Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 [[=Вашия учебен ден=]]

Go down 
+20
mims..
Alice~
The Stranger
rozaLie
*SelZzZ*
The_vampire_girl
Miss*Sunshine
xxHeadfirst
nicky_lovesg
..:ŁŷuбζΞŦסּØסּ:.. =]
-freak Cookie *b*
cMexypaH
|SweeT|
~SellY <33~
~MarieAn.
ДанС
- NataLiya ~
candyx. .
selena_15
U make me so hot
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 4:08 am

ами всъщност днес съм карала само ч час (по скоро лекция)и то по музика и цял час слушах за ритъм темпо разни хора и такива ми ти работи добре, че беше един колега да ме измъкне и отидохме на кафе иначе сигурно щях да полудея rock
Върнете се в началото Go down
*SelZzZ*
Неспасяем
Неспасяем
*SelZzZ*


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : Miley's biggest fan!
Брой мнения : 1227
Reputation : -1
Join date : 16.02.2010
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 9:28 pm

Утре имаме патронен празник на училището и няма да учим. Щ гледаме Мис и мистър ПМГ и мини мис и мистър ПМГ. ;д
Върнете се в началото Go down
http://miley-ray-cyrus.bulgarianforum.net/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 12:07 am

Днес мина горе долу добре .. Първите 2 часа имахме изобразително.. Цял час слушах музика.. Следващия час-литература..нищо интересно .. После голямо ходихме да пушим.. След голямото имахме БГ..Цял час четох затъмнение. 5-ти час...Математика-Цял час музика ии книгата. ;д И последен час имахме география .. Четохме си докладите ии аз получих 6..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 12:16 am

Първият час по човекът и природа мина сравнително добре.. После история. Почтни заспах. Иначе се и смяхме много. "Бихме" се с Бубата и.. Така. ;д После математика - две шестици от контролната. Бях направила и на двете групи. М.. След това решавахме задачи. Лесни, повече от лесни. (поне за мен) После математика ЗИП. И там решавахме задачи.. И четох от "Последна Песен". Български - връщаха контролните, пак шест. И четох от книтага. Музика - цял час четох. ;д Мина добре.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
The Stranger
Нов
Нов
The Stranger


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.01.2010
Age : 27

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 12:23 am

Стоях първите два часа - Музика и Физика и после се чупих, за да се видя с Него, а и не ми се стоеше ;d
Мдаа.. Избягах от даскало о.О ;D
И без тва ме изгониха от Музиката щото се лигавих в час.. ;d
А в физиката щях да заспя брааат ;х
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 1:18 am

Първи час - много добре, математика.. Схванах от раз, и започнах да решавам по трудния начин задачите ;д.. След това - английски, върнаха ми контролното, 5-ца, мразя се! Часът мина добре, после ИИ - само се закачахме с момчетата, рисувахме дрехи.. Голямото междучасия бихме Гошо, втория час пак се лигавих.. После Музика - много добре мина.. Следваше ЧП - скууууука и много смях! Общо взето - гаден ден!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
mims..
Неспасяем
Неспасяем
mims..


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : ;]]
Брой мнения : 1140
Reputation : 1
Join date : 28.02.2010
Age : 25
Местожителство : ПлОвДиВвВ

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 16, 2010 1:42 am

Ами .. първи час История спах .. Втория час Литература говорихме за някви общонсти, след това четохме някви глупости .. Такам Трети час ЧП ни върнаха теста имам 5-ца, след като ни ги върнаха правихме пак тест wacko Четвърти час Музика .. не го карах .. Пети час ИИ ми писахме някви глупости .. И шести час Математика .. господина ме изкара на даската !!
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 4:29 am

Ами първи час имахме български правихме некви тъпи упражнения.През междучасието се преобличахме с момичетата , защото имахме физкултура.По ФВС играхме волейбол и баскет.После трети час математика некви тъпи параметрични уравнения и неравенства упражнявахме и аз нищо не им чаткам :Д.Четвърти час Английски взимахне някъв текс ама предимно аз и Криси се смяхме и говорихме.Междучасието преди биология както винаги се опитаха да ме изнасилят :Д.Едвам се спасих и после тест.Беше лесен и бяхме готови на 20 минута от часа.Госпожата ни ги провери и имам шестица.После междучасието преди Физика се хилихме и така.Връщаха ни едни контролни имам петица пак добре.През целия час се смяхме и си писахме бележки , както обичайно.После към вкъщи!Общо взето тва беше днеска.
Върнете се в началото Go down
The Stranger
Нов
Нов
The Stranger


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 15.01.2010
Age : 27

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 4:43 am

Първи час - Математика
нищо не схванах ;d
Втори час - Английски
Тъпня, само се лигавихме
после Той дойде и ме изненада приятно в даскало понеже имаха свободен и по някакво случайност охраната го пусна, въпреки че е от друго училище ;d
Лигавихме се и понеже имахме физическо той остана за през часа
и такам, като цяло той ми оправи настроението <
333
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 8:56 pm

Ами първи час имахме химия и решавахме некви задачи , ама основно се смяхме :Д.После английски работихме в учебната терадка - скука голяма.След това в междучасието както винаги един ми се натискаше , нищо ново.После История и правихме ужасен тест надявам се поне на пет.След това български правихме някакви пробни изпити , но аз и Криси си говорихме и се смяхме.Следващият час математика - контролно.Еми мина ужасно и почти нищо не съм решила дай боже тройка :Д. После музика пълна скука слушахме някви симфониийки , глупости.Седми час смях , смях и смях.С момичетата ни беше много забавно общо взето горе - долу мина денят.
Върнете се в началото Go down
~Paradis♡
Неспасяем
Неспасяем
~Paradis♡


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : Don't try to fix me. I'm not broken.
Брой мнения : 746
Reputation : 3
Join date : 13.05.2010
Age : 26
Местожителство : On Mercury

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 19, 2011 12:58 am

Моят учебен ден...Е, доста депресиращ. Стана една ужасяваща случка и нали сме малко градче всеки научи много бързо за станалото. Майката на Габриела(Едно от най - добрите ми приятелки) почина. Тя имаше проблеми със сърцето и вчера като беше развила бронхит плевмония и я отведоха в спешното в Сандански. Оттам направо за спешното във София, но тъкмо пристигнали и леля Сонче починала. Беше и все още е много ужасяващо. Наистина. Всеки познаваше леля Сони. Тя беше добра, мила, състрадателна и на никой лошото не мислеше. Но явно на нея някой го мислеше и сега вече я няма. Немога да си представя какво 'и е сега на Габи. Немога да си представя какво е да загубиш майка си и неискам и да си го и представям. Но ето че се случи и то на Габи. Незнам защо изобщо се е случило точно на нея. Тя беше толкова добро и мило момиче. Точно като майка си. Но явно някой това не го зачиташе. И сега леля Соня я няма. Габи беше направо съсипана. Нямате си и напредстава колко съкрушително беше за нея. А точно сега Габи имаше най - голяма нужда от майка си. Тя дори и не знаеше, че майка 'и е починала. Всичко стана толкова бързо... Значи вчера тя се прибира и си няма и идея какво става. Прибрала се е мисля към 2 часа. А тогава майка 'и е била починала. А гората ми Гъбка не знае. Никой не е смеял да 'и каже. И Нана от нашия клас (също много добра приятелка и на мен и Габи) разбрала от сестра 'и и се обажда на Габи. И нали вече я пита дали наистина е вярно, че майка 'и е почина, а Габи горката чак сега разбира. И Нана ми кажа, че тогава връзката е прекъснала. Явно тогава Габи е отишла при всичи. другото не го знам. И днеска не беше на училище. Гората ми тя беше къкрушена. Незнам защо Господ назава така хората. И то най - добрите хора, а на лошите им се разминава. Но стига вече съм говорила, че съм готова да се разплача. И днеска още с влизането в стаята по История на първия етаж всичко мълчи. Смръщило поглед. Как няма и ти веднага да се натъжиш. След това и Илияна и Ваня и всички дойдоха. Без Габи. И като почнахме да си спомняме за леля Соня и сега какво 'и е на Габи и нямаше как да не заплачем. А Йоана (Братовчедка на Габи и племенница на лела Соня) и тя горката ми заплака ии просто ужас. Наистина. Направихме теста по История и след това цял час седяхме по Литература и се натъжавахме. По Физика само пречертахме някакви лещи или сфер. По Математика взехме нов урок, макър че почти на всеки учител си личеше, че е доста тъжен. По Английски правихме нещо в тетрадката и по учебника и накртая по Музика господин Петков изпитваше, за да оформи оценките. Общо взето това е. След като си тръгнаме почти целия клас отидохме да видим как е Габито. Ох, милата ми...След това в 15:00 бяхме на погребението. След това останахме още малко при Габи и след това всеки от където е...
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 19, 2011 1:37 am

Оф ами само глупости днес.. Първи час госпожата ни затрупа с листи с упражнения по математика... После втория час пак обаче по гръцки (уча в Кипър) После ходих там един час при една друга госпожа.. 5ти час имахме танци , репетираме един танц.. Направо сички капнали вече. И госпожата ни кара да играем цели 2 учебни часа wacko И последния час имахме Изкуство и там глупости само абе общо взето беше лош ден.. и много се изморих
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 19, 2011 1:51 am

Пръви час имахме Немски. Проверявахме домашни, пяхме песнички ;дд. Втори час пак Немски довършихме си проверката на домашна и госпожата започна да изпитва там на автобиографията на Айнщайн ;д. Изпита Радо ии Ники Р. и часът свърши. Трети час математика ... правихме тест [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 807429 Беше ужасен .. На функции и системи .. Уж направих нещо, ама да видим. После четвърти час пак Немски. Госпожата продължи да изпитва, ама изпита само Надя и дотам. После започнахме да си пишем автобиографиите. Не че има нещо много интересно за описване, ама айде ;дд. През повечето време аз, Ветито, Мони ии Ники К. се хилехме като побъркани ии си играхме с прозореца .. laugh Та часът мина и пети час ФВС. Каато по чудо беше як час. laugh И то защото ходихме на нещо като поход там по едни заплетени улици на Невястата, но пък си беше много яко и забавничко ии само се хлихме ;дд. И Краси постоянно ни дразнеше ама аз му се навиках и продължихме напред ;ддд. Шести час пак Немски .. Дописахме си автобиографиите и после госпожата нещо се обесняваше и ни каза каква ни е домашната и тва е ;дд. После голяма почивка преди СИП - а. С Ветито се качихме при Криси. Седяхме там, лигавихме се ;дд. После си слезнахме на нашия етаж. Там пак си се лигавихме, седяхме си в стаята и СИП - а почна. Първо пеехме една смахната песен, после я превръщахме в свързан текст и госпожата ми взе тетрадката баа .. И ни казваше на какво ще ни изпитва утре и ни освободи по - рано слава на бога ;ддд.
Върнете се в началото Go down
Famous gurll.
Луд фен
Луд фен
Famous gurll.


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 307
Reputation : 0
Join date : 09.01.2011
Age : 27

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 19, 2011 4:02 pm

Вчера беше хубав ден!
1.Литература - Загубихме часа щот само 2-3 знаем к`во е "отечество"!
2.Математика - Тест!Дано съм направила нещо!
3.Математика - Бог да е с нас,че урока беше по-лесен отколкото мислех!
Голямото междучасие момичетата отидохме до магазина пък момчетата - играха покер!
4.Биология - Не беше ден за нов урок и г-жата ни отговаряше на въпроси по старите! rock
5.Физическо - Нашия отбор победи с 58 на 45 sun
6.Физическо - Момичетата стояхме пък момчетата играха футбол ;д
7.Химия - Г-жата беше болна и го карахме свободен ;д
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 1:06 am

Днес беше сравнително скучен ден ;дд. Първи час БЕЛ. Проверявахме едни упражнения и четохме домашни. Към края на часа госпожата започна да изпитва. Изпита Ева ии Ерик, ама те нищо не направиха и часът свърши ;дд. Втори час пак БЕЛ. Госпожата изпита Елмир ии после правихме един тест на "Потомка", ама то беше само упражнителен. Поверихме го и часът свърши. Вети отсъства ии не се задържам много в стаята тъпо ми е без нея .. Голямото междучасие се качих при Крисито. Говорихме си, посмяхме се ии после тъпата Даниела от "б" клас пак ме изкара извън нерви, но вече съм решила да я игнорирам. 'Щото ми писна да си вдигам нервите заради тва животно .. ;дд Трети час Немски. Върнаха ни листчето с думи от вчера имам 4 за една грешка, мамка му. Ама каквото такова вече съм го направила. Иии после правихме първо устна проверка на думите и пак листче. Този път се справих по - добре. След това си продължихме с урока ии междучасие. Пак се качих при Крисито. Обикаляхме си по коридорите и си бъбрихме. Четвърти час пак Немски, обаче на мен ми беше много лошо и едвам изкарах. Самият час беше скучен. И след това си тръгнах. Не карах математика и музика. Кеф. laugh laugh
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 1:43 am

Ми общо взето не карахме много часове пак.. Имахме тест по история,но аз отидох на гръцки , а пък и без това много не разбирам (отскоро съм в Кипър и за това).. После имахме спорт правихме каквото искаме и там след това два часа с една друга госпожа и накрая пак малко с класната и си трагнахме. laugh За мен деня мина добре.. Забавлявахме се и така smile
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 1:46 am

Първия час по математика уж решавахме задачи от типа на смеси и глупости, но в крайна сметка нещо ми се губи всичко, като цяло и не помня какво толкова правихме. После имахме английски, контролна на глаголите. Дадоха ми мойта контролна и като я почнах, за 2-3 минути бях готова с нея, та направих и контролната на другата група. После по български Иванов искаше да правим преразказ, та го почнахме и другия час го свършихме, като на мен хич не ми се пишеше и слушах нещо на телфона, някакво предаване беше. После.. имахме география, разработвах си урока. По физическо обсъждахме с Добито и бубата някои случки.. Имаше и издънки и смешни неща, ноо ме мързи да пиша. ;д
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 10:05 pm

Беше супер. Първият час танцувахме , а втория правихме тест който беше супер лесен за мен ,но за другите не! laugh После празнувахме там празника на буквите , казвахме едни неща и последния час госпожата каза домашната и си тръгнагме. Иначе междучасието се забавлявахме. Играхме в градината на фризби измислихме си една игра с нея и така.. tongue
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





[[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [[=Вашия учебен ден=]]   [[=Вашия учебен ден=]] - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[[=Вашия учебен ден=]]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Честит първи учебен ден!
» Как мина първият учебен ден?
» Честит първи учебен ден!
» Любимият учебен предмет...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Училище-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии