Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Игрите на глада / The Hunger Games Movie

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Wesley.x ♥
Редовен
Редовен
Wesley.x ♥


Warn :
Игрите на глада / The Hunger Games Movie Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Игрите на глада / The Hunger Games Movie Right_bar_bleue

( : Сред всички неща, които човек би могъл да няма се срещат неща, които би могъл да има и едно от тях е да осъзнава кога е щастлив и да умее да се наслаждава на щастието, докато то е на лице.
Брой мнения : 284
Reputation : 1
Join date : 03.01.2012
Age : 24
Местожителство : Варна

Игрите на глада / The Hunger Games Movie Empty
ПисанеЗаглавие: Игрите на глада / The Hunger Games Movie   Игрите на глада / The Hunger Games Movie Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 12:03 am

Игрите на глада / The Hunger Games Movie P_177262

Филмът е основан на първия роман от трилогията бестселъри на Сюзан Колинс "ИГРИТЕ НА ГЛАДА". Книгата е отпечатана в тираж от 3 милиона екземпляра само в САЩ.

Какво прави историята толкова пленителна за многобройните фенове на трилогията по света? Всяка година в утопичната държава Панем, появила се сред развалините на някогашната Северна Америка, се провеждат Игри на глада. В тях всеки от дванайсетте й окръга е принуден да излъчи едно момче и едно момиче, тийнейджъри на възраст между 12 и 18 години, за да се състезават до смърт. . Отчасти извратено зрелище, отчасти правителствена тактика за сплашване,

"Игрите на глада" са събитие, предавано по националния телевизионен ефир, в което участниците трябва да се борят, докато остане само един оцелял. Изправена срещу отлично тренирани трибути, готвили се за игрите през целия си живот, 16-годишната Катнис Евърдийн става участничка в 74-те "Игри на глада", за да спаси сестра си от принудата да се състезава.

Тя може да разчита единствено на изострените си инстинкти и на наставничеството на пропилия се бивш победител Хеймич Абърнати (Уди Харелсън). Само един от 24-те състезатели може да оцелее, да спечели и да се върне у дома. Ако Катнис иска някога се завърне вкъщи, в Окръг 12, трябва да направи невъзможен избор на арената, между оцеляването и човечността, между живота и любовта.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Игрите на глада / The Hunger Games Movie Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Игрите на глада / The Hunger Games Movie Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Игрите на глада / The Hunger Games Movie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада / The Hunger Games Movie   Игрите на глада / The Hunger Games Movie Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 12:29 am

Чела съм книгата, по която е правен филма. И като изключим началото, наистина се доближава до оригиналната история! Да, разбира се, нормално е да има изменения - но не са чак толкова фатални. Не може всичко да е едно към едно.
Та, филмът на мен лично ми хареса. И това го казвам като човек, знаещ за какво става въпрос в книгите. Когато го гледах бях възмутена от множеството промени в началото на филма. Краят също беше попроменен. Но, все пак - бях чела интервю с един от директорите/може да е бил и режисьора на филма относно една конкретна сцена: тази, в която Катнис взима брошката на сойка-присмехулка, дава я на Прим, след което Прим я връща на Катнис. За тази сцена директорите/режисьора казват/казва: "Ако има начин да покажа на зрителите (които не са чели книгите) силната връзка между Катнис и Примроуз, ще го направя, каквито и изменения да ми коства" Затова вече одобрявам промените, които са направени. Защото иначе няма как да се покаже близостта на Катнис и Прим на тези, които не са чели историята.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Игрите на глада / The Hunger Games Movie Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Игрите на глада / The Hunger Games Movie Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Игрите на глада / The Hunger Games Movie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада / The Hunger Games Movie   Игрите на глада / The Hunger Games Movie Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 5:12 pm

Едва ли това е достатъчно, но У Н И К А Л Е Н!
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Игрите на глада / The Hunger Games Movie Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Игрите на глада / The Hunger Games Movie Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Игрите на глада / The Hunger Games Movie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада / The Hunger Games Movie   Игрите на глада / The Hunger Games Movie Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 5:47 pm

Филмът е страхотен! За разлика от тези, които излязоха напоследък-този дава храна за размисъл. Свърши доста недовършено, но пък това значи, че ще има продължение (Какво по-хубаво!?)! Няма нещо, което да не ми хареса, или което да ме е издразнило. Невероятен е, заслужава си да се гледа. Мисля да потърся и книгите Игрите на глада / The Hunger Games Movie 1342178415 .
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Игрите на глада / The Hunger Games Movie Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Игрите на глада / The Hunger Games Movie Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Игрите на глада / The Hunger Games Movie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада / The Hunger Games Movie   Игрите на глада / The Hunger Games Movie Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 4:01 pm

Филмът ми хареса много, наистина много! Преди да седна да го гледам бях скептично настроен и не вярвах, че ще ми е интересен. Но се случи така, че от доста време не си спомням да легна, да си пусна филм и до последната секунда да не отлепвам очи от ектрана .. Наистина страхотен филм и според мен актьорите си свършиха чудесно работата и изиграха ролите си перфектно. Не съм чел книгите, но ако попадна на книга веднага бих си я купил. Просто щом филма се оказа толкова добър не знам какво мога да очаквам за книгите!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Игрите на глада / The Hunger Games Movie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игрите на глада / The Hunger Games Movie   Игрите на глада / The Hunger Games Movie Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Игрите на глада / The Hunger Games Movie
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» „Игрите на глада” (трилогия)
» Деми в игрите на Дисни тази година?
» Disney Channel Games 2007/2008
» The Movie 2!
» WOWP The Movie

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Други / Other-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии