Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Some videos from me ... ^

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Some videos from me ... ^ Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Some videos from me ... ^ Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Some videos from me ... ^ Empty
ПисанеЗаглавие: Some videos from me ... ^   Some videos from me ... ^ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 2:13 pm

Емии реших и аз да си направя такава тема, въпреки че още се уча. Ето първото ми видео на Сам и Руби (ОМГ обожавам ги !) и наистина ви моля за коментари - начинаеща съм и трябва да се уча.

Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Some videos from me ... ^ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Some videos from me ... ^ Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Some videos from me ... ^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Some videos from me ... ^   Some videos from me ... ^ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 3:26 pm

Има ли си конкретна идея какво да показва този клип? Щото хем ми се струва че има, хем ми се вижда хаотичен. Хареса ми че "вероятно" имаше изграждане на напрежението към финала - секс сцената плюс на сутринта, което беше добре изпълнено. Но от друга страна не вдянах какъв го търси русата по средата и защо показа за секунда секс сцената преди това? Не го следя сериала, не ги знам, може да си има логика всичко това. Но като за неутрален това видях, ако не ти пречи такова мнение. Пък и такива фенски клипове не ги следя, така че логиката, която споменавам може спокойно да си е в джаза.
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Some videos from me ... ^ Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Some videos from me ... ^ Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Some videos from me ... ^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Some videos from me ... ^   Some videos from me ... ^ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 4:06 pm

Първо ти благодаря за стойностния коментар. Наистина ти благодаря.
Но както казах, това е първото ми видео и затова не се е получило много добре. Беше по-скоро опит дали ще се получи нещо. Нататък вече ще се старая повече , ще мисля върху идеите и няма да е така хаотично, както каза ти. Просто ми трябва време да се науча и си експериментирам.
Пак ти благодаря за коментара.


ЕДИТ: Забравих да поясня, че русото момиче е същото като онова с черната коса. Въпросната Руби е демон и преди е била обладала момичето с русата коса, което участва в клипа. Но това пак е Руби.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Some videos from me ... ^ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Some videos from me ... ^ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Some videos from me ... ^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Some videos from me ... ^   Some videos from me ... ^ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 4:10 pm

Ами .. според мен не е зле като за първи опит. И аз не съм от най-опитните, та да отправям критика де ... Амм съветвам те да използваш само части от филма/сериала, от когото правиш клип, защото видях и гифове, а тяното качество се разваля при правенето на клип, а и дори да няма надпис си личи, че е гиф ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Some videos from me ... ^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Some videos from me ... ^   Some videos from me ... ^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Some videos from me ... ^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Videos
» Supernatural Videos

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Лично творчество-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии