Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сън с братята Джонас

Go down 
+12
CaliforniaGirl.
*Радии <3
~Rossita
sweetytu13
beb4e28
цветuu**
~SellY <33~
Keep It Real ;)
Selena_Gomez*
U make me so hot
xxHeadfirst
~MarieAn.
16 posters
АвторСъобщение
~MarieAn.
Неспасяем
Неспасяем
~MarieAn.


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

( : ...But, I don't wanna study, I just wanna to party!...
Брой мнения : 1125
Reputation : 5
Join date : 05.05.2009
Age : 25
Местожителство : гр. Пещера

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 5:37 pm

Искам да ви питам - сънували ли сте нещо с братята Джонас??? xex xex xex Аз да - ,че ги целя с домати. rofl rofl rofl rofl rofl

ПП: Забравих да допълня, че и тримата ми предложиха брак! 130 rofl rofl rofl xa xa xa xa


Последната промяна е направена от maritoch1999 на Съб Фев 26, 2011 8:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://inlovewithtigers.tumblr.com/
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 6:22 pm

Аз сънувах друго.Ник беше в нас и аз го гушках и после тръгнах да се давя, той ме спаси и пак гушкане. tongue

Мони^
Върнете се в началото Go down
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 9:50 pm

Ми не. laugh

Мони^
Върнете се в началото Go down
Selena_Gomez*
Неспасяем
Неспасяем
Selena_Gomez*


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 815
Reputation : 1
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Местожителство : Sofia

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeНед Сеп 13, 2009 12:50 am

Ами може и да съм сънувала, но повечето сънища не ги помня. laugh

Мони^
Върнете се в началото Go down
Keep It Real ;)
Редовен
Редовен
Keep It Real ;)


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

( : A Day Without You, is like A Year Without Rain...
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 26.09.2009
Age : 26
Местожителство : BG, Sliven

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 10:22 pm

Да, но не си спомням какво. Сън с братята Джонас 454541

Мони^
Върнете се в началото Go down
http://mirandacosgrove.bulgarianforum.net/forum.htm
~SellY <33~
Маниак
Маниак
~SellY <33~


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 406
Reputation : 0
Join date : 12.09.2009
Местожителство : черно море,много е добре :дд

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeСря Дек 02, 2009 12:32 am

sel написа:
да, но не си спомням какво Сън с братята Джонас 454541

И аз такаа.

Мони^
Върнете се в началото Go down
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeВто Яну 12, 2010 8:24 pm

Аз съм имала общо три Сън с братята Джонас 688279 всеки по-странен от предишния Сън с братята Джонас 688279 .
Първият нещо не мога да си го спомня добре ,но бях с братовчедка ми в Лондон и по време на концерта всички бяха боси и Джонасите нещо казаха и по земята се изсипаха змии Сън с братята Джонас 108890 .
Вторият беше просто ... Джонас имаха турне и трябваше да идват в БГ. Беше в София. След концерта всички вече си бяха тръгнали само аз и семейството ми останаха пред залата и чакахме Джонас да излязат и да ми дадат автограф Сън с братята Джонас 685461 . След като ми подписаха тениската се качиха в турбуса и тръгнаха ,но нещо се развали и всички излязоха от него. Аз се изкефих и казах ,че семейството ни може да ги закара (бяхме с две коли) в Гърция. Те се съгласиха. Аз хванах Джо за ръката и братовчедка ми за другата. Почнахме да спорим за това кой в коя кола ще бъде. Аз и казах да вземе Ник и Кевин ,но тя искаше Джо... другото не си спомням Сън с братята Джонас 23709. И третият ми сън беше преди един месец Сън с братята Джонас 688279 . Братята пак бяха дошли в България ,но в града ми Сън с братята Джонас 795174 (Лом).Бяха под апартамента на кака ми.Като разбрах бях грабнала дисковете и тръгнах на там... ,но имаше някаква огромна опашка от луди фенове. Аз казах ,че "уж" живея в този блок и те ми повярваха. Направо ми направиха пътека. След това се снимах с тях и те ми подмисаха 4-те диска и тениската ,която бах облякла.
И тогава мама ме събуди Сън с братята Джонас 513829 .
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
beb4e28
Нов
Нов
beb4e28


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 21.02.2010

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 9:54 pm

Да,но не си го спомням! 79
Върнете се в началото Go down
sweetytu13
Нов
Нов
sweetytu13


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 23.02.2010
Age : 28

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 1:43 am

Аз снощи имах един сън с тях- че съм на техен концерт в Лондон и съм близо до сцената. Виждаха се добре. Имаше много техни ,,луди,, фенки, които постоянно крещяха. После вече не помня какво стана.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 7:26 pm

Да - единия, че съм на техен концерт.
И другия - че плувам в някакъв басейн с Ник и се хилим там, щото сме подпийнали. И после идва Майли аз се разпищявам от радост, но се сещам, че Ник е до мен и се изнизвам на пръсти, но Майли ме спира и ми казва: "Почитателка съм ти. Имаш страхотен глас!"
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 3:20 pm

Ами да сънувала съм ги.. Бях в колата и ги видях на едно място .. исках да сляза , но не можах. Думках по стъклото , но нищо.. Подминахме ги. След това по бузата ми се стече една сълза. После се събудих.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
CaliforniaGirl.
Луд фен
Луд фен
CaliforniaGirl.


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

( : (:
Брой мнения : 341
Reputation : -35
Join date : 24.06.2010
Age : 23
Местожителство : Varna

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 4:00 pm

Охоо .. Тема като за мене! Айде ще ви кажа само 3

1 (От преди 3-4 месеца когато им бяха фенка)
С Алекс отиваме до магазина и кат излизаме ги виждаме!Почваме да пищим и ги нападаме!Накрая влизаме в затвора за 20 години .. xa
2. (От миналата седмица)
Разхождам се с Елито и изведнъж ги виждаме!Тя бяга за афтограф,а аз за да им изтрепя муцуните!Обаче идва грамадата и на хваща за тениските.И като за край ни заведе в ФБР rofl
3. (От 1 октомври xD}
Имат концерт във Варна и нас с Елито са на пуснали да отидем!По едно време свирят ЕлЕй Бейби и аз си вадя тапите за уши rofl . Вадя и куп със списания и почвам да ги целя .. И са събудих xDD
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 10:04 pm

Не! ;д
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi
Напредващ
Напредващ
Lady_Mi


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 114
Reputation : 1
Join date : 08.08.2010
Age : 27

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeПон Окт 04, 2010 12:01 am

Не.
Върнете се в началото Go down
http://taylor-swift-bg.bulgarianforum.net/
stefieli
Нов
Нов
stefieli


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 29
Reputation : -3
Join date : 05.01.2011

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 9:27 pm

не crying
Върнете се в началото Go down
Rennita
Нов
Нов
Rennita


Warn :
Сън с братята Джонас Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Сън с братята Джонас Right_bar_bleue

Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 3:54 pm

ами аз сънувах че съм в Америка за лятната ваканция и братовчедка ми отива на концерт на Джонасите.Аз обаче не мога понеже ми е зле и тя отива без мен.След време излизам и отивам в парка да глътна свеж въздух и почвам да свиря на китарата,която съм си взела от вкъщи.Тогава излиза от някъде Ник Джонас и ми предлага да ме научи да свиря Introducing Me (негова песен) и това е...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сън с братята Джонас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сън с братята Джонас   Сън с братята Джонас Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сън с братята Джонас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя страна обича най-много Братята
» Джо Джонас и Хилари Дъф?!
» Joe Jonas/Джо Джонас
» Кевин Джонас
» Кевин Джонас в Туитър!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Братята Джонас / Jonas Brothers-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии