Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!

Go down 
+5
rS.19 ♥
`Melody
LightOne
~Rossita
rozaLie
9 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 4:42 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ ТИГЪР НА СВЕТА! < 3

Първо искам да ти пожелая да си жива и здрава. Ако не си, всички планове отиват на вятъра, честно. Нито ще спечелиш xf, нито ще се събудиш до най-якото(за теб) момче на света, which sucks you know. Или пък ще можеш да докоснеш най-яките ръце на света, нито ще успееш все пак да се докоснеш до момчето с най-готиния перчем, или примерно къдрава коса. После мисля да ти пожелая много успех. Защото трябва да успееш в xf, да направиш всичко възможно да се събуждаш до най-якото(за теб) момче на света, да докоснеш най-яките ръце на света, да се докоснеш до момчето с най-готиния перчем, или примерно къдрава коса. След това много късмет, защото без него няма да можеш да се събудиш до най-якото(за теб) момче на света, да докоснеш най-яките ръце на света, да се докоснеш до момчето с най-готиния перчем, или примерно къдрава коса. Пожелавам ти и кураж за 30-ти, ти си знаеш! Трябва да го направиш, защото това ще промени цялото ти съществуване, просто го направи, окей! Нищо и не губиш, резултатът ще е върховен, поне ще се забавляваш. Ако не наистина смятам да не ти говоря, просто срамота ще е! Пожелавам ти много париииииии, за да може да ме заведеш на околосветско пътешествие! :* Знам, че винаги си искала да ми го подариш, нека да го направим двете. (няма да откажем на 4353454645756756 ни мъже, но зависи колко пари ще имаш) Трябва да се добереш и до пича с къдравата коса, защото все пак знам колко много го харесваш. Аз не го одобрявам за твой мъж, пича related с пича с червеното на ръката е много по-добър за теб, много повече ще си подхождате. Другият е извратен и дърт за теб, но виж – една среща е позволена! Иначе бой от братът на пича related с пича с червеното на ръката, ще ти го пусна(не знам как) и тогава дим да те няма, бейби! Ще се постарая при срещата ти с момчето с перчема бухалка да я няма, за да може да имате най-яката вечеря на яхта, само най-доброто за теб!

И нещо, което просто няма как.. да завършиш годината успешно, тигрицееееее! :*****

И искам да ти благодаря, че ме търпиш с моите супер глупости, честно не знам как го правиш, ти си някво супер pro. Мерси и за супер моментите, примерно като снощния с планината и гонитбата, хахаха! ИИИИИИИИИИ аз много си те обичам, ама много, много.. даже повече от последния ми crush. (Д.Д.), това btw, не беше комплимент. Верно де, много те обичам! Ама много, много, много, чак ще те заведа на разходка до едно китно градче. Хихиххихихихихихи и щото много те обичам, ще продължа да те гнуся с гнусливи работи, ама ти и за това ме обичаш, щото те карам да ставаш още по-гнуслива, awwww!!

АЙДЕ БАТЕ, ЛОВИМ ТЕ МНОГО И УТРЕ ШЕ СЕ ВИДИМ, днес искам веднага да ми пратиш СМС като разбереш за цветята, интересно ми е, чесно. АРЕ МЪЖКИ ОТИВАЙ НА МОКРО СЪС ПИЧА RELATED С ПИЧА С ЧЕРВЕНОТО ПО РЪЦЕТЕ!

ОБИЧАМ ТЕ ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО ОБИЧАМ ДА ТИ ГОВОРЯ ГНУСНИ РАБОТИ!

(пиша го по-рано, щото каза, че ще лягаш.. ах ти!)
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 2:33 pm

Честит рожден ден Вениииииии! <3 Първо, пожелавам ти да си жива и здрава, защото без здраве си заникъде, признай си го. Пожелавам ти много много много хубави моменти, прекарани с най-близките ти. Пожелавам ти успех - в училище, и във всичко, което си наумиш занапред. Пожелавам ти любов. Бъди обичана, но обичай и ти. Остани си все така пекана и все така пичка, ей. Пожелавам тииии.. всичко което си пожелаеш да се сбъдне. <3 И черешката на тортата: когато се уредиш с Р******, нали няма да забравиш да уредиш твойта ichy с you know who? Да, и аз те обичааааам. :D heart
Приятно изкарване. 459


Последната промяна е направена от ~Rossita на Сря Юни 27, 2012 4:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 4:50 pm

Честит рожден ден! Жива и здрава! Чичи и Чинчилата са изписали пожелания като за десетима, така че се присъединявам към тях. ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  807183736 party
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 5:00 pm

Честити рожден ден!! ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  807183736
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 5:29 pm

Ей, Вени, честит рожедн ден! sun Пожелавам ти да имаш най-яката година, а след нея да последва още по-яка. Да няма ден, в който да се унила или нещастна. Здравето да е залепено плътно за теб и да не се отделя! Също така ... ъмм ... хвани си някой як пич! laugh heart
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 11:09 pm

Забравих най-важното от пожеланието! :Х
като дойда у вас да купонясваме за РДто ти (понеже си ме поканила, мда, нали).. щ+щ 462
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 12:10 am

Ей Тигър, Честит рожден ден! :))
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 12:59 am

Честит рожден ден!!! sun
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue3 / 1003 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 1:11 am

ЧРД и от мен, Вени! Пожелавам ти много щастие, поводи за усмивки, весели и незабравими мигове с любими хора и весело изкарване!
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 3:59 am

Честит рожден ден !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!    ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЧИЧИ, честит рожден ден! @rozaLie aka Тигър
» Човек и природа - тия луди ли са?!?
» Как човек да преодолее страха си
» Някоя от песните напомня ли ви за любим човек?
» Гомез: С Тейлър Суифт сме като един човек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Празници-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии