Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ~ Mario Casas.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
~ Mario Casas.  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~ Mario Casas.  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

~ Mario Casas.  Empty
ПисанеЗаглавие: ~ Mario Casas.    ~ Mario Casas.  Icon_minitimeВто Мар 20, 2012 4:15 pm

~ Mario Casas.  Mario-casas

Марио Касас Сиера е роден на 12 юни 1986г. в Ла Коруня. Първата му работа в сферата на изкуството е в реклама. Той винаги е знаел, че иска да стане актьор и затова от дете се е обучавал в специализирано училище.

Дебютния сериал на Марио е "Obsesión" - 2005г. В България ни е познат от друг хитов испански сериал - "SMS" - 2006г. От 2007г. с продукцията "La Hombre de Paco" до ден днешен Марио работи за Antena 3. Настоящ проек с тази телевизия е "El Barco".

Касас се снима и във филми.Първият, в който взема участие е "El camino de los ingleses". След него следват "Mentiras y gordas", "Fuga de cerebros", "Carne de neón", "La Mula" , "Tres metros sobre el cielo ", "Tengo ganas de ti" и "Grupo 7" .

Имал е връзка с Амая Саламанка, с която си партнира във "Fuga de cerebros". Въпреки, че живее в Мадрид, в дома му винаги се говори на галисийски. Има двама братя и сестра - Шийла. Те живеят заедно в Мадрид. За Марио семейството е най - важно.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
~ Mario Casas.  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~ Mario Casas.  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

~ Mario Casas.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ Mario Casas.    ~ Mario Casas.  Icon_minitimeВто Мар 20, 2012 4:22 pm

Главно го знам с ролята му в 3MSC (по-късно разбрах, че участва в El Barco), обаче ми беше познат. И сега като прочетох, че участва в SMS ми станаха ясни нещата. хД
Не съм го гледала в кой знае колко филми, но от това, което съм виждала съм си изградила положително мнение - на ниво си е пича.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
~ Mario Casas.  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~ Mario Casas.  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

~ Mario Casas.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ Mario Casas.    ~ Mario Casas.  Icon_minitimeВто Мар 20, 2012 4:25 pm

Амии . . Като начало го бях гледала в СМС, там също ми грабна окото, но там правиха образа му по сладникъв . . . след това гледай 3msc и направо се влюбих в него ! . . . Повярвайте ми, обсебена съм !! . . Той е невероятен - има страхотна визия, качестваа . . всичко ! ! ! Скоро започнах да гледам и сериала " Корабът", отново с негово участие и за пореден път съм очарована. Марио е невероятен !! . . . Обожавам го. heart
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
~ Mario Casas.  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100~ Mario Casas.  Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

~ Mario Casas.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ Mario Casas.    ~ Mario Casas.  Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 4:01 am

Що ли не се учудвам че Наталия именно е пуснала темата за Марио..
Та какво да кажа за момчето-сладур е голям,особено тази усмивка,ако не беше той аз нямаше да гледам Три метра над небето!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





~ Mario Casas.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ Mario Casas.    ~ Mario Casas.  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~ Mario Casas.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Актьори и актриси-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии