Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 SelenaDaily

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ж0ричА`
Редовен
Редовен
ж0ричА`


Warn :
SelenaDaily Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SelenaDaily Right_bar_bleue

Брой мнения : 238
Reputation : 9
Join date : 23.04.2009
Age : 30

SelenaDaily Empty
ПисанеЗаглавие: SelenaDaily   SelenaDaily Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 1:27 am

Позволих си да направя тази тема, надявам се да не е проблем ии ако все пак е - delete ;).
От доста време се каня да напиша мнението си за този удивителен сайт и ето, че му дойде времето. Искам още от сега да кажа, че нямам намерение да пиша романи и тем подобни, искам само с няколко думи да изразя възхищението си.
Виждам, че основния източник на информация за повечето от вас е www.selena-fan.org! Да много развит сайт, хиляди снимки, много информация, много известен, посещаван от хора от цял свят, НО пропуска доста снимки и инфо, особено напоследък (момичето е написала, че учи за изпитите в края на срок, но все пак изпуснатите ъпдейти са си факт).
Общо взето искам да отворя очите на всички тук, че има хиляди сайтове за Сел, а www.Selena-Daily.com е един достоен за възхищение. Откъм дизайн - почти нямам забележки! Информацията и ъпдейтването в последно време са все по-богати! Само погледнете последните качени снимки/клипчета/статии. Колко от тях виждате в Selena-Fan! Казвам го понеже мисля, че всеки фен на Сел тук, също както и мен, иска да бъде информиран за всичко ново около Сел, всяка нова снимка, било то фейк/реър/бекстейдж и т.н. Е, моя съвет е да добавите и този сайт към редовните си източници за информация! Определено има нещо ново, което да научите и там!
Съжелявам, че сравнявам точно с този сайт, знам че има буквално хиляди сайтове за Сел, но виждам, че selena-fan.org е основен източник за Сел на половината народ тук. Защо? Защо след като има хубав български сайт, при това от "семейството" на този форум? Защо след като този сайт в последно време е по-пълен? Вземете например People's Choice Awards - вижте колко снимки има в сайта към форума и колко в Селена-фен! Последните ъпдейти - реър и туитър снимките. Информация за испанския албум, за Сел и Джъстин, стилове от Round and Round клик, тази фотосесия - клик, снимките от тук - клик и куп други!
Сигурно се чудите каква аджеба е целта на всичките тея глупости дето изписах - ами изразявам си мнението. Във галерията има много линкове към този сайт, при положение, че същите снимки дори и повече ги има и в сайта към форума. Може да се каже, че се ядосвам понеже такъв хубав, може би най-добрия български сайт, се пренебрегва и остава недооценен! И не на последно място трудът на Катето едва ли не отива на вятъра! А мисля, че това е един сайт, който заслуважа ежадневно посещение от всеки фен на Сел.
Айде спирам с глупостите, защото сигурно ви досадих и все пак ако някой малоумен си е загубил времето и е седнал да чете това, благодаря му за отделеното време!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



SelenaDaily Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SelenaDaily   SelenaDaily Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 1:50 am

Напълно си права! Сели Гомес Дейли също пропускат много снимки (вероятно, защото не им се качват), но също е посещаван от половината България. Селена Дейли има много по-голям смисъл да се посещава. Не само заради снимките, а и заради информацията. Наскоро гледах някакъв руски сайт за Сел. Не е кой знае какво, но на ден сигурно качват над 10 новини за Сел. И почти никой не влиза. Всички гледат само дизайна, а т'ва, че може да няма и кьорава новина на никой не му дреме.


Последната промяна е направена от mellu на Съб Авг 27, 2011 5:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
SelenaDaily Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SelenaDaily Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

SelenaDaily Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SelenaDaily   SelenaDaily Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:46 am

Много, много си прав за всичко, което каза!
За мен най-много си личи пренебрежението към галерията един вид, защото, както каза ти, се дават линкове за selena-fan при положение, че същите снимки са качени, дори по-рано и по-голям брой в selena-daily. И след като това е сайта към този форум, според мен би следвало към снимките и изобщо новините, които се постват тук да се дават линкове към него. Е, разбира се, ако става дума за нещо, което го няма в selena-daily, няма лошо да се даде линк към друг сайт, ноо само в такива случаи..
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
SelenaDaily Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SelenaDaily Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

SelenaDaily Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SelenaDaily   SelenaDaily Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 2:28 am

Аз съм съгласна с теб. Половината български фенове на Сел посещават selena-fan.org, защото както се знае, това е може би най-добрия сайт за Сел въобще. Но в SelenaDaily има новини и снимки, които в selena-fan липсват. Освен това, Катето отделя от времето си за да ъпдейтва, макар и понякога със закъснения - тя го прави. (: И точно заради това според мен трябва да поглеждаме честичко SelenaDaily, защото има разни екстри, които ги няма в selena-fan. (:
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
SelenaDaily Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SelenaDaily Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

SelenaDaily Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SelenaDaily   SelenaDaily Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 2:46 am

Аз да си кажа не влизам в selena-fan. В SelenaDaily има снимки,клипчета всичко. Всяка малка подробност е написана там. И както каза Рос е добре да посещаваме повече SelenaDaily.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





SelenaDaily Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SelenaDaily   SelenaDaily Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
SelenaDaily
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» SelenaDaily - Завръщането!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: Сайта към форума-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии