Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 LOL (2012)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
LOL (2012) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100LOL (2012) Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

LOL (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: LOL (2012)   LOL (2012) Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 4:21 pm

LOL (2012) 220px-LOL_2012_movie_poster

Режисьор: Лиса Азуелос

В ролите: Ашли Грийн, Майли Сайръс, Деми Мур, Адам Севани, Жан-Люк Билодо, Томас Джейн, Дъглас Бут, Джина Гершон, Фишър Стивънс, Остин Никълс

Резюме: В света на YouTube, iTunes и Facebook отношенията между деца и родители все повече се променят.
Лола води таен дневник, в който записва тайни, които вълнуват всяка тийнейджърка. Един ден майка й намира дневника, прочита го и осъзнава, колко много се е отдалечила от дъщеря си. В ролите на майката и дъщерята са Майли „Хана Монтана” Сайръс и вечната Деми Мур, които изпадат в множество комични ситуации.

Какво мислите за филма, хареса ли ви сюжета, актьорската игра на какво ниво е?

Лична забележка: гледам, че вече сложихте подписчетата с разни сцени от филма, но да видим какво наистина ви е мнението


Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
LOL (2012) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100LOL (2012) Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

LOL (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LOL (2012)   LOL (2012) Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 5:50 pm

На мен лично филма много ми хареса, но все пак говорим за Майли. laugh Не е един от най-добрите й филми, но няма как всички да бъдат перфектни. Хареса ми актьорската игра и самия сюжет, точно като за тея времена е филма, ако ме разбрахте. Кайл е много сладък! :D <33
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
LOL (2012) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100LOL (2012) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

LOL (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LOL (2012)   LOL (2012) Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 5:55 pm

Аз останах много доволна от филма. Харесах началото, наистина ми хареса как Лола говори за самите тях и ни ги представи, така не ни трябваше да се климатизираме по време на самият филм. Подборът на актьорите е наистина добър и всички се справиха повече от страхотно, най-вече лудата майка от Франция.. : DDDDD Не съм гледала френската версия, сигурна съм, че е по-добра, все пак е оригинал, но тоази версия не беше хич за подценяване и смятам, че е повече от добра. За мен имаше от всичко - Майли, Париж.. няма как да се оплача. : DD Кайл е изключителен сладур и има страхотен глас. Тук трябва и да кажа, че всички песни във филма бяха много на място и изобщо саундтрак-ът е страхотен. Едни от любимите ми моменти е, когато Лол и Кайъл си правеха муцунки, сладурковци! < 3 Бабата беше най-лудата, много ме радва, хах. Иначе беше и много забавно, когато майката на Лол се събираше с приятелите и и се забавляваха, яки лафове. Общо взето аз съм много доволна от филма и съм адски надъхана за следващия проект на Майлс - So Undercover. Още един любим момент; с пилето! СУПЕР МНОГО СЕ СМЯХ! rofl

Цитат :
Лична забележка: гледам, че вече сложихте подписчетата с разни сцени от филма, но да видим какво наистина ви е мнението

Можеше да си го спестиш, няма нужда от излишни заяждания. ;]] нито съм длъжна да си споделя мнението, нито ти имаш правото да ме съдиш дали съм си сложила сцена от филма в подписа ми.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
LOL (2012) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100LOL (2012) Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

LOL (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LOL (2012)   LOL (2012) Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 7:44 pm

МЕКО КАЗАН ОБОЖАВАМ ФИЛМА! Влязъл ми е под кожата и много му се накефих! Мога да го гледам отново и отново. Страхотен сюжет, страхотен сценарии и страхотна игра от страна на актьорите. Според мен всички глупави критики, които прочетох като коментари в замунда са ненужни и това показва, че хората или не са гледали филма, или не са разбрали за какво иде реч, защото истинаа е, че филмът е доста поучителен и забавен. Както Чичи спомена - сцената с пилето и камерата - omg просто не съм спряла да се хиля като го видях. laugh Всичко беше доста култово.
DB is ... omg невероятен е от всякъдеее!!! Много е готин и пее страхотно. Обожавам първата песен, която изпя с групата: "I want you to know .. I've been crazy for you all this time..." heart
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
LOL (2012) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100LOL (2012) Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

LOL (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LOL (2012)   LOL (2012) Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 8:01 pm

И на мен филмчето ми хареса. Много леко като идея, много приятно и отпускащо. Сюжетът си беше тийнейджърски, с всички проблеми, с които се сблъсква един тийнейджър в днешно време. Актьорската игра също ставаше, не е кой знае какво, но все пак са.. деца, буквално. Деми Мур не ми хареса кой знае колко, но Майли се е справила чудесно. Както и Ашли Грийн, МНОГО добра! Любимите ми персонажи от филма са Кайл и Лола. Много са сладки заедно, както и поотделно. Сцените в Париж бяха страхотни, наистина много ми харесаха! Много сладки и забавни бяха всичките. Песните във филма бяха супер готини и доста ми харесаха. Сигурно по-нататък ще си изтегля саундтрак. Въобще с две думи - хубав филм във всяко едно отношение - сюжета е готин, актьорската игра не беше зле, а музиката беше убиец. <3
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
LOL (2012) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100LOL (2012) Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

LOL (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LOL (2012)   LOL (2012) Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 10:04 pm

Много харесвам филма.
Много тийн и отпускащ. Ще го запомня с пилето (ех тая гола кокошка) laugh и невероятната музика. Не ми хареса, че ни натрясаха ей така към края, че Лола е Би, не ми хареса и че скъса със...как му беше името Ашли? (чернокосия) още в първите минути (знам, че не е най-важното от филма, но ми се щеше...няма значение). Щях да се изкефя повече, ако бяха вметнали малко по буквално, че онзи учител е гей, а не само да загатват за този факт. Хареса ми как се развиха нещата с майката-новият и приятел най-вече. Изкефих се невероятно много, когато Деми Мур запознаваше новото си гадже-ченгето със семейните приятели (които пушат щастливи цигарки). Мустакатия направо си глътна цигарата когато разбра. Общо взето страхотен филм. Лепката беше представена по невероятен начин и ми хареса развитието при нея и факта, че прекрати войната с Лола към края. Харесаха ми всички тийн чувства, които Лола разказваше (най-вече слушалките по време на лекцията на майка ти). И още много.
Струваше си гледането. Останах много доволна и приятно очарована.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





LOL (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: LOL (2012)   LOL (2012) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
LOL (2012)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» VMA 2012
» 21.12.2012
» ЕВРО 2012
» 2012 година
» Обзор 2012

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Други / Other-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии