Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 2011 година

Go down 
+4
`Melody
rS.19 ♥
rozaLie
~Rossita
8 posters
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
2011 година Left_bar_bleue0 / 1000 / 1002011 година Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: 2011 година   2011 година Icon_minitimeНед Яну 01, 2012 1:33 am

Година 2011
Разкажете как мина за вас годината - добра ли беше, лоша ли.. споделете. Какво беше най-запомнящото се събитие през 2011 година? Направихте ли нещо добро през тази година? Замислете се какво сте направили, помогнали ли сте на някого.. с две думи дали сте изживяли годината пълноценно. Просто напишете от душа каква бе за вас годината.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
2011 година Left_bar_bleue10 / 10010 / 1002011 година Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitimeНед Яну 01, 2012 11:53 pm

Louisa Paynoranikleson


Ми.. знам ли, не знам какво да напиша. Или по-точно как да започна. :|

Разкажете как мина за вас годината - добра ли беше, лоша ли..
Еми не беше някаква лоша, нито пък супер добра. Имаше силни и слаби моменти. Какво да разкажа, започнах годината слабо, към средата беше уравновесена със слаби и силни, а към края почти всички бяха силни. Едно от хубавите неща, които ми се случиха бяха -
Личен живот:
- запознаване с Иго & Томас
- започване на новата учебна година, кажи го мини-ново начало, lol
- Мария heart heart heart
- Should I say the BG Hazza?
- Записвнето за екскурзията из Европа.

Звезден живот(lool)
- 1D heart heart heart
- LP heart heart heart
- Срещата ми с Тодор Гаджалов. heart Such a lovely person! smile
- БТР и снимка с Наско
- AJ Krisch ми харесва статуса, OMG.
- Lottie Tomlinson ме follow-ва в twitter и ми reply-ва два пъти!

Какво беше най-запомнящото се събитие през 2011 година?
Е, то си имаше доста, които си заслужава да се посочат, но аз ще кажа август месец като цяло, защото включва един "обрат", който ми "разшири" гледната точка. gg

Направихте ли нещо добро през тази година?
Надявам се. Въпреки, че тук имам репутация на badass и определено се опитвам да си я държа високо не само тук но и изобщо, далеч не съм чак толкова лоша и съм склонна, наистина, да помагам на хората, колкото и странно да ви звучи. laugh Естествено, не мисля, че съм човекът, на който може да споделяте проблемите си, защото не мисля, че ставам за отдушник и даване на съвети, но се старая..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
2011 година Left_bar_bleue5 / 1005 / 1002011 година Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 12:45 am

Разкажете как мина за вас годината - добра ли беше, лоша ли.. споделете. Като цяло годината беше ... абе горе-долу.
-Лоши моменти: Да започнем с училището. Оценките не ми бяха проблем ... даже ми беше доста безгрижно в това отношение ;д, ноо имаше хора, които си мислх, че са THE BEST OF ALL и ме гледаха от високо. Няма какво повече да кажа за тях, защото мисля, че ме разбирате.
Други лоши моменти имах от волейбола. На някои ще им се стори чудно, но просто ... нали знаете - има хейтъри навсякъде. В моя случай бяха няколко момичета, които отново ме гледаха постоянно с пренебрежение ... абе нещо тая година за много хора бях нищо.
Също така момент, който всяка година ще съществува е поменът на вуйчо ми heart (Бог да го прости!)... Никога не ми е било толкова мъчно за някого ... всяка година ще имам поне един тъжен момент.
Още един момент, който траеше 10 дена - болестта ми. Бях болна от хепатит и седях в болница 9 дена, а денят, в който разбрах ... не знех как да реагирам. Притеснявах се как щереагират, съучениците ми, съотборничките ... Тзи 10 дена не ги пожелавам на никого, защото в тази болница, ако нямаш телевизор, дори човекът с най-силната психика ще изкукурига просто .. не, не, не го пожелавам на никой, дори на човека, който най-много ненавиждам.
Може и един от най-гадни ми моменти беше, когат разбрах, че ми е забранено да тренирам 1 година. Тогава също ревах. Нямате си напредстава колко ми беше тъжно, тъй като бях една от най-ценните играчки на треньорката.

Добри моменти: Много пъти съм "падала духом" и ми се е искало всичко да бъде различно, но затова имам двете си най-добри приятелки, които винаги ме подкрепяха ... също така намерих нови приятели ... от волейбола главно. Несъмнено най-добрият ми момент е мача на националитее! 459 Толкова много ги обожавам тези момчета ... Минаха около 5 месеца и аз просто .. още не мога да повярвам. Аи все пак успях да се снимам с Цецо Соколов! Боже мой, ако на това човек не му каже страхотен момент, то тогава на кое! heart Друг добър момент .. Когато разбрах, че ща пускат екипи на националите, но те така и не ги пуснаха .. ;д Ама важна беше тръпката, когато си мислех, че ще ги пуснат. ;д
Също така добър момент, когато ме изписаха, разбира се.
Добър момент - реакцията на съучениците ми, когато се върнах - всички ме посрещнаха, питаха ме как съм ... е, не всички - по-добрите ми приятели. ;д
Един от най-добрите моменти беше денят преди да разбера, че съм болна. Тогава играх 5 мача .. и аз си се чудя как, но добрия момент беше самата тръпка от мачовете, защото знаех, че играя за нещо значимо за мен.
А като цяло добрите моменти: моментите, които правех това, което най-бичам - да играя волейбол, моментите с приятелите ми, моментите на радост...
Рожденият ми ден също беше много як! ;д Бях събрала приятели, ама тази година ще е още по-як! tongue Хаха - да те е яд 25 април 2011! xex laugh

Сигурна съм, че съм пропуснала някои моменти, но аз си знам, че добрите моменти са повече от лошите и ова ме прави адски щастлива!

Какво беше най-запомнящото се събитие през 2011 година? Мача на националите, когато се снимах с Ники Николов и Цецкооо! heart Не сте виждали такова меле, казвам ви. Много яко ги избутах тия софиянки. ;д А майка ми само как се кефии! 130 xa

Направихте ли нещо добро през тази година? Стараех се да помагам, когато някой е в нужда, да се държа добре с хората, които не го правеха с мен.

Като цяло годината: Имаше лоши, но и страхотни моменти, които никога няма да забравя. Жалко, че лошите също трудно ще се забравят, но на всеки се случва. Годината беше сравнително добра. Тази 2012 ще я живея още по-пълноценно и съм сигруна, че ще бъде много по-добра от вече изминалата 2011. Пожелавам здраве и любов на всички ви! smile
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
2011 година Left_bar_bleue1 / 1001 / 1002011 година Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 12:56 am

Разкажете как мина за вас годината - добра ли беше, лоша ли.. споделете.
Годината беше страхотна, за мен! Разбрах доста неща за себе си и израстнах като човек (дали за добро или за лошо, не знам). Едва ли е минала само със хубави моменти, но аз съм такъв човек, че се старая да не ги запомням. Хубавите моменти определено бяха повече, но са си само мои!

Какво беше най-запомнящото се събитие през 2011 година?
Пха....ми кризата, от къде да знам.

Направихте ли нещо добро през тази година?
Ми старая се да съм добра, но по принцип съм много избухлива, когато някой иска да ми наложи мнението си. Във форума, тази ми черта не се забелязва, но е така.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
2011 година Left_bar_bleue0 / 1000 / 1002011 година Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 5:26 pm

Като цяло беше добра година за мен. И в личен план, и в училище. Е, имах някои проблеми в семейството, с приятели, но в крайна сметка годината имаше "happy end" ако мога така да се изразя.
Мисля, че се промених през тази година - осъзнах някои неща за себе си и за живота като цяло (с всяка изминала година разбирам, че той не е толкова розов, колкото си мисля и че нещата може би няма да станат така, както ги планувам).
За най-запомнящо събитие не знам. Има един период от тази година (не от щастливите), който ще помня може би до края на живота си. Но пък имаше и много положителни емоции, които също съм сигурна, че ще помня винаги.
Надявам се да съм помогнала на някого. Старая се да помагам на приятелите си когато имат нужда от мен - да ги изслушвам и да се опитвам да ги разбера. Но не мога да кажа със сигурност дали съм го направила - те го знаят това. ;д
Абе като цяло беше важна за мен година. Имаше както забавление, така и трдуни моменти, сближиш се с някои хора, правих грешки (за които съжалявам и до ден днешен), опитвах се да се реванширам, направих си някои планове за бъдещето...

Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
2011 година Left_bar_bleue0 / 1000 / 1002011 година Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 7:08 pm

Еми мога да кажа,че беше добра година. Имаше и лоши и добри моменти.. Един от любимите ми и добри моменти бяха с брат ми. Вечерта на бала му,когато излизахме лятото и така. Отделно с приятелите имах малко проблеми,но вече осъзнах,че не трябва да ми пука за някого на когото му е все едно за мен. Както и да е..
Иначе за себе си мога да кажа,че се промених доста. Изхвърлих така да се каже,хората който ме мразеха и ми завиждаха. Започнах да мисля като по-голям човек. Научих се да се боря за нещата,които искам,а да се опитам да забравя лошите. Да мисля позитивно,да посрещам деня с усмивка и тн.
За училището мога да кажа,че вече станах много по-добра. Уча повече,на уроци насам натам,има резултат.
А,дали съм направила нещо добро не знам,стараех се да бъда добра с хората около мен,помагах на семейството ми с каквото мога. Дано са го оценили. : )
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
2011 година Left_bar_bleue5 / 1005 / 1002011 година Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 4:15 pm

Ами аз малко ще позатворя рамките на изминалата година и ще отбележа само социалните си групови събития, защото те бяха най-важното през изминалата година. Като примерно най-накрая разбрах какво е туй форумна среща. Запознах се с хора, които споделят мой интерес и страст. Като високо социална личност, дори едната среща във Варна беше под моя организация. Proud by myself!
Също така най-старото ми Интернет приятелство (5 години) придоби очертания на живо, срещайки се най-сетне един друг.
Социалното ми групово развитие продължи с посещения на Пловдивския клуб за фантастика.
Също не мога да не отбележа, че опознах повечко от България, по-точно различни области от Родопи - Ракитово, Смолян, Чепеларе; Северна България в лицето на Велико Търново, Видин и Варна, както и сръбски привкус с Драгоман.
Не бих могъл да пропусна и социалното групово сплотяване с част от колегите - имахме доста забавни моменти (включително смъртоносно(нем, няма кавички тука) такива xa )
Та, да, откъм този елемент съм препредоволен от изминалата година.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
2011 година Left_bar_bleue0 / 1000 / 1002011 година Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 3:43 am

Чета горните мнения, чудя се аз какво да напиша! Чудя се дали да изливам всичко в мен или просто да си затворя очите и да замажа леко положението. Ами честно казано, не знам как да започна, с какво да започна!
2011 година ..
Доста сложна за мен година като цяло. От една страна се радвам за всичко, което преживях, надживях. Радвам се за грешките. След като се замисля ми се иска просто да затворя очи и да се опитвам да не си спомням тази година. Смешното е че няма да я забравя. Просто не е възможно. Защото имаше и хубави моменти. Бяха малко, но ги имаше.
Началото на година беше хубаво. Приятели, гадже .. нова година, нов човек. За добро или лошо точно така се получи.
Годината беше дълга и изпълнена предимно с трудности, драми и мъка. Забърках си огромна пумия. Смея да кажа, че дори бях на ръба.
Защо на ръба? Много е просто. Когато си сам срещу света, срещу всичко и всеки около теб, когато в един момент даден човек застане до теб подавайки ти ръка и давайки ти надежда .. Да това беше приятелката ми. Не знам дали причината беше в мен или в нея, но аз я губех. Губех единствения човек, който даваше всичко за мен, беше до мен в трудни моменти. Бях слаб, както съм чувал - "Нима човек в слабостта си най-често греши?". Нещо такова. Объркан и сломен се поддавах, след това всичко се превърна в навик. В следващия момент осъзнах, че момичето е до мен. Явно беше късно. Бавно лазех и се превръщах в нещо, което не съм. Сякаш не бях аз, а друг човек.
Стигнах до нулата и явно това беше моментът, в който беше време да реша как искам да продължа живота си. Само че този път трябваше да избирам за себе си. Трябваше да избирам бъдещето си. И тогава осъзнах, колко съм силен и в същото време нищожен. Цялато роля изиграха приятелите ми. Онези истинските, с които си цял живот, минали сте през какво ли не и които единствени заят всичките ти гадории, които си правил. Разбрах, че имам само един избор. Да продължа без значение, колко ще ме боли, колко ще е трудно. Е имах и друг вариянт, но тогава оставах сам, наистина сам. С времето, прекарано с най-ценните хора, аз започнах да се изкачвам обратно.
След време осещах как с всеки изминал ден, аз израствах, променях се. И явно беше в по-добра посока.
Спечелих с отбора шампионска титла за четвърти пореден път. Четири години без загуба. Няколко дни след финала си дадох сметка. Кое е било по-добро. Да съм боклук в очите на хората и "голям" в очите на боклуци, които си живеят живота, разваляйки живота на други. Или да прекарвам времето си с хората, които наистина означават нещо за мен. Та какво по-хубаво чувство от това в края на сезона да знаеш, че си непобедим на терена, да целунеш купата, да отпиеш шампанско от нея?! След това да се прибереш в родния град, да излезеш из центъра със съотборниците, окичени с медали, разнасяйки купата. Да отидете на дискотека и дори да се напиете (колкото и глупаво да звучи).
Ако някой не е разбрал нещата по-горе, ето. С времето се научих да ценя малките неща в живота, защото те са най-хубавите. Да го карам по-бавно и да се радвам на живота.
Беше трудна година. Но научих доста неща, които ще помня цял живот.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2011 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2011 година   2011 година Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
2011 година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2013 година
» Снимка на волейнационалите сред най-добрите за 2011 година
» Как завършвате учебна 2011/2012 година?
» 2012 година
» Нова година

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии