Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!

Go down 
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468

ПисанеЗаглавие: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 12:42 am

Джъстин Бийбър може да е кралят на романтичните жестове, но предполагаме, че едва ли е планирал да отпразнува рождения ден на приятелката си Селена Гомес, карайки я да плаче.
Въпреки че по-рано вечерта бе изненадана със серенада от публиката на ТСА, нощта за Селена и Бийбър, приятели и семейство продължи в изискан ресторант в Бевърли Хилс след шоуто.
„Джъстин постоянно внимаваше дали всички в ресторанта се грижат за Селена като за принцеса. Той беше много очарователен с това. Личеше си, че нейното парти-вечеря означаваше много за него” – казва вътрешен източник. „Имаше розови цветчета на масите, което е по идея на Джъстин. Той е доста романтичен. Партито се е провело в задната стая и бе доста интимно. Имаше около 30 госта. Много храна за избиране - скара калмари, бейби спанак с нарязани круши, козе сирене и захаросани орехи, на домашно pappardelle с омар, сьомга на скара и ребро-пържола на скара.”
Звучи малко по-малко съкровено, че сирене и ананас е бил достатъчен за двамата, но очевидно угощението е било толкова добро, че е накарало Селена да се прекърши в бълбукаща купчина от щастие.
„Джъстин изнесе реч, която просълзи Селена. Беше основно за това колко великолепна и изключителна е Селена и всички се изправиха и аплодираха. Беше много сладко. Имаше красива торта за Селена заедно с много десерти като Тирамиси, шербет и ябълков пай.”
Селена показа част от внезапните емоции във Фейсбук чрез снимката на покритата в рози торта.” Повече от благословена, толкова много любов. Благодаря ви за най-невероятния рожден ден до сега. Аз съм наистина, наистина благодарна. Обичам семейството, приятелите си и всички вас.”
Да бъдем честни, ако някой ни достави толкова много храна и ние щяхме да се разплачем с големи сополиви сълзи от щастие също.

Автор: LightOne; Selena-Daily.com

A good soldier is a coward most of the time and sometimes brave
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
10 / 10010 / 100

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 12:48 am

Дайте ми и на мен един Джъстин..
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 12:57 am

^Същото си мислех и аз когато прочетох. ;д Джъстин е страхотно гадже, наистина не съм сигурна дали Селена проумява каква късметлийка и щастливка е с него.

LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 1:35 am

Еми след толкова рев и сополи би трябвало да го проумява или момичетата си фейквате за принципа просто?
Кой да очаква, че Бобърът бил за пример...Е, както и да е. На мен пък ми дайте една Селена. laugh
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 2:06 am

LightOne написа:
Еми след толкова рев и сополи би трябвало да го проумява или момичетата си фейквате за принципа просто?
Пак ли почна е?
Не фейквам, прави разликата. Пък и да хейтвах, най-малко ти можеш да ми кажеш нещо. Отбелязах, че не съм сигурна, защото той е наистина, абсолютно уникален. И се държи прекрасно с нея.

LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 2:10 am

Не, не, не, не, не, Чинчило, спокойно е.
Бъзикам за това дали Селена фейква сълзите и че не го проумява.
Нищо на теб да казвам нещо.

Аз съм б*хти злетака, честно. Прочетох 'хейтва' а не 'фейква', въпреки че съм написала 'фейква'. ОМГ, извинявай за объркването, честно, треа да почна да чета като хората.
Рос.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 3:12 am

AWWWWWWWWWW, толкова е мило и слдко! ;хх heart А дано някой ден в България да се увеличат тия момчета, но надеждата ми е малка. ://
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 1604

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Съб Юли 28, 2012 5:22 am

Яко е. Ама .....

Аз съм по-добър от тоя Къртач мацкии. laugh
eLii96
Редовен
Редовен

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 187
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   Пон Юли 30, 2012 3:36 am

Ахх, никога не съм се съмнявала в Джъстин. Страхотен романтик.. 459 Сел, пази това, което имаш, защото на Джъстин навитите се умножават с всяка секунда.. ww
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!   

Джъстин е разплакал Селена на рождения й ден!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1