Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения за форума

Go down 
+69
.apathy
Gabbs.
`Melody
JustLoseIT
~MarieAn.
rS.19 ♥
lightoweroviit~
~Kattu
Dessie.♥
Mishityyy <3
Cap`pac.
...LlilzZz...
~Paradis♡
Little Girl ~
*Радии <3
elly.xx
♥ Miss Potter ♥
iwkaa™
~Saranghe ♡
Beet_97
...LiL...
Crazy <33
mimmy .
Тuтu. ♥
Barbie.
БетС :)
Jolie
МаНдАрИнКаТа
*Анонимната*
CaliforniaGirl.
Cookie ♥
-A.
Scr!pt3r
Kimberly
xapricotkiss,,
vampirediaries.
dessie.:)
Vik
monini
*SelZzZ*
~Rossita
Нинзи ^ <3
NoW i'm BITCH <3
Aнii
Sunny ^^
A d i ♥
Alice~
foxxie.
sunshinee..
|SweeT|
Baby V*
LightOne
Dhampir-babe♥
candyx. .
U make me so hot
Obsessed.
Selena_Gomez*
:..КифладжкийкА..:
rozaLie
cMexypaH
~Falling_d0wn~
ж0ричА`
...:СиС:...
- NataLiya ~
ДанС
lovely_girl3
selena_fenka~
DemiLovato-Best
Kat3t0 ♥
73 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторСъобщение
xapricotkiss,,
Неспасяем
Неспасяем
xapricotkiss,,


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1021
Reputation : 6
Join date : 09.04.2009
Age : 26

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeСъб Яну 07, 2012 1:12 am

Защо не включите Widget-ите отстрани? Като тези с Last topics, etc. Ще е много по-лесно, примерно, когато някой пише по тема и да излиза веднага по коя тема е писано последно. ;д
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 3:26 am

Оле, не, на мен ми писна. Всеки Божи ден виждам новорегистрирани подребители, които са с 1-2 поста, но всичките в "Графики и фотография". И това не е 1 път, 2ри път, това е много често. Нямам много надежди, но.. предлагам този раздел за графики да се направи невидим за нерегистрирани потребители или нещо от сорта - както раздела "За потребителите". Сега сигурно ще ми кажете "Така няма да има нови потребители" - аз лично предпочитам да има 1-2ма нови потребители, които са фенове на Селена, отколкото 10 новорегистрирани, чиито мнения са само в графичния под-форум.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 6:02 pm

Аз съм против нов опит за затръшване вратата на графиките. Пробвахме го това - не се получи. Децата ясно ни казват какво искат. И смятам, че е нужно да се схване, че не може да се спре накъде да духа вятъра, а да вземе форума да се обърне по посоката му. Щом децата пределно ясно посочват, че това е удачно място за споделяне на графиките си, то тогава да им дадем това което искат. Да, аз също се дразня на това което описа Тедито, но поглеждайки от друг ъгъл какво е от полза за поддържането на крехкото равновесие във форума, то "нов зъл план за унижощение" не носи никаква полза. Да имаше алтернатива на тях, тогава графиките нямаше изобщо да пречат. Но такава алтерантива няма - нито се проявява инициативност, нито когато вземе че се направи нещо, не му се обръща внимание. Така че новите потребители графьори никому лошо не са направили. Не са виновни те, че не им се предоставя избор и стимул.

Затова предлагам да се помисли над някакви идеи как подфорумът за графики да се развие и да бъде по-атрактивен.

Аз предпочитам да правим възможното форума да изчака доколкото може по-добрите си дни, отколкото да затръшваме всяка врата, която ни предоставя възможност за развитие, но видиш ли не ни харесвала и няма да я ползваме. Това мислене за мен е погрешно. На други тази врата пък им харесва. Да, това е форум на Селена и повече от всичко бихме оценили теми за Селена, но вече няколко пъти опитите потъват в забвение. Докато графиките напук на всякакви сметки и желания продължават да привличат нови потребители. Можем да бъдем както форум за Селена, така и форум за графики. Едното по никакъв начин не пречи на другото.
По-добре да се измисли нещо позитивно как да се развие и насърчи нови потребители, отколкото да седнем да мъдрим как да ги отрязваме.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 8:08 pm

Цитат :
Така че новите потребители графьори никому лошо не са направили.
Не съм казала, че са направили нещо лошо. Просто не мога да приема факта, че се регистрират само и единствено за графики във форум за Селена. Малко не ми се връзват нещата.

Цитат :
но видиш ли не ни харесвала и няма да я ползваме
Заяждаш ли се? 'Видиш ли не ни харесвала' - казваш го така, сякаш имам някакви хипер капризи и отново съм се проявила, този път обаче капризът ми представлява раздела за графики.

Цитат :
Можем да бъдем както форум за Селена, така и форум за графики.
Аха, искаш да кажеш, че можем да станем форум и за двете? Мисля, че Катето е създала форум за Селена и иска да си остане изцяло форум за Селена. Щом предлагаш да станем и форум за графики.. дай направо поръчка на Катето да направи цял форум за графики. ;] И под 'форум' нямам предвид само още 1-2 под-форума, а цял раздел (като 'Свободно време').
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeСря Яну 11, 2012 11:49 pm

Тук съм по-съгласна с Митко. Не мога да кажа, че ми е приятно да виждам нови потребители единствено в графиките, нито пък че искам форума да се превръща в 'графичен форум', но по-добре това отколкото нищо. Както Митко каза, няма смисъл да гоним потребителите.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 1:19 am

Цитат :
Не съм казала, че са направили нещо лошо. Просто не мога да приема факта, че се регистрират само и единствено за графики във форум за Селена. Малко не ми се връзват нещата.

На никого от нас не му се връзва тоя факт. Както казах, напук на всякакви наши логики, той продължава да съществува. Пробва се да се ограничи, мислейки че по този начин ще се направи стимул за другъде. Е, не се получи този план. Затова съм на мнението, че да се продължава да се подтискат е излишно - по-скоро трябва да се съобразим с реалността, колкото и невръзваща да е.

Цитат :
Заяждаш ли се? 'Видиш ли не ни харесвала' - казваш го така, сякаш имам някакви хипер капризи и отново съм се проявила, този път обаче капризът ми представлява раздела за графики.

Знам, че съм си изградил с много труд репутацията на безмилостен заядливец, който не изпитва никакво друго удоволствие освен да бие по тиквите горките дечица, но хайде поне веднъж да не търсим под вола агънца. Съвсем ясно написах какво искам да кажа. Съвсем ясно обясних своите аргументи. Съвсем ясно се включих в групата на онези, които не харесват статуквото и съвсем ясно използвах "ние", а не "ти". И въпреки това ти решаваш, че това е мой много хитър и коварен план да ти покажа колко си зле. Много е удобно да се скрием зад едната фразичка и със нея да омаловажим всичко останало - щото съм убеден, че от целия ти пост всички запомниха само и единствено подмятането ти, че се заяждам. Смятам, че си една от малкото дотолкова интелигентни деца във форума, че съревнованието "кой може да хапе по-яко" е напълно излишно.

Цитат :
Аха, искаш да кажеш, че можем да станем форум и за двете? Мисля, че Катето е създала форум за Селена и иска да си остане изцяло форум за Селена. Щом предлагаш да станем и форум за графики.. дай направо поръчка на Катето да направи цял форум за графики. ;] И под 'форум' нямам предвид само още 1-2 под-форума, а цял раздел (като 'Свободно време').

Това какво иска Катето си е абсолютно нейно решение, на което аз не се налагам отгоре. Аз давам своето предложение. Давам своите аргументи за това си предложение.

Изобщо тук по точно тази тема няма прав и крив. Тук няма как да дойде някого и да отсъди правилно, защото никой не знае правилния отговор. Отговорът ще получим вбъдеще. Сега единствено можем да обсъждаме алтернативите и да видим какво бъдеще очаква форума според тях. Няма право и няма грешно. На съвсем реален риск трябва да се преценя кое ще е от полза.

Аз не боравя с мои си идеи. Аз също като теб се дразня. Но имам пред себе си факти и те са, че има деца в България, които искат да посещават нашия форум заради графиките. Те не искат друг форум, искат нашия. Пак ще повторя - не предлагаме друга алтернатива. Можем да ги стимулираме да си пишат в графиките и след време когато най-сетне алтернативата (живване и в остналите раздели) се покаже, то това би ги стимулирало и да си покажат носа и там. Но когато ги няма изобщо, няма никъде да си показват носа. Сега дори и да се регват фенове заради Селена, те какво правят - повисяват ден-два и забегват, защото това, което търсят не го намират. Аз предлагам да мислим как да се стимулира тези фенове да се застояват, а не как да отрязваме други потребители, които кротко си живуркат в един раздел. Аз не искам да превръщаме форума в графичен. Но покрай тях има вероятността да живнат и останалите. Това е мислене в перспектива. Вече пробвахме вероятността да се налагаме над графиките и те отказват да ни послушат. Предлагам ние да почнем да слушаме тях, с идеята че и те след време ще ни върнат обратно услугата.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 1:45 am

Щели да живнат разделите.. кога? Утре? Вдругиден? След 50 години? Не вярвам, че ще живнат, и то точно покрай графиките. Докато на графиките се отделя толкова внимание от новите потребители, то другите раздели ще са пълна скръб. Те са пълна скръб.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 2:58 am

И аз съм съгласна с Митко.
Вярно е, че не е приятно новите потребители да се "изявяват" само в графики, обаче ако ги няма тях какво става? Губим и тях и оставаме без нови... По-добре да се надяваме на графиките да съживят и другите раздели, отколкото да се лишим и от мненията от там.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 3:26 am

Всеки човек (потребител) намира своя начин да се приобщи във форума.
Малко са толкова смели, че да атакуват темите в дискусии още в началото. Повечето почват да пишат в игри и в графики, защото е почти сигурно, че няма да бъдат нападнати и едва ли някой ще се заяде с тях.
Аз например почнах с игрите, защото се притеснявах, ако някой не е съгласен с мен ще ме презира (а от това ме е страх най-много).
Не е нужно да се стига до крайности.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 4:09 am

Да се включа и аз! Значи пределно ясно ми е, че не пишех известно време, но това не значи че не знам какво става с форума. Точно обратното!
Чудя се как да започна. Ами първо да подкрепя мнението, че писането в темата за графики, според мен изобщо от всички, е доста дразнещо, дори малко повече. Тук не ме разбирайте погрешно, защото откакто се регистрирах, темите, в които се пише най-много са тези за графики. Пише се от всички, от нови потребители и от стари.
Като се замисля, мисля че тоя случай го имаше преди година и малко повече. Тук обаче ролята играеха игрите. Пишеше се само там. Постоянно се създаваха нови теми. Сега е горе долу същото. Ако не съм прав поправете ме, но мисля че старите потребители ще ме подкрепите.
Доста съм раздвоен и дори не знам на чия стара съм. Май съм неутралка или нещо такова. Обаче не съм нито съгласен, нито пък подкрепям.

~Rossita написа:
Цитат :
Можем да бъдем както форум за Селена, така и форум за графики.
Аха, искаш да кажеш, че можем да станем форум и за двете? Мисля, че Катето е създала форум за Селена и иска да си остане изцяло форум за Селена. Щом предлагаш да станем и форум за графики.. дай направо поръчка на Катето да направи цял форум за графики. ;] И под 'форум' нямам предвид само още 1-2 под-форума, а цял раздел (като 'Свободно време').

Тук съм съгласен с Рос. Не може така, всъщност може , но не е от най-правилните решения.
Или това е форум за Селена или не. Тъпо е. И въпреки, че от доста време не се интересувам много, много от Селена не означава, че ми е тъпо! Защото когато се регистрирах, форума ми хвана окото с това, че потребителите постоянно обновяваха и качваха информация за звездата. Това беше нещото, което ме заинтересува. А сега повече се правят графики и се пишат мнения за тях, отколкото се споделя информация за Селена.

LightOne написа:

Аз не боравя с мои си идеи. Аз също като теб се дразня. Но имам пред себе си факти и те са, че има деца в България, които искат да посещават нашия форум заради графиките. Те не искат друг форум, искат нашия. Пак ще повторя - не предлагаме друга алтернатива. Можем да ги стимулираме да си пишат в графиките и след време когато най-сетне алтернативата (живване и в остналите раздели) се покаже, то това би ги стимулирало и да си покажат носа и там. Но когато ги няма изобщо, няма никъде да си показват носа. Сега дори и да се регват фенове заради Селена, те какво правят - повисяват ден-два и забегват, защото това, което търсят не го намират.

Митко, дай да си говорим честно! Всички виждаме накъде отиват нещата и всички знаем, че това което чакаме/чакате няма да падне от небето и няма да стане.
Ама извинявайте ?! Посещават форума заради графиките? Смешно е! Горе какво пише?
"Selena Gomez BG Forum"! Ето това пише. Никъде не виждам графики или четки или каквито и да са там други глупости. Но това е хубаво нещо. Това което ме притеснява е, кога или дали изобщо ще пропишат някъде другаде? Не знам, може би да, може и да не пропишат! Този форум е спасение за тях, защото нямат къде да пишат. Те са тук заради графиките не заради нещо друго. Сега да изразя мнение отностно потребителите (новите). Честно да ви кажа и с ръка на сърцето, предпочитам да няма нови потребители и само да се спами в "Графики".
Преди беше различно и вие го знаете. Всички бяхме едно и се опитвахме заедно да се справим и да върнем форума към "добрите дни". И се справяхме. А сега? Сега всички чакат нещо да щракне или да падне от небето. Не знам някой може и да чакат просветление. Честно, не ме интересува. Това за което ми пука е бъдещето на форума. Защото вися тук от 2 години и съм тук още от кажи-речи самото начало, а сега гледам как форума пада. И да оточня, тук говоря за всички потребители. Говоря както за Катето, Мони, Бори, Митко и Рос така и за себе си! Всички чакаме, чакаме. Някой пита ли се дали ще дочакаме?
Не искам да разбирам. Надявам се да съм върнал повечето от вас назад във историята на форума. Предлагам вместо да чакаме и да развиваме нова "война", да се захванем и да отстраним проблема!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 3:33 pm

Цитат :
Щели да живнат разделите.. кога? Утре? Вдругиден? След 50 години?

Цитат :
Това което ме притеснява е, кога или дали изобщо ще пропишат някъде другаде? Не знам, може би да, може и да не пропишат! Този форум е спасение за тях, защото нямат къде да пишат.

Цитат :
Всички бяхме едно и се опитвахме заедно да се справим и да върнем форума към "добрите дни". И се справяхме. А сега? Сега всички чакат нещо да щракне или да падне от небето. Всички чакаме, чакаме. Някой пита ли се дали ще дочакаме?

Освен дискусията за графиките, аз правих и разни подмятания, които обаче явно се загубват. Ние НЕ трябва да мислим за графиките. Те не са ни проблема, а ПОСЛЕДИЦА от проблема. А проблема, истинския проблем е как да съживим останалите раздели. Защото моето мислене в перспектива е именно с ЖИВНАЛИ раздели. Естествено утре, вдругиден и след 50 години няма да се случи графьорите да пропишат другъде, защото НЯМАТ алтернатива и след 50 години. Колко пъти да наблегна на това, че няма алтернатива. Вместо това се седи и се чака, оплаквайки се от графиките, вместо да седнем и да измислим съвсем други по-жизненоважни неща. Графиките са ни най-малкия проблем.

Цитат :
Докато на графиките се отделя толкова внимание от новите потребители, то другите раздели ще са пълна скръб. Те са пълна скръб.

Другите раздели не са пълна скръб, защото новите потребители обръщат толкова внимание. А защото НИЕ не им обръщаме толкова внимание. Новите потребители няма сами да се сещат какво да правят. трябва НИЕ да им го покажем.

Трябва ние да съживим нещата, а не да чакам новобранците да ни спасяват. Ето защо Теди съвсем удачно използва думата "каприз" по-горе. Чист каприз си е, да. Вместо да се съберете, да вземете да измъдрите, да се настроите какви идеи са подходящи за стимулиране на форума, се губят усилия и нерви в оплаквания колко било писнало еди-каква си последица (пак повтарям това е последица, а не проблема) на всички. Е, като е писнало, що се стои в бездействие? Чака се. Капризничи се как онова било така, онова не било иначе - ама действие по проблема къде е?
За да пишат новите, трябва да имат стимул от нас. Кой от вас се е регистрирал във форум, който няма инициативност и видиш ли вие самички сте решили да помогнете на горките хорица, които нищо не правят за собствения си форум, а да ги стимулирате вие, новия потребител? Колко пъти сте го правили - веднъж, два пъти, повече? Отговорът е май нула. И това не го говорим от вчера, нито то онзи ден. Темата "да говорим" е от повече от година. И в номинациите си го казах - говори се , говори се ама действие няма. И то не действие на един или на втори, а на пет, на десет, колкото сме останали в този форум.

Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 7:56 pm

Преди да отбелязваш защо аз, иначе казано каприза, не съм действала (макар и говорейки общо) 'земи научи фактите. Мислиш ли, че не съм си блъскала главата как да се живне по дяволите тоя форум? Ама, на. Някои хора са безидейни, колкото и да си налагат на волята да измислят нещо сполучливо.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 9:14 pm

"Вземи научи фактите" кои факти? Че си си блъскала главата и не си измислила? И как си го представяш начина по който да науча този "факт", без да си го казала никъде?
Отново залиташ в любимия си метод на сочене с пръстче. Аз говорех общо и говорех на всички и за всички с определена цел. И тя е ДА НЕ СЕ сочим с пръстчета поименно, а да седнем и да дискутираме най-човешки и мирно развитието на форума. Защото напредъкът и дискусията няма да се получи с "ама ти какво направи" и "ама те какво направиха", а "какво направих АЗ" и "какво направихме НИЕ".
Затова следващия път ти предлагам да не мислиш сама, а заедно.
Според мен би могло да се пробва следния метод - написва се на едно "листче" какво всеки желае да получи, види или направи в този форум. Да се съберат тези "листчета" - да се види какво преобладава и да се помисли ЗАЕДНО как да се постигне желаното. Идеите се раждат в обсъждане, а не в мълчание. Някои хора са безидейни, но това не означава и да са БЕЗУЧАСТНИ. Могат да казват какво им харесва и какво не - това не е безидейност.
Това за което говорим сега можем да го направим единствено и само заедно и то като се прояви инициативност - без страх и без притеснения, че някой щял да се заяжда или присмива. Място за заяждания и присмех няма никакви. Има място само за едно - УЧАСТИЕ под каквато и да е форма.
Като на най-първо време смятам, че примерът ще е нужно да дойде от самите модератори. Те са избрани и Катето им е гласувала доверие не само да чистят и мацат с червено, но и да бъдат в центъра на развитието на форума. Пак казвам не задължително с идеи, а с участие.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 9:56 pm

Не знам дали аз имам много голямо право да визимам участие в тази дискусия, тъй като напоследък въобще не съм редовна (за което се извинявам, но просто нямам никакво време покрай училище), но тъй като името ми е все още в оранжево ще си изкажа и моята гледна точка. Тези графики като гледама от доста време са "проблем" ии да наистина е дразнещо, че потребителите пишат само там и в Игри, но е по - добре от нищо. Когато аз се регистрирах и аз пишех почти в Игри и Графики и чат - пат в галерията, въпреки че по онова време бях много голяма фенка на Селена. Защо пишех там ли? Ами както каза Бори като че ли се чувстваш по сигурен като пишеш в такива теми в които другите потребители не могат да те засегнат. В началото аз не се чувствах приобщена към форума, тука си имаше някакви оформени групички, всички си бяха близки и по някакъв начин ме беше срам или не знам и аз какво да пиша в теми, като дискусии. За да не бъда нападната. Ние това го направихме нагледно и с Who Says^^ (или както там беше) вярно че мисленето й е супер детинско и не знам си какво още, но тя беше 'айде да не кажа единственият нов потребител, който се "нахвърли" към дискусиите, а не към графиките, но ние някак не можахме да я приобщим, защото едва ли не мисленето й ни дразнеше (и да мен ме дразнеше) ии тя спря да влиза. И може би затова повечето потребители започват от графики докато се почувстват малко по - сигурни и се разпишат и в другите теми. Вярно има си ги и тези потребители, които са тук само заради графиките въпреки че това не е графичен форум и няма да е редно й да бъде. Но тук ще подкрепя Мони и Митко по - добре с тях от колкото без тях, защото въпреки всичко това са си потребители, а те имат значение. Рос също е права, че нали няма голяма логика да се регистрираш във форум за Селена само заради графики, но тук има толкова много добри графьори и очевидно начинаещите искат да получат съвети от по - опитни, а с времето може да се насочат и към другите теми. А може и да не се, ако форума продължи така да затъва. Никой вече не обнявава, не се пуска нищо за Селена, нито пък в останалите раздели. Пишем си само в Свободно време и това е, а даже вече и там не се пише. Преди когато влезех във форума навсякъде бяха ъпдейтнати нови за Селена, снимки абе всичко. А сега някакво затишие във форума дори и някой да влезе въобще не пише, новите потребители ако се задържат тук един месец пак добре. Не знам вече какво трябва да се направи за да се привлече интереса на хората, за да се пише. Започваха се какви ли не идеи, но поради липса на интерес така и не се довършваха. Не мисля, че графиките са проблема, а просто самите потребители нямат желание и не са мотивирани нито да пишат, нито нищо. И затова на тях си им е кеф да си правят графики и да си ги пускат тъй като няма какво друго да видят и да ги заинтересува тук, очевидно. Според мен е безмислено да спорим дали трябва да има или да няма графики, по - добре екипа да се събере и да се измисли какво да се направи. Както каза и Митко всеки да сподели какво иска да види в този форум, какво ще му бъде интересно и какво ще мотивира потребителите да пишат ии екипа да се опита да реализира всички идеи и това е. А колкото до подфорума за графики според мен ще е по - добре да остане. Да се направи едно разчистване на "изоставените" теми ии нека новите потребители си пишат там, а ние да се опитаме да ги стимулираме и привлечем към другите раздели. И този път да не го оставим само на приказки, а наистина да направим нещо и най - важното точно тези НОВИ потребители да ни кажат какво искат да има в този форум ии къде ще им бъде приятно да пишат (като изключим графиките и игрите). Друго нямам да кажа. Извинявам се още един път, че нямам много време за форума, но просто тази година ми е адски натоварена.
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 10:34 pm

Аз може би от вас най-малко имам право да участвам в дискусията, но все пак като потребител на форума мисля, че имам право.
Аз споделям мнението на Митко и ще ви кажа защо. Защото като се регистрирах, бях НОВАТА, и още съм. Всички тука се познават, лафят си... и къде оставаме ние, новите потребители? Естествено, че ще отидем в графиките! Защото се усеща едно, как да го кажа, едва ли не пренебрегване на новите, защото са нови и не ги познаваме.
Трябва да се развият останалите раздели , а не да затваряме всички врати за новите потребители. Да, това е форум за Сел, но пък и зоната за забавление е важна! Така че аз не мисля, че проблемът идва от графиките.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 10:47 pm

Михи, чакай сега. Не си ме разбрала. Не съм казала, че раздела трябва да се разкара, нищо такова. Казах да се направи 'невидим' (или както се нарича) за нови потребители.

Обаче сега като мисля и Михи, и Митко са прави, че ако новите потребители не са по някакъв начин мотивирани да пишат и на други места, то те ще пишат само в игрите, графиките и т.н. Да, издъних се с това предложение, сега моля да не започвате да ми натривате носа. ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 12:45 am

Цитат :
че ако новите потребители не са по някакъв начин мотивирани да пишат и на други места, то те ще пишат само в игрите, графиките и т.н.

Точно и ясно систематизира нещата, Чинчило. Няма никакви носове да натриваме. Новият потребител иска да бъде бутан, особено като са деца, които се кокорят насреща и не знаят какво е това форум - яде ли се пие ли се. Достатъчно споделени примери имаме (Мони, Бори, Михи), които ни казват, че са почнали като спамери в Игри и Графики, но виж ги сега уважавани интелигентни момичета. И те са станали такива, именно защото са имали алтернатива в други раздели да се покажат. Но също така да се има впредвид, че на новия потребител трябва не просто да му се подхвърля хляб като на куче и да му викаш "на, яж"(тоест сега ако направим някакви теми или проекти и като нищо не стане веднага да смръчкаме вежди), а да бъде бутан от тълпата заедно с тях да яде. С децата трябва да имаме търпение и постоянство. Може да не личи толкова видно из форума, но на няколко пъти аз лично съм се убеждавал, че търпението и постоянството вършат работа.
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Предложения за форума - Page 15 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Предложения за форума - Page 15 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitimeЧет Май 31, 2012 2:15 am

Здравейте! Аз искам да предложа нещо за дизайн.

Предлагам да има конкурс за "Най-хубав дизайн", в който потребителите (графьорите по-точно да кажа :D), да направят дизайн. След това тези дизайни да се пуснат в една тема и да се гласува от другите потребители, без тези, които са правили дизайни.
И дизайна, които е печеливш т.е. с най-много гласове, да е дизайна на форума за 1 месец.

Ако идеята ми ви харесва, моля кажете мнение. :))

ПП: Извинявам се за многократното използване на думата "дизайн".
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
Sponsored content





Предложения за форума - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума   Предложения за форума - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения за форума
Върнете се в началото 
Страница 15 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Предложения за нови групи
» Майли получава предложения за порно сайтове.
» Конкурс "За Форума"
» Конкурс "За Форума"
» Разчистване на форума 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: За форума / About the forum-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте своя форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии