Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Bad habits and stuff

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 2:13 am

15.03.11

Станх в 9:30 минах през всички процедури и т.н. Отидох на училище в 12, защото имам СИП готварство. КЕФ!! Типично  за мен пак бях закъснала. Отварям вратата възможно най-ухилена и виждам лицата на: А., Ж., Ви. и др. Разбрах, че ще правим мелби и принцеси....След СИП-а имах история. В. и Аз се качихме до Библиотеката за да извикаме библиотекарката, защото госпожата по история отсъстваше и предварително ни помоли да го направим. Правихме някакъв разказ на една точка от урока. После имахме Литература.....нищо интересно. После Физическо!! Преоблякох се и С.(  tongue ) ми направи няколко гадни коментара! Аз съответно 169и се озъбих. Вобще не ми се занимаваше с нея. Тя подготвя един танц със копирани движения за ежегодния концерт на даскалото. Аз реших да участвам (не ме питайте защо). Тренираме танца от има-няма седмица-две. Първо танцуващи бяхме Аз, Б., К., А., В. и С., а сега А. и К. се отказаха. Мисля и аз да се откажа. Може да пея на концерта... Та  нормално за нашия клас щом играем баскетбол винаги ще има карания, сърдения и други работи.  Пък и бяхме ядосани, защото валвше и неможехме да излезем... После имахме Математика. Реших си всички задачи!! Този път С. явно не си беше решила урока предварително! ХаХа! После имахме Испански. Оказа се че миналата седмица съм си била забравила всичко по испански.OOPS!! Вместо досаден урок имахме ПРЕЗЕНТАЦИЯ!! След това час на класа и хайде във вкъщи! Побързах да седна на компа за да напиша първият си дневник!!


Последната промяна е направена от `Melody на Пет Май 30, 2014 3:12 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 1:26 am

16.03.2011

Така....станах доста късно измих се закусвах, писах и отидох на училище в 12:10, защото имахме модул. Беше доста рано за час и затова се събрахме на едно място да си бърборим. Говорехме за танца, за С. и за Б.. От дума на дума разбрах, че и В.не е сигурна дали да участва и реших и аз да се откажа от този глупав танц. Все пак бих могла да пея на концерта. Дойде класната на другия клас (тя преподава физичевско) и ни отключи. По едно време С. идва и ми казва, че се отказва да подготвя танц!! ОМГ!! Супер ситуация.... Та по време на модула момчетата излязоха да играят Футбол, а момичетата и част от момчетата останахме да израем Волейбол с другия клас. Завършихме на равно. По рисуване К.,Аз и В. правехме оригами. На Б. и се искаше да ни помогне но нямаше как все пак сега е със Савина така че.... Нищо друго интересно не се случи. Дано утре е още по-вълнуващ ден. Обещавам да разкажа!!


Последната промяна е направена от _cookie_ на Вто Апр 19, 2011 12:14 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПет Мар 18, 2011 1:03 am

17.03.2011

Днес противно на очакванията ми не беше кой знае какво. Първи час имахме Английски език. Аз, А. и К. бяхме първи от момичетата и почнахме да си говорим... След малко дойде С. и сякаш нарочно накара В. и Б. да разговарят за танца възможно най-близо до мен. Оказа се, че не се била отказала да го прави и, че вече били 4-ма а те са 3. Все тая едва ли ви е интаресно... По английски беше много забавно - Както винаги. По БЕЛ ни връщаха тестовете -имах 6. Общо взето ништо интересно. От този ден разбрах 2 неща:
1. С. вече не ми се подмазва, защото се отказах от танца.
2. Не е важно да си готин, сега е важно да съм добър човек за да останат съучениците ми със добри спомени за мен.

Прослушването за училищният концерт наближава, аз трябва дда си избера песени и да я тренирам. Трудната част обаче е как ще го кажа на родителите си и дали ще са съгласни. think


Последната промяна е направена от _cookie_ на Вто Апр 19, 2011 12:14 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 5:27 pm

18.03.2011

Вчера нямах време да пиша, затова го пиша днес (19.03). Сутрината не стана нищо интересно. Отидох на училище- имахме История. Савина отново ми се подмазваше. Госпожата по математика отсъстваше и нямахме контролно. Разбрах че крайня срок за заявяване на участие в концерта е на 19.03. Питах мама дали да участвам, тя трудно се съгласи но все пак.... Общо взето това е което помня от вчера. Довечера пак ще пиша.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 1:03 am

19.03.2011

Днес отучвахме с програмата за петък. По история госпожата (тя е класна на Б клас) ни чете лекция за завистта и за танца на С., понеже щяла да ходи да дразни Б клас за това че хореографията и микса им са направени от учителя на Савина по танци, който е учител и на някои хора от Б клас. Беше ми смешно, че на нас С. каза едно а на госпожата друго. Демек излъга госпожата. Началото на деня беше хубав smile . Записах се за прослушването...реших да пея новата песен на Сел^^ smile . Дано да ме изберат да пея на концерта!! Пожелайте ми късмет!! По български имах 6 за домашни. Повреме на ЗИП английски, аз написах поне 3 страници от помагалото, а Ники лежеше върху учебника. За пръв път от цяла година, той не ме помоли да препише от мен или да му подскажа. Страшно много го мързеше и беше много смешен! rofl


Последната промяна е направена от _cookie_ на Вто Апр 19, 2011 12:15 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 1:15 am

23.03.2011

Боже мой! Какво става със живота ми!? Класната ме накара да участвам във танца на С000000!! Ще трябва да играя кючек и други работи. ОМГ!!! ОК!! Едва ли някой го интересува. Та....утре тчябва да отида на училище в 12:30 за да тренираме. Та...Естесвено закъснях за мидула днес. Господина по Физ. разреши на танцуващите да тренират в салона, аз А. и К. ги гледахме, заедно с госпожата. Тя видя, че хореографията е добра ама като са само 3 не се получава. Накара мен и А. да участваме, защото сме високи......Тренирахме. Страшно ме мързеше по математика и рисуване. После си купих БРАВОто и се разведрих. По музика танцувахме кючека.....Госпожата по музика каза, кои да го танцуват Аз не бях сред тях, нито В. и А.. Те се разсърдиха, а на мен не ми пукаше, че госпожата не харесва как танцувам. По английски госпожата си чете за зодията от списанието ми...... Най-накрая С. реши да не послуша госпожата и всички да участват. Избрехме си име и облекло. Наричаме се "Chocolate mafia". dance


Последната промяна е направена от _cookie_ на Вто Апр 19, 2011 12:16 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 12:04 am

18.04.2011

От доста време не съм писала....Ето накратко какво се случи през това време. Отказах се от всичко относно концерта, сега вече 'госпшожицата' няма нужда от мен и не ми се мазни... Б. също е на път да се откаже.


За днеска....ЛЕЛЕ 'КВО МЕЛЕ СТАНА!!
Имаме едно момиче Й. тя има странна кожа и се изруси....та всички и викат че е циганка. В. чула, че Й. казала на някакво момиче, че от нашия клас всички сме ... (няма да кажа как точно ни е нарекла, доста са гадни думите) 'госпожицата' като разбра направо да не казвам.... Изчака Й. да дойде и като почна да вика...Момичето отиде в тоалетната и всички тръгваме след нея (и аз също ходех но от любопитство) а след нас и 8ми клас.. Та стана каквото стана.. Интересното е че като си тръгвахме за стаята се наредихме като армия, а аз слушах песента на Кеша Блол, която точно се вписва...
Цялото даскало разбра какво е станало. Носех две енциклупедии за география и чантата мии беше много тежка...Щур ден!! laugh
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 2:16 am

31.05.2011.

Божее от кога не съм писала!? Толкова много неща станаха! Човек със моят живот няма как да скучае...
Ясно е че се случиха страшно много интриги и глупсти. (Имам чувството че живея във сапунен сериал. И то ТУРСКИ :Д)Но тях няма да ги разказвам едва ли ще ви е интересно.
Таа...за днеска. Сутринта учих едно стихотворение..напразно, не ме изпитаха!! Не е честстно...едно от първите стихотворения които уча пък..!! ОК няма значение. Имахме СИП..естествено пак закъснях. Готвихме спагети!! По история госпожата ми взе тетрадката за един конкурс! По Литература се разсърдих на госпожата, че не ме вдига да чета!! Блабла...по час на класа ни дадоха едни книжки за водата..аз дадох на сестра ми да оцвети някои неща..сега ще играя на една игра и ще си правя нещо със Фотошочето!!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 2:34 am

23.06.2011

Ей ,дневниче все забравям да ти пиша, а толкова неща се случиха. Понеже днес не беше кой знае какъв ден, нека ти разкажа на кратко какво се случи през времето, в което не успях да пиша... Е С. успя и със своя план накара 2 от приятелките ми да се отдръпнат от мен..За щастие си имам и други.. Та те трите на 15.06 (завършването) решиха да отидат в малкото междучасие у Б. уж да видят нещо и К. заключила вратата. Контили се контили и по едно време чули телефона на С. да звъни-беше Н. който по молба на класната им се обади да ги вика защото връчването на бележниците се състоя по-рано от предвиденото. Отишли коконите към вратата и....тя не се отключвала. Взели се паникьосали и почнали да правят планове...да скачат от втори етаж, да разбият врата и ей такива глупости...Не успяха да се измъкнат до 8:00. Беше много лошо за тях, защото бяха толкова наконтени и то напразно. Оказа се, че К. счупила бравата и бабата на Б. извикала ключар и платила 100 лева, които К. трябва да въстанови. Освен всичко те бяха предвидили да ходят с момчетата на кино в Мола...Цялата вина падна върху К... Ща не ща простих й, за това че ме предаде и отиде с врага ама съм си душичка.. Аз през цялото това време се забавлявах и правих всякакви щури снимки на приятелите си...
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПон Юли 11, 2011 8:19 pm

11.07.2011.

Еха...що за живот си имам! На 1ви заминах за море на лагер..от моя клас бях аз и Р. а от самото училище общо 6+едни тризнаци=9 човека..Все пак отидохме и с хора от едно друго училище. Станаха толкова много неща! Никога няма да забравя и хубавите и лошите моменти. Обещавам да ги разкажа в най-скоро време!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 2:29 am

12.07.2011.

Днес е Рожденият ден на сестра ми-става на 10... Денят не беше особен, та сега имам доста време да ви разкажа малка част от случилото се на лагера... С 3 думи Любов, Срам и Завист.

ОК... да започна от начало в мойта стая (в хотелските стаи се настаняват по 3 човека) имаше едно момиче Кр. на 11г. но изглеждаше по-възрастна и от мен. Под нас имаше 2 момичета мой набор- Г. и А. пак по-добре развити от мен (не че съм дребна, напротив просто при тях грима беше на първо място). В съседната стая бяха Р. двама братя и С.(10г.) който ми беше върл фен laugh . До тях пък бяха "ТРИЗНАЦИТЕ" <3 и някакъв малчо К. от класа на сестра ми...
Ех...тези тризнаци! Все бяха център на вниманието! Не че бяха кой знае колко хубави, дори бяха малко заухави, но който го може, си го може... Те бяха Б. , И. и Я... Кр ми казваше всичко за тях (беше си малко клюкарка..) което беше дочула от едни кифли които постоянно досаждаха на момчетата. Разбрах и че Кр. си пада по Я., А. по Б., а аз по И. ...

Не искам да ви отегчавам с мойте скучни романи..но имам нужда да си излея душата останалото ще споделя утре...
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 2:41 am

Извинявам се че пиша пак за днес, обаче скуката яко ме кърти... dry

Та...в последствие аз само наблюдавах И. не исках да говоря с него, защото се притеснявах от външния си вид, а и той явно беше на същата вълна. Веднъж дори госпожата го накара да той да ме придружи до хотела, защото не ме пускаше сама dull ...През целия път мълчеше, спъваше се и се оглеждаше в колите (или следеше мен или проверяваше перчема си...не е сигурно) laugh . А. се справяше добре със свалянето на Б. непрекъснато му се навираше и лющеше яки кючеци в дискотеката... Не знам как но кифлите разбраха, за И. и непрекъснато ми правеха намеци, явно и на него Bad habits and stuff 2953758083 . Веднъж дори докато си танцувах те го набутаха до мен...какво да прави човека...тръгна си...От тогава, той никога повече не ме и погледна..unsure Ядосвах се бях доста разстроена, никога повече не отидох на дискотеката за да не се повтори пак...
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПон Авг 01, 2011 7:11 pm

1.08.2011
Хмм...След по-горе написаните "романи" laugh живота ми стана скука...По цял ден нищо не правя! Само слушам музика и правя графики... Като знам че остана само 1 месец а имам още толкова много неща да чета ме домързява страшно мноого....
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeВто Авг 02, 2011 4:36 pm

2.08.2011.

Ей дневниче. Днес ще излизам с К. във 13. часа. Ще е много забавно. Най-накрая тя разбра че С. я е използвала dull . Най-накрая! Обаче се чудя защо хората не могат да си измислят свои оригинални идеи...Хах...Винаги така става. Като се върна, ще ти разкажа какво се е случило.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeВто Авг 02, 2011 7:33 pm

Допълнение:
Беше много готино навън! К. наистина е осъзнала какво се случва и се е взела в ръце. Б., Бо. и В. се оказа че се правяи ня приятелки на С. и само дебнат удобния момент да я изложат. А аз? Аз се чувствам отново във играта, защото....ей така tongue . Айде дневниче, това е за сега. Едва ли ще стане още нещо интересно.. БДУ. Мразя копи-копи-копи пейст!! Отвратително! Но не знам какво трябва да значи-може да е хубаво а може и да не е..


Последната промяна е направена от I♥Music♫ на Съб Сеп 03, 2011 9:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 11:30 pm

3.08.2011.
Здрасти дневниче! Днес беше странен ден. Спах до късно, а след това ходихме с мама на пазар. Получих доста хубави изненадки Bad habits and stuff 2442073147 . След като се върнах вкъщи сденах на компа и... ме чакаха няколко неприятни изненадки във Фейса. След това пуснах форума и айде пак неприятности... Естествено за, които сама съм си виновна, но все пак няма връщане назад...


Последната промяна е направена от I♥Music♫ на Съб Сеп 03, 2011 9:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 9:23 pm

03.09.2011.

Не съм писала точно от един месец...
Случиха се странни неща кое от кое по-откачени, но няма значение...Хубавата новина е, че извадих таблета от прашната кутия и отново съм в играта :Р!

А сега за днес:
Ходих на кино с мама и сестра ми. Отидохме пеш (само 3 километра от нас до мола). Гледахме за смърфовете. В киното до нас седнаха някакви рускини. Не спряха да мърморят през цялото време!! По едно време ми дойде да му забия един шамар на това дето седеше до мен. Не знам как се сдържах. За Смърфовете не ми е един от любимите филми, общо взето нищо особено. Ядох от любимия си сладолед с бисквити "орео". Еми....какво друго..А, да реших да нарисувам комикс. Дано да не ми отнеме много време.
Като цяло тази година ми се оформя много трудно....пожелай ми късмет!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 7:17 pm

15 и 16 Септември 2011

Здрасти ^^.
Знам, че виждаш големия роман, по-долу....но не се страхувай, преди да затвориш страницата прочети това във лилаво и си помисли колко от тези правила спазваш и ти...А след това прочети и надолу...и помисли.
Та реших, че искам да си излея мислите и мъдростите. Та 15- първия учебен ден....всички се вълнуват, контят, притесняват, но.....не и аз unsure . Аз си стоях и си мислех защо толкова труд за един ден, каквото и да облечеш винаги си оставаш същия човек....Но явно мисленето ми е малко старомодно, защото за да си щастлив и пълноценен в нормално училище на 21 век трябва да спазваш тези правила:
За момичета:
1. Колкото по-големи подплънки, толкова по-добре;
2. Деколтетата, за предпочитане по-дълбоки;
3. Грим-задължителен!
4. Къси панталони и потници се носят дори и когато камъка се пука от студ;
5. Обем на косата XXL;
6. Фейсбук-над 100 снимки със мръсното ти огледало и над 1000 приятеля (дори и да не ги познаваш);
7. И не забравяй, че ако не си носиш минимум 10 лева за да си купиш ядене (закуска дори и след като си ял в къщи).
8. Мерки 100+:55:85 като нормалните са 90:60:90.
9. Общуването със хора които не спазват тези правила е строго забранено! С тях можеш само да се забавляваш на техен гръб и да им се подиграваш!

Със сигурност има още много, но на мен не ми пука много....Защо ли? Има 2 отговора:
1 отговор: Ако спазваш тези правила рано или късно ще загубиш себе си по пътя към училищната популярност. Тоест ще прекараш супер готино времето от училище и ще имаш страхотни спомени. И докато си спомняш как си бягала от часовете или закачала с учителите, по едно време ще разбереш, че на касите има нова клиентка и, какво да се прави, това ти е работата, трябва да я обслужиш. Маркираш продуктите, кой от кой по-луксозни. Поглеждаш я в лицето когато трябва да й върнеш рестото и разбираш, че това е момичето с пъпките и с недостатъците, на което толкова много се подиграваше когато беше в училище, а виж каква е сега....пазарува луксозни неща, защото явно е успяла и е заможна, изглежда перфектно и има самочувствие и онзи чар, който хората от елита притежават.....Да, когато ти празнуваше по партита, тя си скъсваше задника да учи и сега, сега е онзи човек който ти искаше да бъдеш, но не си....

2 отговор: Днес във училище госпожата по английски взе един лист и ни попита всеки по отделно, каква оценка иска. След като всеки си записа оценката и името, тя ни каза , че тази година това е нашата цел ,че трябва да направим всичко за да а постигнем. Какво общо има това с горните правила ли? Общото е това, че тези правила там не са моята цел! Моята цел е да стана ЧОВЕК и някой ден хората да ме помнят като приятел и онзи който обичат и на който се възхищават! Искам когато след 5-10 години се срещнем на улицата да си кажем едно приятелско "Здрасти" и да си спомняме какви сме били, колко добри приятели и как сме си помагали! Искам да съм по-горе споменатата клиентка на бившата училищна и фейсбук принцеса! ИСКАМ ДА СТАНА НЯКОЙ!!! И да знам, че със въпросната принцеса може да се случи какви ли не неща, може и тя да успее, но нищо не се дава даром! Все пак пожелавам й успехи, но да знае, че само с пожелания не става!

И какво толкова всеки си избира пътя по който да поеме, но понякога за да минеш през бездна жертваш приятелите си и тези които обичаш за да успееш, за да станеш популярното момиче. Понякога се чувстваш отвратена от себе си и тогава какво правиш? Подиграваш се на хората на които знаеш, че им е по-зле и които имат повече недостатъци от теб и каквото и да става няма да ти отвърната защото знаят, че ще страдат повече ако го направят...тези хора получават от теб травма, която никога няма да излекуват. Винаги ще помнят обидите и подигравките ти... Те просто губят своето чувство да се борят и да постигат целите си. Изпадат в депресии и ти се подчиняват за да се самосъхранят. Но.............Аз не съм такава! Аз ще продължавам да ги мотивирам да се борят срещу теб! Ще ги насърча да постигнат целите си! Ще им възвърна чувството да се борят! Защо ли? Защо ли не ти се подчинявам? Защо ли се боря срещу теб? Защото се казвам БОРЯНА! Защото от малка ме насърчават да се боря за това в което вярвам и защото няма да се предам! НИКОГА!! Трябва да си на ясно, че за мен думите "Отказвам се" не съществуват когато защитавам това в което вярвам! Искам да стана НЯКОЙ, но по моя начин! По начина по който аз ще се боря за това което вярвам. Със всяка спечелена битка във детството, губиш по малко от войната в бъдеще, така че мои мили госпожици С_ _ _ _ _ С. и Е_ _ _ _ _ _ _ Г. НЯМА ДА СЕ ПРЕДАМ!Не и докато не спра да вярвам в човешката доброта!


И благодаря ти, че прочете всичко да край и уважи чувствата ми....
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 12:16 am

18.09.2011- 1ви ден на частните уроци....

Станах рано, измих се хапнах нещо и с тате тръгнахме към базата на уроците, едно училище. Спряхме до един от офисите в който работи за да ме изчака там докато свърша, че да не си ходя сама а де ме закара... Беше рано да го отваря още и реши да ме придружи до училището. там, на стената, бяха закачени листове с имената и групите....аз бях в 7ма група. Потърсих и още хора които познавам и с голямо удоволствие открих, че една от най-добрите ми приятелки е с мен!! Бях много радостна. Стана ми студено и с тате влязохме вътре, там беше ТОЙ! Каза ми прословутото "Здрасти! К'во правиш?" А аз тъпата казах само "Здрасти" и забих поглед в земята и го отминах.... Какво пък само 1 етаж ни дели. За съкурсниците си нямам особено мнение но има един-двама дебили и ми е чудно как са влязли в СМГ. Госпожата по математика е печена, но по български учителката не ми харесва и всява страх у мен...
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 8:38 pm

Бооооже от кога не съм писала!! Уроците отдавана са свършили. Оказа се, че срашната даскалка по Лит. ми стана най-любимия учител, който някога ми е преподавал (дели си мястото със господина по английски с моторчето laugh ).

Годината свърши и всеки получи това което заслужава. Аз разбрах, кои ми бяха приятели и кои са извличали ползата от това. И все пак останах доволна. Беше една наистина невероятна година, която се стопи невероятно бързо. Пораснах с цял един сантиметър на височина и явно няма да порасна повече...ще си остана 1.68 за цял живот.... laugh

21.06.2012

Уроците минаха, проблемите си заминаха вече няма от какво да се притеснявам. Изиграх една сложна партия. Няколко пъти бях шах, но излязох победител! Жертвах пешки, но изпълних мечтата си! ТУЕС ме чака.
Днес очаквам съобщение от Телерик, ако ме приемат отивам на уроци по програмиране и ще имам по-голям шанс да работя там след време. А и да не ме приемат здраве да е! Програмист ще стана на всяка цена!!

Страшно много идеи за рисунки в нов стил и толкова много да ме мързииии.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 3:12 am


24.06.2012

Деня започна така. Спя си сладко-сладко (часа е 11), подритвам котката в краката ми и по едно време чувам любимият ми рингтон (cut-нала съм си началото на Funhouse-Pink). Посузаспала взимам телефона и чувам "Готова ли си за уроците?". Помня, че казах едно "К'вооооо?" и след това всичко е под формата на нормално приготвяне във забързан каданс (като изключим факта, че трябваше да фалшифицирам един документ удостоверение ли каквото беше там). Няма значение. Баща ми ме закара до "Булченския" МОЛ, с Фиат-а, за да не мъкна лаптопа в трамваи/тролеи. Качихме се на последния етаж с асансьора (този човек обича да ме дразни dry ). Пред залата се бяха насъбрали цял куп дечурлига (а беше доста рано още) и се бутат ли бутат. По едно време от мистериозната стаичка излиза един брадат мъж с страннипропорции . Тоя невероятен образ облечен от-до в черно (с изключение на бялата гума по кецовете му) погледна дечурлигата вдигна ръката си и със цялата артистичност, която може да излезе от един програмист извика "ЩЕ ГРЪМНЕЕЕ!", а лицето му си остана спокойно, а и да не беше нямаше как да се разбере от брадата му dull Момченцата треперещи от страх се отдръпнаха на почтено разстояние от него. После образът се усмихна и каза "Споко бе юнаци!!" и даже се усмихна. Бях направо "WTF, кво сме му направили на чистача blink ". После се обърна към родителите "Малко рано сте дошли! Пречите ми на школата" и направо си ги изгони. Аз "ЯЯя ма тва било учителя" Всъщност бях предупредена че е смахнат, но чак толко!! laugh xa
***
Няма значение останалото. Седнах до вратата на масите от ляво. Натъкмих си нещата и чакам. Гледам оня плашещ човек седи на скамейката, бърка в няк'ъв найлон и яде кайсии със цялото безсрамие на света (имаше си и по-подходяща дума за това, но не се сещам сега). laugh Един човек отстрани си играеше със ключовете за осветление (аз нали съм до вратата и всичко чувам). Дяволчето пита "Мога ли да знам, к'во за бога правите?" Човека" Трябва ми светлина!". Оня "ЩОО!" и тогава се присъедини репортерката и му обясни нещо.

Стаята си беше супер оборудвана и луксозна-микрофон, климатик и к'во ли още не! Ааа и онова... прое ктор unsure? Аз ест. нищо не виждах, защото съм късогледа с егото на кифла, която за нищо на света няма да сложи очила.
И започват да се изнасят родителите. БДУ не мислех, че си падам по закачалки ама я!! laugh

Започнахме! Юнаци тва-юнаци онова! Само това се чуваше! А, когато се обърнеше към момичитеа колкото и рядко да беше тва казваше девойки.Юнаци и девойки laugh (Стартирахме CodeBloks-а или там както е и почнахме: въвеждащи редове и приключващи-"рамка". Long long въвеждаме променлива и какви ли не още думички.
Как изглежда? За тези, които са си правили форуми и са надниквали в CSS скин-а онея шарени буквички и кодчета-същото е! Само дето езика, за програмиране за мен на това ниво е C++ или .cpp. Абе с две думи "Мнооо якууу!" както Яшо се изрази (така се казва преподавателя). Той от своя страна в на няколко път спомена за хакерството и едва ли не ни се хвалеше, че е хакер. (Ясно! Пич, разбрахме, че си хакер. Нататък!). За да ни стане по-лесно да си представяме как да стане тва чудо програмирането ни даде за пример 5-те кайсии в найлона, които едва бе запазил и които изяде по време на урока. Другото интересно беше, че ни накара да направим програма по една мистериозна формула за следната задача: на 1-ва маса има 1 киюфтак (не се пише така, ама той така го каза), на втора маса 2 киюфтака и т.н. Колко коюфтака има общо на 8 маси. Ф-лата е n*(n+1)/2. Иии курабелията знаеше още като като й казаха задачата, защото майка ми с фуния ми я натикваше в главата в 3-ти клас. Та, когато един от помощниците на Яшо дойде при мен и извика останалите. "О я виште, тя е успяла да направи ф-лата!" и тея 5 момченца на не повече от 11-12 год и едно момиче се събраха да гледат. Аз мислех, че съм направила тотално смешната грешка. Момичето ми направи забележка за скобите за скобите ми [] и ми каза, че компа, щял да ги чете като маса/масово нещо си там и добви "Не, че има от къде да знаеш"...(bitch dry ). След 30 мин мъдрене, Яшо попита кой е готов.. И само аз и едно момче вдигнахме ръка, но учителя каза на момчето да не се хвали, защото са му подсказали. Та само аз вдигнах ръка. Той каза" Добре драво! С вас после в удоволствие ще си полафим". WTF?! Вие/вас...полафим?? Тоталния женомразец го каза!
Ениуей после се обърна към мен с кака, како... И кво да кажа имаше още толкова много изцепки! Едно момче не си беше изключило тела и през 2-3 мин получаваше СМС-и и той все му правеше забележка. Когато позвъня за 100 път Яшо изръмжа, хвана се за главата и вдигнахме се скри за ?скамейката?. И още: едно детенце попита: Аз ако закъснея следващия път, ще е проблем ли. Учителя го погледна едва ли не на кръв и изръмжа"НЕ! В никакъв случай!" детето едва не се напишка от страх. Посел се усмихна и каза"Ест. няма проблем!"

И последно: ето как компа чете сгрешена програма: Ооо я! К'во е т'ва! ОМГ пич кви са тея глупости! WTF. О не мн. си прост значи!!

Още к'во ли не.

Таа. Написахме 4 програми! 3 за смятане на сбор! И една със сложната ф-ла. Аз бързо-бързо се изнизах, че да не си лафя с него и такаааа мина 1-вия ден .



Поздрави за тоя който е стигнал до края!!
.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeЧет Юли 05, 2012 3:07 am

01.07.2012

Понеже ме мързи да описвам подробно всички изцепки от урок номер 2 по състезателно програмиране в Телерик, просто ще изброя.

1-ва изцепка: В началото на урока Яшу рече:
"Юнако! Отговори ми на въпроса и после ми кажи как се казваш!"
Детето"Азсс...аз съм Иван"
"Добре! Птере, я кажи сега (извинявай, нямам намерение да ти помня името, освен ако не спечелиш състезание)..."

2. За да го чуваме, Яшу носи микрофон, а в ъглите на залата има уредби или там както се казват. По едно време стана много шумни и за да му обърнем внимание, той отиде до едната уредба и доближимикрофончето...Звука беше по-гаден и от стържене по черната дъска....Много гадно.

3. Как да сменя соковете в две бутилки (демек бутилките да си разменят соковете). Той отново си беше донесъл 3 шишета плодов сок и някаква найлонка. Таа според него за да трябва да се налеят соковете в едната бутилка и после по магически начин да се отделят един от друг и да се прелее другия в шишето. Направи с невероятни гримаси и крясъци. После недоволстваше, че си е замазал сока и т.н. Но поне децата разбраха задачата.

4. През междучасието каза;" Това е! Готов съм на всичко вече!!" Около него се събраха всички от стаята, смеси и трите сока (получи се една отвратителна кафява смес и остави отвратителна кафява локва) и вика крещя смеси ги и изпи повече от литър гадост наведнъж. След което получи овациите които заслужаваше...

5. "Чадъра юнаци е много функционален. Ако вали помага. Ако пече пак помага. Аз като един пълен дебил съм си взел чадъра в тая невероятна жега" и извади един малък чадър от една момичешка маркова раница....дрън дрън не помня какви глупости говореше.

6. НАЙ-ЯКАТА ЧАСТ! "Както виждате Телерик никак не са стиснати! Обзавели са ни със прозорци! Те са най-великото произведение на човешкия мозък! От тях можем да получаваме инфо от външния свят. Както виждате УДИВИТЕЛНИ са тея от телерик!"
"Щтото, нали прозорците са много скъпи?!" laugh
"ДА струват колкото ДВА ГОЛЕМИ дюнера поляти обилно със онзи съмнителен бял сос"
rofl


7. Яшу пита компа: Tup li e Iashu? компютъра казва: 1 което ще тече "ДА!"
Има наистина добър начин на преподаване.
И още имаше но тези са по-така!
.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 1:36 am

19.08.2012

Я прашасалия дневник. Не писах последните уроци, не защото нямаше нищо интересно, а защото не исках да казвам tongue laugh

Ениуей. Към интересната част. Малкото досадно хлапенце, което ми седеше почти буквално в скута, вече не идва (Яшу май му се е скарал.) ЙЕййейейейиии!

Та. Човека си разказва за кода. Аз зяпам и първите 2 минути разбирах всичко но след това се отнесох (знаете мини купъри, такива тъпотии ли ще учим в туес laugh 0) и по едно време чувам "Боряна, много се радвам, че гледаш така съсредоточено. Я сега ми отговори на блауагкдйсахйд афасдасд грдлгдфлкйсдъъъ?" И го мислеше! Даже се усмихна (леле колко зле се е постригал и как е изгорялл laugh rofl добре че не му пука хич laugh). Отне ми време да си сложа очилата и да разбера дали действително гледа в мен и после..."какъв беше въпроса?". "Asasdasjdsjfhsdkjfakjsdhsalkfjalkdap9wdksajdsoeifsd?".
Аз "Ммм" оглеждам се наоколо " не знам laugh laugh". И така разбра, че не съм внимавала. Хич не се разбираме с този човек laugh.
OKOK. Дойде края на школата и аз вдигам ръка. И два помощника и му шушна "Нямам нет". Яшу идва и вика "Виж някой кабел дали виси и го заври" Аз unsure ( а действително wacko какви кабели какво чуди ти в ред ли си да ме караш такива неща да правя??!?!?!" И все пак намери ми кабела и вика "Заври го?" laugh Аз "Къде да го завра??" laugh "Където влезе" (Пич аз съм блондинка, кабела мога да го завра на-вся-къ-де (в кутията де laugh)) (С тоя човек хич не се разбираме laugh) OK. Сети се. Навря го където трябва. "Ааа за какво ти е". Аз "Да си пратя домашното". Той "Еее следващия път си носи флашка". Аз "Ми то аз нося" Вадя я "Ама не работи" :D:D:D:D:D: "Аа като половината кабел laugh " (НЕее защо на пред всички трябваше да казваш че донесох половин зарядно и един умрял лаптоп laugh) (Хич не се разбираме с тебе а?!) laugh
Накрая излязох от залата и отидох до тоалетната да си оправя косата. После да си купя вода. И чувам глас "Ти ли си?" (Ми сигурно съм аз. Знам че е Яшу (тоя глас не може да се сбърка laugh )) Продължих да ходя и се скрих (ненадейно) зад едно стълбище. "Ти ли си? Я се покажи иззад стълбите". Аз "Аз съм" laugh (Кой да е ОМГ laugh). "Нееее аз питам ти ли си! Търсиш ли си якето?" И показвя някакво за 5 годишни с понита. "Ми не не съм аз.". "Ох верно, то ще ти е голямо това" :D:D:D: Стииига бе ЛОЛ!
"Хаха". Той "Ми на кой е тогава? Я дасдеидйфса дасд на човеайалсдде асдлйлах..."
Не отговорих (аз не го разбрах, какво да отговарям). Той " Ми хубу тогава. Ако срещнеш някой дето си търси якето кажи, че е у мен"! ХАХАХАХАХ laugh laugh laugh (Хич не се разбираме с този Яшу laugh)

Разказах на мама. Никога не се е смяла толкова. "Не е в теб проблема. Вие програмистите сте от други светове laugh :D:D:D:D:D::DD: "
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 1:13 am

15.01.2013


Реших да се откажа от него. Да! Днес като го видях в 84 си казах....край! Няма да ти обръщам внимание повече, ти си никой...писна ми от теб. Дебилите от моя клас не са чак толкова зле! laugh И си измислих мелодийка и си пях "Боби е гей, боби е гей... " laugh Неси ме пита :"Защо пееш така, нали харесваше Ставрев" , а аз и обяснявам, че вече съм се отказала. И ми стана едно така...хубаво, приятно. ВЕЧЕ СЪМ СВОБОДНА!!
Когато свършихме Географията коспожата накара Рая да вземе дневника а тя каза:
"Е, госпожо, може ли да го оставя тук за да може после да го вземем от часа на А клас"- госпожата се засмя много интересно, но се съгласи laugh.
Отварям вратата и отпред! БоБи! laugh laugh Подпрял се на стената и така ме погледна...сякаш виждаше в мен или как да кажа...погледна ме странно...усмихна се. Знаех, че е дошъл да види мен, защото имаше час на долния етаж, а не на този... :d Когато взимахме дневника го видях на долния етаж...и пак ме погледна. Почвам да се чудя дали с братята си не си делят един мозък. Почвам сериозно да си мисля, че има психични отколнения ХД така ме погледна, че ....

И така...за какво да се отказвам laugh има още.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Bad habits and stuff Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bad habits and stuff Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitimeЧет Май 30, 2013 7:40 pm

Знам, че не съм писала от много време, но ето накратко какво се случи:

1. Смениха смените на 9 и 10 клас. Тоест сега си общуваме само с 10-ти клас и не виждаме 9ти...Въобще. Бях много разстроена още не исках да се отказвам от него, но явно се забавих повече от колкото трябва, вратата се затвори, аз останах от едната страна, той от другата...видяхме се за последно в музея, когато ме преследваше и в желанието си да се скрия се ударих в една витрина :DD целия А клас ми се смя (добре, че моите дебили не бяха там). Та...така. Тогава го видях за последно.

2. Истина е. Вратата се затвори и аз се озовах затворена в стая пълна с непознати... Тогава разбрах, че се бях вкопчила в него (мислено...пфф сещате се). Не исках друг, освен него...Но ето, че месеците минават и аз открих друг...

3. Та този господин друг го видях за първи път в моя автобус (където за първи път от няколко години (по време на 1-вия учебен ден) видях и Боби). Разбрах, че е ТУЕС-ар...надушвам ги от 5 км. повярвайте ми. Тогава той ме погледна в очите...не знам дали ви се е случвало да ви прониже болка докато гледате някой в очите, но точно това стана тогава. И мина време и май пича започна да ме сталква,...харесва ми да ме следят. (и Боби така правеше). Нарекох го Вампирчо (заради усмивката :) ) А Вампирчо впрочем се казва Виктор.



30.05.2013.

Ако сте прочели по-горните точки ще знаете за Вампирчо. Е днес закъснях и го срещнах на спирката. Говорехме си за пълни глупости. Имам един изпит с който изпитвам момчетата говорим си, говорим си и по едно време млъквам, ако продължи разговора значи всичко е екстра ;)). За първи път си говорехме само 2-мата, защото по принцип сме в група блаблабла.
Не спрях да се усмихвам...напомни ми за времето от морето, когато с Боби се прибирахме от плажа заедно и си говорихме за глупости. Веднъх се вмъкнах в учителската стая за да видя в дневника на класа на Боби и да видя оценките му...и някак не ме зарадва фактът, че има само 5 и 6. (странно а!?!?). А Вампирчо...той ми каза, че има двойки по Елоктро нещо си и сега първия час ще ги поправя и новината ме зардава...че не е толкова сериозен за нещата :). Имам тройка на теста по математика (Ванеса пък има двойка). Та...на края отивам да си чакам с Ванеса 604 (по принцип ходя на Плиска, но този път Пламен отиде за Free Candy каквото и да значи това, та не ми се пътуваше на съме с Асен, защото ми е неудобно да го измъчвам...не ми се говори за това.) Видяхме Цветан, който винаги се поздравяваме, а ако съм сама...ми намигва.Та влизам си в 604 и гледам как Вампирчо се отделя от групичката си и хуква към 604 :D Е не! Пътувах с него. Слезе преди моята спирка (демек на спирката на Боби), казхме си чао и така.
Когато си слязох на моята спирка се насочих към вкъщи, тъкмо си мислех колко много ми напомня на Боби, когато видях двама дебили от стария ми клас. Спряхме да си поговорим, насрочихме си ЛОЛ среща (И леле колко са пораснали!!!! омг) и така.

От известно време в главата ми се разви една идея която може да ми помогне за World Domination. Дано да стане.
В прекрасните дни като този обичам да си правя равносметка. Прочетох много от старите си постове в дневника и ми стана тъжно...колко заблудено момиче... Реших като равносметка да напиша, какво сегашното ми АЗ би казало на АЗ от миналото.


Spoiler:

Ще излъжа ако кажа, че не искам да се върна в това време...може би не бих направила нещо по-различно, но поне щях да кажа на миналото си АЗ да му се наслаждава като за последно.


Spoiler:

Помня че написах този когато бях едва ли не в депресия. Направих едни невероятни глупости и бях ядосана. Бих казала на себе си да не се пече толкова, защото бъдещето ще е прекрасно. Този коментар е от времето след запознанството ми с Боби на морето и аз все още бях влюбена (може би), но миналото ми аз от това време въобще не си е и представяло, че ще е в едно училище с него.

Има постове от дневника, които изтрих, а те са подробните описания на случките от морето...на това си аз бих казала: "Мацка, хвани се стегни и когато сяда до тебе не се измъквай, казвай му, говори му и гледай до 5-тия ден на екскурзията да сте си 1-ви дружки, защото след това идва тежката артилерия. И все пак дори и нищо да не стане на края Алекс ще те мрази, Виктория също...защото дори със самото си присъствие ще го разсейваш и ще те помни за много дълго време... ;) "
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Bad habits and stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bad habits and stuff   Bad habits and stuff Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bad habits and stuff
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» rossita's stuff
» CveTys stuff ;P

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дневници-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии