Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?

Go down 
+20
`Melody
~Hope ♥~
Vicki Miles
catherine♥
- NataLiya ~
Ninzie
eli2000
xMissDreamer
any0ne
monini
elly.xx
Cap`pac.
Dirty Little Liar.
rozaLie
Barbie.
A d i ♥
Addicted21
*Радии <3
~Rossita
LightOne
24 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Одобрявате ли Джъстин Бийбър като компания(гадже) за Селена?
Да
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Vote_lcap47%Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Vote_rcap
 47% [ 49 ]
Не
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Vote_lcap42%Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Vote_rcap
 42% [ 44 ]
Не мога да преценя
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Vote_lcap11%Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Vote_rcap
 11% [ 12 ]
Общо гласове : 105
 

АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 2:39 am

Айде малко да живнем тука с няколко темички за нашата любимка. Не са от най-гениалните, но и толкова е нещо

Забелязах вече в няколко теми се говори за одобряване и неодобряване на Джъстин като гадже/най-добър приятел на Селена в момента. Така че реших да направя темичка, в която да се види общото мнение на форума за тази дружба (може би прераснала в нещо повече) между двамата.

Одобрявате ли го или не?
Смятате ли, че Селена печели или повече губи от връзката им (каквато и да е тя)?

П.П. Да, знам, че принципно да не се бъркаме в живота на хората, но го правя поне лаф да става.
П.П.П. Ако не одобрявате, моля да се спазва добрия тон и без злобни обиди към момчето.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 2:55 am

Аз лично го одобрявам. (не че решавам, нищо подобно xd). Момче като момче - какво му има? Сладур е. Мне, не е гей, човека просто си прави косата както на него му е кеф и носи модерен цвят - лилаво. laugh Та, отклоних се малко. Мисля, че Сел само ще спечели от връзката им (каквато и да е тя - приятелска/любовна ;д) - най-малкото което е, че ще спечели щастие, така като я виждам е доста щастлива с него. Аз лично си мисля, че е тъпо да преценяваш по възрастта дали някой става за гадже с някой. Окей, той е на 17, а тя на 18. Не е проблем според мен. "Нисък е" - Не е нисък. За годините си е много добре, а и когато Сел не е на токчета са равни. Това е долу-горе, да не се отклонявам повече от темата.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 3:39 am

Аз писах ''не''. Не ми харесват като двойка,Джъстин е различен и просто не знам.. Но искам да кажа,че ние феновете нищо не можем да кажем,защото Селена избира. Или феновете на Джъстин същата работа е. Селена и Джъстин не ги интересува мнението на феновете,разбирате ли? Но щом са щастливи нека са заедно. Исках да кажа,че просто аз не ги одобрявам като двойка. smile
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 4:01 am

nick_fenka написа:
Джъстин е различен

Хъх? Какъв очакваш да е? Момиче? Същия като Сел?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Addicted21
Луд фен
Луд фен
Addicted21


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 302
Reputation : 4
Join date : 14.01.2011
Age : 26
Местожителство : Петрич

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 4:20 am

И аз кликнах на "не" ,защото просто не ми допада Джъстин.А това,че са гаджете вече е ясно, защото на "Оскарите" има очевидни снимки и клипчета .. Но не съм чак твърдо против.Сел е много щастлива с него и мисля ,че все пак това е най-важното. smile
Върнете се в началото Go down
A d i ♥
Неспасяем
Неспасяем
A d i ♥


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : ~be happy...wow!
Брой мнения : 1072
Reputation : 7
Join date : 17.06.2009
Age : 25

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:41 pm

Ами не мога да преценя, защото имам положителни и отрицателни възгледи.Той е с 2 години по-малък от нея, но пък са сладка двойка и Сел е много щастлива.Бих се радвала, ако останат заедно повече от година.
Върнете се в началото Go down
http://ultimatenina.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 4:41 pm

Кратко, точно и ясно, не.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 4:57 pm

А какво намериххх........................ ;хх
http://vbox7.com/play:9d2462ed
Да се смея ли, да плача ли......................................
Върнете се в началото Go down
Addicted21
Луд фен
Луд фен
Addicted21


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 302
Reputation : 4
Join date : 14.01.2011
Age : 26
Местожителство : Петрич

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 5:04 pm

Абе то е казано всяко чудо за 3 дни.. Хич не ми допада Джъстин . dry
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 5:14 pm

Изборът си е изцяло нейн. Все пак тя излиза с него не ние, нито пък сме и родотели да преценяваме.


Последната промяна е направена от mellu на Чет Май 10, 2012 1:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:22 pm

Срещам мнения от типа на "Не харесвам Джъстин, за това съм против връзката им." WHAT? Are you serious? Човекът Х не харесва Джъстин, колко добър аргумент да си против една връзка. Х не харесва връзката на идола си, защото не харесва другия. Ама вие сериозно ли?

За мен, добър аргумент против една връзка е, тя да пречи на кариерата или да провокира държанието на единя (справка - Майли когато беше с Лиъм), а при Джъстин и Селена това го няма, right? Да сте видяли Селена да се държи по-различно от към гледна точка на фенове, държание с пресата, отношение към приятели и etc? Аз не. (същото се отнася и за Джъстин) И за това, аз нямам нищо против връзката им. А и не веднъж съм казвала, че Джъстин всъщност е сладък и бих си го взела за гадженце, only for fame, of course. tongue

Всъщност, като цяло, те двамата са доста сладки заедно, което ме кара да ги харесвам като двойка и да нямам нищо против тях. Не е като връзката на Ашли Грийн и Джо Джонас, където любимецът на милиони, Джо, започна да се държи много по-различно, замрази едно страхотно приятелство между него и Деми, до известна степен ограничи Деми от Ник и Кевин, Джо спря със щегите пред камерата, etc. Та това при Джъстин и Селена го няма, което е.. awesome. smile

Което и отговаря на вторият въпрос, че връзката им не пречи на кариерата и. И тя не губи от това. Дори печели. Печели страхотни мигове със любимият си, печели нови покани по TV шоута, FTW! tongue Печели повечко слава, дори това да не е главен фактор да е с Джъстин. (вижте, не знам как стоят нещата, но не е главен фактор laugh) Печели и част от феновете на Джъстин, които не са под 12 годишна възраст и не са дотолкова into him, че да му "позволят" да бъде с любимата си.


Последната промяна е направена от rozaLie на Вто Май 08, 2012 9:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Dirty Little Liar.
Неспасяем
Неспасяем
Dirty Little Liar.


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : That everything you do, is super fuckin' cute! ;}
Брой мнения : 842
Reputation : 7
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Местожителство : София

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 6:04 am

Ако кажа 'да' ще излъжа, а нямам такова намерение. Просто не ми допада цялата тази работа.. А и плюс това не съм фенка на Джъстин. Да, признавам като ги гледам така заедно са ми сладки, но не смятам, че тази връзка ще стигне далеч. Просто нека тя да е щастлива, пък ако се чувства добре, нашето мнение слабо я интересува.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:00 pm

Dirty Little Liar. написа:
Ако кажа 'да' ще излъжа, а нямам такова намерение. Просто не ми допада цялата тази работа.. А и плюс това не съм фенка на Джъстин. Да, признавам като ги гледам така заедно са ми сладки, но не смятам, че тази връзка ще стигне далеч. Просто нека тя да е щастлива, пък ако се чувства добре, нашето мнение слабо я интересува.

1+ на едно мнение!
Върнете се в началото Go down
elly.xx
Неспасяем
Неспасяем
elly.xx


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : Затичах се към огледалото - обичах човек отсреща.
Брой мнения : 1610
Reputation : 51
Join date : 17.09.2009
Age : 26

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:49 pm

Не! И двата много ги обичам ама не ми допадат като двойка.!
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/EllyLovato
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:02 am

И аз гласувах не..
Ясно е, че е най-важно те двамата да са щастливи и да си допадат, обаче на мен Джъстин не ми е сред фаворитите, да не кажа, че хич не го харесвам.. Дори няма определена причина за това - просто ми е антипатичен..
Другото, което е, че той е по-малък от нея.. Може и да не е от такова голямо значение, но тя самата го е казвала и е казвала също, че го приема само като брат.. Явно чувствата й са се променили и това е нормално де, ама все пак.. ;д
Върнете се в началото Go down
any0ne
Нов
Нов
any0ne


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 22.02.2011

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:40 am

Абе маните го тоя лигльо за ко и е на нея.
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 11:40 pm

Преди два-три дни щях да кажа, че не ми харесват като двойка. Но гласувах с "да".
Преди смятах, че изобщо, ама изобщо не си подхождат. Вчера не можех да ги гледам заедно, но днес мисля, че са много сладки заедно и си отиват. Това, че имат две години разлика не е от значение. Поне за мен. Трябва да са на една възраст или той да е по-голям от нея?! Ъм, не. Аз не мисля така.
Тя е с него, защото го харесва и е щастлива. (:
Върнете се в началото Go down
eli2000
Нов
Нов
eli2000


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 11
Reputation : 0
Join date : 01.07.2011

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 5:39 pm

Гласувах НЕ.Мразя Бийбър! dry
Върнете се в началото Go down
Ninzie
Маниак
Маниак
Ninzie


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : нищоо случайнуу .. ~{}
Брой мнения : 537
Reputation : 0
Join date : 29.06.2011
Age : 23
Местожителство : Warna

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 5:59 pm

Аз гласувах с отговорд "да" - не харесвам Бийбър,но щом Сел е щастлива с него.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 10:10 pm

Гласувах с "ДА" по простата причина, че както се вижда Сел е щастлива с него.. !! Не харесвам Бийбър, но не ние сме хората койтоо ще повлияем на мнението на Сел.. Щом тя е щастлива- подкрепям я ! (:
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 4:44 pm

Аз не ги харесвам като двойка.Джъстин като цяло ми е антипатичен,лигав и т.н.Освен това,двамата заедно изглеждат повече като брат и сестра,отколкото като нещо повече.Другото,което е,някои казват,че Селена става по-известна благодарение на него-не съм съгласна,нито ми е приятно,но дори и така да е,по мое мнение по-зрялата аудитория не харесва Джъстин и това е лоша репутация и за Сел.Има хора,които нямат мнение към нея,но ако не харесват Джъстин какво се получава?Минус за нея.Да не говорим за хилядите изперкали фенки на Джъстин,които я мразят,заради това,че е с него,правят си глупави хейтърски никнеймове,пишат простотии по неин адрес или праят хейтърски клипчета,което адски много я наранява,как да одобрявам връзката им?!?Факт е обаче,че напук на всички негативни мнения те продължават да показват колко много се обичат и прекарват страхотно заедно.Освен това действително връзката им изжглежда им влияе положително отколкото отрицателно,затова колкото и да не ми е приятно ги приемам,все пак щастието е най-важното.Въпросът е колко ще продължи тази връзка.Според мен макар минималната разлика във възраста ще си окаже влияние по-нататък,но ще видим според това колко време ще продължи,може да се окаже,че греша,че всички грешим...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 9:34 pm

Аз вече бих казала, че вече съм "за" връзката им. Не харесвам Джъстин и едва ли някога ще го за харесвам, но след като прочетох тъпите коментари на някой така наречени "фенки" на Бийбър от рода на, "аз искам най-хубавото за него, искам той да е щастлив, а не нещастен с тъз". Да определено като го гледам на снимките е на истина мноооооооого "нещастен". Та вече съм "за" поради простата причина, че както каза Чичи(признавам, че е включила в онова число и мен) не може щом не харесваме Джъстин и да сме против връзката им заради това, че го мразим. Е да, не ги харесвам особено заедно, но щом Селена е щастлива нека е са заедно. :) Нас к'во ни меси? Мен честно казано взе и да не ми пука. Вече ми е все едно с кой излиза, ако ще да се омъжи за него.. Както казаха горе по този начин може би я нараняваме, че не одобряваме "избора" й.


Последната промяна е направена от ~Ани* на Сря Юли 13, 2011 9:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeСря Юли 13, 2011 9:38 pm

Цитат :
по мое мнение по-зрялата аудитория не харесва Джъстин и това е лоша репутация и за Сел.

Едно изречение, което си струва да се дискутира. Дали това че е гадже на Бийбър влияе върху по-зрялата аудитория? Щото то не случайно се нарича "зряла" - тя няма да гледа света през очите на пиклите, наричащи се фенки. Не смятам, че някой "зрял" би обърнал внимание върху подобна репутация.
Върнете се в началото Go down
Vicki Miles
Нов
Нов
Vicki Miles


Warn :
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Right_bar_bleue

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 01.08.2011

Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeПон Авг 01, 2011 6:26 pm

И аз не одобрявам,защото изобщо не си подхождат и като се има в предвид, че тя е по голяма и по висока и ... просто не ги виждам заедно .. някак си пътищата им не се пресичат .. ама защо изобщо са заедно , като абсолютно никой не желае връзката им,нито родителите им, нито феновете , нито пресата дори и самата Селена.Личи си на някои снимки как той я гледа я тя пак е обърната с глава към него, но гледа на другаде .. просто .. не му виждам смисъла на тая връзка. Дори тя накрая може и да му разбие сърцетo .. Не искам да обиждам Сели, но наистина го мисля.
Главни букви,пунктуация!
Ради ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitimeПон Авг 01, 2011 8:41 pm

Vicki Miles написа:
никой не желае връзката им ..нито родителите им нито феновете нито пресата дори и самата селена .. личи си на някои снимки как той я гледа я тя пак е обърната с глава към него но гледа на другаде .. просто .. не му виждам смисъла на тая връзка ..

Е и? Още по-малко пък тъпата пресата дето прави всичко възможно да ги очерни знаеш ли как им дреме? Също, ако под феновете имаш предвид някой тъпи пикли (така де "фенки" на Джъстин) дето си въобразяват, че все пак може Бог да чуе молитвите им и по най-голяма случайност да станат гаджета на Джъстин не знам на къде.. Това, че на някой снимки не го гледа не значи, че не го обича. К'во сега, на всички снимки ли трябва да гледа него, за да Ви покаже, че тя го обича!? Какво още искате за доказателство? Нямате угода! Все пак не ти излизаш с него, а тя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?   Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Одобрявате ли Джъстин Бийбър за гадже на Селена?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ник Джонас или Джъстин Бийбър? Кой да е гадже на Селена?
» "Джъстин Бийбър няма да ме контролира както старото ми гадже!"
» Селена и Джъстин Бийбър на футболен мач
» Селена обидена на фенките на Джъстин Бийбър
» Джъстин Бийбър и Селена Гомез.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии