Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой филм най-много ви харесва?

Go down 
+13
fartoletka
bonita
Mishityyy <3
Alice~
tthe vamppiire
...LlilzZz...
...:СиС:...
LightOne
Mishoy
Dessie.♥
xMissDreamer
Kat3t0 ♥
*Радии <3
17 posters
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 4:44 am

Е,кажете кой най-много ви допада.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 4:45 am

Втория! <33
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 5:06 am

Втория, мисля. ;д Не знам, всички ми харесват, точно любим нямам.
Върнете се в началото Go down
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 2:47 pm

Втория ;д. 459

Пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
Mishoy
Редовен
Редовен
Mishoy


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 153
Reputation : 0
Join date : 05.03.2011
Age : 28

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 6:02 pm

Даровете на смърта и Нечистокръвния принц.

Пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 7:49 pm

Тука за мене има ясен фаворит - Даровете на смъртта Първа част. Най-накрая добър монтаж и щипка оригиналност.
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 9:12 pm

"Хари Потър и Даровете на смъртта: Част 1" , добро режисиране, много добра актьорска игра.
Върнете се в началото Go down
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 9:19 pm

Хари Потър и Даровете на смъртта - Част 1
Върнете се в началото Go down
tthe vamppiire
Напредващ
Напредващ
tthe vamppiire


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 66
Reputation : 3
Join date : 02.04.2011
Age : 26
Местожителство : гр.Казанлък

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 11:18 pm

"Хари Потър и стаята на тайните" - аз най-много харесвам този филм.
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 11:42 pm

"Хари Потър и Стаята на Тайните", "Хари Потър и Огнения Бокал", "Хари Потър и Нечистокръвния принц" и "Хари Потър и Даровете на Смъртта част 1". Другите 3 също са добри, но тези са ми любимци.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 12:00 am

Четвъртият и петият са ми любими!Четвъртият,заради Виктор Крум,а петият беше просто уникален ;дд.
Върнете се в началото Go down
bonita
Неспасяем
Неспасяем
bonita


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : Като език по заледена стомана, като плът в пламъци…
Брой мнения : 759
Reputation : 19
Join date : 19.09.2009

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 12:20 am

"Хари Потър и Огненият бокал", както и "Хари Потър и Даровете на Смъртта", разбира се. Петият филм също е направен доста добре, макар че има много изтървани моменти.
Върнете се в началото Go down
fartoletka
Нов
Нов
fartoletka


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011
Age : 23

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:03 am

harry potter party lol!
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:09 am

Всички филми са изпипани до съвършенство и са чудесни! На мен лично ми е трудно да избера фаворит, но тъй като още не съм гледала първата част от 7-ми филм ще кажа, че първите 3 филма са ми много любими .. и другите не изостават, но тези като ги видях се влюбих в тях! 459
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:10 am

xoxo_rally11 написа:
Всички филми са изпипани до съвършенство и са чудесни! На мен лично ми е трудно да избера фаворит, но тъй като още не съм гледала първата част от 7-ми филм ще кажа, че първите 3 филма са ми много любими .. и другите не изостават, но тези като ги видях се влюбих в тях! 459

+1
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 4:37 am

Двоумя се между Хари Потър и огнения бокал и Хари Потър и орденът на феникса,четвъртия ме кефи,заради всичките предизвикателства и там,че идват и други училища,а петата просто супер много ми хареса!Такаче аз казвам и двете-Хари Потър и огнения бокал и Хари Потър и орденът на феникса!
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 4:51 am

Цялата поредица е невероятна ,особено ''даровете на смъртта''. Кой филм най-много ви харесва?  401723
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 3:20 pm

Аз не съм съгласна, че всички филми са чудесни и че са изпипани до съвършенство. Мисля, че имат известни 'дупки'.

По темата: Най-добрите за мен са 1вият, 2рият и 7мият филм (и първа, и втора част).
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Mishoy
Редовен
Редовен
Mishoy


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 153
Reputation : 0
Join date : 05.03.2011
Age : 28

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 9:30 pm

Голяма фенка съм на всички филми, но най-много харесвам " Хари Потър и затворника от Азкабан "
Върнете се в началото Go down
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeПет Авг 05, 2011 4:52 am

1вият, 2рият най-много. Може би и защото там са още малки и ми изглеждат много сладки. Не знам. :D
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Кой филм най-много ви харесва?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кой филм най-много ви харесва?  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitimeПет Авг 05, 2011 7:05 pm

Сега вече гледах всички филми .. фаворит май все още си ми остава 2рия филм, наред с него обаче и последния. Битка за Хогуортс ми хареса много .. и все пак обаче съм на мнение, че Хари Потър не е имал по-добър режисьор от Крис Каламбъс. Не се засягайте (ако има негови фенове тук) обаче Дейвид Йейтс изобщо не ми харесва как поднася нещата.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кой филм най-много ви харесва?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм най-много ви харесва?    Кой филм най-много ви харесва?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой филм най-много ви харесва?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Някога писали ли сте стихотворения?
» Колко % Ви харесва песента?
» Джей Би харесва Селина Гомез
» Тимбаланд харесва Деми Ловато ♥
» Харесва ли ви новата песен на Селена?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Harry Potter / Хари Потър-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии