Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За пиратите и волния живот

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За пиратите и волния живот Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За пиратите и волния живот Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За пиратите и волния живот Empty
ПисанеЗаглавие: За пиратите и волния живот   За пиратите и волния живот Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:25 am

Всички пиратстваме от любимия ни Интернет - я за музика, я за филмчета, я за друго.
Смятате ли, че това може да бъде овладяно?
Смятате ли, че наистина пиратството ограбва?
Бихте ли искали пиратството да бъде спряно?
Ако нейде в далечното далечното бъдеще бъде спряно, ще си плащате ли?


Правопис.
Бори...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



За пиратите и волния живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пиратите и волния живот   За пиратите и волния живот Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:32 am

То да спре, ама ако затворят и безплатните сайтовете за музика и филми ще им удрежа главата! За пиратите и волния живот 2002211057
Върнете се в началото Go down
feelslikeimdancing
Нов
Нов
feelslikeimdancing


Warn :
За пиратите и волния живот Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За пиратите и волния живот Right_bar_bleue

Брой мнения : 12
Reputation : -3
Join date : 01.05.2011

За пиратите и волния живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пиратите и волния живот   За пиратите и волния живот Icon_minitimeНед Май 01, 2011 10:54 pm

Пиратството ограбва създателите, ама нали се сещате, че ние масовите потребители сме на кеф - не даваме пари, нито ходим до някой музикален магазин/видиотека. xex

Иначе на мен изобщо не ми пука дали ще бъде спряно, защото не съм засегнат един вид. Не държа и на "опаковката", така да се каже. Имам песента/филма, кефи ме качеството, така че - моШно кеф. :)

Пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
За пиратите и волния живот Left_bar_bleue1 / 1001 / 100За пиратите и волния живот Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

За пиратите и волния живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пиратите и волния живот   За пиратите и волния живот Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 10:10 pm

Смятате ли, че това може да бъде овладяно?
Естествено! Да ни дадат достатъчно много излишни пари и ще купуваме, но до тогава ще крадем.
Смятате ли, че наистина пиратството ограбва?
Ами..не знам. Има много гледни точки, но според мен то популяризира даден изпълнител/група с песните си, а за филимите...не знам.
Бихте ли искали пиратството да бъде спряно?
Да ми дадат достатъчно пари в излишък и даже фотошопа ще си купя.
Ако нейде в далечното далечното бъдеще бъде спряно, ще си плащате ли?
Ще е спряно ако:
1.Някой велик и гениален програмист измисли нещо велико и гениално;
^С, което ще стане обществен враг №1;
2.Ако хората забогатеят;
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





За пиратите и волния живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пиратите и волния живот   За пиратите и волния живот Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За пиратите и волния живот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Respect - Живот
» Волейбола е моят живот,волейбола е моята мечта! №6 Kaziyski <333
» Един ден, един живот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте своя форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии