Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.

Go down 
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.  Empty
ПисанеЗаглавие: Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.    Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.  Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:15 pm

Редакторът на Seventeen , Деми Ловато , говори за това как приятели могат да влияят и да определят кой си - и защо сега тя е просто заобиколена от позитивни хора.
Ние не осъзнаваме, но ние помагаме на нашите приятели за модни консултации и да ни помогнат да вземаме решения, които ще се отразят добре на нашето бъдеще. Много е важно да се помни, кои са вашите приятели, а ако ходите с група от хора, които не са разгледани, хората ще ви възприемат, като част от тази група.
Хората, които са около мен вече не са само от полза за възстановяването ми, но и за начина на живот, което имам, което е приятно и спокойно. Търся отпуск за хората, които не се нуждаят от лоши навици, за да се забавляват - хората, с които мога да отида на боулинг, или буквално да гледаме телевизия или да четем клюки, хората, които ме обичат за това, което съм и не ми пука дали съм висока или ниска, дебела или слаба. Днес приятелите ми ме обичат за това, което съм - те са хората, които могат да действат, като мен.
Stay Strong,
Деми Ловато
Сега знаем, че Деми и Селена Гомез са най-добри приятелки и се избират за най-добрите приятелки. Нека всички се надяваме, че тя ще се възстанови възможно най-скоро, за да я видим усмивката и !!

кредит : http://demzityylovatofansite.blogspot.com/

Дано Деми да се оправи и да я видим отново със Селена. Много се радвам,че не са скарани. sun
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
 
Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Demi Lovato
» Demi Lovato - A Letter To My Fans...
» Demi Lovato Photosession
» Selena Gomez & Demi Lovato
» Ashley Greene vs Demi Lovato

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Деми Ловато / Demi Lovato-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии