Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен

Go down 
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен Empty
ПисанеЗаглавие: Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен   Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 11:38 pm

Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен 00380087

Центърът на националния ни волейболен отбор Николай Николов, който изигра много силен мач при победата над Германия на 1/4-финала на Олимпиадата в Лондон, сподели след срещата и преди полуфинала утре срещу Русия, че руснаците не са непобедими и дяволът не е толкова черен.

- Разкошен мач за теб?
- Не е важно дали е разкошен за мен, важното е отборът да печели и съм щастлив, защото спечелихме. Аз поне имам доста горчив спомен от 2010 година, където на Световното първенство в Италия за малко изпуснахме да се класираме на полуфиналите. И въобще не ми се искаше това да се повтаря. Затова накрая видяхте в очите ми сълзи. Това са сълзи от радост, която не мога да опиша. Предния път имаше сълзи на огорчение, но сега съм щастлив.

- Четири блока срещу тези гиганти срещу теб?
- Важното е, че сме си изпълнили тактическите задачи. Бяхме много добре подготвени, защото изиграхме и много мачове срещу тях и се познаваме. Нашата игра се получи много по-добре от тяхната и тактическите указания свършиха страхотна работа.

- А какви са точно те?
- Доста са сложни да ги обяснявам пред медиите. Ние си ги знаем. Но на прост език всичко се свежда до това да направим колкото се може повече точки. Направихме доста повече, което е най-хубавото.

- Вече много се коментира това, че играта в центъра на нашия отбор се променя. Ти как усещаш този компонент от играта, защото имаш и 6 успешни атаки през центъра?
- Няма как да не съм доволен, защото виждате, че Георги Братоев гласува много доверие на центровете. Един мач използва даден състезател, в другия мач – друг. Макар че е млад състезател успява да балансира добре отбора, което е много хубаво. Това ни помага много. А освен това съм доволен, защото играя на този пост и за мен е добре, когато успявам да забия някоя топка.

- А с центровете на руснаците как ще се справяме?
- Русия като цяло е много силен тим. Не можем да говорим за отделни състезатели, защото всички те са много силни като единици. Като отбор – още повече. Мисля, че първо трябва да се насладим на победата над Германия, която успяхме да постигнем категорично, а след това ще мислим за полуфинала с Русия.

- А какви са впечатленията от тях от контролата, която изиграхте непосредствено преди началото на Олимпийските игри?
- Впечатлението е, че със сигурност не са непобедим тим. Изиграхме един мач с тях, в който видяхме, че дяволът не е толкова черен. Така че след като сме на този етап в тази надпревара, това означав, че никой вече не трябва да ни подценява. Затова както ми задавате въпрос на мен, така може да го зададете и на тях въпроса дали се притесняват от нас. Което със сигурност е така, защото виждат една различна България, която играе доста постоянно и доста голям дух.

- Откъде се появи това самочувствие, след като имахте и спадове в турнира досега?
- Не мога да кажа, че това точно е самочувствие. Бих го определил като увереност в партньора до теб. Ние сме колективен спорт, знаем, че можем да разчитаме на човека до себе си. Не се подвеждаме един друг. Всеки се раздава за останалите и от там идват резултатите.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
 
Ники Николов: Руснаците не са непобедим тим, дяволът не е толкова черен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Толкова ли си....че
» Владимир Николов (капитан)
» Наградиха Владо Николов със златен лъв
» Владо: Но на нас Стойчев не ни трябваше, на нас ни трябваше Матей
» Владимир Николов: Победихме и себе си, и скептиците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Спорт :: Волейбол-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии