Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вечерен час

Go down 
+5
`Melody
-A.
Savannah.
rS.19 ♥
monini
9 posters
АвторСъобщение
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 9:51 pm

В форума почти всички сме тийнейджъри и несъмнено ни вълнува тази тема..

Кажете в колко ви е вечерният час? Мислите ли, че е подходящ за възрастта ви?
Държат ли родителите ви да го спазвате стриктно? И съответно какви са последствията, ако закъснеете?
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 10:02 pm

Вечерен час .. ами нямам такъв. laugh Прибирам се, когато родителите на приятелите ми ги приберат, защото ТЕ не си спазват техния. laugh tongue
Върнете се в началото Go down
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 25

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 10:16 pm

Нямам вечерен час, но нещо още не ме радва мисълта да се разхождам към 3-4 часа сутринта по софийските улици. Ако искам трябва да е с .. нож. laugh I'm not kidding.

Иначе гледам се прибирам /ако съм излязла, рядкост е вечер/, то да е около 11-12. Имало е пъти когато се е налагало да излизам към 3, но това са awkward ситуации.
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 10:51 pm

Оффф, май аз ще съм единствената, която има вечерен час.laugh Карат ме най-късно 11-12 да се прибирам, което е нормално де, ама.. Не знам, точно когато е най-забавно и трябва да си ходя. laugh Не съм закъснявала повече, че да знам дали ще ми се карат, но преди когато ми беше 10 часа, само ме питаха защо съм закъсняла и аз си измислям причина.:Д
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 11:02 pm

Цитат :
..... да се разхождам към 3-4 часа сутринта по софийските улици. Ако искам трябва да е с .. нож. laugh I'm not kidding.

Съгласна laugh.

Нямам точно определен вечерен час. Ако ще ходя някъде до късно, винаги ще съм със приятелка/и иначе няма да ме пуснат, а и аз няма да искам. Та когато започнат да се прибират си тръгвам и аз с някоя от тях. Иначе най-късно 10-11 да се прибера, защото около нас често обикалят от полицията заради веселките компании пред блоковете и може да ми вземат глоба, защото съм малолетна без родител в късен час. Имаше такъв закон май..
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 11:13 pm

`Melody написа:
Нямам точно определен вечерен час. Ако ще ходя някъде до късно, винаги ще съм със приятелка/и иначе няма да ме пуснат, а и аз няма да искам. Та когато започнат да се прибират си тръгвам и аз с някоя от тях. Иначе най-късно 10-11 да се прибера, защото около нас често обикалят от полицията заради веселките компании пред блоковете и може да ми вземат глоба, защото съм малолетна без родител в късен час. Имаше такъв закон май..
Е, да, и аз не говоря да ходя някъде сама. Винаги съм с приятели, обаче и те нямат 18 е, някои имат, ама не са ни родители, че нали.. laugh Иначе попринцип на нас миналото лято щяха да правят жалба (не е точния израз, ама не знам как да го кажа), ама не само от мен, ами от всички, дето се събираме, защото вдигахме много шум късно и така. laugh Иначе полицията много често ни е виждала и ни е спирала, ама те виждат, че не се занимаваме с глупости (поне така си мислят де :Д) и само ни казват по-тихо, а ако сме из града.. Ами лесно е - крием се. laugh
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 3:43 am

Аз нямам вечерен час ии се прибирам доста късно ;д. По принцип излизаме към 21:30 - 22:00 и се прибираме към 1, а доста често и по-късно. Един от приятелите ни работи в една каравана на главната и преди доста често ходехме при него, затваряше (дори когато не беше на смяна пак оставаше той да затвори ;д) и след това си лафихме до 2-3. ;д Веднъж след това отидохме у тях да гледаме филм и се прибрах в 5 (с такси).
Нашите не ми се карат, мама понякога звъни да ме пита къде съм и кога ще се прибера, но не ми прави скандали, когато се прибера - има ми доверие. И се радвам за това, защото наистина нищо не правим и е излишно да се тревожи - нито пушим, нито пием .. да не говорим за по-лоши неща ;д.
Често даже след като станем от кафе отиваме на люлките (към 00:30), за да се люляме .. (неизживяно детство, мда laugh)
Но аз живея в малък и спокоен град и предполагам затова не ми казват нищо .. главната ми е на 15мин. път пеша, парка - на 5. Освен това момчетата ни са страшно свестни и ни изпращат, така че много рядко ми се налага да се прибирам сама.

Едит:
Цитат :
Иве, едни съседи си продават къщата, защото вдигаме много шум. Спокойно, не вършите толкова големи глупости.
Ахахаахахха rofl, сериозно ли?


Последната промяна е направена от Kat3t0 ♥ на Нед Авг 12, 2012 4:11 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 3:59 am

Иве, едни съседи си продават къщата, защото вдигаме много шум. Спокойно, не вършите толкова големи глупости. laugh
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 2:12 am

Ехее, тука всички се изкарахте, че седите до 3 часа, при положение, че сте на 12/13 и нямате вечерен час, а седите по компютрите. :Д
Аз като съм си на Варна преди можеше да седим компанийката цяла нощ, но всичко се разпадна и във Варна вече не излизам толкова често (имам предвид да си имам някаква точно определена компания, че да се се събираме всяка вечер)
На едното ми село, на което най-често ходя пък сме си супер яката компанийка, цялото село си е гъз до гъз всяка вечер се събираме, сега лятото по някое заведение или кръчма, а като е по-студено вече в някои от нас. Случвало е да не се прибираме, обаче за да ме пускат така трябва и да си изпълнявам задълженията. Кухнята, къщата всичко да блести.
И така да. :Д :)
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 4:13 am

Barbie. написа:
Ехее, тука всички се изкарахте, че седите до 3 часа, при положение, че сте на 12/13 и нямате вечерен час, а седите по компютрите. :Д
Абсолютно вярно. ;д

Аз нямам вечерен час, поради простата причина, че не е редно 13 годишни хлапета да излизат по нощите. По принцип се престъпва закона по тоя начин, пък и аз не изгарям от желание да излизам нощем, като знам какви хора има.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Вечерен час Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вечерен час Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 11:37 pm

Уееел като човек живял по време, когато единственото забавление бе навън - то реално бях навън по цял ден и по цяла нощ лятото. Вечерен час нямаше такова животно за моята махала (е с изключение на някои момичета естествено и един мамин глезан дето още в 9 го прибираха, а то от 9 почваше купона...). Може би предимно, защото се събирахме обикновено във видимост от терасата ни, та майка ми можеше да хвърля по едно око (поне така предполагам) Проблем никога не съм имал - говоря за 11-12 годишна въраст.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вечерен час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерен час   Вечерен час Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вечерен час
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии