Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Провокативността (дискусия за Сел)

Go down 
АвторСъобщение
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
3 / 1003 / 100

Брой мнения : 1344
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Провокативността (дискусия за Сел)   Сря Юни 27, 2012 10:41 pm

Първо искам да благодаря на Митко, защото идеята за такава дискусия беше негова и той ми позволи да я направя.
И така, какво мислите - време ли е на Селена да "порасне" и да последва примера на Майли да стане по-провокативна и да се отлъчи от образа на любимка на малките деца ("Хана Монтана" , "WOWP")? Според вас това детско изражение пречи ли й или напротив? Мислите ли, че би постигнала по-голям успех, ако не изглеждаше толкова невинно?

Преместих темата в 'Дискусии и новини' в раздела за Сел, защото няма смисъл да е в раздела 'Дискусии', в който дискусиите не са свързани със Селена.
Рос. (:
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Re: Провокативността (дискусия за Сел)   Нед Юли 01, 2012 7:18 pm

Голяма провокативност е тази тема, голямо чудо.

Селена израства. Израства по правилния начин. За мен тя вече не е кукла Дисни принцеса, а вече си личи по-провокативния стил на пи ар. Но това не е стила на внезапния шок, не го прави за да скандализира и за да търси внимание. Тя бавно и полека подготвя нещата стъпка по стъпка - било с фотосесиите, било с филми. Както винаги го е правла. Учи се от грешките на другите и за момента уцелва правилната вакса. Не мисля, че би постигнала по-голям успех, ако не беше "невинна". "Мръснишки" образи под път и над път. За нея това не е цел. И успява да спечели хората с красота и труд, но без замъгляващ сексапил, за който да кажеш че сексапилът й помага, а не нещо друго.
За момента показва нагледно примери от учебника "Как да станеш идол, без да се дъниш". Всеки нейн ход е премерен и обмислян откъм финансова и пи ар страна. Повече няма какво да се иска.
Е, мъжката част естествено би могла да иска повече In Love ...ама няма. sad

Щеше да ми е адски интересно да прочета противоположно мнение и да го обсъдя по възможност (обсъдя, не да на наложа своето).
eLii96
Редовен
Редовен

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 187
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Провокативността (дискусия за Сел)   Пон Юли 02, 2012 2:15 am

Селена тепърва е започнала да се променя и да открива себе си. С всеки ден, тя става все по-независима и самостоятелна. Вече не момиче, а жена взимаща свои собствени решения. За мен това детско изражение, за което говорите отдавна е изчезнало. Преди като поглеждах лицето й, виждах едно крехко дете, което не знае как да приеме всичката омраза. Сега, виждам една силна жена, която смело върви напред и не се предава. Харесвам новия й образ, подкрепям я за промяната, която прави всеки ден. А невинността мисля, че й е предимство отколкото пречка. Точно невинността привлича хората и пробужда желанието в тях да разберат дали нещо друго не се крие под тази същност.
BadKitty
Редовен
Редовен

Warn :
0 / 1000 / 100

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Провокативността (дискусия за Сел)   Пон Юли 02, 2012 2:19 pm

Промяната ми харесва. А и на нея й отива страшно много. Хубавото е, че повечето хора я възприемат положително, защото, както каза Митко, Селена прави нещата стъпка по стъпка, без излишен курвалък във визията си и без да се натрапва. smile Но... няма да повтарям неговите думи.
LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Re: Провокативността (дискусия за Сел)   Пон Юли 02, 2012 11:35 pm

Аха, явно опониращото мнение мълчи на нашите перфектни аргументи. 462
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Провокативността (дискусия за Сел)   

Провокативността (дискусия за Сел)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1