Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За един ден Селена.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За един ден Селена. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За един ден Селена. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 5:46 pm

Всъщност, не знаех как да си сформирам точно заглавието, хаха.

Мисълта тук ми е, вие сте за един ден Селена. Ще пускам определени случки, а вие ще измисляте как да се оттървете от тях, решения и подобни. В определен срок от време ще ви пускам различни случки и по-нататък може да се заформи нещо чудесно. Надявам се да разбрахте идеята, ако не - питайте.

Ето я и първата ви случка.


За един ден Селена. 75830679

Цитат :
Селена е попаднала в ситуация - катастрофа. Оказва се, че е била леко пияна и тя е била причината за пътното проишествие. Следователно, медиите са във вихъра си и измислят куп лъжи от сорта, че тя е едва на 18, а вече е пияна, при това кара и т.н. Феновете и са разочаровани, а приятели като Тейлър Суифт и Деми Ловато показват негативизъм към случката във редица интервюта..

Селена силно иска да оправи нещата, да опровергае слуховете, да възвърне приятелството си с Деми и Суифт, да върне доверието си у феновете и т.н.


*Вие трябва да напишете как тя ще се оттърве, като пишете от 1л ед.ч. Тоест, вие сте Селена, предтавете си, че пишете във дневник. Трябва да опишете нещата в личен план, пред медии.. Както вие виждате всичко.
*Не е задължително постовете ви да са някакви фермани, но да включват задоволително съдържание.
*Не крадете идеи! За това най-добре първо напишете вашето, после четете на другите.
*Срокът е до 13.03.2011, след което може да се организират и анкети, но това ще го реша в зависимост от активността ви.

*Идеи за случки също може да давате, но те непременно трябва да са на ЛС до мен, без да ги разпространявате.
*Критики също приемам, всякакво подобрение е добре дошло.
*Надявам се да сте активни тук, защото мисля, че темата е достатъчно интересна, за да мже повече от феновете на Селена тук да се разпишете.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За един ден Селена. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За един ден Селена. Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 6:51 pm

/лирично отклонение
УОУ! blink Гаси, хора, айде малко инициатива за идеи проявете де. Защо трябва човек, който не е мега фен на Селена да ни измисля на нас теми?!?(коя подред вече) Глави ли си нямаме на раменете?
/край на лиричното отклонение

Сюжетът е доста черничък и безизходен. Като да не повярваш медиите са си в правото в подобна ситуция. Как да изчистиш "каране в пияно състояние"?


Скъпо дневниче...ужасна, ужасна нощ. Ръката ми още трепери от случилото се. Бях с Джъстин на купон. Хубаво купонче стана. Тъй като бях с колата, не ми се пиеше. Но Джъстин цяла вечер ме навиваше да изпия една водка. Танцувахме, лудувахме, чудесно си прекарах. Толкова ми беше хубаво, че се предадох и изпих една чаша преди да си тръгнем. Знаех, че съм пила, знаех, знаех...ох, но си мислех, че нищо ми няма. Не бях чак толкова замаяна. Колко глупаво! Карах си всичко уж нормално. Когато изведнъж на пътя изскочи някакво куче и аз завих да го избегна, излезнах на тротоара и се ударих в дърво. Нищо ми нямаше - само леки натъртвания. Обадих се на майка. Когато й казах какво се е случило, тя побесня. За мое нещастие папараци ме следяли и докато говорех по телефона, дойдоха при мен и ме снимаха. Аз бях нервна, казах им да се разкарат. Те не ме послушаха и продължиха да ме дразнят. При което аз побеснях, запалих наново колата и потеглих със смачканата броня, при което едва не сгазих единия. Бях бясна, ужасно бясна. В същото време знаех, че постъпих ужасно глупаво. Ами ако ме спреше сега и патрулка. Спрях колата и изчаках майка да дойде да ме прибере и отведе до болницата за преглед.
На другия ден медиите полудяха. Излязоха снимки от инцидента. Написаха отвратителни статии, в които твърдяха че поведението ми се дължало на тежък алкохолизъм, дори на наркотици! Обвиниха ме също, че при катастрофата съм блъснала човек. Че съм отишла в болницата мъртвопияна и смърдяща на алкохол. Ужас, ужас...не смея да пиша повече за тези отвратителни хора.
Трябваше да изляза навън имах ангажимент. Опитвах се да нямам много контакт, но виждах как хората ме гледат. Медиите ме проследиха разбира се и причааха с порой от въпроси. Аз опитах да обясня, да разкажа какво се е случило. Но те не искаха да чуят. Не можах да се справя.
Те ми казаха, че приятелките ми Тейлър и Деми се били отрекли от мен, а аз още не бях говорила с тях. Исках някой да ме утеши затова се обадих на Тейлър, но тя не ми вдигна телефона! Обадих се на Деми, тя ми вдигна, но се държа много хладно. Поисках й подкрепа, но тя ми отвърна: "А ти беше ли до мен в клиниката?" Чувствах се ужасно.
Никой не ми се обаждаше да разбере как съм. Какви приятелки имах! Да, моя е вината, но все пак....
Влязох в профила си във Фейсбуук. Имаше стотици коментари, които ме обиждаха, фенове, които се отричаха от мен. Аз исках да им пиша, да има обясня. Но...не можах. Чувставх се толкова зле. Майка ми продължаваше да беснее. Най-накрая ми се обади Джъстин. Извини се за снощи и каза, че съжалявал. Искал да дойде при мен, но имал ангажимент и не можел. Това обаждане малко ме ободри, но не можеше да промени с нищо. Гледах из нета, бях сензация, бях първа новина навсякъде. Как се случи този кошмар? Какво да правя?
Обадиха се от Холивуд Рекърс и ми казаха, че ако този инцидент се повтори ми спират договора! Обади ми се агента да ми каже че ролята ми за новия ми филм се отменя! Всичко се срутваше около мен!
Беше ужасно дълъг ден. Не мога повече. Не издържам да ти пиша всичко това.
Иска ми се да повярвам, че утре е по-добър ден. Дано...

Скъпо дневниче.
Днес се чувствам по-добре. Да, медиите продължиха да ме обсъждат. Феновете продължават да ме отхвърлят. Но все още има и такива които заявиха че ще подкрепят каквото и да става! Колко мило от тяхна страна! Днес дойде и Джъстин. Майка не искаше да го пуска, но аз я помолих. Двамата си поговорихме. Той ме утешаваше и ми каза, че всичко ще бъде наред. Аз се почуствах по-добре в неговата компания и реших, че няма да оставя така нещата. Трябва да се поправя. Да поправя всичко.
Първо написах писмо във Фейсбуук с което обясних какво е станало, че не съм била мъртвопияна, нито на наркотици. Обясних, че осъзнавам вината си и че обещавам никога повече да не го правя. Че феновете са най-важното за мен и че се нуждая от тяхната подкрепа в този труден момент. Отправих публично извинение към всички, които съм засегнала чрез постъпката си. Дори написах "Прости ми Тейлър, прости ми Деми. Знам, че не го заслужавам" Съобщението бе прието много радушно от феновете ми. Обадих се на Тейлър, тя ми вдигна и ме прие обратно. Каза, че ако и на нея се случи същото би искала моята подкрепа. И аз ще й я дам! Обадих се на Деми, тя все още беше резервирана, но не отказа моята молба за прошка. Обещах и на майка да не излизам повече сама с колата. Да не ходя на купони в скоро време. Да се отдам изцяло върху работата си за моите фенове. Също така ще ходя на програми, за хората, които карат в пияно състояние.
Медиите продължиха да ми досаждат, но вече се появяваха и неколцина които говореха за моето изкупление. Приех поканата на няколко шоута. Надявам се, че чрез тях, ще обясня колко ужасно се чувствам и как повече подобно нещо няма да се повтори. Имаш думата ми, дневниче.
Дано този кошмар мине зад гърба ми.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
За един ден Селена. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За един ден Селена. Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 8:47 pm


2 март, вечерта: Мило дневниче,
Странна нощ. Ужасна, по-точно. Ходих на купон, веселихме се. А какво е купон без пиене? Затова си позволих да пийна мъничко, после още малко и така докато неволно стигнах до пияно състояние. След купона Джъстин ми предложи да ме закара, но аз отказах, защото щяхме да се забавим - цуни-гуни, гуши и etc. А аз исках да си ходя право вкъщи. Обясних на Джъстин как стоят нещата и се качих в колата си. Бях заобиколена от папараци, чиито фотоапарати запечатваха всяко мое движение. След известно време шофиране видях 2 светлини срещу мен. Примигах, понеже помислих, че е под влиянието на алкохола. Грешка. Осъзнах се твърде късно. Вече се бях ударила с друг автомобил, който за щастие се измъкна невредим. Колата ми отхвръкна настрани. Излязох от нея и усетих пулсираща болка в челото си. Но ми нямаше нищо. Обадих се на баща ми който след като разбра за случилото се, се притесни. Обясних му по телефона, че съм добре. След това той дойде и ме прибра.

3 март, сутринта: Мило дневниче, сутринта се натъкнах на един вестник с голямо заглавие: "Селина Гомез - пример за подражание или вече не?" Още от заглавието разбрах, че инцидентът не е останал забулен. Прочетох малка част от статията за мен - пишеше колко лош модел за подражание съм станала - шофирам пияна, пия солидно количество алкохол, участвам в катастрофи.. Ядосах се - всичко беше случайно, макар че бях пила. Тогава не осъзнавах какво количество алкохол съм изпила, та ето последствията. След обяд влязох във Фейсбук и Туитър. Имаше куп коментари относно инцидента и лошото - аз губех своите фенове. Обясних им в дълъг роман какво всъщност се е случило. За щастие, някои от тях се позамислиха и не се отрекоха от мен. Това ме зарадва - да видя колко прекрасни фенове имам. След обяснението за случката, се обадих на Тейлър. Тя вдигна, но ми говореше студено и заядливо. Опитах се да й обясня да не вярва на таблоидите, но не ме разбра. Знаех, че винаги мога да разчитам на нея, но този път не ме подкрепи. След това звъннах на Деми, която не ми вдигаше. На 4-тото позвъняване ми вдигна с думите "Какво искаш, пристрастената към алкохол?" Реакцията ми беше "WTF!?" Опитах се да й обясня, че .. просто имам нужда от човек до себе си. Но и тя ме отблъсна. Не искаше да слуша - просто затвори и това беше краят на разговора ни. Чувствах се ужасно, нямах никого до себе си.

3 март, вечерта: Мило дневниче,
Деми ми звънна току-що. Каза, че е обмислила думите ми и че не е била права. Зарадвах се да чуя тези думи. Казах й, че го оценявам адски много, защото именно тогава имах най-голяма нужда от човек до себе си. Обадих се на Тейлър - тя също беше разбрала какво ми е, и каза, че тя също би постъпила като мен. След това медиите се поукротиха малко, като спряха да пишат за инцидента. На мястото на скандалното заглавие вчера, имаше ново: "Селина Гомез признава вината си - отново добър модел за подражание!" Усмихнах се, като се имаше предвид че тези глупчовци пишат нещо вярно. Тържествено обещавам, че никога няма да се повтори. Поставила съм си за задача да поспра да пия алкохол. Мисля, че това е първата стъпка от забравянето на този инцидент.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За един ден Селена. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За един ден Селена. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 12:11 am

Хора.. исках само да ви кажа. Подканвам ви да напишете 2-3 реда.. поне още два юзъра. За да може да се пусне "анкета" и да се избере една история, да пусна друга.. моля ви, искам тази тема да се разрастне!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Гост
Гост
avatar



За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:59 pm

Мило дневниче, вечерта срещу 5 март се случи нещо ужасно! С Тейлър и Деми празнувахме вземането ми на шофьорска книжка и те двете бяха купили какви ли не неща. Тейлър храната, Деми напитките. Беше взела вино и кола и аз реших понеже празнуваме да пия вино. И така неусетно започнах да пия и без да съм се усетила съм изпила 6 чаши с вино. Стана късно и аз казах, че ще си ходя. Тейлър и Деми ме спряха и ми казаха те да ме заведат понеже съм пила, но аз не се съгласих и тръгнах към колата. Когато се качих се запътих към вкъщи и започна да ми се приспива. Едва държах очите си отворени и най-накрая си казах. Какво толкова ще стане, ако си ги затворя за няколко секунди. Затворих ги уж за "няколко секунди", но тези секунди станаха една минута и изведнъж се събудих от силен шум и болка. Видях, че съм се блъснала в някакъв стълб и ръката ми беше счупена. Имах няколко драскотини на челото. Огледах се настрани и видях Деми и Тейлър до мен се мъчат да отворят и звъняха на бърза помощ. Когато дойде линейката не можах да издържа и заспах и след това нищо не помня.
На другия ден бях във болницата. Понеже леглото ми беше точно до прозореца се надигнах да погледнах на вън. Видях, че е пълно със журналисти и папараци, които само и това чакаха. За малко не ме видяха! Не можех да го проумея! Как? Как точно аз!? Чувствах се ужасно. Тогава телефона звънна. Бяха Деми и Тейлър по тона им разбрах, че са ми много сърдити. Караха ми се, а в този момент от никъде не получавах подкрепа.
След една мъчителна седмица в болницата свалиха гипса и ми казаха, че мога да си ходя. Бях нападната от журналисти и папараци. Когато се прибрах родителите ми започнаха да ми се карат, а Джъстин ми звънна и ми каза, че късаме. Бях объркана. Сякаш света ми е обърнал гръб! Тогава майка ми ми каза, че Ник е дошъл да ме види. Беше ми донесъл рози и от любимия ми шоколад. Бях трогната, че има някой който ме подкрепя. Поговорихме си и после си тръгна.
На другия ден майка ми поговори с мен и ми каза, че трябва да престана с алкохола. После отворих лаптопа си и видях какви ли не глупости написани за мен. Че съм искала да се самоубия и такива неща. Повечето коментари към новината бяха в моя подкрепа, но не липсваха и отрицателни. Обмислях как да се измъкна от случката. Тогава баща ми влезе и ми даде едно писмо. Аз го отворих и вътре пишеше, че ме канят в едно вечерно шоу. Аз им отговорих, че ще дойда, но след като се оправя.
След един месец отидох. Хората се чудеха защо съм с усмивка на лице и как не съм отказала поканата. Естествено основните въпроси бяха - "Защо пихте толкова?", "Защо не внимавахте?", "Защо карахте с алкохол в кръвта?" и т. н. Обясних им, че съм виновна, обясних им колко глупаво съм постъпила и, че слуховете в интернет, че съм искала да се самоубивам не са верни. Тогава водещият ми каза - "Малко хора биха признали грешката си както направи ти! На истина си звезда за пример!". Всички бяха изумени колко бях спокойна и, че признах, че съм сгрешила. Деми и Тейлър ми простиха. Разбира се - случилото се никога не може да го изтрия просто ей така. Трябва просто да разбера, че така ми е било писано и да продължа напред!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За един ден Селена. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За един ден Селена. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 12:55 am

Благодаря на писалите. Айде сега нова историйка, дано да се раздвижете отново.

За един ден Селена. 75830679

Цитат :
Селена гостува в Late Night With Jimmy Fallon. Говорят за всеобщи теми, но задкулисно са се разбрали Селена предварително да избере въпросите. (тоест тя да ги измисли) Повреме на шоуто обаче, докато и задават един от предвидените въпроси, тя отговаря напълно несъответстващо. Загубва контрол и бяга зад кулисите.

Селена трябва да обясни и опровергае/затвърди думите си на другата вечер в същото шоу, да покани фен или приятел(а може и двете) и да сподели една от най-големите си трудности в живота. Имайте предвид, че губейки контрол, това може да е съпътствие от: прилошаване, използване на антидепресанти(може да е била прекалено натоварена), цикъл, бременност ;д, и други. Не я изкарвайте винаги светица! laugh


*Вие трябва да напишете как е измислила въпросите, какви са били отговорите, какъв е бил гафът(по ваш избор) кой е поканила, какво е говорила, какъв е проблемът с нея и изходът от цялата ситуация, като пишете от 1л ед.ч. Тоест, вие сте Селена, предтавете си, че пишете във дневник. Трябва да опишете нещата в личен план, пред медии.. Както вие виждате всичко.
*Не е задължително постовете ви да са някакви фермани, но да включват задоволително съдържание.
*Не крадете идеи! За това най-добре първо напишете вашето, после четете на другите.

*Идеи за случки също може да давате, но те непременно трябва да са на ЛС до мен, без да ги разпространявате.
*Критики също приемам, всякакво подобрение е добре дошло.
*Надявам се да сте активни тук, защото мисля, че темата е достатъчно интересна, за да мже повече от феновете на Селена тук да се разпишете.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За един ден Селена. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За един ден Селена. Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 1:45 am

Мило дневниче, каква ужасна вечер ми се случи!
Имах гостуване в Late Night With Jimmy Fallon. Всичко уж беше наред. Бяхме предвидили да говорим за новия ми албум, за новия ми филм, всякакви нормални въпроси относно своята кариера. Но тази вечер нямаше да е като всички останали. Джъстин щеше да ми предложи годежен пръстен в ефир в края на шоуто! Глупчото ми не успя да опази тайната и да ме изненада. Но все пак решихме да изиграем сценка, в която с помощта на екипа, той щеше да ми даде пръстена.
Шоуто течеше супер. Говорих много за своите проекти. Чувствах се страхотно и удобно с Джими. Нямах търпение да дойде финала за големия момент.
И ето изведнъж(неочаквано за публиката, но очаквано за мен) осветлението изгасна. Възстанови след 2-3 секунди и Джъстин беше точно пред мен, застанал на колене. Отвори кутийка и ми я поднесе с думите: Селена, любов моя, ще се омъжиш ли за мен?
И в този момент нещо стана. Не разбрах какво точно се случи. Цялата се разтресох. Причерня ми пред очите. Изплаших се. Станах от канапето пред погледа на изумения Джъстин побягнах от студиото.
Със сетни сили се добрах до тоалетната и започнах да повръщам. Целият свят се сриваше около мен. Обхвана ме нервно разстройство. Не можех да спра да треперя.
Мама влезе при мен. Попита ме какво има, какво се случи? Аз не й отвръщах, стоях загледана в една точка. И в този момент припаднах.
Събудих се на следващия ден. Бях в болница. Родителите ми бяха при мен. Обясниха ми, че съм припаднала от изтощение. От няколко месеца не се чувствах много добре, не се хранех нормално, недоспивах си. Но не вярвах, че мога да стигна до болница! Веднага се сетих за годежа и питах какво става с Джъстин. Отвърнаха ми, че в първия момент всички в студиото били потресени. Джъстин дори побеснял и счупил шатана на Джими. Всички новини гръмнали с резила, които му спретнах пред цяла Америка, пред целия свят. Почувствах се ужасно! Не исках да нараня Джъстин по този начин! Трябваше да му се извиня и то веднага.
Звънях му, но той не вдигаше. Звъннах на мениджъра му и той ми каза, че не искал да говори с мен. Аз му отвърнах, че съм в болница и че съм зле. Тогава той разбра и обеща че ще поговори с Джъстин.
Аз отчаяно исках да направя нещо, с което поне малко да измия вината. И реших отново да се появя на шоуто на Джими и там да обясня всичко. Като този път Джъстин щеше да е с мен.
Обадих се пак на мениджъра и му споделих идеята. Той каза, че можело да се уреди. От шоуто също откликнаха на идеята.
Докторите бяха против да напускам болницата , но аз настоях и отидох на шоуто.
За мое щастие Джъстин ме чакаше още на входа. Той ме прегърна и ми каза колко съжалвял, че така се е ядосал, и че не разбрал, че съм в болница.
Започна шоуто. Джъстин седеше до мен. Джими ме попита какво стана снощи. Аз отговорих, че искам да се извиня най-искрено на Джъстин, че така го злепоставих пред целия свят. Обясних, че от натоварената ми програма ми е прилошало. Че за пръв път ми се случва в ефир и не знаех как да реагирам. Джъстин ме подкрепи. Джими изказа загриженост за моето здраве. Всички бяха много мили с мен.
Джъстин отново падна на колене, изкара пръстена и ми предложи.
Аз бях в шок. Този път не го очаквах. Отвърнах му "Да" и сложих пръстена. Публиката избухна с аплодисменти. Толкова бях щастлива, че снощния кошмар бе отминал. Сега вече ще се грижа много повече за своето здраве, не без помощта на своя бъдещ съпруг.


Селена винаги ще е светица пък! tongue
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За един ден Селена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За един ден Селена.   За един ден Селена. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За един ден Селена.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Родителите на Селена и Джъстин се притесняват Селена да не забременее
» Един ден, един живот
» За или против връзките от един пол?
» Гомез: С Тейлър Суифт сме като един човек
» Един лесен урок за грим.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии