Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин

Go down 
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Empty
ПисанеЗаглавие: Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин   Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 10:04 pm

Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин 00378647

Разпределителят на националния ни волейболен отбор заяви след успеха над Австралия с 3:0 на Игрите в Лондон, че всички се момчета се справят страхотно и всички си вършят работата по най-добрия начин.

"Всеки мач е абсолютно индивидуален. Както виждате в един мач се получава едно, в друг не се получава друго. Според мен това е напълно нормално, защото когато в един мач някой играе добре един, когато той не се справя, влиза отвън друг и го заменя. Според мен всички се справят страхотно и всички си вършим работата по най-добрия начин. А това кой забива топката е абсолютно без значение", коментира Гошо Братоев.

- Успяхте да обърнете и втория, и третия гейм. Какво стана в началото? Сякаш бяхте малко позаспали...
- Казах още в София и на Световната лига и ще го повторя. Срещу отбор, с който не си играл никога, се играе трудно. Макар да ви изглежда, че отборите са доста по-слаби, както е Австралия в сравнение с Полша. Когато играеш срещу някой отбор за първи път и нямаш представа какво прави и съдиш само от това, което си гледал на видео, е доста трудно. Същото се получи в София – никога не бяхме играли повечето момчето с изключение на Салпаров, Николов и Алексиев. Всички останали играхме на отговорен мач срещу тях и беше трудно. Тук беше по-лесно. Смятам, че оттук нататък, когато срещнем Австралия няма да можем да ги бием повече, защото максимумът е 3:0.

- Вярно ли е, че преди мача с Полша си казал на приятелката си, че този мач ще го вземем?
- На мен лично ми се случи нещо, в което не вярвам. Не съм много суеверен, обаче сънувах нещо, което ме караше да настръхна. Не е за пред журналисти, но един човек, който за съжаление вече не е сред нас ми каза: "Няма да имате проблем, ще спечелите първите три мача". Нещо, в което аз абсолютно не вярвах. Даже преди първия мач го споделих със съотборниците си и в момента се чувствам малко странно, след като наистина се случи. Това са съвпадения и не е нещо кой знае какво, обаче...

- Играеш със самочувствие и това оправдава всички скептици, че ще имаме проблем на този важен пост. Как се чувстваш?
- Чувствам се нормално, това е волейбол, не е война. Играем за мач. Когато се получава е добре, когато не се получава осъзнаваме къде са грешките, опитваме да ги коригираме, за да не ги допускаме следващия път.

- А тази сработеност с останалите и особено играта в центъра как се получава?
- Това е мит. Абсолютно не е вярно, че играта в центъра ни е била проблем. Тук съм от пет години и ще ви кажа, че някой не е подавал много в центъра не е защото не иска, а защото не трябва. Мога да кажа, че днес игра в центъра не се получи. Не знам поради каква причина отборът на Австралия беше отбилил голямо внимание на нашите центрове и нямаше нужда да им се подава толкова често. Така че мен лично играта в центъра въобще не ме притеснява.

- А как се стигна до последната точка в миналия мач, когато реши именно от там да атакуваме? Все пак точно преди нея взехме и почивка...
- Последната точка беше едно решение, което взех лично и на базата на последните 10 мача, които изиграх – контролни и приятелски мачове, Световна лига. Виктор (Йосифов) е един от хората, в които вярвам и които чувствам много добре. Доверих му се и той оправда доверието.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин   Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 6:21 am

Дано всички да ги биете с 3:0!

Цитат :
но един човек, който за съжаление вече не е сред нас ми каза: "Няма да имате проблем, ще спечелите първите три мача".

heart heart heart heart heart

Наистина Гошко когато играе през центъра прави страхотни комбинации, а ударната точка с Виктор беше върха. Ето такава игра искам! : )))
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
 
Георги Братоев: Всички се справят страхотно и си вършим работата по най-добрия начин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Георги Братоев
» Георги Братоев: Мечтая да бием топ отбор
» Георги Братоев се включва в две благотворителни каузи
» Георги Братоев: Не играя само за пари
» ТОДОР АЛЕКСИЕВ и ГЕОРГИ БРАТОЕВ - нашата гордост

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Спорт :: Волейбол-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии