Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!

Go down 
+8
*Радии <3
- NataLiya ~
...LlilzZz...
rS.19 ♥
Kat3t0 ♥
Ninzie
|SweeT|
LightOne
12 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 10:44 pm

ААААААААА!
Най-голямото желание на всеки фен се изпълни!
Излезе филмът специално посветен за Селена от медията специалист по правене на подобни проекти E!

ЛИНКОВЕ КЪМ КЛИПОВЕТЕ РАБОТЯТ!
1
http://vbox7.com/play:743f8d96c8
2
http://vbox7.com/play:1a93152a92
3
http://vbox7.com/play:d03f077b1d








Още съм в ступор от филма и просто нямам думи...
Субтитрите са мои.


Последната промяна е направена от LightOne на Вто Апр 17, 2012 5:37 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 2:11 am

А има ли субтитри за филмчето? smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 5:34 pm

Ее, най-накрая. Супер! Като бебе е много сладка! <3

PS: А има ли начин да се изтегли от замунда със субтитри?
Върнете се в началото Go down
Ninzie
Маниак
Маниак
Ninzie


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : нищоо случайнуу .. ~{}
Брой мнения : 537
Reputation : 0
Join date : 29.06.2011
Age : 23
Местожителство : Warna

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 5:37 pm

Страхотен е !
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 8:48 pm

Изгледах го с огромен интерес! Страхотен филм! Не си спомням до сега да съм виждала родителите й да говорят за нея и кадрите с тях са едни от любимите ми, а снимките бяха върхаа <3, страшно сладка е била като малка. Разказаха много подробно как е започнало всичко и лично на мен ми беше доста интересно.
Не знаех, че Сел е обвинявала толкова майка си за раздялата с баща й и поне от думите й изглеждаше, че не се е сърдила толкова на баща й, което на мен ми се струва странно ;д.
Все повече се възхищавам на майката на Сел, да чуя колко се е жертвала за Сел, как е работела на 3 места едновременно и е учела беще .. уоу. Наистина си личи, че е доста силна. Също знаех, че Сел много обича Тексас, но бях изненадата да науча, че 3 месеца е плакала всяка вечер .. laugh.
Щеше да ми е интересно иначе да видя Сел в Рок Лагера.. жалко, че е отказала ;д.
Като цяло страшно интересен филм, ще ми се да беше по-дълъг ;д. Хубаво е че показаха част от най-близките хора на Сел, а именно родителите й, братовчедка й, Тейлър и част от хората, с които работи. Жалко, че не са говорили и с Деми или Джъстин, сигурна съм, че имат доста какво да ни кажат на Сел.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 11:06 pm

Много ми хареса .. Наистина родителите й за първи път говорят .. поне аз за първи път ги виждам да говорят .. ениуей .. направено е много добре! 459
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 12:22 am

Ок. Гледам някои искат субтитри, че и в замунда даже. Замунда такива чудесии никога не са качвали - и едва ли скоро ще качат. Но виж във вбокс7 има опцията субтитри.
Имам шантавата идея да се пробвам по слух да стъкмя нещо. Не обещавам дали ще се получи. Не знам защо изобщо и го споделям, обикновено говоря, чак когато го свърша. Но в момента имам огромното желание да ги направя. Пак казвам - превод по слух е изключително трудно и затова не мога да обещая, че няма да се откажа.
Върнете се в началото Go down
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:50 pm

Много е сладка!Филмът малко ми напомня на Girl meets world незнам защо!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:30 am

След цял един ден работа вече има субтитри!
Ей Дядо ви е откачалква голяма. С каквото не се е захванал, това не е направил. xa
Та този път най-нагло ще си прося коментари за субовете, щото ми е за пръв път и бих искал да знам доколко се е получло. Самите субове не са най-перфектните. На места доста съм импровизирал. Но нещо е по-добре от нищо.

Може би няма да е зле, да се качи като лепка отгоре на темите.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 12:30 am

Първо едно ГОЛЯМОО БЛАГОДАРЯЯ на Митко!!!!! Златен си бе! Мерси много за субтитрите.. Много добре си се справил като за пръв път пък и само по слух.. ;д
За филма невероятен е !! Много ми хареса.. Много ми хареса когято родителите и говореха за детството и за кариерата и и как не са спряли да я подкрепят.
Ето това е нашата Селена.. Тръгнала от нищото .. и стигнала до ВЪРХА ! Евала!!!!!!! heart
Върнете се в началото Go down
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 12:57 am

Ще може ли някой да ми даде само линковете на трите части от филма със субтитрите..Изобщо не ми излизат клиповете в първия пост... smile
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 1:10 am

Мерси Тали!

Сложих линкове.

Относно филма айде и аз най-накрая да отворя приказка. Беше изключително добър! Вкараха ни толкова навътре в материала. Невиждани снимки от детството, невиждани кадри от кастинги - всичко беше на 6. Най-накрая осъзнах колко труден е бил пътя на Селена към върха. Е! си направиха филма както си трябва, с роднините, с продуцентите, с почти всеки важен човек, имал пръст в съдбата на Селена. Научихме много информация. Изкефих се, че наблегнаха на първата целувка. Егаси преживяването дето трябва да е по такъв начин.
Наблегнаха и на решението й да изчака с музиката, което беше много важно да покаже, че не е бързала, а е мислила разумно.
Частта с папараците също беше интересна. Не беше ми правило чак такова внимание, че тя всеки път е навела главата нарочно.
И накрая завършиха подобаващо наблягайки как въпреки всичко тя остава земна и скромна.
Приказката "Грозното пате" в действие - "от момчешките тениски до модна икона."
Единствено ми се щеше да има Деми от сега. Че откъсът с нея е стар.
Имаше много-много дребни детайли, които си струват отбелязването, ама няма да ми стигне мястото.
Един страхотен проект, който ни вкара в света на Селена, в нейния начин на мислене, в нейната среда, в нейната отдаденост за нас, феновете й.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 1:20 am

Браво за субтитрите,Митко! Относно филма,много е добър. Хареса ми много и ми беше доста интересно. Пътя по които е изминала Селена е бил доста труден.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 2:08 am

Страхотен филм, всичко ми хареса много!Благодаря за субтитрите, много добре са написани! good
Върнете се в началото Go down
~Kattu
Маниак
Маниак
~Kattu


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : ~When the sun goes down~
Брой мнения : 521
Reputation : 3
Join date : 26.01.2010
Age : 26
Местожителство : София

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:11 am

Първо ще благодаря за субтитрите.Ако не бяха те повече от половината неща нямаше да разбера.Филма е невероятен.Изгледах го целия даже пропуснах Росалинда.Наистина много ми хареса.Останах без думи.В тези три части чувствах,че аз бях на нейно място и все едно всичко това го преживявам аз,а не тя.Може да се кажи,че в началото как тя става актриса ми хареса повече отколкото края.Особено с частта където тя е заедно с нейния любим Джъстин Бийбър.Заснетите папарашки клипове на които беше излъчена новата холивудска двойка не ми допаднаха.Само при мисълта,че Селена е заплашвана ме кара да стана против Джъстин.(Аз и сега съм против него,но не отричам,че е секси) Не че той е виновен за това,но просто като знам,че неговите фенове нараняват Сели самия той ме отвращава.Както и да е.Спирам по темата с Бийбър ,защото ни ми допада.Искам да кажа,че този филм беше невероятен.Пожелавам й да продължи с кариерата си като актриса.И разбира се да не се отказва от мечтите си.Да постигне всичко което иска и да е щастлива. E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! 401723
Върнете се в началото Go down
http://selena-gomez.big-forum.net/
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 3:59 pm

Аз също съм много благодарна за субтитрите и трябва да кажа,че са изключително точни,особено като се има предвид,че са правени по слух.Всъщност аз изгледах филма преди да станат готови субтитрите,а като разбрах за тях още веднъж laugh .Филмът е убиец просто.Невероятно стриктно и детайлно се проследява всяка стъпка от живота на Селена.Адски интересен ми беше.От него научих много неща,които преди това не съм знаела(няма смисъл да ги споменавам,защото са коментирани в предните постове).За мен Селена е едно голямо вдъхновение,но след този филм си дадох сметка колко силен и постоянен човек е тя и за мен тя стана още по-голямо вдъхновение.Наистина много добре ми подейства този филм и съм страшно щастлива,че са го направили.Единственото като упрек,което и вие отбелязахте беше,че нямаше откъс с Деми,но иначе всичко друго е супер. smile
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:55 pm

Митко (ако не е проблем така да те наричам),много ти благодаря за субтитрите!
А доколкото до филма,повече от невероятен е!Много ми хареса,жалко,че Джъстин не участваше във филма,щеше да ми е интересно какво ще каже.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 9:26 pm

Митко и аз ти благодаря за субтитрите. Поне до колкото се оправям мога да кажа, че са доста верни!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 5:37 am

Клиповете са възстановени. Може да гледате филма с превод отново.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 7:17 pm

Радвам се, че преводът, въобще този труд на Митко, отново го има. Браво за възстановяването.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!   E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
E! Special - филм за Селена Гомес. С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Селена Гомес в болница
» Селена Гомес си загуби гласа
» Селена Гомес влюбена в Патинсън
» Джъстин Бийбър и Селена Гомес се разделят?
» Селена Гомес излизала с Марк Селинг...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Видео / Video-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии