Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Селена е известна, защото...

Go down 
+7
Kat3t0 ♥
rS.19 ♥
catherine♥
...LlilzZz...
Bella Thorne ♥
`Melody
LightOne
11 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:47 pm

Поради какво е известна Селена? Принципно става известна от Магьосниците, но там тя играе комедийна роля, но така и не известна като комик.
До колко тя е известна поради кариерата си – с филмите и песните си или с личния си живот – шума около Ник и Тейлър, раздялата с Деми и сега тя е гаджето на Бийбър?
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:24 pm

Аз лично, мисля че тя стана известна с песните си и с всички филми в, които е участвала. С годините тя е надграждала опита си и т.н. А гаджетата...Аз дори не знаех, че е имала връзка с Ник и Тейлър, но не мисля че те я направиха известна още по-малко Джъстин.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Bella Thorne ♥
Редовен
Редовен
Bella Thorne ♥


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

( : Watch me, do me.
Брой мнения : 283
Reputation : 6
Join date : 23.05.2011
Age : 24

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 12:07 am

И аз съм на мнение, че Селена известна заради творчеството си. Не мисля, че връзката й с някого я прави известна. Тогава защо песните й са толкова харесвани, а албумите купувани? Ами именно, защото на хората им харесва. Тя става известна с тях, а не с Ник, Тейлър или пък Джъстин.
Върнете се в началото Go down
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 12:28 am

Категорично отказвам това, че е известна заради личния си живот и приятелите си.Така звучи сякаш тя е някой заради този с когото ходи.Мисля, че е главно с филмите и музиката.Все пак Сел си е невероятна и в музикалния си бизнес - и в актьорския. Както казахте, защо иначе филмите са толкова харесвани - а албумите купувани?Но никога не съм се замисляла, че въпреки, че играе комедийна роля не е прочута с нея, а сега ми се струва леко странно.
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 12:53 am

Ами на този въпрос не може да се отговори с едно изречение(и знам,че целта е точно това laugh ).Мисля,че всички сме единодушни за това,че е известна с творчеството си.Много просто-едно момиче се явява на кастинг и я приемат в комедийно шоу по телевизия,гледана от деца и тийнейджъри.Те го харесват,медиите разбират за това и постепенно започват да дават информация и интервюта в списанията с участниците от предаването,естествено най-много с главната героиня.И така продуцентите от Дисни виждат,че Селена е талантлива и печаливша пионка,предлагат и да започне музикална кариера и оттам се започва-фотосесии,турнета,клипове,интервюта и по този начин нейното име постепенно се прочува,междувременно се снима и в други проекти,създава собствена модна линия,напоследък влезе и в ролята на водеща и така. smile
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:20 am

Според мен гаджетата й нямат нищо общо с известността й! Таланта си е талант и с това тя стана известна .. според мен песните са главната причина, макар и филмите да й повлияха .. smile
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:56 am

И аз съм далеч от мисълта, че се е прочула покрай някое от гаджетата си. Най-малко пък Джъстин - тя още преди това си беше доста известна.Според мен се е прочула с таланта си, както казаха и преди мен. Освен това Селена притежава огромен магнетизъм. Достатъчно е да видиш сладката й усмивка и да се "влюбиш".
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 11:34 pm

Цитат :
Ами на този въпрос не може да се отговори с едно изречение(и знам,че целта е точно това laugh )

Селена е известна, защото... Bjg41s

Ако търсех теми с по едно изречение - изобо нямаше да ги правя.

Да, тя има известност заради труда си. Актьорството стартира всичко, но като че ли това премина в миманса. Прави музика постоянно, което съответно по-често е в обективите от филмите. Шумът, който се създаде около "враждата" й с Майли, после Ник и Деми, смятам, че е повлияло също доста върху това Селена да бъде забелязана. Талантът си го има, но понякога не само това е достатъчно за известността. Сега тя постоянно, дори и в български медии е представяна като гаджето на Джъстин, което малко или много я поставя в друга светлина. Не знам още доколко това как ще се отрази. От една страна е добре, че е гадже с известен, което винаги ще привлича вниамнието върху нея и то предимно положителното внимание, което може само да ни радва. Но пък от друга страна, не тя е водещата. Което за мен донякъде си е дразнещо, щото пича само си гледа кефа да пее, докато Селена си скъсва задника над хиляда проекта. Несправедливо го виждам аз.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 1:05 am

Според мен тя е известна най-вече с музиката си. Това, че е била гадже с някого също и се отразява, но не чак толкова. Най-много да я забележат двама, трима човека.. Мисля така, защото Дисни го гледат по-скоро децата под и по-малко над 14 години. Може би при тях тя е известна с МОУП. Но повечето мой приятели са я чули за първи път в музиката включително и аз. Също съм съгласна с Катето. Само да й погледнеш сладката усмивка и се "влюбваш" в нея. laugh
Върнете се в началото Go down
Martyt0
Напредващ
Напредващ
Martyt0


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

Брой мнения : 102
Reputation : 4
Join date : 23.06.2011

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 2:38 am

Аз мисля че песента й Естествен и Магьосниците я направиха известна...
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 3:13 am

Селена стана известна с актьорската си игра и албумите. На кратко тя стана известна благодарение на таланта си в актьорската игра и благодарение на албумите (в които в песните гласа й е тотално обработен, демек няма кой знае какъв талант за певица, но това е друга тема). Селена не стана известна, благодарение на гаджетата си и връзките си. Тя не се прочу като 'Гаджето на Ник Джонас' или 'Приятелката на Тейлър Лаутнър'. Тя се прочу като 'Актрисата и певица Селена Гомез', мисля че това казва всичко..
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
емили
Нов
Нов
емили


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

Брой мнения : 7
Reputation : -3
Join date : 07.06.2011

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 4:55 pm

Аз също мисля,че Селена е станала известна, защото е много талантлива! In Love

Главни букви, пунктуация.
Рос. (:
Върнете се в началото Go down
okrotitelq2
Напредващ
Напредващ
okrotitelq2


Warn :
Селена е известна, защото... Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Селена е известна, защото... Right_bar_bleue

Брой мнения : 61
Reputation : -15
Join date : 02.03.2010
Age : 31
Местожителство : плевен

Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:55 am

~Ани* написа:
Според мен тя е известна най-вече с музиката си. Това, че е била гадже с някого също и се отразява, но не чак толкова. Най-много да я забележат двама, трима човека.. Мисля така, защото Дисни го гледат по-скоро децата под и по-малко над 14 години. Може би при тях тя е известна с МОУП. Но повечето мой приятели са я чули за първи път в музиката включително и аз. Също съм съгласна с Катето. Само да й погледнеш сладката усмивка и се "влюбваш" в нея. laugh
+1
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Селена е известна, защото... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена е известна, защото...   Селена е известна, защото... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Селена е известна, защото...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» СЕЛЕНА Е ТУК!
» Пребиват Момче, Защото Не Бяга От Час
» Намисли си известна личност преди да влезеш
» Родителите на Селена и Джъстин се притесняват Селена да не забременее
» Фен №1 на Селена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии