Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Jonas Brothers - мойте очи?! ;д

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 11:46 pm

Тези дни съм яко на вълна "Джонас Брадърс", като си припомням какъв фен им бях преди и колко марквах. (така де, колко се кефех - може да я слещнете думата често от мен, така че започнете какво означава! laugh )

Днес изгледах The 3D concert Experience и просто от много време не съм се кефила на нещо, така както го направих сега! Просто.. на всяка една песен, на всяко едно движение, изобщо на всяка една физиономия и всяка една дума казана от тях. Още помня момента, в който бях във залата и чаках с нетърпение да почве ДВД-то, за да мога да се кефя на тогавашните ми идоли. И когато почна, ПОЛУДЯХ! Няма такава лудница. Даже мисля, че и Тали беше с мен. Адски много им се кефихме на тези момчета. Особено и двете много си любихме Ник, направо полудявахме по него и когато го видяхме, докато Биг Роб го събуждаше и.. redface Помниш ли, бейби, какви луди маркчета му бяхме? xex

Тези пичове ме бяха обзели до такава степен, че каквото и да правех, все говорех за тях. Във всяка моя мечта, тях ги имаше. Дори благодарение на тях създадох нови приятелста, някои от тях много трайни. Жив пример е, че имаше една група във Impulse.bg - Jonas Brothers и от там се запознах с Тали. По-късно във vbox7 намерих скайпа на Ани (babyvanessa) и по-късно тя ме включи във един чат Team Jonaholics, където се запознах с лудите глави като Мила, Хриси, Диди, Вики. Даже първата ни среща с Тали беше организирана от чата, като дойде и Диди. Прекарвахме си страхотно. Тези момчета бяха причината аз да се прибирам и да сядам на PC, за да пиша в чата и да обсъждаме. По-нататък имах възможността да се видя и със Вики, която се оказа просто уникален човек.

Помня как със приятелки седяхме в нас и марквахме, гледайки тяхни видеота. Изобщо, тези момчета имат супер талант, който ги издигна на върха и показа на света, че са талантливи. Не мога да ви опиша чувството какво е да си припомня каква луда фенка бях, гледайки това ДВД. Още.. Още си слушам песните като Hollywood, Games, Australia, Just Friends, Inseparable, When You Look Me In The Eyes, Sorry, Pushin' Me Away и изобщо всички песни до и преди албумът им A Little Bit Longer. След това обаче какво стана, рязко паднаха от върха. Издадоха албума Lines, Vines & Trying Times, като създадоха успешни песни и добро турне. До тук добре. Песните не бяха лоши, като не мога да крия, че там е и любимият ми дует - Nick Jonas & Miley Cyrus - Before The Storm. Хубави песни като Fly With Me, Paranoid, World War III, Poison Ivy, Hey Baby... След турнето на хората ли им писнаха, на тях ли им се отщя да създават нови неща и да се кефят, не знам. И стигаме до момента, в който Ник създаде самостоятелен албум, който колкото и да си кривя душата - не беше толкова успешен, колкото той е очаквал. Въпреки, че си имаше хубавите песни като Who I Am, Last Time Around, Conspiracy Theory и т.н. Тогава обаче нашумя и момента със песента Stay, за кой е писана и т.н. От там нататъка аз спрях да следя как се развиват. Четях, определено четях но не със този интерес и ентусиазъм, с който преди. Радвах им се и не спирахме да коментираме в TJ (Team Jonaholics), но идва моментът в който просто ми писват.

Сега дочувам, че ще има два нови соло албума на Ник и Джо, както и възможен студиен албум на групата. А, дано! Много ще се радвам отново да ги видя на сцената заедно, успешни проправящи си път към върха. Да създадат едно успешно турне и да си върнат феновете.

Всъщност, не знам защо изобщо написах всичко това, може би трябваше някъде да си излея какво ми е било на душата за тях и форумът е точното място. Не знам дали очаквам коментари, защото даже изобщо не знам какво може да напишете в тях. Но определено, ако имате свободно време и желание да гледате нещо качествено, си изтеглете "Jonas Brothers The 3D Concert Experience" и го гледайте, дори и да сте го правели преди. Особено ако преди сте им били фенове, чувството което ще изпитате е невероятно. Опитах се да ви кажа аз какво изпитах, но то не може да се покаже с думи. Трябва и вие да го почувствате.

Като цяло, обичам Jonas Brothers. Даже като се сетя за супер яките песни като Year 300, I Am What I Am, 6 Minutes, Mandy, You Just Don't Know it.. побиват ме тръпки, какви невероятни песни са създавали. Особено песента Appreciate на Ник от първият му соло албум е толкова.. НЕВЕРОЯТНА, че просто нямам думи.


Последната промяна е направена от rozaLie на Нед Яну 16, 2011 4:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 12:57 am

Прочетох целия този роман и наистина ме накара и аз да се върна към предишната си мания - Райна! ;д. Бях й фенка около 6-7 години, сега вече не знам какво стана ...
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 2:28 am

Чичи прочетох всичко..Просто нямам думи.. И аз много обичам Джонъс Брадърс, а пък особенно като видя Ник направо припадам. И аз напоследък не знам какво ми стана спрях да ги слушам. И сега както ти написа това се сетих как миналата година постоянно ги слушах.Стоях си на леглото и слушах Джонас.. или пък бях на компютъра. Ей така всеки ден и като стане вечер да лягам понеже беше лято стоях до по - късно , но все някога трябваше да си легна.. Лягам и се мъча да заспя , но не мога постоянно мислех за тях и колко искам да ги видя на живо. Пусках си песни и слушах по цяла нощ и плачех... Гледах снимки на Ник и си виках ,че няма такова момче като него. Целувах снимката без да спра... И така.. И когато не можеше да спя аз пишех нещо за тях..

Никога няма да забравя Джонас Брадърс.. Те ще са винаги в сърцето ми!! heart И не спирам да се надявам че някой ден може би мечтата ми ще се сбъдне.. crying
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 2:03 am

Ох бейби.. Накара ме да си спомня едни невероятни мигове.. Миговете докато стояхме на първия ред в киното и пеехме.. Деня с Диди когато не спряхме да говорим за тях.. Всичките ни разговори с вързани с групата.. Как стояхме и постоянно си пеехме техни песни.. Всички вечери прекарани в TJ.. Просто нямам думи да опиша колко съм обичала Джонас и колко продължавам да ги обичам!! Редовно слушам техни песни.. Особенно когато ми е тъжно винаги си пускам техни песни и си спомням за невероятните мигове.. за сълзите който съм изплаквала докато гледам техни испълнения.. Помня колко съм плакала за Ник.. Колко нощи съм стояла на компютъра и съм чела за диабета му.. Най-често слушам Please be mine както и Ч ичито ще потвърди това е най-най-най л юбимата ми тяхна песен изпълва ме отвсякъде.. , When u look me in the eyes, sorry, before the storm, fly with me и още много. Просто.. тези момчета са повече от невероятни.. Няма други такива... Дори след години отново ще си спомням за всички тези мигове.. за Ник, Джо и Кевин.. и за песните който за ме разсмивали и разплаквали..
И като завършек на поста си... Искам да им благодаря.. БЛАГОДАРЯ им от цялото си сърце, защото тези три момчета са причината аз да съм приятелка с Чичито.. Те си причината ние двете да сме заедно вече 2 години.. Те..!!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 2:31 am

Бяхме невероятно запалени, няма спор.
Симпатяги са, ще ги намерим един ден и ще им благодарим.

Сега ви качвам едни снимки, да видите какви маркчета сме били. Общо са 19 снимки, като съдържат;
- мои със тениската на Джонасите и Найли
- мои със една стара приятелка със двете тениски. Целта е да ги видите и двете тениски! ;д
- снимки на Тали със две тениски
- мои.. графични изобретения на тема "ДЖОНАС"!! laugh

Spoiler:

*Искаме да ви помолим да не ти гледате до толкова лицата, колкото принадлежностите. Благодаря! laugh
**Имайте предвид, че снимките са стари на около година и половина/две години!
***Съжелявам, ако някъде английския е ужасен, не съм ги преглеждала особено, но ако има такива грешки се оправдавам със "малка съм била"! rofl
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 3:15 am

Страхотни тениски .. абе сичко направоо!! tongue
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 6:31 am

Kat3t0 ♥ написа:
Прочетох целия този роман и наистина ме накара и аз да се върна към предишната си мания - Райна! ;д. Бях й фенка около 6-7 години, сега вече не знам какво стана ...

На едно мнение! Jonas Brothers - мойте очи?! ;д 208937
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Brothers - мойте очи?! ;д   Jonas Brothers - мойте очи?! ;д Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Jonas Brothers - мойте очи?! ;д
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Jonas Brothers & Miley Cyrus - Before The Storm
» Jonas Brothers
» Jonas Brothers- L.A. Baby
» Джо: Jonas Brothers не се разпадат!
» Jonas Brothers:3D Concert Experience

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Братята Джонас / Jonas Brothers-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии