Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър

Go down 
+4
xMissDreamer
LightOne
~lifeforthemoment.
*Радии <3
8 posters
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 10:15 pm

http://www.bliasak.bg/news/p3_10473_0.html
Според мен има право да им се сърди,те изобщо не уважават връзката им. Може да не им харесва,но все пак трябва да
имат поне малко уважение.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 3:43 am

~ Nia ♥ написа:
Абе, тя сама Селена си казва, че е изпитвала това чувство .. Еми тогава какво му е трудното да разбере ..
А и нещо ме дразни в това интервю. Какво иска? Всички да я харесват ли?
Пфф .. dull

Тук не става дума дали я харесват! Въпроса е, че не може фенките на Джъстин постоянно да я обиждат, да я заплашват или пък да я удрят само, защото излиза с него! Все пак всеки може да изпитва някакви чувства към друг. А и те найстина трябва да уважават връзката им! Какво сега Джъстин да се омъжи за всичките си фенки, за да бъдат доволни, така ли?
dull
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 4:53 am

Добре, съгласна съм с тебе, ама ти жените много гадни ни изкара! laugh
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 5:07 am

Не точно. Всеки си има характер. Все пак аз знам един от по-горните класове към 6 мисля, че беше таа тъз дето я харесваше си хвана гадже и той стана един дето дразнеше всичките и най-вече гаджето и дето тей и не разбра за к'во точно му е толкова ядосан. И изкам да ти кажа, че не само жените от ревност могат да "убият" дявола.
Върнете се в началото Go down
~lifeforthemoment.
Редовен
Редовен
~lifeforthemoment.


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

Брой мнения : 214
Reputation : 9
Join date : 21.03.2011

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:02 pm

Не мисля, че трябва да им е убидена. При положение, че уж ги 'разбира'.
Върнете се в началото Go down
http://mileyraybulgaria.forumf.biz/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:05 pm

Това че разбира мотивацията им - не означава, че ще им се кефи. И аз ги разбирам, но това не означава че ако е отправено към мен няма да ме заболи. "Разбирането" в случая, не означава, че не може да се почувства зле.
Върнете се в началото Go down
~lifeforthemoment.
Редовен
Редовен
~lifeforthemoment.


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

Брой мнения : 214
Reputation : 9
Join date : 21.03.2011

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:09 pm

Добре , не я следа нито пък знам какво прави. Но след като им е 'убидена' да се запита с какво е заслужила това? Или какво е направила .. не искам да я изкарам виновна, защото не е. Да, вярно е, че фенките на Джъстин се държът налудничаво да кажем направо тъпо, то вече не се знае, херпес ли е имала, фенка/магазинерка ли я е ударила, да се изясни това пък тогава да вири джуки. /нямам нищо против нея и сърденето и/.
Върнете се в началото Go down
http://mileyraybulgaria.forumf.biz/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:20 pm

Селена няма какво да се запитва. С нищо не го е заслужила. С н-и-щ-и-ч-к-о. Това че има откачени момиченца по никакъв начин не дава основание на Селена "да се запитва".
Това не са нейни фенове,че да се пита "Къде сбърках, та 12 годишни пикли да ме проклинат, затова че съм с любимия им? Къде сбърках наистина? Ааа, да, сбърках с това че избрах любовта пред спокойния сън на 12-годишни дечица. Мнооого ме е срам."
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 8:28 pm

^^ Съгласна! А пък и те от сп. "Блясък" малко си измислят..
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 4:26 pm

^Малко?! laugh
Върнете се в началото Go down
ivonassita
Нов
Нов
ivonassita


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 12.02.2010

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:31 pm

Фенкита на Джъстин Бийбър са много смотани..Как може да се държат так? Поне малко уважение!Ако са истински фенки ще уважават решенията Джей Би.
ПОСЛЕПИС: Аз не съм фенка на ДЖ.Б.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:39 pm

ivonassita написа:
Фенкита на Джъстин Бийбър са много смотани..Как може да се държат так? Поне малко уважение!Ако са истински фенки ще уважават решенията Джей Би.
ПОСЛЕПИС: Аз не съм фенка на ДЖ.Б.

Това, че няколко от фенките му са се държали с нея лошо не значи, че апсолютно всички са тъпи! dull
Върнете се в началото Go down
~Kattu
Маниак
Маниак
~Kattu


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

( : ~When the sun goes down~
Брой мнения : 521
Reputation : 3
Join date : 26.01.2010
Age : 26
Местожителство : София

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 7:31 pm

Не е нужно всички фенове на Джъстин да са смотани - ivonassita - Аз съм му щура фенка и приемам тяхната връзка.И аз искам да съм на мястото на Сели,но никога не бих казала лоши думи за нея, особено да я заплашвам и то със смърт. 269 269 269
Върнете се в началото Go down
http://selena-gomez.big-forum.net/
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 2:52 am

Смятам,че има защо Селена да се чувства засегната от техните нападки.В крайна сметка ти обичаш някого и изведнъж толкова много хора да започнат да те обиждат и заплашват заради това!Постъпката на феновете на Джъстина наистина е лоша,но не е неочаквана..смятам,че е крайно време феновете да спрат да се бъркат в личните животи на любимците си dry
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър    Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джъстин Бийбър и Селена Гомез.
» Селена и Джъстин Бийбър на футболен мач
» Селена и Джъстин Бийбър са гаджета!
» Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?
» Джъстин Бийбър и Селена Гомес се разделят?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии