Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Конкурс за теми за графики - гласуване

Go down 
+12
~Rossita
...:СиС:...
цветuu**
.apathy
*Радии <3
Alice~
mimmy .
elly.xx
rozaLie
~lifeforthemoment.
-A.
monini
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 2:18 am

цветuu** написа:
Имаме ли право да предадем темата си на някой друг? Имам предвид моята да се заключи и да пуснете на някой друг? Защото ако има моята я давам на Ивето ,тя я заслужава много повече от мен :)!

По принцип, не е по правилата, обаче и никъде не се казва, че не може. Затова, да, ако се разберете двете - може (вярвам, че след това няма да има изцепки от рода: "ама аз пак си я искам за мен, не й я давам вече" и т.н.).

Само да кажа, да не си помислят сега и другите, че могат така да си менкат теми наляво-надясно! Това може да стане само и единствено с резрешение от мен или, ако аз отсъствам по някаква причина, от друг модератор/админ.
Ии пак повтарям, такива размени не са много желателни - да не ви става навик.


Последната промяна е направена от monini на Пет Апр 08, 2011 2:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 2:24 am

Спокойно :) и без това не влизам във форума често ,защо моята тема трябва да е отключена ,след като има 200 по-добри от мен графьора. :)
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 3:01 am

Абе, вие хора сте ми много интересни. ;д Искате всичко да е по правилата, така конкурс, само тези, които спечелят получават теми. Окей. Не съм била тук, нямам право от недоволство. И нали се изявявахме като много честни така по правилата, независимо, че едно момиче не беше регистрирано, не направихме изключение. И сега се изцепвате така. Хайде всички да си намерим връзките и да минем между капките. Досега нищо не казвах. Не ми харесваше идеята, но не мисля че имах някакъв глас. Обаче това вече. Шапка свалям, че след всичките караници не направихте изключение и издържахте, но това не е справедливо. Ивето не е участвала в конкурса и аджеба получава тема. Независимо откъде. Ами и аз не съм участвала ама моя тема някъде да се вижда? Поне като ще правим конкурси с правила и т.н., хайде малко по-честно!
Върнете се в началото Go down
~lifeforthemoment.
Редовен
Редовен
~lifeforthemoment.


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 214
Reputation : 9
Join date : 21.03.2011

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 3:37 am

Може да се каже, че съм тук заради графиките, колкото и да ми се нахвърляте. Приятелства тук е трудно да се създадът като гледам, всеки се мъчи да те стъпче, пък да му е хубаво на него. Не се правя на жертва, ама тая идея е адски тъпа, не знам кой ви я е дал, или вие модчетата сте си я намислили. Да се заключат темите ... е па доообре. Толкова ли е трудно да влезнете в 'модериране на темите' или както се пишеше, да цъкнете 'заключи' и 'премести' ще отнеме точно 10 минутки от ценното си време. Знам го от личен опит. ;) Абе, Мони, щом искате да видите кой са редовни потребители, не се ли замисляте, че тъй ги гоните? Накрая ще си останете без един редовен .. пък дано не стане, че и форумчето е убавко. През фара ми е, че все някога ще получа бан, защото говоря така на модовете, сори вие не сте нищо повече от мен. Така де, вие се юзъри можещи да се ровят в админ панела. Това вече е друга тема. Та да се върна на графиките ми, къф ви е тоя зор та се напъвате така да ме обедите да пускам нещата ми в общата тема? Но с такива идей ... айде спирам, че уфлудих темата. И ми е чудно как още не сте ми дигнали warna ? Дано си направите труда да прочетете т'ва. :) П.П Иве, радвай се, че поне ти си върна темата.
Върнете се в началото Go down
http://mileyraybulgaria.forumf.biz/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 4:13 am

Извинявам се за неуместното намесване, понеже не съм графьор, а и нямам тема. Но тази тема я обърнахте на спор, така че не виждам причина защо да не се включа.
- Първо за хубавичкото изнизване от правилата, което Мони допусна. Уж всичко си беше точно, ясно и разбрано. Не сте казали, че ще се разменят теми. Нито пък че НЯМА да се разменят. Но сега правите изключения и се изнизвате, мислейки си че всичко е окей, щом 1 потребител има тема, която не е спечелил. Това е НЕ-ЧЕСТ-НО. Нечестно е, спрямо Сиси, да речем. Нечестно е, спрямо още не знам си кой. Откъдето и да го погледнем - все към някого е нечестно. Това е.
- За Деси: Окей, не си била регистрирана, когато е започнало всичко. НО има друг конкурс - юни месец. Не е свършил света. До юни не остава кой знае коооооолко време, така че.. няма смисъл да се отцепваш от форума, само защото нямаш собствена тема. Какво за БОГА ти пречи, да постваш графиките си в общата тема? (окей, т'ва е право на личен избор) Не, искам просто да разбера какво. Какво ще да е това ужасяващо нещо, което те възпира. Окей, темата ти е била твое лично местенце. Хубаво, разбираме, че искаш само твоя тема, обаче нищо, нищичко не ти пречи да постваш графиките си в общата тема. Нещо, да ти се сваля "репутацията"? Нещо да е срамно? Не. Но ако наистина искаше нашето, по-скоро тяхното мнение (на графьорите) за графиките си, щеше да се примириш с това "неудобство". Но да имаш собствена тема е супер важно, не думай! Света свършва, когато нямаш собствена тема, твоя тема. Нали така? ;\
- Впечатли ме това "вие модчетата" - Какво, за Бога ни има? Нещо сме по-малко същества от другите ли? Не, това че сме "модчета" не ни прави повече хора от другите. Вярно, дават ни се определени права. Не разбирам, Деси, защо се отнасяш с такава злоба към модераторите тук. И искам да ти кажа, че нито аз, нито Тити сме участвали в замислянето на този конкурс. Мисля, че и Чичи не е, но не съм сигурна. Така че не виждам с кое право ни обвиняваш така. ; ) "защото говоря така на модовете" - Не мисля, че сме някакви богове, за да наказваме жестоко, щом някой се заяде или ни кресне. (:
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~lifeforthemoment.
Редовен
Редовен
~lifeforthemoment.


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 214
Reputation : 9
Join date : 21.03.2011

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 4:21 am

Имам право на мнение, и го изкавам. Да, Теди. Пречи ми и то много да поствам в общата тема. Не разбрахте ли, че няма да отстъпя дори и да получа бан? Боли ме фара, дали сте нещо повече от мен или не. Имам пълното право да изказвам недоволство, нали така? 3 месеца хич не са малко, Теди. Не е като една седмица или 4 дена. Ваща работа е да ни създавате добро впечатление, мамка му! [пак употребих думата с м] В тази ситуация правите напълно обратното. Не ме интересува кой е участвал в одобряването на идеята, важното е, че не сте вникнали в всеки детайл. И кво другите ги е страх, че ще получат банче, защото са недоволни от форумчето? Хи-хи, колко иронично. Явно проблема ви е все в потребителите , и да ти отговоря на въпроса що толкоз ми пречи да пускам в общата тема. Е , пък щото не искам да споделям една тема с който и да е. Е тва ми е ОГРОМНИЯ проблем.
Върнете се в началото Go down
http://mileyraybulgaria.forumf.biz/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 4:26 am

Ама кой те кара да отстъпваш? Казал ли ти е някой "Ае веднага си промени мнението, иначе - бан!" - М? ;\ И случайно да съм ти забранила да изказваш недоволство? Кажи ми, къде съм казала, че нямаш право да изказваш недоволство? И това "Имам право на мнение" всеки го използва където му падне. А аз нямам ли право да изкажа какво мисля за твоето мнение? Нямам ли право да дискутирам твоето мнение? Нямам ли право да споря с теб? Т'ва е форум. Мога да ти кажа, че имам всички тези права, които ти зададох като въпрос. ; )
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 6:31 am

~lifeforthemoment ако искаш напускай. Никой не те е вързал да стоиш. Пък и ако си искала да напуснеш, да си го направила отдавна. Стига сте се правели на интересни.
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 10:35 pm

Така, първо да се извиня заа забавнянето на отговора - просто вчера си беше празник за форума и не ми се занимаваше със спорове.

За темата на Ивето - наистина не е съвсем честно.. Обаче след като така и така Цвети иска да й даде темата по простата причина, че Ивето е по-редовна от нея и ще си я пълни по-често, реших да изпълня молбата й.
Ии да, не са доизпипани детайлите, ама това е все още първият конкурс - нормално е да има недоуточнети неща и недоволни графьори.. Вярвам, че при следващия вече всичко ще бъде много по-ясно и няма пак да се спори по тази тема.
До Деси:
Цитат :
а да се върна на графиките ми, къф ви е тоя зор та се напъвате така да ме обедите да пускам нещата ми в общата тема?

Никой не иска насила да те накара да си пускаш графиките в общата тема. Просто ти се предлага място, коъдето да ги пускаш до следващия конкурс. ;]]

И последно, към Рос.. Ами като се обсъждаше конкурса в съвета, ти думичка не обели - не каза "Не не ми харесва тази идея", така че е много тъпо сега така да си измиваш ръцете. Това няма значение де - просто отбелязвам.
Върнете се в началото Go down
~lifeforthemoment.
Редовен
Редовен
~lifeforthemoment.


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 214
Reputation : 9
Join date : 21.03.2011

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 10:59 pm

Не мисля повече да създавам проблеми. Така, че игнорирайте предишните ми мнения, моля. (: Мони, съжалявам, че се заядох с теб.
Върнете се в началото Go down
http://mileyraybulgaria.forumf.biz/
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 11:26 pm

Щом Цветито не си иска темата, заключете й я. Това не е недоизпипан детайл, това е нечестност. И ако ще го правим така с молби, и аз те моля да ми отключиш темата. Ама няма да стане, нали? Макар че с Ивето сме подложени на едни и същи условия.Както и да е, повече няма да пиша, просто ме изумихте.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 3:08 am

Мони, думичка не съм обелила, защото януари ИЗОБЩО не съм била тук. Не бях онлайн целия месец. Ама кой да забележи. Никой, разбира се.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 6:14 pm

Окей, Сис, разбирам, че не беше правилно да отключа темата на Ивето. Обещавам на всички, че такива нещо няма да се случи втори път.
Амм, Рос, само за справка, върнала си се точно на 1-ви февруари, от когато са и последните мнения в темата за конкурса. Но няма нищо, приемам, че не си я видяла или просто си решила да не изказваш мнение. Както и да е, минало заминало.

Ии наистина вече, моля да спрем с флууда - нека темата остане само за въпроси. ;
]]
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 1:00 am

monini написа:
rozaLie написа:
Така, имам една идея. Пиша я тук, а нека Мони цитира и напише в "Проблеми и въпроси" отговора. Понеже потребителят ~lifeforthemoment претендираше недоволство от заключване на темата, след като печели - тя да бъде отключена. За нататък тази графа ще се превърне в "Графьор на месеца", при наличието на малко теми и ако графьорът, който спечели не е с отключена тема, тя да се отключва като награда. На месец по 1 отключена няма да е фатално, а и не е сигурно, че ще се спечели от човек без собствена тема. Обмисли предложението. Не си длъжна да се съгласяваш, но е за благото на форумът.

Идеята е хубава. Както каза, една отключена тема на месец няма да е фатална, защото темите от конкурса са за по три месеце, което значи най-много 3 допълнително отключени теми.

Цитирам това от темата "Предложения за форума" за тези, които не знаят защо темата на ~lifeforthemoment е отключена.

Върнете се в началото Go down
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 26

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:46 am

monini написа:
monini написа:
rozaLie написа:
Така, имам една идея. Пиша я тук, а нека Мони цитира и напише в "Проблеми и въпроси" отговора. Понеже потребителят ~lifeforthemoment претендираше недоволство от заключване на темата, след като печели - тя да бъде отключена. За нататък тази графа ще се превърне в "Графьор на месеца", при наличието на малко теми и ако графьорът, който спечели не е с отключена тема, тя да се отключва като награда. На месец по 1 отключена няма да е фатално, а и не е сигурно, че ще се спечели от човек без собствена тема. Обмисли предложението. Не си длъжна да се съгласяваш, но е за благото на форумът.

Идеята е хубава. Както каза, една отключена тема на месец няма да е фатална, защото темите от конкурса са за по три месеце, което значи най-много 3 допълнително отключени теми.

Цитирам това от темата "Предложения за форума" за тези, които не знаят защо темата на ~lifeforthemoment е отключена.


Нещо на схванах поста на rozaLie .. Този месец няма отключена тема, нали ? Какво трябва да направя, за да се отключи моята ?
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 2:54 am

Трябва активно целият месец да постваш графики в общата тема и ако хората те изберат за най-добър графьор на месеца, темата ти се отключва. Този месец наградата беше спечелена от xoxo_rally(и нек'ви цифри) и понеже нямаше тема тя си създаде.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 26

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:29 am

rozaLie написа:
Трябва активно целият месец да постваш графики в общата тема и ако хората те изберат за най-добър графьор на месеца, темата ти се отключва. Този месец наградата беше спечелена от xoxo_rally(и нек'ви цифри) и понеже нямаше тема тя си създаде.

Добре. А конкурса кога ще е ? Не може ли да е още този месец : (
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 5:19 am

Не. Има си определен срок, който се спазва. Мисля, че идния месец е другият конкурс и няма да е зле да покажеш на потребителите тук графиките си, да им се харесаш и ако на конкурса не спечелиш тема, то поне от наградите ще имаш.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 26

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:55 pm

А конкурса в началото ли ще е или към края на месеца ?
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 2:25 pm

^Ами резултатите от този бяха обявени в началото на април и темите за по 3 месеца, значи в края на юни. :]
Върнете се в началото Go down
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 26

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 4:09 am

о.О И ще се заключат тези, за да се отключат нови ли ?
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 10:53 pm

^Не е задължително. Ако същите графьори спечелят конкурса, пак те ще имат теми.. :]
Върнете се в началото Go down
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 26

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 10:56 pm

Кога ще бъде пуснат конкурса ?
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 7:36 pm

Началото на юли. Знам, че малко ще закъснея, но ще изчакам първо да свърши учебната година за всички, за да може спокойно да си правите графиките. Но ако успея по-рано да го организирам, ще го пусна. :]
Върнете се в началото Go down
Martyt0
Напредващ
Напредващ
Martyt0


Warn :
Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 102
Reputation : 4
Join date : 23.06.2011

Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 03, 2011 5:17 pm

Вече не трябва ли да има нов конкурс? А и няма ли да е по-добре да се направи един подпис на свободна тема, с дадени снимки се ограничава въображението на графьора!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за теми за графики - гласуване   Конкурс за теми за графики - гласуване - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Конкурс за теми за графики - гласуване
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Конкурс за теми за графики - гласуване + резултати
» Конкурс за графики - гласуване
» Конкурс за теми за графики
» Конкурс за теми за графики
» Конкурс за теми за графики

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии