Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Деми говори за песните, който й помагат

Go down 
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Деми говори за песните, който й помагат Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Деми говори за песните, който й помагат Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Деми говори за песните, който й помагат Empty
ПисанеЗаглавие: Деми говори за песните, който й помагат   Деми говори за песните, който й помагат Icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:47 pm

Деми Ловато даде коментар пред списание Seventeen за това как и кой песни и помагат да остане силна. Вижте:

"Музиката винаги е била една голяма част от живота ми и понякога ми е помагала да преживея трудностите. Ето списък с някой от песните, който са ме правили по-уверена:


Jon McLaughlin -We All Need Saving
Тази песен ми помагаше много. Тя ми напомняше, че аз не съм единствена на тази планета и че всички се нуждаем от помощ понякога. Дори най-гордите хора.

Eminem - Not Afraid
Тази песен ме вдъхновяваше и ме караше да се чувства по-уверена в борбата срещу проблемите ми.

MercyMe - Word of God Speak
Любимата ми християнска песен! Постоянно ми повдигаше настроените и ми увеличаваше вярата.

Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Тази песен е класика. Тя ми вдъхваше надежда, че всичко ще се оправи.

Stacie Orrico - Strong Enough
Чувам тази песен всеки ден. Тя ми напомня, че имам цел в живота и Бог ме е направил достатъчно силна, за да я изпълня.

BarlowGirl - Surrender
За да се възтановя от всичко, трябва да се предада и да поискам помощ. Трябва да потвърдя грешката си, за да мога да я поправя. Това е песен, която ми даде сили за вляза в центъра за лечение. Чувствах се, че с нечия помощ ще победя проблемите си.

Bethany Dillion - Beautiful
Тази песен ми напомня, че съм красива, дори когато се чувствам несигурна в това."

Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
 
Деми говори за песните, който й помагат
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Деми говори за роклята си като шаферка
» Деми говори за Селена
» Деми говори за Селена.
» Деми говори за Майли и Селина
» Деми говори за Селена и Майли.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Деми Ловато / Demi Lovato-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии