   Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 9:02 pm

Още двама български волейболисти в полската Plus Liga
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) 00384766

Националът Николай Пенчев и Венцислав Георгиев са новите попълнения на полския тим Ефектор (Киелце), който се състезава в елитната Plus Liga.
Българските волейболисти пристигнаха в Килце още в четвъртък и преминаха медицински прегледи. Трансферът на Ники Пенчев вече е сигурен на 100% научи Sportal.bg, докато Венци Георгиев за сега е само на проби в Киелце.

"Никога не съм имал шанс да играя тук, така че за мен това е много интересна оферта. Знам, че в полската Plus Liga всички отбори са много силни и се представят на добро ниво. За мен този трансфер е забавно приключение", заяви с усмивка 20-годишният посрещач Николай Пенчев, който през миналия сезон носи екипа на италианския Копра Елиор (Пиаченца).

Диагоналът Венцислав Георгиев иска да покаже силна игра, за да впечатли шефовете на Ефектор.

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Z1243zew

"Ако остана тук ще е страхотно. Осъзнавам, че за сега съм само на тестове, но ако заиграя в Киелце ще бъде супер, защото в Полша има много силно първенство. Знам, че волейбола е спорт №1 в Полша", заяви 23-годишният Венци Георгиев. Високият 202 сантиметра диагонал е носил екипите на Левски-Сиконко, КВК Габрова и Нефтохимик (Бургас).
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)   Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 11:08 pm

Ееее браво браво, успех им пожелавам (на Венцислав с пробите, а на Ники с мачовете).
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)   Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 2:41 am

Цитат :
Трансферът на Ники Пенчев вече е сигурен на 100%

ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ sun go pena go pena go go go

Цитат :
За мен този трансфер е забавно приключение

Ти да видиш забавно приключение..

Цитат :
Ако остана тук ще е страхотно.

Пожелавам успех на Венци, дано си променят мнението за него, че много жал ми стана! : (((

pp; на снимката са толкова яки ртофгжанвгтаяногяьажтпгоанйнкжаяощгж оа
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)   Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Николай Пенчев отива в Фарт (Киелце)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Николай Желязков: След години Матей ще съжалява
» Салпаров отива в Галатасарай
» Селена отива на кафе с майка си
» Мислите ли че на Сел ще й отива ГаГа стил?
» Селена напуска Дисни и отива в колеж!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Спорт :: Волейбол-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Créer un forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии