Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Филм 6-ти

Go down 
+2
Dessie.♥
Alice~
6 posters
АвторСъобщение
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Филм 6-ти Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Филм 6-ти Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Филм 6-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Филм 6-ти   Филм 6-ти Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 1:10 am

Филм 6-ти Images?q=tbn:ANd9GcQNuZdec6Zc9EYOYq9xnviR1tOp-UPMULcSTGjlQV2sZGi6dU8dMQ&t=1

„Хари Потър и Нечистокръвния принц“ е филм от 2008 година, чиито снимки вече приключиха (снимките приключиха на 23 Май 2008). Създаден е по едноименното произведение на Джоан Роулинг. Премиерната дата на филма е 15 юли 2009 година.

В България филмът ще се излъчва предпремиерно от същата дата, а в цялата страна от 16 юли 2009 година. Във филма ще можете да видите актьори, които са участвали и в предишните филми за Хари Потър, както и няколко нови лица като Джеси Кейв, която ще изиграе Левендър Браун, Хиро Файнс-Тифин и Франк Дилейн, които ще изиграят съответно Лорд Волдемор на 11 години и в тинейджърска възраст. В тази част приключенията на Хари ще са свързани с тайната на Онзи-който-не-бива-да-се-назовава, а именно причината, поради която е успял да оцелее, след рикоширалото от Хари проклятие „Авада Кедавра“.

ВНИМАНИЕ СПОЙЛЕР!!!
Spoiler:

Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Филм 6-ти Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Филм 6-ти Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Филм 6-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм 6-ти   Филм 6-ти Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 1:48 am

Актьорския състав отново се справи страхотно!Филма е супер!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Филм 6-ти Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Филм 6-ти Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Филм 6-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм 6-ти   Филм 6-ти Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 2:02 am

Филма е много добър, адски много ми хареса. Актьорите отново показаха блестяща игра, не съм се съмнявала, че ще дадат всичко от себе си. Хареса ми играта на актьора, който изигра Хорас Слъгхорн. Момичето, което изигра Лавендър също ме изкефи. Наистина ме накара да я псувна, задето се натиска с Роналд. laugh Малкия Волдеморчо, абе Том, също ми хареса. Добре са го пресъздали. Актьорът, който изигра мини-Волдемор ми хареса. Това, което не ми хареса във филма е, че отново бяха изпуснали разни работи. Сцената, в която Дъмбълдор е убит от Снейп просто беше направена невероятно. Шапка им свалям. Новото заклинание Сектусемпра също беше направено добре. Направено добре, в смисъл когато действа на Драко. Сцената с нерушимата клетва също ми хареса. Особено когато и от самата книга разбрах, че ако я нарушиш.. умираш. Сцената, в която Хари дава на Дъмбълдор да пие онази отвара също ми хареса, наистина блестяща работа.
ЕДИТ: Забравих за сцената, когато всички от Хогуортс си вдигат магическите пръчки и.. разкарват Черния знак. Беше си завладяващо.
Извод: МНОГО добър филм, хареса ми!


Последната промяна е направена от ~Rossita. на Пон Апр 11, 2011 2:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Филм 6-ти Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Филм 6-ти Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Филм 6-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм 6-ти   Филм 6-ти Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 2:16 am

Страхотен филм! Може и да има пропуснати моменти, но наистина беше изключително добре направен. Първата сцена с нерушимата клетва наистина страхотна. Както и последната, първо със Снейп, който убива Дъмбълдор, след това, когато всички вдигнаха пръчките си. И да не забравим разговора между Хърмаяни и Хари (а Рон стоеше леко настрани ;д). Аа, една от любимите ми сцени, когато Хари изпи отвората за късмет(забравих й името ;д). И когато имитираше как щракат паяците. Просто толкова смях на тези сцени. Сцената с Дъмбълдор и Хари в пещерата също беше много добра, няма спор. И да не забравя, когато Хари и Хърмаяни стояха на стълбите и си говореха за Джини и Рон. Както каза и Рос, сцената със Сектусемпра много ми хареса как беше режисирана. И добра игра от Дан и Том. И разбира се, когато Рон каза името на Хърмаяни в леглото. ;д Аз така леко описах целия филм, но наистина много ми хареса. heart
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Филм 6-ти Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Филм 6-ти Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Филм 6-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм 6-ти   Филм 6-ти Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 3:12 pm

Почнах да се повтарям, но няма как - хората знаят как се прави кастинг и новите попълнения бяха добри.
Но иначе този филм тотално ми закопа надеждите, че ще видя свестен Потър(допреди да гледам последния де). Сцената в къщата на Уизли беше тотално WTF. За мен е един от най-слабите, ако не е и най-слабият филм от поредицата.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Филм 6-ти Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Филм 6-ти Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Филм 6-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм 6-ти   Филм 6-ти Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 3:04 am

Най-после и аз да го гледам..
Хареса ми много,беше добре измислен.. Евала на актьорите,свършиха работата си много добре. Сцената с Дъмбълдор,където умира беше много добра.. Не можах да гледам целия филм,но мога да кажа,че съм доволна.
А,да не забравя сцената където Рон се целуваше с онази.. Изнервих се малко,ама после се засмях. ;д
Всичко беше много добро направено,браво! 459
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Филм 6-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм 6-ти   Филм 6-ти Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Филм 6-ти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Филм 1-ви
» Филм 2-ри
» Филм 3-ти
» Филм 4-ти
» Филм 5-ти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Harry Potter / Хари Потър-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии