Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Михаела - California king bed (rihanna)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Михаела - California king bed (rihanna)  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Михаела - California king bed (rihanna)  Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Михаела - California king bed (rihanna)  Empty
ПисанеЗаглавие: Михаела - California king bed (rihanna)    Михаела - California king bed (rihanna)  Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 1:31 am

Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Михаела - California king bed (rihanna)  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Михаела - California king bed (rihanna)  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Михаела - California king bed (rihanna)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Михаела - California king bed (rihanna)    Михаела - California king bed (rihanna)  Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 1:37 am

Много добре се справи с песента! Самата песен е трудна и на мен лично много ми хареса изпълнението й. Михаела е една от фаворитките ми. След Богомил. ;д
Върнете се в началото Go down
 
Михаела - California king bed (rihanna)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Михаела Филева откровено пред феновете!
» Риана / Rihanna
» Dixon, California
» "The Thing" premiere in California
» At Disney Resort California in LA

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Reality :: X Factor-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии