Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Lemonade Mouth/Лимонадената банда

Go down 
+10
Sellyy
Cap`pac.
TinkerBell
Kat3t0 ♥
Mishityyy <3
xMissDreamer
Wesi.
*Радии <3
Little Girl ~
Bella Thorne ♥
14 posters
АвторСъобщение
Bella Thorne ♥
Редовен
Редовен
Bella Thorne ♥


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : Watch me, do me.
Брой мнения : 283
Reputation : 6
Join date : 23.05.2011
Age : 24

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:18 pm

Лимонадената банда е 2011 музикален драма филм, базиран на книгата на Mark Peter Hughes със същото име.
Филмът е режисиран от Patricia Riggen, а сценарист е April Blair. Участват Bridgit Mendler, Adam Hicks, Naomi Scott, Haykey Kiyoko и Blake Michael.
Оригиналният филм на Дисни Ченъл разказва историята на петима гимназисти - Оливия Уайт, Уен Гифърд, Мо Бейнджъри, Стела Ямада и Чарли Делгадо, които се срещат в стаята за наказани и създават своя група. Премиерата му е била на 15 Април 2011 година по Дисни Ченъл.


--

Е, какво мислите за филма? Кой ви е любимия персонаж?
Аз обожавам този филм! Един от любимите ми е. Най-много ми харесват Оливия и Уен (като двойка особено In Love ) и Мо. <3
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:36 pm

Филма е доста хубав. Интересен сюжет, а и песните са страхотни. Най - много ме радва Стела <3.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 8:21 pm

Mного як филм,харесва ми. Най-много ме кефят Оливия и Уен. 101
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 9:40 pm

Честно казано не ми допада. Харесват ми песните, но самия филм.. ;хх
Върнете се в началото Go down
Wesi.
Напредващ
Напредващ
Wesi.


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : I Love You!
Брой мнения : 136
Reputation : 3
Join date : 03.01.2011
Age : 27

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 4:30 pm

Филма беше як. Кефят ме най-много Стела и Оливия. <3
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:51 pm

Филма е интересен, но песните <3333. Мен най ме кефят Уен и Стела(не като двойка, а като персонажи).
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:25 am

Филмът беше хубав и някакъв такъв приятен.Някои песни бяха много добри.Аз харесвам Мо,Оливия и Уен <33.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:58 am

Приятен филм, хареса ми. Общо взето типичен "сладък" филм на Дисни и най-важното НЕВЕРОЯТЕН саундтрак! <3 Особено Determinate! In Love
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
TinkerBell
Нов
Нов
TinkerBell


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : ....I love you like a love song...
Брой мнения : 49
Reputation : 0
Join date : 10.01.2011
Age : 27
Местожителство : София

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 8:36 pm

Филмът е върха!!!Песните,сюжетът,персонажите...Всичко!Беше нещо различно като замисъл и история. Оливия ми допада много,но също така и Стела.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 3:22 am

Харесва ми , типично е по стилът на Дисни и наистина си заслужава гледането ,а песните ... Lemonade Mouth/Лимонадената банда 401723
Върнете се в началото Go down
Sellyy
Нов
Нов
Sellyy


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

Брой мнения : 15
Reputation : 1
Join date : 17.07.2011

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 9:42 pm

На мен много ми допадна филма персонажа е страхотен!Най-много ме кефят Оливия и Уен. In Love In Love
Върнете се в началото Go down
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 26

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeНед Авг 07, 2011 9:15 pm

И не мен много ми хареса. Бриджит Мендлер е страхотна в ролята на Оливия <33. Адам Хикс също ми харесва в този филм, тъй като в Зик и Лутър не ми допада.
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 3:15 pm

Първият път като го гледах не ми хареса много, но след това го хванах още нпколко пъти по Дисни ии взе, че ми допадна.. ;д Абе хубав е филма, но наистина саудтрака е уникален!!<33
Върнете се в началото Go down
sweetcorny.
Нов
Нов
sweetcorny.


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

( : I Love you like a love song, baby..
Брой мнения : 18
Reputation : 3
Join date : 03.09.2011
Age : 26

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 7:03 pm

Не ми от любимите, но определено радва. Любимците са ми Стела, Скот и Мо. И бтв, аз ли съм единствената, която не харесва Адам Хикс? ;д
Върнете се в началото Go down
fatmenceto1
Напредващ
Напредващ
fatmenceto1


Warn :
Lemonade Mouth/Лимонадената банда Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Lemonade Mouth/Лимонадената банда Right_bar_bleue

Брой мнения : 67
Reputation : -10
Join date : 22.06.2011

Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 12:18 am

Той ми е един от любимите филми. Стела ми харесва от всичките. 1031

Правопис, пунктуация.
Мони^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lemonade Mouth/Лимонадената банда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lemonade Mouth/Лимонадената банда   Lemonade Mouth/Лимонадената банда Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Lemonade Mouth/Лимонадената банда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Други / Other-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии