Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Официален трейлър на HPATDH!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Официален трейлър на HPATDH!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Официален трейлър на HPATDH!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Официален трейлър на HPATDH!  Empty
ПисанеЗаглавие: Официален трейлър на HPATDH!    Официален трейлър на HPATDH!  Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 1:51 am



Супер,нямам търпение за филма! Ще чакам да излезе. sun
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Официален трейлър на HPATDH!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Официален трейлър на HPATDH!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Официален трейлър на HPATDH!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален трейлър на HPATDH!    Официален трейлър на HPATDH!  Icon_minitimeНед Май 01, 2011 1:49 am

Нямам търпение!Още щом излезе отивам да го гледам на 3Д!Очаквам много и знам, че филмът ще отговори на очакванията ми.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Официален трейлър на HPATDH!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Официален трейлър на HPATDH!  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Официален трейлър на HPATDH!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален трейлър на HPATDH!    Официален трейлър на HPATDH!  Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 12:34 am

Трейлърът е ГОЛЯМ!
Определено ми хареса динамиката и атмосферата, която предаде от филма.
Има и адски интересна сцена как Хари полвича Волдемор със себе си, която я няма в книгата и очакванията ми последния филм да се окаже с щипка оригиналност като предния силно се затвърждават.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Официален трейлър на HPATDH!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Официален трейлър на HPATDH!  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Официален трейлър на HPATDH!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален трейлър на HPATDH!    Официален трейлър на HPATDH!  Icon_minitimeНед Май 08, 2011 1:06 am

Трейлърът е меко казано УНИКАТ! Наистина е изпипан до съвършенство!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Официален трейлър на HPATDH!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален трейлър на HPATDH!    Официален трейлър на HPATDH!  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Официален трейлър на HPATDH!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първият официален трейлър на Eclipse - HQ
» Първият официален трейлър - този четвъртък!
» Нов трейлър на Eclipse!!
» Официален сайт на Шанел
» Официален траклист на ''Otherside''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Harry Potter / Хари Потър-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии