Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мъртва ли е найстина Алисън?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Мъртва ли е найстина Алисън?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мъртва ли е найстина Алисън?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Мъртва ли е найстина Алисън?  Empty
ПисанеЗаглавие: Мъртва ли е найстина Алисън?    Мъртва ли е найстина Алисън?  Icon_minitimeВто Апр 24, 2012 10:29 pm

Според вас наистина ли Али е мъртва .. Тя ли тормози момичетата ?
И във филма дали Али има сестра близначка, както е в книгите ?
Вие как мислитее ?
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Мъртва ли е найстина Алисън?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мъртва ли е найстина Алисън?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Мъртва ли е найстина Алисън?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъртва ли е найстина Алисън?    Мъртва ли е найстина Алисън?  Icon_minitimeВто Апр 24, 2012 10:32 pm

Не мисля, че е тя. Пък и нали в предните епизоди Али е получавала заплашителни съобщения от -А. ;д Някак не се връзва да е тя, нали са били приятелки и.. така. ;д А за това дали има сестра близначка.. възможно е, и ако наистина има - предполагам, че е тази, която на последния епизод във 2ри сезон отиде при Мона, и тя нали беше обелчена в червеното палто/сако/шлифер/каквото е там.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Мъртва ли е найстина Алисън?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мъртва ли е найстина Алисън?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Мъртва ли е найстина Алисън?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъртва ли е найстина Алисън?    Мъртва ли е найстина Алисън?  Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 7:59 pm

~dreamer. написа:
Значи,вижте това:

Малките сладки лъжкини никога не са знаели,
че Али е имала близначка на име Кортни, която е била луда. Един ден
Кортни успява да смени мястото си с Али. Алисън, която момичетата са
познавали е всъщност Кортни! Когато истинската Али най-накрая се е
върнала, е убила Кортни.

Да, но това не се ли отнася за книгите? Иначе и аз мисля като Рос, няма как Али да е А, освен ако сама не си е пращала съобщенията и т.н, което е малко абсурдно, ама знае ли човек.
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Мъртва ли е найстина Алисън?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мъртва ли е найстина Алисън?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Мъртва ли е найстина Алисън?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъртва ли е найстина Алисън?    Мъртва ли е найстина Алисън?  Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 3:27 am

Сериала няма да се развива по книгите.
Върнете се в началото Go down
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Мъртва ли е найстина Алисън?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мъртва ли е найстина Алисън?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Мъртва ли е найстина Алисън?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъртва ли е найстина Алисън?    Мъртва ли е найстина Алисън?  Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 4:39 pm

~dreamer. написа:
enormous-heart написа:
~dreamer. написа:
Значи,вижте това:

Малките сладки лъжкини никога не са знаели,
че Али е имала близначка на име Кортни, която е била луда. Един ден
Кортни успява да смени мястото си с Али. Алисън, която момичетата са
познавали е всъщност Кортни! Когато истинската Али най-накрая се е
върнала, е убила Кортни.

Да, но това не се ли отнася за книгите? Иначе и аз мисля като Рос, няма как Али да е А, освен ако сама не си е пращала съобщенията и т.н, което е малко абсурдно, ама знае ли човек.

Четох го в една статия във фейса,но не знам дали се отнася за книгите или за филма.Също,имаше още една статия-Кой е А? и там пишеше,че след като Мона влиза в лудницата,Алисън заема нейното място и се превръща в А.
Това пак се отнася за книгите. И макар че казаха, че сериалът няма да се развива по книгите (аз за това и не очаквах Мона да е А), вече започнах да се съмнявам. :D Както и да е, аз намерих една интересна статия, относно новите заподозряни - Пейдж, Али и Рен. И когато четох за Али, развиват теорията за близначката/сестрата на Али и по-скоро, че в книгата близначката е Courtney DiLaurentis, а във филма се появява CeCe Drake. Ох, и аз станах малко подозрителна към Сиси, но пък тя е излизала с Джейсън, което прави нещата още по-объркани. На някой ако му се чете тук.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мъртва ли е найстина Алисън?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъртва ли е найстина Алисън?    Мъртва ли е найстина Алисън?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мъртва ли е найстина Алисън?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Pretty Little Liars / Малки сладки лъжкини-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии