Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Форумът не е живял напразно!

Go down 
+3
`Melody
~Rossita
LightOne
7 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Форумът не е живял напразно! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Форумът не е живял напразно! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 1:12 am

Форумът не е живял напразно.

Минаха вече три години, а сякаш беше вчера, когато празнувахме първия рожден ден на форума. Много събития се случиха и много събития отказаха да се случат. Форумът е на ръба на силите си, на ръба на съществуванието си. Шансовете да изкараме до четвърти рожден са все по-малки, за пети не по-розови. Това разбира се не трябва да спира онези що имат желание да се борят, но и не можем да слагаме розовите очила да се самозалъгваме. Форумът може да угасне, но аз поне нямам намерение да го оставя да го направи безславно. Присъствал съм на забвението на два форума, за които ми е било грижа и тяхното затишие все още ми е горчив спомен. Затова сега имам възможност, то поне за този форум да направя така, че да не си отиде безславно, да не се каже, че е живял напразно, с гордост да си спомняте, че сте били част от него.

Тази тема е за това да се покаже, че никой не трябва да съжалява, че е бил член на това малко общество, че вместо лошото трябва да запомни и да вземе само най-доброто от този форум. За три години този форум постигна страшно много – повече отколкото поне 95 процента от тийн форумите в България могат да мечтаят.

Не бива да съжаляваме само за пропуснатото - това само ни кара да забравим хубавото.
А кое е хубавото според мен?
1. Потребителите. Една огромна част от тях са умни и интелигентни деца. Тъпи кифли тука така и не успяха да пуснат корен - форумът бе твърде висока летва за тях.
2. Дискусии - много и най-разнообразни, някои от тях успешни, други не, но достатъчно да блеснат неколцина с потенциала си. Обожавам всеки път щом прочета някое великолепно мнение - това винаги ми дава желание да общувам с умни деца, дава ми надежда, че има бъдеще за България все още.
3. Уроци - също голям брой. Тук наблягам върху своите идеи за музикално ограмотяване. Идеи, които ги няма никъде другаде и ще стоят като самичък връх, до който надявам се чичо Гугъл често да отпраща.
4. Проекти - успешните проекти на форума са до един уникални. Колко форума в България могат да се похвалят с Неофициални номинации (че и в аудиоформат), Форумни Анали, пълен анализ на развитието на форума чрез Класация топ 20 поста и топ10 най-гледани теми, интервюта, емотикони на темата на форума, видео поздрав за рожден ден и т.н. О, да някои от тези неща може да ги има и по други места - но всичките накуп? Не мисля.
5. Селена - този форум ще си остане най-важния източник за Селена. Да, на мода винаги са сайтове и блогове, но те така съхраняват информацията, че никой няма да тръгне да рови архива им. Докато при един форум всичко е на един клик разстояние - имаме най-различни любопитни идеи за теми, събрани е една доста голяма част от интервюта, за които който иска да разгледа миналото на своята любимка. Също е налице и големия и единствен по рода си проект за оценяване на сериала МОУП. Интервютата и уроците според мен са най-голямото и най-важното наследство, което ще остави форума след себе си. Това са все важни неща за един истински фен, ако иска да се нарича такъв.
6. Приятелствата - тук се създадоха и немалко приятелства издържали теста на времето, които нямаше да ги има, ако не беше този форум.
7. Да научиш какво е това животно форума - Неколцина също така имаха късмета това да им е първия форум. За тях летвата е високо вдигната с очаквания какво трябва да бъде и какво представлява добрия форум. Дано успеете да намерите местенце, което поне малко да наподобява това тук (от най-добрия му период).
Spoiler:
Този форум не е живял напразно - защото сега вие знаете какво означава истински форум, знаете колко високо може да бъде летвата, знаете че може там някъде из пространството да има и друго място, където се събират само интелигентни деца - да се забавлявате и лигавите, но също така и да научавате нови неща за себе си и света около вас.

Пак се получи голям текст - дано да се прочете все пак изцяло. Слагам го тук, а не в свободната зона, защото искам тази тема да остане като "завещание". Защото дори форумът да замре, то той ще бъде посещаван и занапред и искам тези гости да знаят, че пред тях лежат останки на един величествен "артефакт", да знаят, че макар и замълчал, този форум не е живял напразно.

А за "живите" днес - помнете този форум и носете част от него в сърцето си - макар и да не сте го осъзнали, научили сте много от него и той ще ви е основа за в бъдеще. (И да помните стареца с добро!)
Форумът не е живял напразно! Nlwx7m
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Форумът не е живял напразно! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Форумът не е живял напразно! Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 1:33 am

Още една прекрасна тема. Тази тук обаче ме накара да се усмихна, макар и на екрана. Чувството да си част от такъв форум е страхотно при мисълта колко положителни страни са изтъкнати от първия пост на темата. Никога не съм си помисляла, че съществуването на форума е било напразно. Поне не и за мен. Аз тук научих много неща, поучих се даже. Оцених Селена, научих се как да общувам и изразявам мнение по Интернет. И най-важното: създадох приятелства. Нямам какво повече да кажа, освен БРАВО за прекрасната тема!
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Форумът не е живял напразно! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Форумът не е живял напразно! Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 1:49 am

Форумът малко ми прилича на нашата планета или защо не на България...Ама, по-скоро на планетата-изморена, приета като даденост и едва ли не разрушена от безхаберието ни.
Във форума е нещо подобно- пламъка угасва възмутен от мързела, който ни обхваща. Но той няма да изчезне, докато има хора на които му пука за него. Тук почти всички със сигурност осъзнават случващото се в него. Плюс това, за разлика от случая със Земята, все пак не е прекалено късно за действие. Постигнали сме толкова много неща и остават още толкова, че дори повече laugh .

Браво за темата (отново laugh ), още един стимул да се замислим за форума и за това, което ни дава той и начините да му се отблагодарим.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Форумът не е живял напразно! Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Форумът не е живял напразно! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 7:20 pm

Страхотна тема, наистина. Но ми се струва , че за замирането на форума говориш с "когато", а не с "ако". Ясно е, че форумът не може да съществува вечно и все пак не мисля, че трябва да се примиряваме. Тази тема ми звучи като един вид сбогуване с форума, с потребителите, а не трябва да е така. Аз още съм нова, така че не мога да кажа, че успях да създам приятелства тук, но въпреки това форумът е наистина важен за мен. Вече се чувствам наистина част от него и не мисля, че трябва да се сбогуваме с него, още е рано за сбогуване. Все пак всичко зависи от нас, ние правим форума такъв, какъвто е. Нека се постараем да го запазим.
Върнете се в началото Go down
~Starlight.
Луд фен
Луд фен
~Starlight.


Warn :
Форумът не е живял напразно! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Форумът не е живял напразно! Right_bar_bleue

( : ..you never know how strong you are until being strong is the only choise you have
Брой мнения : 384
Reputation : 7
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Hogwarts <3

Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 8:03 pm

Много мила темичка.Накара ме да се усмихна, макар и с тъга. Хубаво е човек да се връща към спомените, но аз като BeLieVe <3 смятам, че всичко зависи от потребителите. Ако продължаваме да сме активни, форумът няма да умре. Както виждам, във форумът има едни прекрасни приятелства, отношения, хора, които държат един на друг...мисля, че благодарения на тях форумът няма да затихне чак толкова много, колкото го е описал Митко.

Ще погледна от оптимистичната страна на нещата и ще кажа: Залезът не е близо ;)
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Форумът не е живял напразно! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Форумът не е живял напразно! Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitimeПон Апр 09, 2012 11:45 pm

Ах Митко колко си прочувствен ! ; ддд Но въпреки това всичко тук е вярно и се надявам и за напред да е така и форума никога да не замре . .
Върнете се в началото Go down
BadKitty
Редовен
Редовен
BadKitty


Warn :
Форумът не е живял напразно! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Форумът не е живял напразно! Right_bar_bleue

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Reputation : 3
Join date : 07.10.2011
Age : 32
Местожителство : Велико Търново

Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 10:05 am

Доста силна и смислена тема. :) Браво. И всичко си е вярно като се замисли човек.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Форумът не е живял напразно! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът не е живял напразно!   Форумът не е живял напразно! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Форумът не е живял напразно!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Потребителят или форумът?
» Най-добра категория от форумът?
» Един пост на известният Vacuum във форумът на Сървайвър!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: За форума / About the forum-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии