Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дилъри на време

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Дилъри на време  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дилъри на време  Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Дилъри на време  Empty
ПисанеЗаглавие: Дилъри на време    Дилъри на време  Icon_minitimeПет Юни 15, 2012 3:24 pm

Дилъри на време  In-time

Дилъри на време
In Time

Режисура:

Андрю Никол

Продукция:

Марк Ейбрахам
Ейми Израел
Кристъл Лайблин
Ерик Нюман

Сценарий:
Андрю Никол

Актьори:
Джъстин Тимбърлейк
Аманда Сийфрид
Алекс Петифър
Матю Бомър
Оливия Уайлд
Килиън Мърфи
Джони Галеки
Рейчъл Робъртс
Винсънт Картхайзър
Колинс Пени
Елена Сатин

Музика:
Крейг Армстронг

Разпространител:
Александра филмс

Премиера:
САЩ 27 октомври 2011
България 28 октомври 2011

Времетраене:

109 минути

Страна:
САЩ

Език:
английски

Жанр:
екшън/научно-фантастичен/трилър

Резюме:
В не много далечно бъдеще, генът на стареене е изключение. За да се предотврати пренаселването, времето се е превърнало в разменна единица – чрез него хората плащат за своите нужди и лукс. Богатите могат да живеят вечно, а останалите се пазарят и борят за тяхното безсмъртие. Един млад мъж извършва убийство, за да се сдобие с богатството на времето и да помогне на умиращата си майка, което довежда до преследването му от страна на корумпирани полицейски служители, известни като „пазители на времето”. Уил Салас (Джъстин Тимбърлейк) принадлежи към втората група хора – той е млад бунтовник, живеещ в един изпаднал в крайна бедност квартал, който бива несправедливо обвинен в убийството на известен бизнесмен. Според разследващите случая, Уил е убил нарочно човека заради “времето му”, и това обвинение превръща младия мъж в беглец, преследван от полицията, бандити и специален отряд носещ името Time Keepers.

----------------------

Не знам дали някой го е гледал този филм, но го гледайте! ;д На мен поне страшно много ми хареса, нямаше секунда от филма, която да ми беше скучна и да съжалявам че го гледам.
Върнете се в началото Go down
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Дилъри на време  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дилъри на време  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Дилъри на време  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дилъри на време    Дилъри на време  Icon_minitimeПет Юни 15, 2012 9:19 pm

Уникалният филм!!! Химията м/у Джъстин и Аманда е невероятна, актьорската им игра също. Мен лично филмът ме накара да се замисля за това, че времето ни тече и че трябва да ценим всяка секунда, защото е важна, и всякакви такива философски работи. :D
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Дилъри на време  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Дилъри на време  Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Дилъри на време  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дилъри на време    Дилъри на време  Icon_minitimeСря Юни 20, 2012 12:01 am

Нямах търпение да излезе в кината и още първата седмица отидох да го гледам,за първи път да си призная гледам Джъстин във филм и бях очарована,наистина невероятна химия,интересна идея и поглед над живота и времето,а невероятната поява макар и за кратко на Мат Боумър..останах без сърце
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дилъри на време  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дилъри на време    Дилъри на време  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дилъри на време
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ofuxico: Селена Гомес предпочита да отиде без грим от време на време
» По време на тест разчитате на..
» Разговори по време на закуска
» Айде време е за прошка ^^;]]]
» Кечистите разговарят по време на мач!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Други / Other-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии