Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коментари на българските национали след мачове

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 5:31 pm


Цитат :
"Невероятен мач, изводът е, че никой не трябва да ни подценява, но и сами не трябва да се подценяваме. Можем много повече, когато сме отпуснати, когато вярваме, когато сме спокойни, невероятно сме талантливи, силни, можещи, аз съм изключително горд с това, което момчетата показаха. И го направиха по най-лесния начин, с настроение и с изключителен професионализъм, пожелавам им успех. Начинът, по който сами си вярваме, мисля, че трудно оттук нататък някой може да изиграе голям мач срещу нас, по-скоро ние ще ги правим големи мачовете", коментира Плевнелиев.
Прав е. Но границата между премерено самочувствие и прекалено самочувствие понякога е доста тънка. Надявам се да не се пренавием за мача с Русия, да не си повярваме прекалено. Е, не е хубаво да играем съвсем без самочувствие, но трябва да си има граници.

Цитат :
- За мача с Русия какво очаквате?
- Той е като всички останали мачове. Готвим се разучаваме противника. Утре ще направим фитнес, ще гледаме видео и ще се постараем да играем на максимално високо ниво. Играхме тук една контрола преди Олимпиадата с руснаците, бяхме равностойни, а какво ще стане на полуфинала един Господ знае. Ако играем така добре, ще стане мач, пък по-добрият нека да победи.
Съгласна съм с Теди. Никой не може да е сигурен какъв ще е мача с Русия, ама абсолютно никой. И двата отбора могат да победят. Ние също - ако играем като вчера - с воля, желание и концентрация, всичко се получава, както виждате. Русия са живи същества, не непобедими роботи. И те правят грешки, и на тях може да им се случи да не играят добре.

Цитат :
Със сигурност ще дадем всичко от себе си, а каквото ще да става", каза българският плеймейкър.
Точно това да се чува. Георги Братоев има страхотно мислене, ей! За мен лично, те сега не трябва да мислят за медалите, не медалите трябва да ги блазнят. Не трябва да се чувстват задължени задължително да вземат медал, защото това пречи - и на игра, и на концентрация и на всичко. Да мислят само за мача с Русия, да се подготвят и да мачкат!

Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 5:55 pm

Цитат :
Чак така не съм вярвал, че ще ги бием.
Ми, Айдене, ти ако не вярваш, кой? Съгласна съм, че беше най-лекия мач. В смисъл така и излеждаше, те бяха единствения отбор, който въобще не си направи труда да ни се противопостави.

Цитат :
но вече при 24 на 13, 14, бях сигурен.
Аз бях сигурна при силното ни начало 5-0, знаех, че мачът е наш. Дано направят добър разбор на Русия и Плачи им намери слабото място, за да може да атакуваме право в целта!

Това, което Плевнелиев казва е изключително правилно, също пожелавам успех на нашите утре и дано са толкова подготвени, колкото Владо казва! : )) Отделният коментар на Плевнелиев много ме радва, защото се вижда, че наистина подкрепя и се интересува от отбора. Прав е, с желание и хъс всичко става, а дано е прав, че от тук нататък ние ще правим големите мачове!

Ех, Цецо, винаги така скромен. : )) Наистина е най-добре да се абстрахират от победата и да наблегнат на тренировка и разбор, това сега е най-важното. Тедко е прав, личеше си, че всичко, което Камило им казва го направиха, това беше и силната ни страна. Много е хубаво да са така пложително настроени и с желание за победа, а имайки страхотните указания няма как да не се надяваме на победа. Дано тази контрола не се повтори и да направим нещо по-голямо, дано ги бием. При всички положения играем за медал, което е ОГРОМНО ПОСТИЖЕНИЕ!

Цитат :
Мисля, че всички отбори са преодолими, но зависи ние как играем и колко ще им позволим да играят.

Точно! Ех, умния Скримов. Така е и този турнир го доказа, всички отбори могат да се свалят от челните позиции. : ))))) Йосифов е голяма душичка, но то просто се разбра кой ще спечели. Немците излезнаха крайно демотивирани, така изглеждаха. Много лесна победа.

Цитат :
Медалите са толкова близо, но толкова и далеч.

Абсолютно, за това се надявам да покажат най-доброто от себе си! : ))))

Цитат :
"Това е победа на целия отбор и на целия колектив. От началото като дойдох нямаха никакво отношение един към друг. Някой друг като му каже забий тук, забий там, забий по-така, всеки започва да се сърди. Промени се отношението един към друг, отношението към треньорите, има атмосфера, има колектив. Преди ходеха под строй и не можеха да излизат до 11 часа. Това е колективен спорт, не отидат ли момчетата да играят с удоволствие на тренировка и на мач, нищо не се получава. Не може да го накараш на сила. Първо – това не е клубен отбор, да ти дават пари и да си кажеш: "А, хубаво, дават ми парите, каквото и да направя няма значение. И да ме въртят си мълча". Това е национален отбор. Тук играе, който иска. Играе се с удоволствие и със сърце. Мога да кажа, че ме върнаха в младежките години, не бях слагал маратонки от 10 години, за да съм всеки ден с тях. И виждам как се променят с всеки ден. Няма ги тези отношения от преди. Говорят си с треньорите, идват, интересуват се, питат, всички са заедно. Четири дни пътуваме в рейса с музика", коментира Ганев.

"Такъв колектив няма начин да не побеждава. Задачата, която си бяхме поставили да сплотим групата, я изпълнихме. От там нататък не знам какво можем да направим, защото тези момчета, по този начин вчера си говорихме с международната федерация "Виж какво нещо е волейболът. Пет години поляците се готвят, правят шампионат, наливат милиони в шампионата, по 7000-8000 души публика имат в залите. Всички състезатели с изключение на разпределителя играят в тяхното първенство само и само да спечелят тази олимпиада. Идвате вие, дето уж проблеми, уж не се знае кой ще играе, не се знае отбор има ли, състезатели има ли, няма ли. И виж какво става е волейболът". Аз му казах, че важното е да излезеш и да го правиш с желание", каза още водачът на тима ни

Наистина не знам в какви отношения са били преди, но това, което направиха на Олимпиадата е страхотно, а щом са успели да сплотят отбора - още по-хубаво. Радвам се, че поне се забавляват, това е най-важното. Както сам каза - там играе който иска. Желание да има.

Цитат :
Отиваш на тренировка, виждаш как като сгреши някой първо никой не му казва, че е сграшил, второ – някой да му каже, че е сгрешил, той му отговаря: "А бе, я си гледай работата".

Бе, тия момчета, по-големи сръдльовци от нас. :DDDDDD хахахаха Много харесах всичко, което Ганев каза. То си е направо разказ, страхотно е. <3
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 6:41 pm

Лично аз мисля, че срещу Русия ще играем много мобилизирано. Така както играхме срещу Полша, така както играхме срещу Италия. Те са силен противник, а момчетата сякаш вече се научиха срещу силен противник да излизат най-нахъсани, заредени с най-много енергия.
Вижда се, че проблемите, които са имали преди помежду си (ако са съществували такива) са изгладени ... на полето вчера не видях нищо друго освен техните искрени усмивки и се радвах от сърце, че ги виждах така.

Успех им пожелавам, няма какво друго да кажа, аз вярвам в тях!!!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 2:17 am

Олимпийски игри, България 1-3 Русия

Георги Братоев: Разочарование няма - играхме добре! Ще се опитаме да спечелим бронза
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380288

Разпределителят на националния ни волейболен отбор Георги Братоев коментира след загубата от Русия с 1:3 в полуфинала на Олимпиадата в Лондон, че няма разочарование, защото са играли добре и допълни, че ще се опитат да спечелят бронзовите медали.

"Разликата дойде, че в края на първия гейм руснаците успяха да бият най-добрия си сервис и да ни затруднят на посрещане. Оттам, когато техният блок е събран максимално и е трудно да се играе. Видяхме го много добре. Във втория гейм започнахме отвратително, което абсолютно не е ненормално. Има и такива геймове. За мен най-радващо е, че отборът успя да се събере в третия гейм и да го вземе. В четвъртия не ни достигна както спортно майсторство, така и спортен късмет. Защото ако бяхме вкарали мача в тайбрек, всичко можеше да се случи – както да го загубим, така и да го спечелим. И да играем този финал, за който със сигурност всички са мечтали. Не успяхме, но имаме един мач, който също е много, много важен. Смятам, че ще покажем, че тези навици на българите след загубен полуфинал да не играем добре на малкия финал ги няма вече. Ще се опитаме да спечелим", заяви Гошо Братоев.

"Разочарование няма, защото нашият отбор в този мач игра добре. Човек може да е разочарован, когато загуби от отбор, който е по-слаб от него. Този отбор е силен и го доказа във всички мачове до тук. Затова при нас не трябва да има разочарование. По-скоро трябва да видим къде сгрешихме и да не повтаряме тези грешки следващия път", сподели още българският плеймейкър.

"Това, че бяхме без Матей Казийски и Андрей Жеков, е голям проблем за нас. Те са двама от най-добрите ни състезатели. Всички отбори се нуждаят от волейболисти като тях. За нас щеше да бъде по-лесно, ако те бяха тук", добави Жоро Братоев.

"Аз дотук се справям с прогнозите добре и според мен Бразилия няма да има абсолютно никакви проблеми с Италия, въпреки че в последния мач загубиха от тях. Сигурен съм, че нашият съперник ще е Италия", завърши Братоев.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Теди Салпаров: Знаехме, че Русия е преодолима, но ни пробиха със сервис

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380287

Либерото на националния волейболен отбор Теодор Салпаров сподели след загубата от Русия с 1:3 в полуфинала на Олимпиадата в Лондон, че са знаели, че руснаците са преодолими, но са ги пробили със сервис.

"Няма какво да се лъжем, че силният сервис си е силен сервис. Видяхме, че загубихме първия гейм, защото ни пробиха на сервис, когато водихме с две точки. Ако бяхме взели този първи гейм да не кажа, че мачът можеше да свърши в три гейма за нас. Положителното е, че се върнахме в третия гейм, защото българският отбор по принцип играе доста слабо третите геймове, дори когато сме водили с по 2:0. Днес стана точно обратното – мотивирахме се, борихме се, взехме го и адски много съжалявам, че не взехме четвъртия гейм, за да предоставим едно зрелище в петия гейм както за нас, така и за цяла България и всички фенове, които обичат волейбола", коментира Салпаров.

- Всички изглеждаха много разочаровани. Заради пропусната възможност в четвъртия гейм ли е?

- И в четвъртия гейм, защото знаехме, че Русия е преодолима. Знаехме, че сервират много добре. Въпреки това, държахме много добро посрещане. Само в някои моменти ни пробиваха точно когато трябва. Ако не се бяха случили тези неща, щяхме да се поздравим с победа. Русия винаги ни е натискала със сервис, не само нас, а цял свят. Както ако не биеш сервис срещу тях, си обречен на катастрофална загуба.

- Какво не ви стигна в четвъртия гейм, за да го спечелите?
- Много ни се искаше да го спечелим. Вярвах до последно, че ще го спечелим, защото нашият отбор се вдигна, а те потънаха. Русия е такъв отбор, че когато играеш точка за точка с тях те под напрежение играят слабо. Когато водят с две-три точки, те размазват. Това показва и статистиката. Така че бях сигурен, че ако вървим до края на гейма до 22:22 или 23:23 ще ги излъжем. Но отново преди 20-ата точка ни пробиха със сервис и това беше разковничето.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Росен Плевнелиев: Ние сме моралните победители
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380290

Президентът на България Росен Плевнелиев изгледа на живо мача на България срещу Русия, но този път не успя да донесе късмет на отбора ни.

След края на мача президентът направи кратко изказване: „Много достойно, силни момчета, прекрасно. Ние бяхме по-умни, по-красиви и сме моралните победители“, сподели Плевнелиев пред Гонг.

***

Найден Найденов: Момчетата се бориха до последно, като отбор!
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380293

Селекционерът на българския национален отбор по волейбол Найден Найденов сподели след поражението от Русия с 1:3 на полуфинала на Олимпиадата в Лондон, че момчетата са се борили до последно, като отбор и ако е било станало 2:2, са щели да вземат и тайбрека.

"Първият гейм започнахме много добре, бяхме напред и пак се получи тази серия от точки от сервис, с които всъщност ни обръщаха гейма. Нашият сервис днес не се получи, за съжаление. Има такива дни. Не е от напрежението. По някой път просто не се получава, искаш да го вкараш по-силен, по-добър, а не се получава. За мен най-важното бе, че отборът се бори и при 0:2, не се отказа. Ако беше станало 2:2, сигурно щяхме да вземем тайбрека. Бях убеден. Виждаше се, че отборът ни отиваше нагоре, а за тях – щеше да стане много по-тежко след 2:0. Но малшанс. Поздравявам момчетата, че се бориха до последно, като отбор. Сега, успокояваме топката. Според мен е нормално да има разочарование, тъй като виждахме своя шанс в 4-ия гейм. Имаме един мач, най-важният, за медал. Няма значение с кой ще играем, който дойде", коментира Найденов.

"Ще се подготвим добре за него, без значение кой ще е съперник. Играхме и с Италия веднъж, с Бразилия играхме контрола, така че ги знаем. Но тези момчета трябва да повярват, че само с игра могат да станат нещата. Вярно всячески мечтаем да сме на най-високото място на стълбичката, но това става само с игра. Сигурен съм, че ще се подготвим по най-добрия начин и ще излезем да се борим", добави селекционерът на България.

***

Владо Николов: Не намерихме сили, за да спрем руския отбор
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380295

Капитанът на България Владимир Николов коментира загубения полуфинал от Русия с 1:3 на Олимпиадата в Лондон 2012.

"Искам да поздравя руския отбор. Играха по-добре от нас днес и заслужено победиха. Мисля, че се борихме доста добре, но в крайна сметка не можахме да затворим геймовете, в частност първия и четвъртия, когато имахме възможности за това. Разликата в края се оказа началния удар. Те направиха няколко аса повече от нас, а ние не успяхме. Опитахме се да се защитаваме, но те сервираха много добре. Русия е много добър отбор и ние го знаехме преди мача. Не намерихме сили, за да спрем руския отбор", каза Владо Николов.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 4:16 am

Георги Братоев за пореден път ме изумява, но винаги е говорил истини. Наистина не трябва да са зарочаровани - имахме труден съперник, играхме добре, с изключение, че не ни тръгна сервиса, а и те ни натиснаха много здраво. И все пак това е огромно постижение за нас, играем за бронз, място за разочарование няма. Отбор от 2 месеца, а в ТОП 4 на ОИ? Велико. Много харесвам как Георги никога не забравя Матей и Андрей. Салпаров е прав, пробиха ни със сервис много жестоко, но пък какво да се прави, било каквото било. Можехме да обърнем мача, но опита, както някой от руснаците каза, си каза думата.

Цитат :
Ние бяхме по-умни, по-красиви и сме моралните победители

Плевнелиев започва ужасно много да ми харесва.. поне истински се радва на волейбола. xd Дано спечелим в неделя, Найден, между другото, много ми харесва как поне не изглежда разочарован, аз също бях сигурна, че стигнем ли до тайбрек го взимаме, но спортиян шанс не беше на наша страна, какво да се прави. Все пак все още си пазя теорията, че грешката беше в смените, но нищо..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 12:36 am

Олимпийски игри, България 1-3 Италия

Владо Николов: Тъжен край на едно достойно представяне!
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380537

Капитанът на националния отбор на България Владимир Николов изигра последния си мач с националната фланелка в малки финал на Олимпиадата в Лондон, който бе загубен от Италия с 1:3. Ето какво заяви той веднага след края на мача:
"Уви, да! Тъжен край, на едно достойно представяне! Смятам, че отборът игра много добре, но единственото, с което не можахме да се справим беше техния начален удар. В първият мач успяхме да го държим под контрол, но днес разликата е категорична - 11 аса за Италия и 1 за България. Изпълняваха много силен начален удар в точния момент, в точния мач и трябва да ги поздравим.", заяви Влdдо Николов веднага след мача.

"Искам да кажа на младите трябва да научат, че трябва да вярват в чудеса, да знаят, че чудеса се случват и ние бяхме на ръба да направим едно такова чудо. Сигурен съм, че този отбор на България тепърва ще израства и ще играе още по-добре. Мога само да пожелая успех на младите. Вярвайте и се развивайте!", допълни Владо пред БНТ.

"Това ми беше последния мач с националната фланелка. Горещо се надявах, молих се, работих, за да свършим по един по-различен начин, но уви не се получи. Нямам думи просто. Напускам националния отбор с чувството, че един изключително важен период от моя живот приключва - 15 години, през които защитавах националната фланелка повече или по-малко. Но равносметките ще ги правим по-нататък, на по-хладна глава...", завърши Владо Николов.

***

Найден Найденов: Момчетата направиха всичко и се бориха като мъже до край
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380541

Селекционерът на България Найден Найденов бе разочарован от загубата от Италия с 1:3 в мача за бронзовите медали на Олимпиадата, но отчете сериозното израстване на националния тим.

"След първия гейм изиграхме един перфектен втори, но изпуснахме възможността да обърнем нещата в наша полза. Изпуснахме момента в третия гейм при 13:10, когато трябваше да задържим резултата и имахме няколко контраатаки. Но пропуснахме и дадохме възможност на Италия да обърнат. Това беше разковничето", заяви Найден Найденов пред БНТ веднага след края на мача.

"Естествено, че нещата ще вървят нагоре от тук нататък. Това е бъдещето. Това е трамплин за всички. Вече ще се знае, че за да бъде в националния отбор, трябва да има ниво, трябва да има колектив и всеки ще трябва да се съобразява с тези условия, които изградихме през последния месец и половина - два. Така че, който идва вече ще се съобразява с тези условия. Ще вървим напред по този начин", допълни селекционерът на България.

"Благодаря на всички за подкрепата. Съжалявам много, че не успяхме да ги зарадваме още повече, но мисля, че момчетата направиха всичко и се бориха като мъже до край. Можем само да им сваляме шапка и да им се радваме. Благодаря още веднъж на всички, които ни подкрепяха през цялото време Всички момчета са открития на турнира - Тодор Скримов, Георги Братоев и Цецо Соколов. Това са хора, които за първи път играят на такъв форум и направиха чудеса. Трябва да се гордеем с тях. Продължаваме напред", завърши Найденов.

***

Найден: Оценката ми за отбора е 6+
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380545


Селекционерът на националния отбор по волейбол на България Найден Найденов сподели след загубата от Италия с 1:3 гейма в малкия финал на Олимпиадата в Лондон, че оценката му е 6+ за отбора, защото са се представили невероятно и са направили страхотен турнир.

- Коментарът ви след тази загуба?
- Мачът започна тежко за нас, но след първия гейм успяхме да се съвземем и наистина да заиграем като отбор. Спечелихме втория гейм, нещата тръгнаха добре и в третия. Може би там - при 13:10, беше разковничето, когато имахме 2-3 контраатаки, пропуснахме ги и италианците се съвзеха. Направиха тази серия от асове и там може би нещата се обърнаха.

- Само силният им сервис ли беше причината?
- За мен да. 11 аса да ти направят, колкото и да си добър отбор, трудно е. А и другият елемент, в който бяхме по-назад, беше контраатаката. Там не реализирахме много топки, макар че много извадихме в защита. Естествено, играеш срещу Италия - като не си реализираш контрите, губиш.

- Имаше ли начин да спрете Савани?
- Направихме каквото е възможно, за да го спрем. Повече от това няма как.

- Оценката ви за представянето на отбора в турнира?
- Оценката е 6+ за отбора. Това е невероятно представяне, мога само да се радвам, че момчетата направиха такъв страхотен турнир. Виждате, че целият волейболен свят е изненадан и навсякъде коментират българския тим какъв волейбол играе. Момчетата прославиха България.

- Какво е бъдещето на този отбор?
- Поне, ако съдя от стореното тук, бъдещето е светло, много светло. Защото всички са млади момчета, някои от тях играха даже за първи път на голям форум. Това означава, че този отбор може да израства още, и то много.

- Владо Николов обяви, че се оттегля, за да даде път на някой млад. Кой ще е този млад?
- Това е вече негово решение. Сега е много рано да говорим, отиваме в бъдещето. Нека мине малко време, естествено, че има варианти. Винаги има варианти.

- Какво означава за вас това, че Георги Братоев е разпределител №1 тук?
- Наистина много. Специално на него много съм му помагал и винаги ми е бил един от любимците. В последните години много труд хвърли, стараеше се, нямаше своя шанс. Сега му се отвори възможност и той я използва максимално. Заслужава само поздравления. Пожелавам му още да израсне, защото той има наистина страхотни качества и е невероятен.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Теди Салпаров: Отборът има голямо бъдеще

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380546

Либерото на националния ни волейболен отбор Теодор Салпаров коментира след загубата от Италия с 1:3 гейма в спора за бронзовите медали на Олимпиадата в Лондон, че тимът има голямо бъдеще, ако продължава да се развива по същия начин и да тренира упорито.

- Теди, кое надделява повече – огорчението, че изпуснахте медала или удовлетворението, че все пак влязохте в четворката?
- Сега е много трудно де са каже. С момчетата си говорихме, че е много тежко да си четвърти и да гледаш награждаването отстрани, вместо да си на стълбичката. Аз специално съм бил четвърти през годините доста пъти и знам колко е неприятно да си в четворката и да гледаш отвън, вместо да вземеш медал. Трябва да не забравяме като какви дойдохме и как мислеше целият свят за нас. Опровергахме всички думи. Мисля, че ако този отбор продължава да се развива по същия начин и да тренира упорито през годините, има голямо бъдеще. Трябва да работят правилно тактически и да натрупат повече опит. Ако успеят да го направят, на следващата Олимпиада имат голямо бъдеще. Тук играхме с деветима дебютанти, те показаха стабилна игра на този турнир. Видяхте, че повечето момчета водеха и в индивидуалните класации. Това говори само много добре – че имат технически качества и могат да играят на високо ниво.

- Кое беше нещото, което не ви стига?
- Всеки път е различно. И с това поколение, и с предишното, и с по-предишното малко не ни достигна да направим нещо голямо. В конкретния случай може би имаха повече опит и рутина. Видяхте как се бориха днес – за разлика от мача в групата. Днес не успяхме да сервираме толкова добре, както и срещу Русия. Флот сервисът, който според мен е много ефективен в нашия отбор, днес не беше на ниво. Това е спортът, за това трябва да се работи и да се анализират грешките. Такива отбори като Италия имат много повече опитни състезатели от нас и знаят как да играят. Ето – нашият отбор има всичко, но има нужда в най-важните мачове някой да играе с глава. Това е основното – психология.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Владо: Показахме, че България има отбор, който се бори с най-големите

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380551

Капитанът на националния ни волейболен отбор Владимир Николов заяви след загубата от Италия с 1:3 гейма в спора за бронзовите медали на Олимпиадата в Лондон, че с играта си са показали, че България има отбор, който може да се бори с най-големите.

- Преди малко каза на президента, че си доволен от турнир, но не и от мача...
- Не, че не съм доволен. Играхме много добре. Всички момчета, които влязоха си свършиха работата. Единствената разлика е, че италианците успяха да бият по-силен сервис, особено Савани. Не защото ние играхме лошо, а просто началният им удар беше изключителен. Това беше единствената разлика – те направиха 11 аса, ние един. Бяхме по-добри в атака, на блок, в защита, направихме по-малко грешки, но това е положението... Накрая те спечелиха.

- Цялостната ти оценка за представянето на олимпийския турнир?
- Тя не може да бъде нищо по-различно от отлично. Играхме в абсолютно всички мачове, раздавахме се максимално, всички хора в залата и пред телевизора видяха, че България има един отбор, който се бори с най-големите държави в спорта. При всички положения сме много доволни от свършеното. На мен лично ми е тъжно, че в последния ми мач с националната фланелка не успяхме да го спечелим. Обективно Италия би по-добър сервис от нас и затова спечели. Тъжно ми е.

- Решението да не играеш повече в националния отбор окончателно ли е?
- Подготовката на отборите се прави от Олимпиада за Олимпиада. По време на Олимпиадата в Рио аз ще бъда на 39 години. Не, че не искам да бъда в националния отбор, но няма да мога. Съвсем закономерно и логично решение е, особено с оглед на представянето на Цецо през тази година от тук нататък той да поеме диагоналния пост в националния отбор и да има някое момче, което да започне и да се конкурира с него. Някое младо момче, което след 4 години ще може да играе и България да продължава да има силни диагонали. Това, което се случи в последните 4 години беше съвсем естественият ход на нещата. В 2009 година Цецо влизаше от дъжд на вятър, през 2010 година изигра няколко мача в лигата. През 2011 година играхме по половината мачове. През тази година той игра много силно, аз му помагах, когато беше нужно. Това е естественият ход на нещата. От тук нататък моето оставане в националния отбор първо едва ли ще ми донесе нещо положително, второ – това ще спира развитието на някое младо момче. Тук не става въпрос дали искам или не искам да играя за националния отбор. Искам, но не е правилно.

- Оставяш един отбор с променено лице. Какво е бъдещето му?
- Силните страни са, че има млади момчета, които показаха невероятни качества. На този турнир сме може би най-младия отбор, а и сме един от най-младите в света. Единствено кубинците от добрите отбори са по-млад състав. От сега нататък за тези момчета предстои много работа и много успехи.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Цецо Соколов: След такива мачове разочарованието винаги е много голямо

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380560

Волейболният национал Цветан Соколов сподели след загубата от Италия с 1:3 гейма в малкия финал на Олимпиадата в Лондон, че след такива мачове като с Русия на полуфинала и със "Скуадра адзура" днес

- Цецо, кажи няколко думи за днешния мач?
- Няма да ни стигне цяла вечер да го разказваме този мач. Поздравления за Италия, просто днес бяха съвсем различен отбор от мача, когато ги срещнахме в групата. Мога да кажа, че ние играхме наистина добре, аз лично не успях да вляза в мача, както си трябва – съжалявам и искрено се извинявам. Просто много от нещата не ни се получиха – нито тактически, нито технически и мисля, че заслужено загубихме. Просто Италия ни надигра във всички елементи.

- Италианското кафе по-добро ли е от българското? Италианците изглеждаха по-свежи от вас още от самото начало...
- Не знам, трябва да питате лондонското кафе как е (смее се). Явно при тях действа различно. Аз не мисля, че не бяхме събудени – просто не можахме да влезем в мача. Още от самото начало не ни се получи.

- Колко е голяма разликата между трето и четвърто място чисто психически?
- Огромна. Наистина едно е да гледаш отстрани – едно е да не се качиш на подиума и да гледаш отдолу, друго е да си на почетната стълбичка и ти да гледаш отгоре.

- Разочаровани ли сте?
- Да, ние бяхме разочаровани и след загубата от Русия. Винаги след такива мачове разочарованието е много голямо. Понеже ти знаеш, че си дал всичко. Когато не се случи, а знаеш, че може – тогава наистина чувството е много кофти.

- В последните два мача твоята игра като цяло не вървеше. Това се получи, защото бяха много концентрирани върху теб или имаше нещо друго?
- Не мисля, че чак толкова не ми е вървяла играта. Някои от елементите не ми вървяха. На мача с Русия не успях да вкарам нито един сервис. Днес например не можах да тръгна добре с атака, но не знам дали са ми гледали повече записи. Предполагам, че можеше да дам още наистина много на този отбор, за което съжалявам много.

- Не става въпрос за умора или?
- Не, не става въпрос за умора. Мога да кажа, че в такива мачове умората въобщо не съществува. Просто в такива мачове просто забравяш за всичко, дори да имаш болежки – забравяш ги и се раздаваш.

- Какво следва за теб сега?
- Десет дни почивка и след това тръгвам за Италия. Започвам подготовка и да мисля за новия сезон.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Георги Братоев: Италия ни надигра чисто волейболно! Доволен съм от представянето ни на Олимпиадата
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380562

Разпределителят на националния ни волейболен отбор Георги Братоев сподели след загубата от Италия с 1:3 гейма в малкия финал на Олимпиадата в Лондон, че италианците са ги надиграли чисто волейболно, доволен, защото на турнира играхме приличен волейбол и бяхме добър колектив

"Няма какво да се каже за мача. Играхме един интересен малък финал, в който отборът на Италия ни надигра чисто волейболно. Играха по-добре от нас на почти всички елементи. Това беше най-слабият ни мач на Олимпиадата. Случват се и такива неща. Вече гледаме напред, всеки в клубните си отбори. Живи и здрави догодина пак ще се съберем. Обяснението за загубата от Италия е чисто статистически. Играха по-добре волейбол от нас и ни победиха. Фактори колкото искате можем да изброим, но това е ненуждно. Днеска беше важно да победим, но не успяхме за съжаление", коментира Гошо Братоев.

"Загубата на полуфинала абсолютно не ни повлия. Италия също загуби полуфинала. Условията бяха еднакви, но ние играхме по-слабо днес. Всяка една загуба тежи много. Аз лично съм доволен, защото на турнира играхме приличен волейбол и бяхме добър колектив. Както самите Вие казвате, много хора не са очаквали да стигнем дотук. Не знам тогава какво са очаквали? Да бием Великобритания, да запишем една победа. Така че няма какво да коментираме, мачът е приключил. Победата е за Италия. Можем само да се учим от грешките си", каза още българският плеймейкър.

"Напред със сигурност ме чака една дълга почивка. Очертава се около месец. Тази година ми дойде много, но хубаво много. Доволен съм от шанса, който се отправи пред мен. Надявам се да се намери отбор, който играе в достатъчно добро първенство, където да мога да се развивам. Ако не, ще продължа в България, както е било досега, и нищо няма да се промени. За мен няма никакво значение дали съм номер 1 при разпределителите. Особено когато губиш е кофти, защото може и четири човека да са номер едно, но отборът да е назад. Това е по-скоро за малко вътрешно задоволство и признание, но нищо особено", завърши Братоев.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Ники Николов: Можехме да вземем медал, а останахме 4-ти

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380566

Центърът на националния ни отбор по волейбол Николай Николов бе видимо разочарован след загубата от Италия с 1:3 гейма в спора за бронзовите медали на Олимпиадата в Лондон.

- Ники, доволни ли сте или разочаровани?
- Аз поне не съм радостен. Мисля, че се разбира по интонацията на гласа ми. След като си на такъв форум и си стигнал до такъв етап, не можеш да се задоволяваш с по-малкото. Според мен не е нормално. Аз поне не мога да се задоволя.

- Толкова ли неуловим беше днес Савани на блок?
- Не мога да кажа, че Савани е бил точно неуловим на блок, просто днес италианците играха много по-добре, отколкото в мача, който изиграхме в групите. Мога само да ги поздравя за добрата игра. Каквото и да си говорим, може би с много малко, но ни надиграха. Заслужено спечелиха третото място.
- Каква е твоята лична равносметка за целия турнир?
- Равносметката няма как да е отрицателна, винаги ще е положителна, след като сме четвърти на Олимпиада след всичко, което се случи. Но въпреки това според мен горчивият спомен, че сме можели да вземем медал, а сме останали четвърти, ще остане горчив спомен за всеки един от нас. Няма как да не бъде така, поне в моето съзнание ще бъде така със сигурност. Ще остави един много голям отпечатък, понеже тръгнахме от нищото, след много неразбории от вякакъв характер и стигнахме до четвъртото място. Казвам го не защото искам да омаловажа това, което сме направили досега и усилията на моите съотборници, а просто защото ме е яд и ми се искаше да вземем един медал – напук на всичко, което се случи.

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон

***

Тодор Скримов: Четвъртото място е много добър резултат
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380572

Младият посрещач на националния волейболен отбор на България Тодор Скримов сподели след загубата от Италия с 1:3 гейма в малкия финал на Олимпиадата в Лондон, че въпреки това четвъртото място е много добър резултат за тима ни.

"Труден край. Италианците бяха безспорно по-добри от нас днес. Нямахме възможност да покажем нашата си игра, просто нищо не ни се получаваше. Не знам къде е причината, просто нямахме шанс. В началото се чувстваше нервност и притеснение, но след това отмина, но не мога да си обясня причината, заради която играхме така. Бях сигурен, че ще направим добър мач и всички ще игрем силно, но не се получи. Предполагам, че лошото начало ни скова малко, защото е по-добре да започнем добре и след това да се отпуснем, но това продължи съвсем малко. След това се отпуснахме, но просто нищо не ставаше", коментира Скримов пред БНТ.

"Четвъртото място е много добър резултат за нашия отбор. Никой не го е очаквал, предполагам. Но с апетита идва яденето и смятам, че на следващата Олимпиада може да очакваме такива резултати. Надявам се отборът да се запази, да работим в правилната насока и нещата ще станат. Съжалявам единствено за днешния мач, в който не можах да играя като в предишните. Само за днешния мач съжалявам, за нищо друго", продължи посрещачът.

"Искам да благодаря на всички, които ни подкрепяха и най-вече на семейството и близките ми. Обичам Ви!", завърши Скримов.


***

Любо Ганев: На Олимпиадата не беше толкова важно представянето ни, а да изградим отбора
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 00380575


Водачът на националния отбор по волейбол на България Любо Ганев заяви след поражението от Италия с 1:3 гейма в спора за бронза на Олимпиадата в Лондон, че не било толкова важно представянето им, а това да изградят отново тима.

"Този път мачът ни с Италия не се получи. Извадихме няколко топки, не можахме да ги отиграем. Те ни натиснаха със сервис, рискуваха. Ние дори топките, които създавахме в защита трябваше да ги рискуваме повече. Трябва да свикваме с пуснати топки. Не може да спечелиш бронзов медал без да рискуваш. Това е последен мач. Поздравления за Владо Николов, защото си направи достойно бенефиса в националния отбор. Съжалявам, че не можахме да спечелим, момчетата заслужаваха този медал. Имахме сила да го спечелим, но не станаха нещата така, както искахме. Имахме топки, които можехме да направим, не използвахме когато водехме с 3-4 точки в третия гейм и да дръпнем с 5-6 точки и мачът на практика да приключи. Оставихме да ни вземат този трети гейм. Вече в четвъртия беше трудно да продължаваме", сподели Любо Ганев.

- Въпрос на опит ли беше или на нещо друго?

- Тези момчета наистина бяха много амбицирани. Те видяха, че израснаха като отбор. Повярваха в себе си и то заслужено, защото това, което показаха и като мислене, и като игра мога само да им сваля шапка. Цяла България трябва да им свали шапка. В момента вече знаем, че сме отбор. Естествено, че възможността да играеш за медал и онзи ден, и днес ги притеснява. Аз оня ден им казах: “Нищо не е станало, вие искате още с първата си олимпиада да станете златни медалисти. После как ще ви амбицираме да дойдете в националния отбор”. Вчера всички си говорихме, че всички щше трябва да дадат максимума си от себе си, но понякога не се получава... Аз го отдавам на липсата на опит. Тези момчета не са играли допреди един месец. Но независимо от всичко намериха верния си път. Успяха да си намерят лидера в отбора, повярваха си, че заедно могат да направят много неща и това е пътят, по който трябва да вървим.

- Но това все пак е най-доброто класиране от 1980 година?
- За нас не беше толкова важно представянето. За нас беше важно да изградим отново отбора. Сега мога съвсем откровено да заявя, че допреди два месеца нямахме отбор. Ние имахме отделни състезатели, но не играехме като отбор. Сега вече отборът е изграден. Всички знаят, че трябва да идва в националния отбор, да участва в тренировките и да играе мачовете с желание. Това не само заради тях самите и отношението към треньорите, а заради отговорността пред цяла България. Мисля, че тази важна цел я постигнахме. Каквото и да стане от тук нататък, който и треньор да дойде и да ги сложи на пейката, защото не става нищо от тях, те вече знаят, че стават. Сигурен съм, че този млад състав има две-три олимпиади пред себе си. Сигурен, че в следващите мачове ще бъдат много по-уверени в себе си, защото го разбраха.

- Казал си, че и двамата треньори остават. Това факт ли е?
- Това е лично мнение като един от членовете на управителния съвет. Поздравлеяния за този тандем, защото работеше перфектно. Камило работи по 20 часа на ден. Той не идваше на тренировките между мачовете, за да подготви следващия мач. Трябва да се гледат поне 40-50 мача на противника, за да се изкарат 20-30 минути есенция. Ако някой ме пита, не с две, а с колкото може ръце ще гласувам.

- Имаш ли желание да върнеш Матей Казийски и да седнете да говорите?
- Винаги съм искал и много пъти съм го търсил. Още преди финалите трябваше да се видим. Повтарям, че националният отбор е за този, който иска да играе него. Тук не се плащат пари. Дори да има някакви премии, никой не играе за премиите, а за това на гърдите. Никой не гледа името отзад на фланелката. Тук трябва да са само тези, които са напълно мотивирани и играят с желание. И трябва да вярва, че отборът е силен. Защото лично Матей на първата известна среща с него и Андрей Жеков, каза: "Ама не си мислете, че нашият отбор е толкова силен". Защо да не е силен? Ти не си ли един от най-добрите нападатели в света? Двамата ни блокировачи не са ли сред най-добрите в света? Цецо не е ли един от най-добрите нападатели в света? Пък дори и да е така, отборът да не е силен, младите не трябва да го знаят. Какъв ще бъде стимулът да го викнат в националния отбор и той да знае, че отива в слаб отбор? Тук всеки, който идва, трябва да е с желание да помогне на момчетата до себе си, да помогне на целия отбор.

- Мислите, че останалите биха могли да приемат Казийски обратно?
- За да се стигне да бъде приет Матей, трябва първо той да поиска. Тук въпросът не е като кое е първо – яйцето или кокошката. Тук се знае кое е първо. Ако Матей има желание, той винаги е добре дошъл. Може да помогне много, стига да иска да го прави.

- Какви резерви има в този отбор, защото например Владо Николов казва, че се отказва, за да даде път на някой млад?
- Този отбор има много резерви, защото изиграхме мачовете благодарение на желанието за игра, влагането от сърце и радостта от играта. Още липсва опит. Синхронът трябва да се автоматизира, а не всеки път да се гледаме към пейката. Липсва ни още това автоматизирано умение какво да се прави във всяка ситуация. Тези неща за съжаление се изграждат с мачове, не става с тренировка. Колкото повече мачове изиграят тези момчета, толкова този отбор ще става по-опитен и ще показва много по-големи резултати. Аз винаги съм вярвал и казвал, че ние разполагаме със силен отбор, колкото и да не ми вярваха. Нима имаше на тази олимпиада отбор, който да не можем да победим, ако играем добре?

- Може би всеки, ако не ни изпълнява силен сервис.
- Поляците също изпълняваха много силен сервис, но посрещахме добре. Днес комбинацията с техния силен сервис и липсата на шанс при нас да си отиграем топките доведоха до загубата.

- Кой ще е следващият капитан?
- Не знам, това ще бъде решено от отбора. Може би най-старият ще стане капитан, каквато е била традицията в българския волейбол.

- Може ли да е някой не толкова стар, както беше с Андрей Жеков?
- Повтарям, че отборът трябва да реши, но аз видях израстването на много хора. Например на Жоро Братоев, който много се интересува от волейбол и буквално живее с волейбола. Той примерно все пита за това, че никога не сме имали такъв изявен разпределител като Бланже в Холандия или Гърбич в Сърбия. Ето сега е моментът той да стане. Цецо Соколов е момче, което в следващите 10-12 години ще носи този отбор на гърба си. Няма естествено сам да играе, но през него ще минава основният процент на атаки. Той има тези качества, играе на благодатен пост на диагонал на разпределителя и е такъв характер, че всички в отбора ще искат да му помогнат. Защото за да бъдеш лидер не означава само да си добър играч. Винаги сме имали много добри играчи, които не са били лидери. А той има тези качества.

- На вас лично тази Олимпиада донесе ли ви лично удовлетворение като водач на делегацията?
- Много се радвам, че бях един месец с тези момчета, че ме накараха да се почувствам 20 години по-млад. Надявам се да съм успял със съвети, с поведение и държание да им помогна да разберат какво трябва да правят. Защото пътят на волейболиста е само един – той трябва да се показва на игрището. Ето аз се занимавам от 15 години с бизнес и за мен още говорят като за волейболиста Любо Ганев. Затова им казвам: "Каквото и да правите, за вас ще си спомнят по това, което правите на игрището".

РАЯ ИВАНОВА, специален пратеник на Sportal.bg на Олимпиадата в Лондон
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 5:17 am

Италия наистина ни превъзхождаха на сервис, за което само адмирации. Младите не трябва да са разстроени от загубата от Русия и Италия, а да се поучат от грешките си и да продължат да тренират и да вярват, че ще направят нещо голямо. Успехите ще идват!

Цитат :
"Това ми беше последния мач с националната фланелка. Горещо се надявах, молих се, работих, за да свършим по един по-различен начин, но уви не се получи. Нямам думи просто. Напускам националния отбор с чувството, че един изключително важен период от моя живот приключва - 15 години, през които защитавах националната фланелка повече или по-малко. Но равносметките ще ги правим по-нататък, на по-хладна глава...", завърши Владо Николов.

Владо, вие завършихте по много по-различен начин, от който всички мислеха! Горе главата, изиграхте всеки мач достойно, имаше моменти, в които можехте да дадете повече, но крайният резултат е много по-голям! Успех ти желая във всички бъдещи начинания, голям състезател, дал много на българския волейбол. Поклон! 107

Найдене, зарадвахте ни много, постигнахте много и сте повод за гордост. Но това изказване ми бърка в червата..

Цитат :
Всички момчета са открития на турнира - Тодор Скримов, Георги Братоев и Цецо Соколов.

Това не трябва да са думи от един треньор, най-малко от уважение към останалите. Всеки един можеше да е откритие на турнира, един Добромир можеше да бъде пускан да се разиграва, че да го откриете, един Пенчев му трябва повече време на полето за да се отпусне, тези две открития можеха да станат, ако им се даваше повече шанс. Далеч не твърдя, че Найден е казал глупости. Соколов направи страхотни мачове, Георги се справяше брилянтно, а за Скримов ще говоря другаде. Но наистина не смятам, че треньор трябва да каже това.

Аз също смятам, че бъдещето ни е светло, но при едно условие. ЛАЗАРОВ ВЪН! :) Няма как като имаш несъществуващи клубове да "гласуват" за теб да очакваш добър волейбол в България, но за това са и всички Негодници - ще го свалят от власт. : )))

Цитат :
и винаги ми е бил един от любимците

Дали това обяснява отсъствието на Добри като разпределител? Дано не. : ))) Иначе Гошко наистина израстна много, подобри се много, но и статистиката го показва.

Цитат :
Трябва да не забравяме като какви дойдохме и как мислеше целият свят за нас.

Абсолютно! За жалост тази година два пъти подред ви се случи да сте четвърти, сигурно е много тежко, но здраве да е, за скоро сформиран отбор постигнахте повече от очакваното! Наистина опит им липсваше, но те вече го трупат и ще рулзват от тук нататък!

Владо ми харесва как отговори на въпроса за напускането, наистина е правилно решение, все пак Цецо е влад и проспериращ, а имаме и още два диагонала, за всички трябва да има място. laugh / Цецо не е слаб играч и в много от срещите ни опирахме до него, но е факт, че в последните две не му вървеше и това малко или много допринесе за крайния резултат. Не го обвинявам, няма за какво. Раздаде се до колкото можа, това направиха и всички останали. / Георги Братоев е един от хората, на които ужасно много харесвам мисленето и наистина много уважавам като човек, пожелавам му да намери добър клубет отбор, ако не - ще се постараем да го подкрепим в БГ първенство. / Ники, и мен ме е яд, че не взехте медалите, но ако ви е за едни медали.. ще ви ги направя и ще ви ги подаря. laugh Шегувам се, наистина сигурно са разочаровани, бяха толкова близо, но те самите си го казват - четвърто място за нашето положение е повече от невероятно и може само да се поучат от грешките си и това да добавят в опита си. / Тоше, не съжалявай. Направи много за отбора, всички те оцениха - ти едва ли не спечели най-много! На другата олимпиада ще сте силата, а на другите първенства ако играете както играхте срещу Германия и Полша няма да има кой да ви се опре!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари на българските национали след мачове   Коментари на българските национали след мачове - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари на българските национали след мачове
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Линкове за любими мачове - Коментари
» Волейболните национали и Найден Найденов са отбор и треньор на месец август
» Волейболните национали се прибират утре в София
» Камило Плачи: България трябва да се научи да играе във важните мачове!
» Линкове за любими мачове и моменти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Спорт :: Волейбол-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии