Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ваши творби

Go down 
+18
~Rossita
Kat3t0 ♥
JustLoseIT
Mishityyy <3
`Melody
Wesi.
|SweeT|
~Kattu
rS.19 ♥
Bella Thorne ♥
LightOne
...LlilzZz...
~Paradis♡
Barbie.
Little Girl ~
- NataLiya ~
*Радии <3
rozaLie
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:03 pm

Става въпрос за стихотворения, разкази, историйки..

Нека всеки сложи тук това, което иска да сподели.
Ако ще е история и ще я пускате на глави, във spoiler tag слагайте предишните глави.

Have fun.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:20 pm

Айде, аз ще започна. Ще ви.. представя една.. историйка, може би. Все още не съм я "завършила", за това не знам кога ще мога да ви пусна следващата част, но след като я напиша ще я видите. Все пак искам мнения, искрени.

Няма си име, горкото, за това съм го наименувала с "Глава I".


Цитат :
I глава
Вече сигурно мина час, от както се чудех коя от двете рокли да избера. Имах среща с най-популярното момче в училище след два часа, а още не можех да си избера облекло. Телефонът звънна.
- Роуз.. – беше Стейси.
- Стейс, напрегната съм. Не мога да си избера рокля. Дали да бъде черната, на сиви ленти или светло розовката с дантела?
- РОУЗ!
- Ако си сложа розовата, ще съм с високи..
- РОУЗ, за бога! Току-що видях Брандън да обикаля наоколо със някакво момиче..
Изведнъж eнтусиазмът ми изчезна. Почувствах се всякаш всичко се срутва. От години чаках този момент. Винаги съм си падала по Брандън и когато ме покани на кино полетях от щастие. Мислех си, че съм само аз.. там, за него..
- Роуз, там ли си?
Нямах сили да отговоря.
- РОУЗ! Хей.. идвам към вас, стой там и не ходи никъде преди да дойда.
Стейси е най-добрата ми приятелка. Винаги е била до мен и ми е помагала. Семействата са близки и с Стейс винаги си помагаме в трудни моменти. Приятелството ни е много силно. Чувствам я като сестра.
Краката ми казваха да побягна. Да намеря Брандън и да му дам да се разбере. Но.. Стейси.. Тя винаги имаше решение за всичко. Разумът ми казваше да остана. Борех се с себе си да не тръгна. Тъкмо да тръгна и вратата се отвори. Стейси ме прегърна силно и започна да ме утешава. Не знам как, но винаги успява.
- Момичетата от класа правят парти. Искаш ли да се присъединиш?
- Искам да остана сама. Не съм добре.
- Роуз, ако се затвориш сега в себе си, ще направиш голяма грешка.
- Моля те, Стейс. Върви и се забавлявай.
- Ставай! – беше настойчива. – Хайде, да се облечем подобаващо и тръгваме. – изобщо не обръщаше внимание, че не ми е до това. Хвана ръката ми и ме задърпа до гардероба. – Ето, сложи това. – подаде ми чифт сладки къси панталонки и блузка на лилави ивички. - Хайде! Започвай да се обличаш, нямаме много време. Има още куп неща да оправим. Погледни тази стая, толкова е разхвърляна. Да не е минавал ураган? – и започна да подрежда.
Взирах се в панталоните, като на няколко пъти Стейси ме подсещаше да ги облека.

Вече бяхме на партито. Гримирани, с шик прически и страхотни дрехи. Всички бяха толкова щастливи, забавляваха се. Стейс ме повлече на дансинга и започнахме да танцуваме. Беше любимата ми песен. За миг забравих всичко и се раздавах на макс, когато пред мен изскочи Брандън. Замръзнах на място. В главата ми имаше хиляди думи, които исках да му кажа, но не беше по силите ми да ги изрека. Взирах се в него, не можех да отделя очи от неговите. Пое ръката ми, хвана ме за ханша с другата. Бях като кукла на конци. Започнахме да танцуваме. Понечих да кажа нещо, но той ме спря.
След танца, той се изпари. Търсех го с очи, но не го намирах. Попитах няколко съученика, но никой не го беше виждал на партито. Дали съм си въобразила? Мога да се закълна, че го видях!
- Роуз, изглеждаш невероятно.
- Благодаря, ти също. – дори не погледнах момичето, не знаех с кого говоря.
Тръгнах. Прибрах се у дома и преминах през дневната. Стигнах в кухнята и си налях студена вода. Наплисках си лицето и се качих в стаята с мисълта да си почина. Дори не предполагах какво щеше да стане...


Последната промяна е направена от rozaLie на Вто Апр 19, 2011 10:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:34 pm

Страхотно е,Чичи. Прочетох го с голям интерес,браво! sun
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:05 am

Мойте не са творби, по скоро са джарканици, но айде ще пусна.. ! (: Вече не пиша така че не очаквайте от мен такива неща.. Всички който ще пусна са посветени на един човек! (=

Какво направи? Какво ми стори? Защо станах такава? Каква е причината да стана такава страхливка? Момиче без самочувствие,без мечти,без сърце и дори без душа... Ти ми все всичко. Взе го и си отиде,остави ме сама да скитам и да моля. Виж ме,виж в какво ме превърна,в една равалина,в едно нищо,но дори и това не ме накара да те намразя,напротив,обичам те дори и повече от преди, но не няма да ти позволя да ме съсипеш. Аз съм силна-ще стана,ще се изправя и ще продължа напред без дори да те погледна! Но не, няма да ти оставя,дори и честа да те мразя.. Ти ще си един непознат за мен.Едно нищожество, което не заслужава дори и омразата ми. Не заслужаваш нито един мой поглед,нито един жест!
И ето ме отново на крака. Онова,старото момиче е тук,момичето на което не му пука за никой! Доволен ли си от творението си? Надявам се ДА,защото никога повече няма да бъда,онази ,която бах,когато бях с теб,НИКОГА! :]]




Любимото ми--

Мразя те! Казах го много пъти,но нито веднъж не го повярвах. Винаги съм се заблуждавала. Никога не съм те мразила! Обиждала съм те и съм си казвала,че не ми пука за теб, но не го вярвам. Обичам те,моля те не ме оставяй!! Бъди до мен,обичай ме така, както те обичам аз.
Знам, че ме нарани много, но не ми пук. Готова съм да загърбя всичко и да продължа с теб, защото знам, че ме обичаше, знам, че чувстваше това, което и аз чувствам. Обичай ме и забрави всичко, което някога ни е пречело да бъдем заедно, защото аз съм готова да зарежа всичко заради теб. Бих оставила живота си, за да бъдем щастливи, както беше преди!



Това вече е посветено на друг .. ;д Писано е преди 1-2 месеца.

.Искам да се върна, да се върна там.. В началото, там където те срещнах за първи път , там където животът ми се преобърна.. Точно там преди две години. Всяка секунда се питам какво щеше да е сега, ако те бях подминала , ако не се бях обърнала .. Каква щях да съм сега? Същата ли щях да съм?Щях ли да обичам някой до полуда , да го обичам както обичам теб сега..?
Не мисля.. Всеки път когато те погледна в очите се сещам за децата , който бяхме тогава, за децата с усмивки на лицатаq децата който си играеха, децата който бяха неразделни. Как стана така, че сега не си просто приятел за мен? Вече не те гледам с онези очи, не те гледам като онова малко момиче.. Сега очите ми светят, защото те обичам по малко от утре и повече от вчера.. Защо стана така, защо ме промени? Обичам те- това най-голямата ми награда ли беше или пък грешката, която не трябваше да допускам ..? Колко ли сълзи щях да си спестя? Всеки спомен ме изгаря.. Всеки поглед ме вини.. Какво да правя? Просто да забравя всички тези мисли и да те обичам сляпо или да мисля всяка нощ и всеки ден да се съмнявам и да позволя да се отдалечиш от мен? НЕ няма да го позволя , обичам те и не искам да те изгубя... Дори и да можех да върна всичко нямаше да те подмина , щях да спра дори и да греша.. Никога не съжалявам за това..любимата ми грешка- ТИ СИ!!!



Благодаря за отделеното време!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 4:51 am

^Второто и на мен ми е любимо.

Едно, което писах за един.. специален човек за мен. Няма да го постна цялото, защото останалото е история.


Цитат :
Той е човекът Х. Човекът, който всеки иска в живота си. В даден момент..

..Всеки се нуждае от някого до себе си. Той беше до нея.


Ще го наричам просто човекът Х. Запознаха се.. не, не онова запознанство, в което протягаш ръка и казваш колко ти е приятно, дори да не е. Не е и запознанството, което е наложително да извършиш от учтивост. Запознаха се.. не, не когато за пръв път се видяха. Знаеха се от известно време. Говоря за запознанството, когато за пръв път човекът У вижда в човекът Х нещо, което преди не е виждал. В присъствието му усеща спокойствие. Безопасност. Запознанството, в което само при един поглед или допир за миг, дори два, си в небесата. Не вярваш на тези думи? И аз не вярвах..


И преди съм се увличала по хора „Х-иксове”. И преди съм изпитвала блаженото чувство. От преди знам какво е да имам пеперуди в корема. Знам какво е да тръпна в очакване да го видя. О, Боже, знам какво е да го търся с поглед. Но не знаех какво е да го почувствам. Него, дъхът му, допирът му. Прегръдките, милите думи прошепнати на ухо.

Човекът Х е перфектният по-голям брат. Грижи се за теб. Обгръща те с внимание. Човекът Х е феномен. Има способности във всяко начинание. Когато си с него никога не е скучно. Забавен е. Душата на компанията е. Всъщност, дори визията му е забавна. Един поглед към него и виждаш как аурата му прелива от енергия, живот и щастие. Виждаш как лицето му сияе и как от очите му струи топлина. Неусетно се спускаш надолу и поглеждаш устните. Те заиграват в усмивка и не разбираш как, но вече се усмихваш. Не е ли приятно да виждаш такива хора около себе си постоянно? Тъжно е, че те се губят все повече и повече.

Човекът Х е специален. Около него съм различна. Дори не приличам на себе си. Ако някой можеше да чете мислите ми докато съм с него и далеч от него, щеше да се изуми. Чувствам се щастлива около него. Забравям за всичко, само той е важен. Кара ме да се чувствам специална по свой начин.. дори не мога да ви опиша. Когато го видя да се приближава чувствам положителни емоции, дори понякога се изнервям. Ставам нервна при появата му.

Човекът Х е и перфектният приятел. Той е там, когато другите ги няма. За Бога, човекът Х не го интересува време, пари, обстоятелства.. Той е там на всяка цена. Окуражава те. Хвали те. Показва недостатъците ти. Но ти нямаш сили да се разсърдиш, защото едвам си поемаш дъх от всичкият смях. Винаги има някоя интересна история за разказване. Дори понякога си мисля, че живее от векове. Живял, преживял, изживял е много.. което е странно.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 4:05 am

Съжалявам за двойният пост.

Цитат :
И съм готова всичко да преглътна..
Всяка болка.. заради теб.
И съм готова всичко да забравя..
Всяка болка.. заради теб.
И съм готова всичко да оставя..
Всяка болка.. заради теб.
И съм готова с теб да бъда..
С ТЕБ! <3

Цитат :
И щом все още заспивам и се събуждам с мисълта за теб.. значи ти си всичко за мен!


Цитат :
Знаеш ли какво е чувството "любов"?
Казваш, че я обичаш.. а аз стоя и се усмихвам. Прикривам се зад маската си. Изглеждам щастлива. Но не знаеш колко ме боли от вътре. Споделяш ми случките ви, а аз продължавам да нося маската си.. както правех до сега. А си мисля..
..как искам да споделя чувствата си.
..как искам да ми се усмихнеш, да ме прегърнеш и да ми кажеш, че ме обичаш.
..как искам да ме целунеш по челото, а устните ти да се спуснат надоло към моите.
..как искам да прилепя устни към твоите и да не ги отделям.
..как искам да си мой..
Но стоя и ти казвам "Радвам се, че най-накрая намери любовта."


Цитат :
И болката преминава през тялото ми. Достига сърцето ми. Умът ми е изгубен. Чувствата са маловажни.. даже ги няма. Освен болката. Тя ме е обзеля. Хванала ме е в прегръдката си и не иска да ме пуска. Всякаш съм всичко, което иска.. всичко, което има. Всичко, от което се нуждае.
А аз изгарям от болка. Като в огън горя се. И не издържам. Бих искала да го прегърна по начина, по който болката е прегърнала мен.
Изгарям, но физическа болка не усещам. Сърцето ми е наранено, душата..
Умираща насред огъня..
Това искаше,
Нали!?


Ще се радвам на мнения и критики. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 5:10 am

Всичко е страхотно,Чичи. heart
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 6:05 am

Последното страшно много ми харесва! <\33 heart
Върнете се в началото Go down
~Paradis♡
Неспасяем
Неспасяем
~Paradis♡


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : Don't try to fix me. I'm not broken.
Брой мнения : 746
Reputation : 3
Join date : 13.05.2010
Age : 26
Местожителство : On Mercury

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 5:36 pm

Чичи, скрит талант си!! <33 И вече те откриха. хДД Иначе много ми харесват!! <33
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:46 pm

Страхотни са! Наистина имаш талант!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 2:08 am

Цитат :
В този момент си ми толкова нужен. Никой не може да заеме мястото ти. И въпреки, че никога не съм те притежавала, чувствам, че те губя. И чувството ме съсипва.
Нуждая се от теб така, както цветята от вода. Както хората от въздух. Нужен си ми. И не само за нощта.
Нуждая се..
..от прекрасната ти усмивка.
..от погледа ти, който ме изпълва.
..да наблюдавам начина, по който се движиш.
..да бъдеш около мен.
..да виждам как обясняваш с ръце и се смееш на неуспеха си.
..просто от присъствието ти.
..от начина, по който говориш.
..от прегръдките ти.
..от аромата ти. Толкова се нуждая от него..
..да те усещам.
..да чувам сърцето ти как тупти в ритъм.
..да усещам всяка глътка въздух, която поемаш.
..да изречеш името ми.
..от погледа ти.
Толкова се нуждая от теб. Всякаш си единственото, което има значение за мен. Но не си ли? Ти си всичко, което някога съм искала. Всичко, което някога съм си представяла. Ти ме караш да се смея. Да не мога да си поема дъх от смеха. Да ставам червена, а когато спра отново да се засмея. Ти ме караш да плача. Само при една мисъл за теб мога да се разплача. Понякога дори с жестовете си ме караш да плача. Щастлив плач. Ти ме правиш щастлива. Щастлива по начина, по който никой друг не е успял да ме направи. Щастлива като по приказките. Щастлива.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 3:20 am

Ще коментирам разказа.
Хубаво е написана първа глава. Има повечко обяснения, добре е предадена емоцията у героинята. И все пак смятам, че е можело още повече да се задълбочи около душевния срив и светоусещането на героинята. Да се изрази с повечко думи колко много се е сринала. Сравнението с веселото парти можеше по-добре да контрастира на душевния спад у нея. Сюжетът минава доста бързо, без да се акцентира върху детайлите. Най-вече при кулминацията на главата - танца, можеше да се изтиска още като детайлност. Не ми става ясно какво ще рече "се изпари" в случая? Че се е отдалечил от нея в тълпата? Че е изчезнал от нищото "пуф"? Искала да си го предадеш като сън, но все пак твърде рязка е смяната.

Давай останалите глави.

За другите неща няма какво толкова да коментирам. Те са съвсем друг вид проза, която не изисква големи усилия както от писателя, така и към читателя, така че нямам кой знае какви забележки.
Върнете се в началото Go down
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 11:59 pm

Ами... то моето е само драсканица,едно от първите ми и реших да го постна, за да чуя мнения и критики.

Среднощно слънце

В гъстата мъгла, насред отчаяние и сълзи,
под безлунното небе, осеяно с лъжи.
Парещата болка, пронизва моето сърце,
докато с надежда чакам приятелски ръце.


Среднощно слънце, изникна в тъмнината,
избавяйки ме от срама и самотата.
Огрявайки ме с топла, нежна светлина.
Прогонвайки мрака, с небрежна лекота.


Доста е кратко и има и продължение, но него не мисля да го показвам на бял свят.
Върнете се в началото Go down
Bella Thorne ♥
Редовен
Редовен
Bella Thorne ♥


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : Watch me, do me.
Брой мнения : 283
Reputation : 6
Join date : 23.05.2011
Age : 24

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 4:12 am

Нали съм луда фенка на Лимонадената банда, та написах една глупава историйка, която, според мен за нищо не става, но ще я споделя с вас.

Цялата банда бяха в къщата на Оливия. Уен се опитваше да измисли мелодия, заедно с Оливия, която пък подпомагаше с каквото може, дори се опитваше да измисли текста. Мо говореше по телефона, Скот я молеше да отидат на среща, но тя бе решила да прекара малко време с бандата. Напоследък нямаше никакво време за своите приятели, затова този път се опита да отмени срещата. Чарли стоеше на дивана, уж гледайки адски скучната сапунка, но всъщност наблюдаваше Мо и се молеше тя никога да не излезе на среща със Скот отново. А Стела.. нея я нямаше. Но никой от бандата не се заинтересува къде е.
-Виж Скот, мисля, че трябва да прекарам малко време с бандата.. - обясняваше се Мо по телефона.
Внезапно ехидния глас на Скот се промени - той повече не умоляваше Мо, говореше безпристрастно.
-Ами добре, няма проблеми.. Да идвам! - изшептя накрая той.
-С кой говориш? - попита го подозрително Мо.
-Аа, с Рей. Иска да репетираме. - отвърна небрежно Скот.
-Аха, добре. Обичам те. - усмихна се Мохини и затвори телефона преди Скот да е казал нещо.
Тя изобщо не подозираше какво се случва със Скот, за това му се довери, затова че е със Рей, макар те напоследък да не се разбираха особено. Защото откакто Скот помогна на Лимонадената банда.. Вече си нямаха доверие. Дали пък това не се бе променило?
-Хей, Мо, добре ли си? - попита Чарли, прекъсвайки тънката нишка от мисли на Мохини.
-О, да, разбира се. - отвърна разсеяно тя.
-Изглеждаш ми притеснена. - каза той жално. - Да не е заради онзи Скот? - той смръщи вежди.
-Стига Чарли, не ставай смешен, ние сме.. в прекрасни отношения с него. Разбираме се идеално, имаме си доверие.. - говореше Мо и си мечтаеше в действителност да беше така. Всъщност тя описваше своите мечти.
-Аха. - каза Чарли и отново се направи, че гледа телевизора.

* * * * *

На следващия ден

* * * * *

Уен се бе запътил към къщата на Оливия. Искаше да прекарва много време с нея, всъщност искаше цялото му време да беше с нея. Той сам се подозираше, че я харесва.. Той наистина изпитваше нещо към нея, може би я ценеше не само като приятел, ами и като нещо повече.
Той почука на вратата, и му отвори познатото й красиво лице - Оливия Уайт. Тя го дари с чаровна усмивка, след което го покани да влезе.
-Уен, какво ще кажеш да поканим цялата банда у нас довечера за едно парти? - предложи русокоската
-Цялата ли? - попита Уен, очевидно недоволен от предложение й. Той се надяваше да са сами.
-Ами да, защо не. Проблем ли има? - попита Оливия, а в бадемовокафявите й очи се долавяше тревожност.
-О, не, разбира се, че не. Много бих се радвал да се съберем. - побърза да каже Уен, а след думите си добави и една усмивка. Не би си позволил да натъжи приятелката си, дори и малко.
Лив кимна, след което прати съобщение на всички от бандата.
-Е, Уен, какво ще правим? - попита русокоската и седна на дивана.
-Аз.. аз.. Искам да ти кажа нещо. - каза Уен. Трябваше да бъде смел и решителен, без да се измъква повече от ситуацията. Ще признае на Оливия своите чувства,
-Да, кажи Уен.
-Аз.. Харесвам те. Много. От доста време исках да ти го кажа но, не намирах подходящ момент, а и не исках да те отблъсна.. Може би това направих в момента, но, Оливия..
-Виж, Уен.. - започна Оливия - Не мисля, че ще е добра идея да..
-О, зарежи. - прекъсна я Уен. - В това няма смисъл, не ми говори, че приятелството ни било по-ценно. Има и други начини да ме зарежеш любезно. - каза Уен и си тръгна от къщата засрамен и много тъжен.
-Уен, ти дори не ме остави да ти кажа каквото исках! - изкрещя Оливия, опитвайки се безуспешно да го настигне. Но тя застина на вратата, защото той се скри напълно от погледа й.
Вечерта цялата банда дойде в къщата й.
-Къде е Уен? - попита Чарли.
-О.. ами.. не знам. - каза Оливия.
-Оливия, какво се е случило? - попита подозрително Мо и присви очи.
-Какво може да се е случило? - тросна се Оливия. - Откъде да знам защо Уен не е тук, кой знае каква е причината. Може да пътуват със семейството си.. Не се ли досети? - каза Оливия, а гласът й звучеше по-сърдит от колкото й се искаше.
Мо и Чарли се спогледаха.
-Мисля, че трябва да му се обадим. - предложи Чарли.
-Съгласна съм, да видим каква е причината. - съгласи се Мо.
Оливия седна на дивана, въздъхна тежко и каза:
-Добре, обадете му се.
Мо му звънеше няколко пъти от телефона на Оливия, но той не вдигаше. Може би защото мислеше, че Оливия го търси.
-Какъв му е проблема? - тросна се Мо.
-Кой знае! - каза Оливия. - Вижте, какво ще кажете да го оставим на мира и да погледаме телевизия.
Чарли, Стела и Мо се съгласиха. Пуснаха си телевизора и гледаха страшния филм.
-Хеей, хора, има ли пуканки? - попита Стела.
-Защо са ти пуканки? - попита Мо и се подсмихна.
-Какво е страшен филм без пуканки, хораа! - ухили се Стела и отиде в шкафа, тършувайки за да намери пуканки.
Чарли започна да разказва смешни истории по време на рекламите. Оливия се усмихваше, сякаш вдействителност се забавляваше. Всъщност тя много страдаше, че Уен я нагруби така. И тя имаше чувства към него, искаше да ги сподели..
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 3:14 pm

Вив,много е хубаво това,което си написала. :)
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 3:29 pm

Наистина е много хубаво! smile
Върнете се в началото Go down
~Kattu
Маниак
Маниак
~Kattu


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : ~When the sun goes down~
Брой мнения : 521
Reputation : 3
Join date : 26.01.2010
Age : 26
Местожителство : София

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 11:28 pm

Невероятно е!ВЕЛИКОЛЕПНИ СА!!
Ето една моя история за вбокса.
Ваши творби 945457
Имам много грешки ама бързах.Главно съм бъркала "е" и "и",както "о" с "а".
Казвам се Луиза Даниел и ще ви разкажа
една история.Беше 07:00ч. и чух алармата
на телефона да звъни.Аз сънена я изключих
и си казах "Време е за поредния скучен
учебен ден."Изправих се от леглото и се
запътих към банята,за да си хвърля един бърз
душ.След около 10 минути излезнах и започнах
да ровя в гардероба,търсейки нещо по спортно
за обличане.Най-накрая намерих черно потниче
и бели къси панталони.Включех пресата и слезнах
долу в кухнята да си направя някаква закуска.
Както обикновено смесих мляко с мюсли и закусих.
Качех се отново в стаята си и си изправих косата.
Стана 07:45 ч.,бързо се обух и тръгнах към
училище.Явно днес сама щях да ходя до там.
защото наистина много закъснях,а Беатрис
сигурно вече е тръгнала.Училището беше близо
и около 10-15 мин. стигнах.За щастие не бях
закъсняла.Седнах на чина до Бети (Беатрис),а
тя ми прошепна:"Луиза,днес в училище идва ново
момче."Аз я погледнах доста учудено.Мен какво
ме засягаше,че идва нов в класа?- "И?"-попитах аз.
"Просто реших да ти кажа "-отвърна тя,а аз й се
усмихнах.В същия момент би звънеца.Учителката
влезе,а след нея и някакво момче.Сигурно е новия
за който ми говореше Бети.Г-жа Евънс представи
момчето пред класа,но кой ли я слушаше?Не бях
заинтересована.Дори не го видях много добре
и името му не чух.Играех си с телефона.Г-жата
ме видя и каза:"Г-жице Даниел бихте ли била
така любезна и да изключите телефона си?"
Аз:"Да,извинете."Тя отново започна да дрънка:
"И виждам,че се интересувате от Джъстин,
ще го разведете из училището" - Аз погледнах
тъпо и казах:"Оф.....Добре."Погледнах към
момчето което явно се казваше Джъстин,а той
ми се усмихна.Извадих учебниците и часа започна.
Имах чувството,че тези 45мин бяха цяла вечност.
Но разбира се свършихме.Аз излезнах от стаята и
вървях по коридора за следващия час,когато
внезапно чух мъжки глас зад мен да вика"Ей
ти спри."-тичаше към мен.Аз се обърнах и видях
онзи Джъстин.Той дойде до мен и каза:"Нали щеше
да ме разведеш из училище?"-бях съвсем забравила
за това."Сега ли?"Джъстен:"Ами да."-усмихна се.
"Пфф...добре."-тръгнахме.Направихме си нещо
като разходка.Докато му показвах училището се
натъкнахме на Робърт моето гадже.Дойде до мен.
"Хей"-каза той прегръщайки ме и след това ме
целуна.Странно,но винаги когато се целунем няма
страст или искра помежду ни,поне аз не чувствах
нищо.Отдръпнах се леко,но останах в прегръдките му.
Той погледна към Джъстин и попита - "А кой е това?"
"Новото момче в училище.Г-жа Евънс ми каза да го
разведа из училище и това правя"-усмихнах се аз,
макар че въобще не ми беше до това."Аха."-отвърна
той поглеждайки към Джъстин леко съмнително.
"Е ние ще продължаваме."-казах аз,а Робърт отново
ме целуна и си тръгна.Джъстин веднага ме попита
"Това твоя приятел ли е?"Аз му кимнах и тръгнахме.
Чувствах се като екскурзоводка,беше отегчаващо,
но и това премина,както и останалите часове.
Прибрах се вкъщи.Направих си обяд и седнах на
компютъра.Влезнах в скайпа и видях,че някой ми
търси пълномощно.Приех го.Беше на линия.Аз му
писах - /Здр,кой или коя си ти?/Тогава видях,че
пише - /Ами "кой"съм все още не съм обърнал резбата
и нямам такова намерение.:д/Аз-/Аха..:д Е как е името ти?/
Той-/Засега ще остана анонимен./Аз-/Е добре щом така
искаш.Ам кажи нещо.Защо си ми търсил пълномощно? и
Откъде ми имаш скайпа?/Той-/Задаваш прекалено много
въпроси.Скайпа ти не е важно откъде го имам.Търсих ти
пълномощно,за да ти напиша тези редове:/-изпрати
последното изречение и започна да пише....да пише.....и
пак да пише.Минаха се поне 10 минути.И най накрая
изпрати съобщението.Започнах да го чета и беше.....
сами ще видите.В редовете на екрана имаше думи
писани 10 минути,които не знам защо ми ти беше написал,
но наистина бяха много тъжни и мили.Ето какво пишеше:
За първи път щом те видях светът за мен се промени.
Очите в които се влюбих за секунда не изчезват от погледа
ми.Тази прекрасна усмивка ме кара целя да настръхвам.
Когато не те виждам светът за мен изчезва.Щом затворя
очи ти стоиш пред мен,а щом ги отворя .... пак те виждам.
Ти открадна сърцето ми още от първия миг щом те зърнах.
Сега ти си единствената робиня,притежаваща моето сърце.
Мечтата на всяко едно тинейджърско момче е да спи с
мечтаното момиче по което си пада.Но знаеш ли каква е
моята мечта?Тя е неосъществима,но поне безплатна.Искам
аз и любовта на живота ми да седим на брега.Да гледаме
красивия залез и вълните,които се удрят в скалите.
Докато четях тези стихове усетих как очите ми се
насълзяват.Този беше голям романтик.Но кой
всъщност е той?Щом го прочетох изтрих сълзите
стичащи се по бузите ми и излезнах извън линия.
Не знаех какво да му напиша,затова го направих.
Изключих компютъра и легнах на леглото.Тези прекрасни
стихове още бяха пред погледа ми.Наистина много ме
разстроиха,но защо ми го беше написал и кой беше той?
Тези въпроси постоянно ме налягаха.
Обзета от мисли се унесох и неусетно заспах.
Към 17:40ч се събудих.Бях забравила за домашното ,
което имахме по психология.То беше да напишем есе за
свои три желания.Измислих някакви простотии,колкото по-
бързо да го напиша и свърших.Седнах отново пред компа.
Не исках да влизам в скайп,защото ме беше страх.Страх от
това,че отново онова момче може да ми пише.Но не знам,
защо и аз се включих.Той беше отпочиващ.Както и да е.
Започнах да се ровя в интернет,слушайки музика.По едно
време някой ми писа.Беше момчето.Не исках да чета това,
което ми беше пратил,но бях любопитна.Отворих съобщението
и в него пишеше:"Ако ме попиташ какви три желания имам
към теб, ще ти отговоря веднага – да превърнем земята в
океан от любов, в който да плуваме с тебе двамата! Толкова
много те обичам! Толкова много ти се възхищавам! Заради
всички качества, които притежаваш – ти си чувствителна,
емоционална, непредсказуема ,топла и отзивчива.
Притежаваш нежност каквато никое друго момиче няма.
Всички се интересуват от материалното и видимото за очите,
но най-красивото не се вижда с очите. Е,ти си изключение.
А за заключение искам да ти кажа:
С теб всеки момент е красив и неповторим! За какво ни е
утре, щом имаме днес!?Искам само теб!!"
Боже той отново го направи.Аз веднага му написах
"Кой си ти?И защо ми ги пишеш тези стихове?"Той - "Изразявам
чувствата си към теб чрез писма."Аз - "Но кой си ти?"Той -
"Аз съм единственото момче което те обича истински"
Аз - "Това не е отговор." Той - "Напротив. :) " Аз - "От къде ме
познаваш?" Той - "Що за въпрос?От училище. :д" Аз - "Стига
си си играл с мен." Той - "Какво?Да не би да мислиш,че чувствата
ми към теб са просто тинейджърско увлечение?" Аз - "Не знам
какво са,но престани." Той - "Не мога." Аз - "Но трябва."
Излезнах извън линия и звъннах на Бети,за да се разходим из
парка.Тя се съгласи.Обиколихме няколко пъти парка,разказвайки
за потайнственото момче и неговите стихове.Тя каза,че на
всяка цена трябва да разбера кой е.Сега беше малко по лесно,
защото знаех,че е от училище.Както и да е.Прибрахме се.
Аз вечерях и реших да си легна,защото наистина беше
уморителен ден за мен.
/На сутринта/
Станах и направих същите процедури като вчера,само че
не си изправих косата,а я накъдрих с машата.Този път не
закъснях и с Бети заедно отидохме на училище.Щом стигнахме
в двора пред мен се появи гледка от която не останах особено
доволна.Каква беше тя?Наистина потресаваща.Робърт и Кейтлин
се целуваха.Аз минах покрай тях и казах:"Ама че страст има у вас. "-
подсмивайки си.Вече не ме засягаше никой.Май тези писма ме
промениха.Само за тях мислех в момента за нищо друго.
С Бети продължавайки напред чухме Робърт "Лиз чакай"
Ние го игнорирахме.Влезнахме в час,а там беше Джъстин.
Той ми се усмихна.Аз не бях в настроение и не му отвърнах на
усмивката.Седнахме и учителката влезе.Часа започна.
Трябваше да си предадем есетата.Аз веднага се сетих за
вчерашните стихове.И отново очите ми се напълниха със сълзи.
Опитах се да ги скрия и бързо ги изтрих.Предадохме си домашните
и госпожата ги прочете.Докато четеше едно от тях тя се разчуства.
Тъй като не ги четеше на глас не знаех какво пишеше в него.
Тя прочете всичките и похвали Джъстин.Започна да говори
колко хубаво и смислено е написано.Дрън,дрън,дрън...
Часа свърши и аз реших да отида до столовата.Там отново видях
Джъстин.Все едно ме следеше.Не му обърнах внимание.Взех си
една вафла.Обърнах се и пред мен стоеше Робърт."Луиза,моля
те не ми се сърди.Не исках така да става." "За какво да ти се сърдя?"
попитах аз,като се правех,че не си спомням какво стана сутринта.
Робърт: - "Стига,така усложняваш повече нещата. "
"Аз?Ти си идиот.Разкарай се от пътя ми.Късаме,това беше КРАЙ."
Робърт - "Но..."Аз тръгнах напред.Качих се в класната стая и
видях Бети.Тя ми даде едно писмо.Аз - "От кой е?" Бети - "Не знам.
Беше оставено на чина." Аз посегнах и го взех.Излезнах от стаята
и го отворих.Започнах да го чета.
"С това кратко писъмце искам да ти засвидетелствам своите
дълбоки и искрени чувства.Виждам те отскоро ,ала не мога
да спра да мисля за теб.По това ,което виждам мога да ти кажа,
че ти си най-прекрасното и красиво нещо в моя живот! Ти ми показа
силата на мечтите и красотата на света! Скъпа моя, никога няма да
те нараня! Няма да мога да понеса сълзи в тези прекрасни свенливи
очи Винаги ще съм до теб, да ти помагам и да те закрилям. Ти си най-
нежното,любящо и великолепно момиче,което някога съм срещал.. аз
те виждам ,но ти не можеш да ме видиш,но знай аз винаги съм във
въздуха около теб и никога няма да си тръгна..Готов съм всичко да
направя за теб.Дори това да означава смърт."
Върнах го в плика и отново влезнах в стаята.Бети - "Е какво пишеше?"
Аз просто го подадох,а тя го взе.Започна да го чете.Виждах как и тя
започва да се разстройва от думите написани между редовете.
Тя ми го върна.Аз й разказах,какво се случи преди малко.
Тя започна да обяснява,че съм постъпила правилно и ми напомни
за момчето.Каза след училище да му пиша.
Така и направих свършихме.Прибрах се и веднага се втурнах
към компа.Седнах и включех скайпа,но той не беше на линия.
Останах разочарована.Слезнах в кухнята.Направих си сандвич
и отново се качих.Хвърлих един поглед към екрана на компютъра
и видях че имам ново съобщение.Седнах и веднага го отворих.
Беше от него.Отново романи.Влудяваше ме това момче.Започнах
да ги чета.Пишеше:
"Днес в столът ти бе очарователна..не съм виждал подобна усмивка
и по-очарователен поглед..ти направи от мен поет..толкова съм
опиянен..направо не мога да спра да мисля за теб ..най-прекрасния
дар за мен са миговете прекарани с теб, не искам нищо друго..
скоро ще ти се разкрия..
Съжалявам,че скъса с гаджето си,но той не те заслужаваше."
Аз - "Откъде знаеш че скъсах с гаджето ми?И че съм била в столовата?"
Той - "Знам всичко за теб.Повярвай."Аз - "Боже,чак започваш да
ме плашиш."Той - "Спокойно нямам намерение да те убивам."Аз -
"Но защо го правиш?" Той - "Кое по точно?" Аз - "Ами това..защо се
криеш?" Той - "Да не би да искаш да ти кажа кой съм?" Аз - "Ти
сериозно ли.Това искам да знам от самото начало." Той - "Е щом е
така нека се видим след 30 минути на брега." Аз - "Добре."
Станах и си написах с бясна скорост домашните.Реших да тръгвам.
Стигнах до брега.Нямаше никой там.Слънцето вече беше започнало
да залязва.Отидох до една скала и там забелязах едно момче.
Приближих се до него и видях,че това е Джъстин.Боже това
ли беше момчето,което ми пращаше тези невероятни стихове.
Аз отидох до него и казах - "Не очаквах теб." - Джъстин -
"Разочарована ли си?" Аз - "Не точно обратното.Но защо не ми
каза,че си ти?" Той - "Сега като знаеш отново нищо не се променя."
Аз - "От къде си толкова сигурен?" Джъстин - "Виж ние двамата
сме от два напълно различни свята.Не можем да бъдем заедно,
колкото и да го искам." Аз - "Защо си мислиш такива неща?Не си
набивай в главата погрешни мисли.Ами ако и аз изпитвам нещо
към теб?" Джъстин - "Любовта ни може да бъде само от разстояния.
Никога няма да се съберем и да бъдем заедно." Той ми подаде отново
лист.Аз го погледнах.Взех го и го отворих.Започнах да чета.А през
това време незабелязано Джъстин си тръгна.Аз започнах да плача.
В писмото пишеше:
"Скъпа Лиз.Сладкишче мое.Сигурно когато четеш това писмо вече
ще знаеш кой съм.Толкова много искам да те видя отново.Искам
да видя твоята красива усмивка.Твоите очи,които щом погледна
сърцето ми се разтапя.Искам отново да помириша аромата ти.
И се надявам някъде там горе да се срещнем и тогава да нямаме
пречки и да бъдем заедно."
Разплаках се.Не знаех какво да правя.Вече се беше стъмнило,а
Джъстин си беше тръгнал.Аз седнах на скалата и не спирах да
гледам листа.Накрая ми стана студено и реших да си тръгна.
Прибрах се вкъщи.Легнах на леглото,оставих писмото под
възглавницата и заспах.
/На другия ден/
Отидох на училище.Видях липсата на Джъстин и започнах да
разпитва на пред назад къде е,докато не ми казаха че е скочел
от една скала снощи.Аз бях потресена.Краката ми се подкосиха.
Имах чувството,че целия свят около мен се срина.Прибрах се вкъщи.
Минаха се седмици,а аз не спирах да чета писмата от Джей.
Още при първата мисъл за него заплаквах.Мина се месец.Постоянно
ходих на гроба му.И аз като него започнах да пиша писъмца.Поставях
ги до задгробната плоча и с часове висях там.Имах много гаджета.
Но не и такъв като Джъстин.Такъв който да ме обича.Да ми пише
стихове.Никой не беше специален колкото него.
Един ден ми писна.Писна ми от всичко при мисълта,че Джъстин не
е до мен.Отидох на гроба му взех едно джобно ножче.Насочих
го към ръката си и казах "Джъстин след малко съм при теб и
ще бъдем заедно.".Прерязах си вените.И така дойде и моя край.
Върнете се в началото Go down
http://selena-gomez.big-forum.net/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 3:47 am

Прочетох половината,много ми хареса. Продължавай все така! sun
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 3:49 pm

mss_selena_ твоят разказ е страхотен..Продължавай да пишеш, сигурна съм че на много хора ще им е интресено..Аз лично ще продължавам да следя историите ти.Прекрасни са! 459
Върнете се в началото Go down
~Kattu
Маниак
Маниак
~Kattu


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : ~When the sun goes down~
Брой мнения : 521
Reputation : 3
Join date : 26.01.2010
Age : 26
Местожителство : София

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 10:46 am

Ето цяла нощ не спах и измислих още една.Стана по-кратка. Ваши творби 91432
Беше събота.Почивния ми ден.Днес плановете ми бяха цял ден да съм си вкъщи.Да спя до късно след това на компютъра и да гледам телевизия.Но това което се случи не беше в плана ми.Стана 10:15 ч.,а аз все още се излежавах в леглото.Слънцето отдавна ме бе огряло.Станах от леглото и отидох до банята след като излезнах.Седнах на дивана в хола гледайки телевизия с лаптопа в скута ми. Влезнах в фейсбук и веднага Лоли ми писа "Хей Сам,хайде да излезнем навън."Не ми беше до това исках да остана вкъщи. "Лоли не ми се излиза.Някой друг път." Тя - "Заради Боби ли?"Аз - "Ами има нещо такова.Ако го срещнем?Все още не съм преодоляла раздялата ни."Лоли - "Като го срещнем ще го подминем.Няма да му обръщаме внимание.Моля те.Не искам да си пропилея деня седейки вкъщи." Аз - "Аз пък искам. :д" Лоли: "Моля те!!" Аз се чудех дали да излезна.Какво толкова?Нищо не губя,а и тя беше права. Аз - "Добре." Тя - "Супер.Чакам те в парка към 11:30" Аз - "Добре." Веднага изключих лаптопа и отидох да се приготвям.Стана време да тръгвам.Отидох в парка,а там видях Лоли да седи на една пейка с две момчета.Едното беше гаджето й Крис,а другото не го познавах.Отидох при тях.Лоли ме видя и каза - "Хей Сам.Как си?"Аз - "Ам..защо питаш?Как мислиш че съм?" Тя - "Ам не много добре." Само кимнах и направих някаква фалшива усмивка.Крис - "Какво се е случило?"Лоли - "Скъса с Боб.Мина се една седмица,а тя още не си го избива от главата."Крис - "Леле...Ам,а това е Джъстин." - дръпна го и го бутна към мен,за да се запознаем.Той се усмихна."Джъстин" и подаде ръка."Ам а..а Сам.." - мале забравих си името."Приятно ми е"и хванах ръката му.Запознахме се.Около 4 часа се разхождахме.Джъстин беше приятно момче,а Лоли и Крис постоянно се мляскаха.Бяхме навлезли навътре в гората.Ако бях сама нямаше да успея да излезна от нея.Надявах се поне някой да знае откъде да излезем.Тогава Крис каза "Ние със Сам ще продължим сами." и се усмихва.Те тръгнаха,а аз казах зад тях "Ама.." те игнорираха моето "Ама" и просто продължиха.Джъстин ме погледна - "Ем сега какво ще правим?" Аз - "Мисля да се прибирам." Джъстин - "О не си познала." - аз само го погледнах учудено и той продължи "Няма да ми оставяш тук сам.После как ще излезна от тук.Не знам изхода" Аз - "Нали ти ни забута в тая гора?" Той - "Добре де.Но какво ще правя тук сам?Да ни мислиш,че Крис ще се върне специално за мен?" Аз - "Добре.Единствено искам да ме измъкнеш от тая гора.После ще поседим някъде,където знам,че от там мога да се прибера"Той се съгласи и тръгнахме.Лесно се общуваше с него,а и беше сладък.Седнахме на една пейка.Говорехме дълго.Но по едно време покрай нас мина Боб.Беше сам.Боже ами сега.Не знаех какво да правя.Както сладко си говорехме целунах Джъстин.Странно мислех,че ще се отдръпне,но напротив той отвърна на нея."Съжалявам." - казах аз като гледах към земята.Джъстин - "Защо го направи?" Аз - "Съжалявам.Беше нарочно.Интуиция.Просто като видях Боб и се паникьосах." В същия момент погледнах към Боби.Той стоеше и ни зяпаше.Аз - "Джъстин,може ли да забравим за случилото се току-що?"Той кимна в знак на несъгласие.Аз тъкмо до кажа нещо и той ме целуна.Не знам защо,но отвърнах на целувката.Аз - "Ами тази за какво беше?"Джъстин - "Шесто чувство.То каза да го направя. " - и се засмяхме.Така набързо ще разкажа без подробности.Прибрахме се.Писахме си.И след ден-два станахме гаджета.Напълно бях забравила Боби.Много биха си помислили,че аз използвам Джъстин,за да забравя Боб.Но не е така.Когато съм с Джъстин.Целия свят около мен го забравям.Джъстин беше моята любов.Единствената любов.
С Джъстин правехме един месец откакто сме заедно.Решихме да се срещнем в парка в който бяха първите ни две целувки.Нямах търпение да се срещнем.Отидох на уговореното място.Чаках вече 1 час,но той не идваше.Притесних се.Реших да му звънна.Даваше свободно и след известно време вдигна,но не той,а някакъв мъж.Аз попитах за Джъстин,а той ми отговори,че около половин час Джъстин бил наръган с нож пред магазина за цветя.Аз бях много уплашена.Първоначално си помислих,че някой си прави шеги с мен,но за жалост не беше.Заплаках.Започнах да тичам към мястото където се е случила това.Имаше полиция и линейка.Аз отидох бързо до Джъстин.Клекнах до него на земята.В ръката си той държеше една роза.Аз я взех и я отместих.Хванах ръката му и казах:"Помни,че винаги ще те помня и ще те обичам." - плаках и не можех да повярвам,че това се случи.Аз се изправих и взех розата.Отидох на брега и там прекарах нощта.След известно време се разбра,че виновника за убийството на Джъстин е Боб.От тогава не го поглеждам и не му говоря.Нямаше как да простя на човека,който е убил любовта на живота ми.Минаха се години,а аз още тъгувах за Джъстин.Така той остана единствената любов в живота ми.
Върнете се в началото Go down
http://selena-gomez.big-forum.net/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 4:24 pm

Eто една история написана от мен. Моля за коментари,за първи път пиша истории. Извинявам се,ако има грешки,но го написах бързо..

Казвам се Криси,на 17 години и ще ви разкажа една история. Беше Петък сутрин и трябваше да ставам за училище.Алармата на телефона ме събуди и аз станах. Оправих се и тръгнах за училище с моята най-добра приятелка - Стейси. По пътя си говорихме и се смеехме. По едно време Стейси ме попита дали харесвам някого. Аз й отговорих,че все още не съм срещнала никого и че много бих искала да намеря любовта на живота си. Стигнахме училище,влязохме в класната стая и след няколко минути звънеца удари за час. Госпожата започна с това,че имаме нов съученик. Разказа за него и след това започнахме час.
Голямото междучасие трябваше да отида да направя копие на някакви учебници,които госпожада ми беше дала. Слязох по стълбите и случайно се блъснах в новото момче - Ивайло. Учебниците паднаха и аз тръгнах да ги взимам,но Ивайло също започна да ги вдига и си докоснахме ръцете. Той втренчи поглед в мен,както и аз в него. Аз се изправих,а той ми се извини за дето ме е блъснал. Казах му,че няма проблем и след това аз си тръгнах.
На следващия ден се видяхме със Стейси и й разказах какво стана вчера с Иво. Казах й : ''Мислех си го за някой идиот,а то всъщност се оказа много добро и красиво момче''. Стояхме със Стейс повече от час в приказки за момчето.
Вечерта,когато си легна си мислех за Йвайло. Определено изпитвах нещо към него,което не бях изпитвала до сега. Казах си ''Да,Ивайло е моето момче.'' Заспах с мисълта,че някой ден може би ще се съберем.
/В понеделник/
Събудих се в 07:45,оправих се и веднага тръгнах за училище,защото щях да закъснея. За щастие отидох на време. Непрекъснато в часа гледах,Иво. По едно време,когато го гледах,той също се обърна и ме погледна. Изчервих се малко,но му се усмихнах.
Накрая на часовете Ивайло дойде при мен и ме попита дали бих искала да отида с него в парка. Аз приех с усмивка,а той след това ми даде телефона си,за да му се обадя и да му кажа кога да излезем.
Беше около 16:30. Реших да му се обадя и да се видим. След около полвин час се видяхме в един парк. Седнахме да си говорим. Аз бях малко притеснена. Както си стояхме,по едно време ме попита дали си имам гадже и дали харесвам някого. Аз му отговорих ''Всъщност харесвам едно момче,но не съм сигурна,че той ще ме хареса''. Продължих да му обеснявам,а той сякаш пребледня и погледа му стана мрачен. Попита ме дали го познава,а аз тогава не издържах и му казах ''Да..това си ти!'' След това му казах,че го обичам и го целунах. Това стана за секудни и аз избягах. Чух как тих викаше след мен ''Почакай,не си тръгвай''. След всичко това се обадих на Стейс и й казах какво се случи.
На следващия ден в училище не си говорихме,аз бягах от него. Това продължаваше 2 дни. Аз бягах ли от него,бягах. Не знаех защо,може би след това,което направих и му казах,нямаше да мога да говоря с него.
И един ден..
Беше Събота,някой почука на вратата ми. Това беше Стейси. Седна и започна да плача,каза ми ''Криси,трябва да ти дам нещо'' Аз започнах да разпитвам. Стейс извади нещо от джоба си и ми го подаде. Беше от Ивайло. Вътре пишеше следното нещо: ''Скъпа,Криси. Може би,когато четеш това писмо аз ще пътувам за Англия. Искам да ти кажа,че много те обичам. Ти си прекрасно момиче и те обикнах още в мига в който те видях. След това,което ми каза в парка и ме целуна,ти не пожела да говориш с мен. Но защо го направи?! Можеше да се получи нещо между нас,но щом не искаш да говориш с мен,добре.. Аз ще си тръгна. Надявам се да се да разбереш,че не трябваше да го правиш. Просто можеше да поговориш с мен.. ОБИЧАМ ТЕ!''
Сълзи течаха по бузите ми докато го четях. И си казах ''Боже мой,какво направих,как можах да бъда толкова глупава..'' След това веднага тръгнах за летището. Видях там Иво да стои върху куфара си. Отидох и го попитах защо не е заминал. Той ми отговори ''Изтървах самолета,но се радвам,че размисли и че ще сме заедно!'' Погледнах го и му казах ''ОБИЧАМ ТЕ''! Накрая се целунахме и всичко свърши добре.
Е,това беше историята ми.
THE END!
Извинявам се,ако има грешки,но го написах бързо..
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Wesi.
Напредващ
Напредващ
Wesi.


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : I Love You!
Брой мнения : 136
Reputation : 3
Join date : 03.01.2011
Age : 27

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 4:26 pm

Мис Селена се изложи с втората история.. Беше по-тъпа от предишната, всичко стана много набързо, никакви описание, нищо. Можеше и още, според мен.
А Радито се е справила супер, много ми хареса. :)
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 8:32 pm

Браво Ради добро е като за първа история. good
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 9:05 pm

Благодаря ви!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 11:11 pm

Сори за двойния пост,но написах още една история. Надявам се да ви хареса.

Името ми е Ивелина,на кратко Ива. Искам да ви разкажа една история.
Беше събота и нямахме училище. Събудих се към 10:00 часа. По едно време реших да звънна на най-добрата ми приятелка - Деси. Разбрахме се да отидем в центъра,да се разходим. Отидохме да си купим сладолед. След това седнахме на една пейка. След няколко минути дойде едно момче и попита дали може да седне. Казах му ''Да,разбира се.'' Аз и Деси го гледахме опулено. Той беше много красив,имаше невероятна усмивка,както и очи. По едно време както стояхме ме попита как се казвам. Отговорих му и после и аз го попитах на колко е и как се казва. И така ние се запознахме. Той се казваше Митко. Още от както го видях,го харесах. Митко ме попита дали искам да излезем някой ден. Аз разбира се,се съгласих. Той ми даде номера на телефона си и си тръгна. След това се прибрахме с Деси. Тя и думичка не промълви. Попитах я какво й има,но тя нищо не ми каза. Прибрах се вкъщи,вечерях и отидох да спя.
/На следващия ден/
Часът беше 10:30,реших да се обадя на Митко. Видяхме се в едно кафене. Говорихме си,смеехме се..Прекарахме си прекрасно. След като се прибрах веднага се обадих и казах всичко на Деси. Тя ми се разсърди,каза ми ''Но как можа да,аз го харесвах,а ти ми го отне''. Аз се засмях и й отговорих ''Ти чуваш ли се?!Аз говорих с него и той ме заговори,така че.. '' Деси явно ми завиждаше. Не очаквах,че може да бъде такава.
Минаха се няколко дни и с Митко станахме гаджета.Деси постоянно ме гледаше на кръв.
Един ден както се разхождах видях Митко да се целува с Десислава. Не исках да гледам повече как бившата ми приятелка се целуваше с моя приятел.На следващия ден говорих с Митко за това,което видях. Той каза,че не било вярно и че тя го е целунала. На мен ми беше трудно да повярвам. Скъсах с Митко,казах му,че трябва да остана сама.
Всеки ден той идваше при мен и ме молеше да поговорим. Аз отказвах.
С Десислава станахме врагове. Тя много се промени. Не спираше да ми говори,че с Митко били гаджета..
И един ден,както се разхождах видях един некролог. Потреперях. Пишеше Димитър Иванов''. Да,това беше Митко.
Веднага отидох при родителите му.Те ми разказаха какво се е случило. Митко се беше самоубил. И това беше заради мен. Родителите му ми дадоха едно писмо и една роза от него. Отворих писмото,вътре пишеше следното :
Мила,Иве. Искам да ти кажа,че много те обичам. Всички тези неща за мен и Десислава са лъжа. Тя ме целуна. Аз обичам само теб! Но ти едва ли ще ме разбереш.. Може би,когато четеш това писмо,аз ще съм на небето. Знай,че винаги ще те обичам,дори и да съм далеч от теб''.
Аз се разплаках и казах ''Как можа да ме изоставиш,Митко. Аз също те обичам! И живота няма смисъл без теб. След малко ще съм при теб!'' Прерязах вените си и така живота ми приключи.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ваши творби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ваши творби
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии