Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'

Go down 
АвторСъобщение
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 88

ПисанеЗаглавие: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Пон Фев 20, 2012 8:58 pm

Селена ще озвучава дъщерята на Дракула в новата анимация на Адъм Сандлър "Хотел Трансилвания". Първоначално тази героиня щеше да бъде озвучена от Майли Сайръс, но в последствие тя се е отказала. "Хората се отказват от филми постоянно. Наистина, това не е голяма работа" казва Сайръс. /В туитър Майли написа, че е предприела това решение, защото иска да отдаде повече време за музиката си/
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Пон Фев 20, 2012 10:51 pm

Смятам, че така е по-добре. За мен Майли е по-добра в музиката и музиката ще си остане нейната.. как да кажа, муза. Докато при Селена е обратното - повече й се отдава актьорската игра (и в този случай озвучаване). Така че.. всичко се нарежда. хД

A good soldier is a coward most of the time and sometimes brave
http://acciosharman.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : Любов с любов се забравя ! :*
Брой мнения : 6145
Местожителство : Mainiite ; ] Plowdiw

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Пон Фев 20, 2012 10:56 pm

Ами още един нов шанс за Сел. Радвам се !
-A.
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 5179

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Вто Фев 21, 2012 2:44 am

Браво на Селена. Те и двете могат да се справят добре, но щом Майли така е решила няма значение.

'
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 1604

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Вто Фев 21, 2012 3:10 am

TEAM MILEY TEAM MILEY TEAM MILEY

ПП: Честито на Сел.
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 6029
Местожителство : Сливен

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Чет Фев 23, 2012 2:49 am

Уважавам решението на Майли,добре е постъпила. На Селена повече и отива да е актриса,така че.. да и е честито на Сел!

http://selena-gomez.bulgarianforum.net
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Местожителство : umm.. at home?

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Чет Фев 23, 2012 3:41 am

Кефя се за Сел. Интересно ми е как ще звучи гласа й, защото на Майли вече съм го слушала в анимация, а на Сел не ... доколкото знам. ;д Таа както и да е - радвам се, че Майли иска да радва феновете си с повече музика. Ще чакам с нетърпение нов албум от Майли и нов филм от Сел.

It happens sometimes. Friends come in and out of our lives, like busboys in a restaurant.
BadKitty
Редовен
Редовен

Warn :
0 / 1000 / 100

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Вто Фев 28, 2012 11:39 pm

~Rossita написа:
Смятам, че така е по-добре. За мен Майли е по-добра в музиката и музиката ще си остане нейната.. как да кажа, муза. Докато при Селена е обратното - повече й се отдава актьорската игра (и в този случай озвучаване). Така че.. всичко се нарежда. хД
Абсолютно съм съгласна! :))
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
10 / 10010 / 100

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Сря Апр 25, 2012 4:33 pm

Дано да се справи добре. :')
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Местожителство : Sof!aa

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Пет Апр 27, 2012 1:48 am

xx.Somerhalder♥ написа:
Кефя се за Сел. Интересно ми е как ще звучи гласа й, защото на Майли вече съм го слушала в анимация, а на Сел не ... доколкото знам. ;д Таа както и да е - радвам се, че Майли иска да радва феновете си с повече музика. Ще чакам с нетърпение нов албум от Майли и нов филм от Сел.

Селена озвучава принцеса Селения в "Артур и минимоите", но мисля, че в първата не.

По темата: Много се радвам, че точно Сел замества Майли. Нямам търпение да я чуя/да гледам филмчето! laugh
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
nesi_vanesi
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 7

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   Съб Май 19, 2012 2:51 am

Според мен Селена Гомез е по-добра от Майли Сайръс във всичко! lol! flower

Не пиши цялото изречение с главни букви.
Рос. (:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'   

Селена замести Майли в 'Hotel Transylvania'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1