Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имате ли униформи?

Go down 
+70
Cap`pac.
Famous gurll.
TinkerBell
Alone*
ivonassita
xMissDreamer
Lady_Mi
*Радии <3
МаНдАрИнКаТа
Keep It Real ;)
~Sweet SixTEEN
Barbie.
Mimilotka
Jolie
~alexa
Jogan < 3
teedinka
mimmy .
Crazy <33
Cookie ♥
Vik
Adrian
Little Girl ~
kaboomx3
*SelZzZ*
foxxie.
mims..
*DanSs*
xapricotkiss,,
NoW i'm BITCH <3
цветuu**
summer*
~Rossita
monini
vassy
Catch Me <3
ViLcHe
Alice~
iwkaa™
andyy
Miss*Sunshine
Aнii
Sel fan
xxHeadfirst
ignorance~
..:ŁŷuбζΞŦסּØסּ:.. =]
SeLz'
oxie.
rozaLie
SeLLsYy
selena_naruto_hina
candyx. .
umityyy
ladygaga
LightOne
Dhampir-babe♥
Ju$t_sm!le
ДанС
БетС :)
Selena_Gomez*
Selena Gomez
~MarieAn.
- NataLiya ~
:..КифладжкийкА..:
...:СиС:...
afi_selena
U make me so hot
Kat3t0 ♥
cMexypaH
|SweeT|
74 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 08, 2010 3:17 am

nick_fenka написа:
Да , защото съм в Кипър..

Добре де,няма нужда да казваш,че си от Кипър във всеки пост..Спокойно,всички разбрахме. :}

Относно темата-и ние имаме униформи..Но не точно,имаме само бяла риза,която аз я слагам само в часовете,а през междучасията я махам. ;д
Върнете се в началото Go down
foxxie.
Неспасяем
Неспасяем
foxxie.


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1281
Reputation : 3
Join date : 12.11.2009
Age : 26
Местожителство : Испания ;; До Гибралтар при мамуните ;д

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 08, 2010 3:55 am

Нем. (sun)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 12:52 am

Да, ама не са задължителни. Мене ми се ще да са макар, че се състоят от 1000 пуловера. xD
Върнете се в началото Go down
ivonassita
Нов
Нов
ivonassita


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 12.02.2010

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 21, 2010 1:25 am

В нашето има,но слава богу не ни карат да ги носим .. xex
Върнете се в началото Go down
Alone*
Редовен
Редовен
Alone*


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

( : IceRose ~ ^^
Брой мнения : 195
Reputation : 3
Join date : 10.12.2010
Age : 27

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 21, 2010 2:09 am

В нашето училище има униформи. Карат/задължават ни да ги носим, но много малко хора ги носят.
Върнете се в началото Go down
TinkerBell
Нов
Нов
TinkerBell


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

( : ....I love you like a love song...
Брой мнения : 49
Reputation : 0
Join date : 10.01.2011
Age : 27
Местожителство : София

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 10, 2011 3:02 am

В гимназията ми няма униформи,но в старото ми училище имаше и бяха меко каза-УЖАСНИ!
Върнете се в началото Go down
Famous gurll.
Луд фен
Луд фен
Famous gurll.


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 307
Reputation : 0
Join date : 09.01.2011
Age : 27

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 10, 2011 4:16 am

Нямаме.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 6:28 pm

Ще ми се..
Върнете се в началото Go down
~MarieAn.
Неспасяем
Неспасяем
~MarieAn.


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

( : ...But, I don't wanna study, I just wanna to party!...
Брой мнения : 1125
Reputation : 5
Join date : 05.05.2009
Age : 25
Местожителство : гр. Пещера

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 1:16 am

Ами скоро трябва да ни ги докорат. Мерихме първия срок и уж за втория срок щяхме да ги имаме, ама... Е аз се радвам щото не искам да нося униформа, макар че моите съученички, с които мерихме заедно ми казаха, че ризата ми утива.
Върнете се в началото Go down
http://inlovewithtigers.tumblr.com/
kristina3419
Нов
Нов
kristina3419


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 9
Reputation : 0
Join date : 26.04.2011

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 11:06 pm

Ами ние имаме ама са ужасни, те са оранжеви с емблемата на даскалото и пишат забележки ако не ги носиш, но за щастие на брат ми(който догодина е първи клас)вече не продава,a аз трябва да ги нося и БФФ - то ми e от тази година (като мен (в шести клас)), но дойде по средата и сега тя не носи униформа. :shok: crying dry

Кирилица, пунктуация!!
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:26 am

Имаме само шалчета и значки с логото и девиза на гимназията, но ги носим само по официални случаи.
Върнете се в началото Go down
Balgar
Напредващ
Напредващ
Balgar


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

( : Здравейте,аз съм Българ!!! : )
Брой мнения : 132
Reputation : 5
Join date : 19.04.2011
Местожителство : Гларус 8

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 11:23 pm

Не такива екстри няма.. xa
Върнете се в началото Go down
feelslikeimdancing
Нов
Нов
feelslikeimdancing


Warn :
Имате ли униформи? - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Имате ли униформи? - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 12
Reputation : -3
Join date : 01.05.2011

Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 11:44 pm

Тц. То ремонт на порутената ни сграда няма, к'во остава за униформи? Всъщност - по-хубаво, че няма.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имате ли униформи? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли униформи?   Имате ли униформи? - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имате ли униформи?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Имате ли цели?
» Колко забележки имате?
» Колко часа имате утре ?
» Какви часове имате утре?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Училище-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Le forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии