Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любимата кукла

Go down 
+11
- NataLiya ~
Savannah.
Kat3t0 ♥
Cap`pac.
xMissDreamer
Mishityyy <3
The_vampire_girl
~Rossita
Martyt0
*Радии <3
LightOne
15 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 2:32 pm

Толкова момичета тука - не може да сте нямали любима кукла. laugh
Та разкажете за нея. Опишете я. Помните ли как я получихте? Какво правихте най-често с нея? Спали ли сте с нея в леглото? Къде е тя сега?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 03, 2011 8:20 pm

Ами помня, че имах 3 любими. Едната беше бременна Барби ( laugh ), втората беше онази русата от филма "Лебедовото Езеро", а третата една кестенява от филма (пак на Барби) за няк'ва принцеса на няк'ъв си остров. ;д

Най-често си играех с тях, сресвах ги, жених ги.. laugh

Не си спомням, мисля, че съм спала..

На един рафт в стаята ми.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 03, 2011 8:25 pm

Аз съм нямала точно любима кукла,всички са ми били любими.
Последно,е колко последно преди 2-3 години. Имах една кукла барби,която се казваше Емили и много си я обичах. А пък дали сам спала с тях,не знам.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Martyt0
Напредващ
Напредващ
Martyt0


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

Брой мнения : 102
Reputation : 4
Join date : 23.06.2011

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 03, 2011 8:41 pm

Спах с куклите всяка вечер! В трети клас, ако не се лъжа им разказвах уроците laugh . Любимата ми беше една от тези с големите глави, не брац ам едни други! В Джъмбо ги има! С руса коса до колената почти, скиорка! Не помня кога ми е купена - сигурно за Коледа! laugh Сега се седи в стаята ми, в кукленската къща, на видно място! laugh И поредицата Уинкс винаги ми е била изключително противна, но го имам всичките кукли! laugh
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 03, 2011 8:50 pm

О, да, и аз имам любима кукла. laugh
Барби, разбира се (къде ми е бил умът). Баща ми ми я донесе от чужбина, много си я харесвам. Оригинална е, в смисъл не е от онези пластмасовите, абе хубавa е. ;д С руса коса, някакви кичури има, дрешките й бяха толкова сладурски, много ги харесвах. Аксесоарите й много ме радваха, също. Мисля, че съм спала 1-2-3 пъти с нея, обаче спрях, защото ми беше корава. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 5:00 pm

Кукли имах много,но не играех с тях,подарят ми ги ,аз ги съблека и ги захвърля,но имах една била съм на 2 май когато ми я подариха-не беше Барби,а Катюша...единствено нея обичах ,стоеше на един рафт,сега идея нямам къде е ..
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 25

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 12:11 am

Аз имах много кукли,но любима ми беше Хилари.Бяха ми я купили за Коледа,заедно с още две барбита,мебели за къща на барби и кола.Хилари беше с руса коса някъде до кръста и със зелени очи.Решех я постоянно и много обичах да я женя за един Кен,на който след това му счупих кракът без да искам ;дд.Спах с нея почти всяка нощ или я гушках или беше под възглавницата.Сега седи на тавана заедно с другите барбита и къщата им ;дд.
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 3:24 am

Аз също съм имала много кукли, повечето останали от сестрите ми. Ммм, любима ми беше една Барби. Вървеше си в комплект с Кен и едно малко детенце. Беше с една много красива червена рокля; Кен беше с костюм, а момиченцето - с бяла рокличка, като на шаферка. ;дд Подариха ми я за една Коледа, но идея си нямам за коя беше.

Та бях си я кръстила Ани, Кен пък беше с името Даниел (хлапето си остана без име или не го помня ;д). ;дд Понеже вкъщи тогава се слушаше само ПланетаТВ, като пуснеха някоя песен, която харесвах, Ани отиваше на дискотека, където се срещаше с Даниел. (rofl) После нещо се жениха и им се пръкна дете, та и лапето влезе в играта.

Не съм спала с нея/тях. Спях с плюшки, които специално за това се ползваха (и когато бях разстроена от нещо все тях си гушках и заспивах).
Все още е здрава, както и другите от комплекта. Сега са в чувала с играчките ми, който преди няколко години замина в мазето. Вярно любима ми беше, но като няма кой да си играе с нея, защо да ми се пречка горе?! (:
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 3:35 am

Имах кукла с огромна куклена къщичка ,но не съм спала с нея.. ;д
Не си спомням ,но беше някаква от ''барби'' поредицата ( не знам точно коя ) . Бях ги дала на братовчедка си ,защото бях прекалено голяма , но все още искам да си поиграе , особено с куклената къщичка.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 6:20 am

Първоначално ми беше една бременна, много и се кефех когато ми я взеха. Тя имаше дупка на корема и кеф ти бременна, кеф ти не .. ;д. После бях адската маниачка на тема Малките пантери и покрай тях харесвах и Пантерите ;д. Та тях ги имаше на кукли и бая рев падна докато не ми ги взеха, но все пак си постигнах своето и си бях много доволна <3, та те 4те ми бяха любими .. какво ли не съм ги правила. Постоянно им правех прически, едната даже я оръфах малко, стана доста зле горката. Спомням си, че веднъж напълник мивката, която беше дооста голяма и уж бяха на басейн, много яко 1028.
Последната ми любимка беше една кукла, която ми беше подарък от леля. Тя понеже живееше в чужбина (о все още живее де) .. та всеки път като идваше ни носеше адските подаръци ;д. И веднъж и се обаждам и тя ме пита какво искам да ми донесе и аз й казах кукла. Та ми донесе една много хубава, оригинална, със дълга кестенява коса до кръста. От някой филм за Барби беше, но не помня кой ;д. Та както и да е, много и се кефех, правех и прически постоянно, преобличах я, говорех й все едно е жив човек даже ;д. Стоеше си на рафта допреди 2-3 години, когато имахме гости (май тати имаше имен ден) и едно малко дете я видя и му я дадох да си играе с нея ... после не искаше да се раздели с нея и като тръгнат да му я взимат, то започваше да плаче. Та мама му я подари 1015. Каза ми "И без това не си играеш с нея, за какво ти е?". То си беше вярно де, но все пак имаше сантиментална стойност ;д.


Митко не е уточнил за какви кукли става въпрос, затова аз ще си разкажа и за другите, с които съм си играла по-често - тези от рода BabyBorn - тогава те бяха адски популярни. Купиха ми я за една Коледа. Имаше си гърне, биберона и куп глупости към нея. Много й се кефех. С една приятелка бяхме вманиачени и по цял ден си играехме на техния двор с бебетата. Аз си пренасях цялата стая в двора им - количка, кошче, такъв детски сервиз .. абе каквото се сетите. Готвехме им ядене - събирахме листа от дърветата, слагахме малко пясък и вода и хоп - ето ти една вкусна гозба ;д. Къпех си я редовно 1028, почти всеки следобяд ;д. Бях й купила даже истински памперси, изобщо голяма атракция сме били за съседите. Един ден не знам откъде ми дойде гениалната идея да й направя истинска храна (по скоро идеята беше на една фр.) - та взех чушки, домати и там каквото имахме и го направих на каша с пасатора... та така, нахраних куклата едно хубаво и чакам сега да напълни пампера... да ама не - понеже кашата е по-гъста явно не е могла да се придвижи и си е останала в тръбичката, от там позеленя едно хубаво (тъй като кашата явно се е била развалила вече), започна да мирише и до там с куклата ;д. С какво ли не я мих, какво ли не я правих - нищо и нищо не става. Миризмата почти беше изчезнала де, но все още си беше зелена ;(. Та така .. много си я обичах иначе тази кукла. Помня, че я бях кръстила Ерика - така се казва детето на Росалинда от сериала 1028. А куклата на моята приятелка се казваше Антония (беше кръстена на едно бебенце от махалата).
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 25

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 6:51 am

Lol, чета ви тука кукленските истории, чувствам се странно. :Д:Д

Имала съм една единствена кукла, която беше голяма (размер такива, сеш' се, по-големичките) на име Никол.
Проблем. Имаше едно око. ;//

Таа, мойта кукла до ден днешен е котето.

А иначе аз като малка си играх с пистолети и всякакви други неща, но не й с барбита, бебешки колички и прочие. :Д
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 7:28 am

Не съм имала много кукли.. Повече си играех с пистолетите и колите на батко ми .. ;дд
Но когато бях на 4-5 ако не и малко по-голяма.. Кръстничка ми ( понеже живеят много далеч и се виждаме с тях по 3-4 пъти вв годината ) за едното от идванията ми а донесоха.. Доста особенна кукла.. с доста голяма глава от нормалното 1028 С руса коса и два зелени кичура отпред. ОБОЖАВАМ тази кукла!!! От тогава започнах да си играя с кукли и когато на мама най-добрата приятелка идваше и водеше дъшеря и която е с 2-3 години по малка от мен си играехме ддвете и винаги ревеше, че иска да играе с моята кукла, но така и не и позволявах.. Не я давах на никой.. 1013 Беше ми страшна любимка, но проблема започна когато започнах да се правя на фризьорка и косата и се спласти и трябваше винаги да е вързана. Спамням си, че майка ми ми носеше платове и й бях ошила дрешки имаше страшно много дрехи.. също и масичка със столчета ( понеже баща ми прави машини и веднъж го бях накарала да ми направи маса със столчета от желязо май беше ;дд ) Голямо кино съм била.. и поне до едно 3-4 клас съм си играела с нея, защото помня, че майка ми ме караше да си уча уроците по човекът и обществото ии там човекът и природата и каквото имахме там ии аз я слагах да спи и четех уроците до нея на глас все едно я приспивам! 1028 Та куклата в момента е на един рафт с плюшени играчки.. ;д От време на време си я свалям и си я гледам .. ;дд


Иначе Кате тези бейбиБорн и аз много ги гледах като ги рекламираха и бях оревала света за такава кукла, но така и не ме огря ! ;дд Баща ми каза, че излишни пари за глупости няма.. Сърдила съм му се сигурно 1 месец !! 1028
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 1:50 am

Аз също имах страшно много кукли, но три ми бяха любимите ;дд. Значи едната от тях беше кукла Барби - оригинална. Братовчед ми беше ходил на Германия и ми я беше донесъл ии от тогава така я заобичах. Беше руса с много гъста коса, някъде до кръста с една зелена рокличка и с бели токчета. Беше много хубава. Спомням си че с братовчедка ми се събирахме тя с нейното Барби аз с моето и си играехме постоянно. Бяхме им направили къщи от кашони. 1028 Даже перденца им бяхме ушили, щори .. абе всичко ;ддд. Дрехи също им бяхме ушили от платове .. абе мани - мани ;дд. Бях накарала мама да ми купи комплект с гребени за кукли, чанти и т.н. И тя какво да прави купи ми ;ддд. Спомням си, че с братовчедка ми все ги преобличахме, правехме им прически, водехме ги на кафе ;дд. И за жалост имахме само един Кен и се редувахме на кой да е гадже ;ддд. Иии бяхме напълнили веднъж детското ми корито с вода и това уж ми беше басейна ;дд, после ги слагахме на двора на слънце да хванат тен ;дд. Големи емоции ;дд. Много си я обичах тази кукла .. докато един ден аз глупавото малко детенце не реши да пробва какво ще стане ако я запратя в стената. 1028 Ами да .. счупи й се главата. laugh И после толкова много плаках, обаче мама ми я залепи със секундно лепило и в момента въобще не й личи че й е била счупена главата, ако не се вгледаш много отблизо ;дд. Сега си стои на един рафт и си почива ;дд. Аа иначе не съм спала с кукли ;дд, само с плюшки че куклите ми ръбеха ;д.

Такаа другата ми любима кукла ми беше подарена за коледа. Значи тя не беше Барби, беше такава голяма и беше почти колкото мен на ръст ;дд. И когато натиснеш там едно копченце ходеше, пееше и викаше "Мама", "Тати" и някакви такива ;дд. Боже как я заобичах тази кукла и си спомнех че се фуках пред цялата махала, защото само аз имах кукла, която ходеше ;ддд. Беше доста симпатична с руса къдрева коса, с рокличка на цветенца, с бели чорапки ии бели обувчици. В последствие всички тези дрехи изчезнаха безследно ;ддд. Значи събирахме се с братовчедка ми ии тя имаше BabyBorn ( и тя като Катето беше луднала за такава кукла ;дд) та нали тя с нейната, аз с моята ии си играехме на майки ;дд. По цял милен ден това правехме ;дд. Ние имаме една такава дървена постройка на село, където си държим старите мебели и там си бяхме устроили къщата ;дд. Имахме си диван, легло, хладилник ;ддд. Абе всякакви такива не работещи уреди ;дд. Та бяхме си събрали дрехите, които сме носили като бебета и ги слагахме на куклите ;дд. Братовчедка ми нали си возеше нейното беше в една такава малка пластмасова количка, а мойта тъй като беше с големи размери и не се хващаше в такава количка ии аз все ревях и се тръшках и аз за количка та мама ми даде, количката която е била моя тъй като тя беше леко изпочупена. laugh Тя спомням си като сложехме куклите в количките, и по едно шише, шапчици им носехме, одеяла и се разкарвахме по улиците и се кефехме ;дддд. И ние също им готвехме с пясък и листа, за мляко наливахме вода и слагахме малко вар за да побелее. 1028 Ама си ни беше много забавно ;ддд. А понякой път си разменяхме куклите ;дд. В момента милата ми кула е унищожена ;дд. Защото заради постоянните прически косата й се спласти, а от ресането половината й окапа ;дд. Главата започна да й пада заради постоянно преобличане ;дд, развалих й там екстрата с която ходеше ;дд. И замина за боклука, много ми беше мъчно за нея. :(( laugh

А третата ми любима кукла, то по - точно беше семейство като на Вели ;дд. Барби, малка кукличка и Кен ;дд. Много обичах да си играя с това семейство, бяха много симпатични ама много бързи ги счупих, а на женските кукли им отрязах косите и станаха грозни и ги захвърлих. laugh
Върнете се в началото Go down
Claudia.
Напредващ
Напредващ
Claudia.


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

( : мразя Ви, зарибяващи по 1D твари..
Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 10.11.2011
Age : 24

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 6:04 pm

Малее, що кукли съм имала... Ама нито една любима. Махах им главите и им ги разменях. Много се кефех да слагам главата на Кен на нечие женско тяло.
Когато бях малка баща ми беше изпратил една огромна къща за кукли (д/г размер 2 метра дължина, 1,50 височина) от Италия в комплект с оригинална кукла Барби (още помня лилавата опаковка с пеперудки, която изгорих в печката, защото имаше пеперудки.) Това беше на едно Коледно тържество, организирано от предучилищната и понеже всички пакети бяха опаковани в хартия и не знаехме какви са, когато "Дядо Коледа" дойде и започна да раздава подаръците всички ме бяха зяпнали ето така някакси O___O когато видяха пакета. Децата имаха някакви кукли и колички, а аз къща с кукла. Не искам да си представям децата как са завиждали, ама аз ѝ се кефех много. Сега е леко строшена от опитите на брат ми с проходилката, но карай. Аз с кукли не играя. Играя с фигурки и неща от McDonalds. laugh
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 3:10 am

Аз пък имах Зоро! laugh
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Любимата кукла Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Любимата кукла Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 11:27 pm

Аз имах 1 кукла Барби и си играх с нея точно 1 година и я дадох на сестра ми. Предпочитах ЛЕГО куклите/човечета и конструктора ;-) Не съм спала с тях, защото са дребнички. Обичах да им строя каруци ,теглени от динозаври и си ги менквахме с момчетата.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Любимата кукла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата кукла   Любимата кукла Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любимата кукла
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Lady GaGa стана кукла
» Коя е любимата буква?
» Коя ви е любимата песен на Респект?
» Коя е любимата ви песен за сега?
» Коя е любимата ви песен от албума на Джъстин?????

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии