Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Empty
ПисанеЗаглавие: Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява   Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 4:31 pm

Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява 00378558

“Не смятам, че тази победа срещу Полша е повод за някаква еуфория, още повече че класирането напред минава през още една победа. Да се надяваме, че ще бъде в мача срещу Австралия”, заяви капитанът на мъжкия национален отбор по волейбол на България Владимир Николов пред камерата на БНТ.

На въпроса как отборът ще се предпази от прегаряне при високите очаквания, каквито вече има към него, опитният диагонал отговори: “Такива невероятни писания се появиха! Без всякакъв коментар! Включително интервюта с въпроси и отговори, които не са правени, закачки със сексуален привкус и други подобни. Най-доброто, което можем да направим в момента, е просто да се абстрахираме в момента от тези електронни издания, които могат да ни пренесат това напрежение.”

“На този турнир в националния отбор играят всички най-добри волейболисти в България, които имат желание да бъдат тук. Ако вие сте фенове на българския национален отбор по волейбол, подкрепяйте хората, които са тук, които защитават неговите цветове”, каза още Николов относно появилото се по форумите напрежение по оста Матей Казийски - Андрей Жеков - национален отбор.

“Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява, защото е мач, който задължително трябва да спечелим. Това повишава напрежението. Знаем, че ни очаква много сериозен мач срещу един отбор, който не е толкова добър, но, ако искаме да победим, трябва да играем и трябва да играем добре”, коментира още Владо Николов.

“В никакъв случай не ме притеснява настъпването на младата вълна в отбора, но и в никакъв случай не давам път на младите. Младите си вземат това, което трябва да си вземат. Казвал съм го и преди - това, че България има двама добри диагонали, е само плюс за България и само плюс за всеки един треньор. Решението на Найден Найденов да започне мача срещу Полша с Цветан Соколов се оказа правилно. Цецо оправда доверието, което му се дава. Така или иначе, в един дълъг турнир, колкото повече състезатели имаме на разположение, толкова по-добре. В един турнир, в който трябва да се изиграят пет - шест, дай боже, осем мача, ще има място за изява на всички. Това, което се случва, е съвсем логично”, заключи капитанът.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява   Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 4:35 pm

Притеснява ме с тези притеснения, честно. laugh Разбирам, че мачът е супер важен, но трябва да са концентрирани. Не мисля, че могат да си позволят да бъдат притеснени.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява   Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 4:59 pm

rS.19 ♥ написа:
Не мисля, че могат да си позволят да бъдат притеснени.
Да, разбира се, но когато човек знае че на всяка цена трябва да победи (и то срещу по-слаб съперник) винаги се появява едно притеснение. ;д Дано това притеснение да не им попречи.
Владо, опичайте си акъла (и мускулите ;д), пийте една вода, успокойте се и мачкайте. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява   Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Владо Николов: Този мач срещу Австралия мен определено ме притеснява
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Националите за мача с Германия
» Наградиха Владо Николов със златен лъв
» Владо: Но на нас Стойчев не ни трябваше, на нас ни трябваше Матей
» Владо Николов бил готов да работи с Мартин Стоев
» Владо Николов: Най-подходящият треньор е Камило Плачи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Спорт :: Волейбол-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии