Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?

Go down 
+4
~Starlight.
enormous-heart
- NataLiya ~
rozaLie
8 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 1:12 am

Наскоро имах разговор, в който събеседникът ми ми каза
- "Ти със смисления ти живот, и аз с безсмисления си, и двамата умираме."
- "Няма смисъл да давам нещо от себе си, след като ще умра."
- "Какво значение има да съм щастлив, след като ще умра?"

Тези думи доста силно ме заинтригуваха и доста мислих над тях. Вие как мислете, за всяко едно твърдение?
Как намирате сили да продължите?
Как намерихте смисълът на живота?
Какво ви поддържа щастливи и живи?
Съгласни ли сте с размислите на събеседника ми? Защо?
Какво бихте казали на такъв човек, за да му помогнете?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 3:06 am

Доста силни думи който хич не са вярни. Значи незнам какъв живот има събеседника ти и с какъв акъл ги е казал, но той не разсъждава правилно. Вярно е, че всички ще умрем, затова трябва да се стараем да си изживеем един невероятен живот. Това, че всеки ден може да ни е последен трябва да ни е стимул.

Сили трябва да черпим от всички важни хора в живота ни. От приятелите и семейството, който ни обичат и няма да ни оставят никога сами! НЕ бива да гледаме с нежелание към живота. Трябва да се радваме, че изобщо имаме възможността да го живеем ! Всичко има смисъл в живота ! Нищо не е случайно . . И получаваме това което заслужаваме.

Живота няма смисъл . . Или дори да има няма човек който да каже какъв е. Просто живеем . . Страдаме, радваме се, смеем се, плачем . . Всичко е един кръговрат. Трябва ние самите да намерим смисъл да живеем. И най - важното да го живеем както трябва. Както казват един живот живеем и трябва да си го изживеем както трябва !

На човек който разсъждава така не може да му се помогне. Трябва той сам да си помогне, колкото и да говориш на такъв човек няма смисъл ! Просто той трябва да се опари от живота , за да види колко е важен той !!!
Върнете се в началото Go down
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 5:38 pm

- NataLiya ~ написа:
На човек който разсъждава така не може да му се помогне. Трябва той сам да си помогне, колкото и да говориш на такъв човек няма смисъл ! Просто той трябва да се опари от живота , за да види колко е важен той !!!
Съгласна съм.
Върнете се в началото Go down
~Starlight.
Луд фен
Луд фен
~Starlight.


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : ..you never know how strong you are until being strong is the only choise you have
Брой мнения : 384
Reputation : 7
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Hogwarts <3

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeСря Апр 04, 2012 12:55 am

И аз съм мислила по този въпрос. Ама много!
Случвало ми се е да се откажа от нещо, просто защото няма смисъл, защото "така или ще умра".
Но след година-две си промених мнението(причината е лична, но важното е че животът ми даде урок).
Цитат :
Няма смисъл да давам нещо от себе си, след като ще умра.
Наистина много егоистично,брутално, жестоко изказване. Особено егоистично. Как може човек да каже такова нещо? Та той не живее сам на Земята?!(чак се ядосвам като си помисля, че някой може да мисли по този начин) Около този човек има и други хора(може би такива, които имат нужда от него), след него ще има други хора(визирам наследниците)...
Проследявайки логиката на твоя събеседник-живота няма смисъл. Ами айде всички да се самоубиваме-и без това ще умрем някой ден. Ама на никой не му стиска, нали? Животът ни е даден да живеем. Не напразно се казва ЖИВот, а не да речем "Път към Смъртта" или "Безсмислено пътешествие към обятията на смъртта", или "От където дошло, там отишло.."(отплеснах се). Така, че човек трябва да ЖИВЕЕ ЖИВОТА си.Както на него му харесва, както може и намира за добре.

Как намирате сили да продължите?
Честно казано, не знам. Просто понякога да бъда силна е единствения избор, който имам. Или просто ми се живее. Всеки може да си клъцне вените, да се нагълта с приспивателни, но това е лесния изход.Бягството. Да се живее е трудно, но ако беше лесно..на нас ли щеше да се падне?

Как намерихте смисълът на живота?
Смисълът на живота ми са близките ми. Повечето неща ги правя заради тях, а не за себе си.

Какво ви поддържа щастливи и живи?
Не мога да отговоря на въпроса по друг начин освен научния(биологична гледна точка).Кръвта, сърцето и т.н.

Какво бихте казали на такъв човек, за да му помогнете?
Не бих се съгласила. Не знам как бих му помогнала. Дори нямам идея какво трябва да представлява помощта ми. Защото според него неговото мислене не е грешно.Така че мога само да го изслушам, да изкажа своята гледна точка...Защото не мисля, че има смисъл да променяме чуждото решение, щом веднъж е взето. Всеки си има своя гледна точка-едни я споделят, за други е грешна...
Разни хора, разни интереси..

Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeСря Апр 04, 2012 2:04 am

И аз често си мисля, че живота е много безмислен.. Може би, трябва да живеем, така че да ни запомнят.. Не знам.. Всеки сам трябва да намери смисълът на собствения си живот.

Иначе на въпросът Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра? всеки трябва да си отговори за себе си. Няма правилно и грешно. Ако мислиш, че да даваш всичко от себе си ще осмисли престоят ти тук - окей, направи го, раздавай се на макс. Ако пък не мислиш, че това е толкова важно - няма нужда да го правиш. Няма смисъл някой въобще да прави нещо, ако не го желае, ако той сам не чувства, че е правилно. Трябва да живеем живота си както на нас ни харесва, а не да се стараем да задоволим очакванията на друг.

Аз.. Понякога наистина си мисля, че всичко, което правя е супер безмислено. Но когато си помисля за мечтите ми и за всичко, което искам да постигна (което пак е безмислено, имайки предвид казато горе де.. ;д) и някакси си вярвам, че всичко ще се сбъдне някога. И, да, може би това ме мотивира.

Относно събеседникът ти.. Пак повтарям - негов си е животът, той си решава как да го живее. Няма защо някой да го разубеждава - той сам трябва да намери смисълът и мотивацията.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeСря Апр 04, 2012 11:45 pm

Фаза, през която доста народ минава - обикновено в депресарски период. Често това отминава, но си има случаи, когато приключва с отнемане на собствения си живот.
Човешката природа с гениалния ни мозък ни играе страхотна шегичка. Толкова сме се впримчили, че трябва да живеем за нещо голямо, нещо велико и тъй като това го постигат малцина, то нямало смисъл, как ли пък не. Нима депресията толкова замъглява съзнанието, че се забравя защо се живее? За да се даде друг живот.

Защо животните живеят? За да ядат? За да серат? Нещо по-специално да имат като цел? Раждат се и умират - единственото, което осмисля съществуването им е потомството. Това е за мен смисъла на живота - за да дадем живот на тези след нас. Ние не сме важни. Никога не сме били важните.

Голяма работа, че сме били хора и сме имали висшия разум - това ни дава ПО-БОГАТ избор, но в никакъв случай не ни отменя най-важната цел - да имаме деца. Разбира се, не всеки го постига и тук вече се намесва ИЗБОРА, който е алтернатива - можеш да намериш своя личен заместител на пропуснатото - за всеки е различно. Но по никакъв начин не е приемливо да си пълниш тиквата с глупости на 14-16 годишна възраст - не си готов по това време, за да имаш деца, че да тръгнеш да съжаляваш за нещо. Толкова сме големи егоисти, че искаме всичко да е заради нас, ама не е.

Не, няма смисъл да даваш всичко от себе си за себе си, след като ще умреш. Защото го даваш на някого другиго. Лесно е да се фръцне малкия комплексар, на който светът му е крив едва на тийнейджърска възраст, защото той бил искал НЕЩО повече. Е,няма повече дребен, не си дорасъл за това повече, че да ти е крив света толкова рано. Може да ми прайш депресарските фасони на 40-50 без семейство и деца, но на 15 си заслужаваш само шамарите. Не си Господ че да мислиш, че ти си най-великият и на теб трябва да ти се случват само готини неща.

Не съм влизал в такава дискусия с някой депресар и не мога да кажа дали тези ми доводи биха помогнали. Аз самият съм доста далеч от идеята за семейство и деца в близкото бъдеще, но не съм седнал да мисля, че няма смисъл да живея. И на мен не ми харесва, но кой съм аз да оспорвам единствения закон който властва в цикъла на живота - раждане-създаване на нов живот-смърт. А пък великите човешки дела и великият смислен живот си е чист късмет - живота не ти е задължен с нещо, че да ти го осмисля по друг начин.

Не ми е чужда мисълта някой ден аз сам да си сложа края в миг на умопомрачение, но това определено няма да е щото не съм се опитал да живея, а съм се отказал от живота на 15, без да знам това живота яде ли се, сере ли се.
Върнете се в началото Go down
Krisito_we
Редовен
Редовен
Krisito_we


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : The Perks Of Being a Wallflower
Брой мнения : 299
Reputation : 5
Join date : 17.11.2010
Age : 31

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeЧет Апр 05, 2012 2:08 am

Ами аз не съм Господ и моето място не е да съдя другите, за това и не го правя. Освен това не съм и била тук кой знае колко дълго и знам, че мнението ми след година - две може да се измени, но за момента си имам няколко "всеобщи" изводи до които съм стигнала:

1. Смятам, че живота е точно за това - да дадеш всичко от себе си, за да бъдеш запомнен, за да знаеш, че си опитал всичко и си живял "на максимум". Освен това идва моментът за "безсмъртието след смъртта". Ами ако Левски си е бил казал "За какво да се боря за свобода, след като така или иначе ще умра?" къде щяхме да бъдем ние сега? Човек никога не знае каво му предстои и какво може да направи, вярно повечто от нас нигога няма да бъдем герои, но я има онази малка част от хората, които оставят отпечатък в човечеството векове след смъртта си, мисля, че всички знаем за такива примери и няма нужда да споменавам.
2. Животът е твърде ценен дар, за да го пропилееш ей така... Веднъж се живее, въднъж имаш този шанс, струва ли си да го пропилееш? След като следваме логиката, че така или иначе ще умреш, защо да не си поживееш преди това? Нищо няма да згубиш, смъртта ще си е там независимо дали живееш пълноценно или просто същесвуваш, но веднъж загубиш ли живота си, няма как да си го върнеш.
3. Животът е гаден, несправедлив и нечестен. Самият факт, че има хора, които биха дали всичко, за да могат да живеят поне още година, месец или дори ден и се борят със зъби и нокти, за да преодолеят някаква коварна болест, но усилията им остват напразни и фактът, че има такива, които са напълно здрави, но просто се отказват от живота си, защото е скучен или еднообразен доказва колко несправедлив е животът. Но също така животът е твърде широко понятие,за да може да се сведе само до една характеристика, в случая - "несправедлив". Защо да не наречем живота "дълг"? Аз мисля, че трябва да дадем всичко от себе си, защото го дължим на тези, които нямат тази възможност. От личен опит знам, че няма нищо по-лошо от това да искаш нещо с цялото си сърце и душа и да виждаш, че има някой, който може да постигне това нещо, но е неблагодарен и захвърля шанса си на боклука.
Общо взето мисля, че сслед като така или иначе ще умрем, по-добре да сме дали всичко от себе си и да знаем, че сме се опитали да бъдем щастливи, независимо дали сме успели. Вярно няма гаранция, че дори и да впрегнем всичките си усилия и енергия ще намерим щастието, но има гаранция, че няма как да стане без да сме опитали.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 10:17 pm

Цитат :
, а съм се отказал от живота на 15

Нека само се има в предвид, че човекът, с когото проведох разговора не е 15. От 20 нагоре. :)
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeНед Май 20, 2012 4:19 pm

Ок. Нека да е 20 нагоре. И аз съм от 20 нагоре, ама не съм ревнал за безсмисления си живот. Но така или иначе в случая за основата на тезата ми възрастта почти няма значение. По-важното е че имам целта, за която възрастта е само променлива, а не константа в уравнението.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeНед Май 20, 2012 5:03 pm

Цитат :
Нима депресията толкова замъглява съзнанието, че се забравя защо се живее? За да се даде друг живот.

Не съм съгласна. Никой не е длъжен да прави поколение, НИКОЙ!

Цитат :
Не съм влизал в такава дискусия с някой депресар и не мога да кажа дали тези ми доводи биха помогнали.

Явно и за това говориш, всякаш знаеш всичко. Все едно всички хора са еднакви и всеки има едни и същи цели и желания и ти си разбрал за какво става въпрос. Да? НЕ! Всеки един човек е единствен по рода си и гореизброените ти "доводи", който са как трябва да живея, за да дам живот на друг, как всеки искал всичко да е за него, как всеки бил егоист.

Цитат :
Може да ми прайш

Еми сори, дядо, но не си ти човекът, който ще дава разрешение на този и онзи кога да си прави "депресарски фасони", примерно.

Смятам, че ако един ден попаднеш в ситуация да говориш с човек, който е наистина депресиран, ще те видя какво ще му кажеш, какви доводи ще изкараш, няма да се получи разговорът. В никакъв случай не си длъжен да му помогнеш, разбира се, но и така ще ти е трудно да проведеш един разговор с такъв човек, когато си толкова предубеден и сигурен в себе си. Не, нещата не стават така, не, не знаеш всичко.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeНед Май 20, 2012 9:52 pm

Точно и именно затова изрично споменавам колко наизуст говоря. Затова беше и това изречение - за да няма лафа "ти не знаеш, не говори". Аз знам, че говоря наизуст, знам, че тезите ми може да са грешни. Но това не бива да ме спира да си кажа какво мисля, чисто логически, пак с изричната уговорка, която съм направил. Споделям ги, за да се дискутира по темата. Никому нищо не съм наложил. Не ти харесва нещо даваш аргументи защо. Както и се опитваш да го правиш в случая.

Така по точките.
Защо да не е длъжен никой да прави поколение? Съдейки по всички останали живи същества на тази планета - те правят само и единствено това. Всички животни ли са еднакви? Всички ли са единствени по рода си? С какво изведнъж уникалността на човека "разбива системата"? Не е ясно.

Не съм говорил за разрешение. Всеки може да си прави фасоните. Просто да не очаква определени реакции от моя страна. Виж това вече сам на себе си мога да давам разрешение как да реагирам.

Не, не знам всичко, разбира се. Странно как усещам някакво нахвърляне от твоя страна върху това "всичкознание" при положение, че изрично съм записал че говоря без опит. Поради което и не виждам защо да се приема казаното от мен за абсолютно без обсъждане.(аз поне не виждам някъде писано - "аз съм 100 процента прав")

Малко ми бе трудно да съставя аргументите, та се налагаше пак да говоря по-абстрактно. Ще ми е интересно да видя твоите разсъждения по темата, за да имаме и двамата почва за стъпване.


Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitimeПон Май 21, 2012 12:37 am

Може да умреш след това,но поне ще знаеш,че си постигнал нещо в този живот.. Мисля,че трябва да е точно обратното. Трябва да сме силни,да не се отказваме и да изживеем мечтите си. Този който мисли,че е възможно и че го иска достатъчно силно той ще го направи.
Аз не се съгласявам с думите на събеседника ти,смятам,че ако е станало нещо в което вече да започва да ни писва и т.н. трябва да продължим да мислим позитивно,да се борим и да постигнем нещо в живота. Иначе по логиката на събеседника ти,щом няма смисъл да правим каквото и да е било,защото ще умрем да седнем да мързелуваме по цял ден,да не ни пука за никого и да се усамотим ли ? Не мисля,че е правилно.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?    Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Има ли смисъл да давам всичко от себе си, след като ще умра?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  30-дневно предизвикателство: НЕЩА, КОИТО ИСКАМ ДА НАПРАВЯ ПРЕДИ ДА УМРА.
» Какво ще направите, след като завладеете света?
» Какво казват зодиите след като умрат?
» Проект "Грижи за себе си"
» Има ли смисъл да се ходи на училище?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии