Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво мислите за предаването ?

Go down 
+9
- NataLiya ~
~SellY <33~
candyx. .
SeLLsYy
|SweeT|
U make me so hot
:..КифладжкийкА..:
rozaLie
Selena_Gomez*
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Какво мислите за предаването ? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Какво мислите за предаването ? - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Какво мислите за предаването ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за предаването ?   Какво мислите за предаването ? - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 5:22 am

Стига де! laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
Какво мислите за предаването ? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво мислите за предаването ? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

Какво мислите за предаването ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за предаването ?   Какво мислите за предаването ? - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 5:52 am

Аз не успях да гледам епизода в памет на Нончо (но май имаше)
Та така..БТВ няма какво повече да направят всеки скърби по свое му и всеки има вина и продуцентите на Сървайър че са пуснали този човек който за неговите години да се катери, изпитания и т.н// Аз мисля че трябва /или се правят/ психически тестове както и здравни а това ,че Нончо сам си е решил да участва зависи от гледната точка.
Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за предаването ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Какво мислите за предаването ?
» Какво мислите за РП-тата?
» Какво мислите за сериала?
» Какво мислите, че ще стане по-нататък?
» Какво мислите за Славека, Насьо и Мартучи?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Reality :: Survivor-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии