Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Деми и Селена приятелки завинаги?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Деми и Селена приятелки завинаги? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Деми и Селена приятелки завинаги? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Деми и Селена приятелки завинаги? Empty
ПисанеЗаглавие: Деми и Селена приятелки завинаги?   Деми и Селена приятелки завинаги? Icon_minitimeПон Май 16, 2011 9:44 pm

Излезе новият брой на американското списание "М", в него има следната статия: "Седем признака, поради които две момичета са сестри по душа. Открийте защо връзката между Деми Ловато и Селена Гомез е толкова силна! "

1) Драмата не е в състояние да ги сломи
Деми и Сел не позволяват дребни аргументи и холивудски слухове да застанат между тях или да ги засегнат. "Ние не клюкарим и за другите звезди" казва Деми.

2) Те се борят срещу всички проблеми заедно
Успокояващо е да знаеш, че някой те подкрепя. Селена и Деми се подкрепят една друга! "Деми винаги казва, че съм по-голямата сестра на нашето приятелство ", казва Сел.

3) Те запазват приятелството
Преди Деми отиде в клиниката, по време на турнето, тя се срещна с хиляди нови хора, които тя почти не познаваше. Сега тя продължава да има малка група приятели. Селена е една от тях. "Имам най-добрите приятели в света", казва Деми. "Качеството е по-добро от количеството."

4) Не оставят разтоянието да ги сломu
"Има време, когато със Селена не се виждаме дълго", казва Деми като добавя "Но наистина това не оказва влияние върху нашето приятелство. Това наистина ни сближава, защото осъзнаваме колко много си липсваме."

5) Не се съдят помежду си
Характеристиката на истински приятел, той ви казва тайните си, без да се притеснява, че ще го съдите за постъпката му. "Мисля, че Деми знае всичко, през, което съм преминала", казва Сел. "Аз и имам доверие."

6) Те имат време и за други хора
Когато са на турне или на снимачните площадки Сел и Деми не се виждат често една друга, но излизат с други техни приятели. "Това е трудна задача да изпробваме приятелството си, но това е толкова важно, все пак ревността няма място и двете сме наясно, че имаме и други приятели" твърди Сел.

7) Те са лоялни една към друга
В Лос Анджелис, трудно е да се знае кои са вашите истински приятели. Но Селена и Деми са приятелки от детството си и винаги са били лоялни една към друга. "Честността е това, което прави едно приятелство истинско" Селена призна пред "М". "Трябва да се доверяте един на друг."

Така си е,те наистина ще си останат приятелки, сигурна съм. sun Много е хубаво,че си имат доверие и държат една на друга.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
okrotitelq2
Напредващ
Напредващ
okrotitelq2


Warn :
Деми и Селена приятелки завинаги? Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Деми и Селена приятелки завинаги? Right_bar_bleue

Брой мнения : 61
Reputation : -15
Join date : 02.03.2010
Age : 31
Местожителство : плевен

Деми и Селена приятелки завинаги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Деми и Селена приятелки завинаги?   Деми и Селена приятелки завинаги? Icon_minitimeПет Май 27, 2011 12:18 pm

супер dance
Върнете се в началото Go down
 
Деми и Селена приятелки завинаги?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Селена : С Деми още сме приятелки!
» Селена и Деми
» Деми говори за Селена.
» Селена и Деми на вечеря
» Деми говори за Селена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии