Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Деми Ловато злоупотребява с наркотиците

Go down 
АвторСъобщение
~Kattu
Маниак
Маниак

Warn :
0 / 1000 / 100

( : ~When the sun goes down~
Брой мнения : 521
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Съб Яну 08, 2011 5:54 am

Американската певица и актриса Деми Ловато злоупотребява с наркотиците, алармират нейни приятели.
Въпреки че е едва на 18 години, звездата вече е успяла да прихване един от най-лошите пороци на знаменитостите – друсането с кокаин.
Приятел на звездата разкри пред известно американско издание, че разполага с видеозапис, на който ясно се вижда как Ловато употребява наркотици, а след това се налива и със солидно количество алкохол.
„Деми крещеше на всички и обясняваше, че е известна и всички я обичат, затова може да прави каквото си поиска. Тя правеше линийки като човек, който от много време се друса, а по това време тя беше все още на 17 години”, разкри още приятелят на Ловато.

Върнете се в началото Go down
http://selena-gomez.forumotion.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin

Warn :
0 / 1000 / 100

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4129

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Съб Яну 08, 2011 6:16 am

Не мисля, че е вярно .. не знам Деми не ми прилича на човек, който би употребявал наркотици. Дано не се окаже истина!

http://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Kattu
Маниак
Маниак

Warn :
0 / 1000 / 100

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Съб Яну 08, 2011 6:33 am

Аз тегля много информация от един сайт...Интересното е че в него за селена гомез има само 3 информации....малко повече за Майли и на всяка една страница за Джъстин.. Незнам дали са вярни...
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Съб Яну 08, 2011 10:01 pm

Едва ли е вярно.. Не мисля, че Деми ще почне ей така да се друса с кокаин, ама ениуей.

A good soldier is a coward most of the time and sometimes brave
http://acciosharman.tumblr.com/
~Kattu
Маниак
Маниак

Warn :
0 / 1000 / 100

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Нед Яну 09, 2011 3:23 am

~ Nia ♥ написа:
Спомнете си какво стана преди месец - два ..
Имала си е причините да започне ..
Но всичко ми се струва доста преувеличено!!!
think
Аз попринцип не се интересувам от Ловато,но какво е станало?
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 6029
Местожителство : Сливен

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Нед Яну 09, 2011 4:03 am

Малко преувеличават , но пък и тя си има доста проблеми напоследък... И надявам се да не е истина
http://selena-gomez.bulgarianforum.net
monini
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3434
Местожителство : Сандански

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Нед Яну 09, 2011 5:26 am

miss_selena_ написа:
~ Nia ♥ написа:
Спомнете си какво стана преди месец - два ..
Имала си е причините да започне ..
Но всичко ми се струва доста преувеличено!!!
think
Аз попринцип не се интересувам от Ловато,но какво е станало?

Поне аз доколкото знам, беше ударила някаква танцьорка на концерт на Джонасите ии беше прекратила участието си в турнето, за да се лекува в клиника..

Аа относно наркориците, надявам се, че не е вярно.. unsure

Lady_Mi
Напредващ
Напредващ

Warn :
20 / 10020 / 100

Брой мнения : 114

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Нед Яну 09, 2011 5:37 am

Дано да не е вярно. А и не изглезда такъв човек, но нищо не се знае. Като за пример знам едно момиоче от моя град, която беше много примерно момиче, а сега се дрогира и какво ли още не.
http://taylor-swift-bg.bulgarianforum.net/
~Paradis♡
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Don't try to fix me. I'm not broken.
Брой мнения : 746
Местожителство : On Mercury

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Нед Яну 09, 2011 3:57 pm

И аз се надявам да не е истина. Деми беше много добро момиче и радваше всички. Поне мен. И наистина се надявам да не е истна.
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Нед Яну 09, 2011 5:41 pm

Всъщност и аз някъде бях чела, че Деми употребява наркотици, но не съм на 100% сигурна, че е истина и се надявам, че не е. А и най - малко от нея съм очаквала такова поведение. Тя определено няма вид на такъв човек, но ..

heart heart heart

stefieli
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Нед Фев 20, 2011 9:30 pm

За жалост е истина.Деми употребява наркотици.Сби се с най-добрата си приятелка,прекрати концерта с Джонас.И това стана ВСИЧКО заради ДЖО.
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
25 / 10025 / 100

Брой мнения : 4596
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Чет Мар 03, 2011 7:28 pm

Не ми прилича на човек ,който употребява наркотици и т.н.И аз бях чела някаде подобна статия мисля ,че в едно списание ''Хай Клуб'' ,но не съм сигорна.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Чет Мар 03, 2011 10:22 pm

Не е вярно.
микито
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Вто Мар 08, 2011 11:51 pm

И аз мисля, че не е вярно въпреки, че тя наистина преживя много и с Джо и със Селито, въпреки , че аз така и не разбрах, защо са се скарали с нея.
Wesi.
Напредващ
Напредващ

Warn :
0 / 1000 / 100

( : I Love You!
Брой мнения : 136

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Сря Мар 09, 2011 12:45 am

Възможно е наистина. Вие какво си мислите, че тя е такава каквато се показва по тв-то ли? Сладка и усмихната? Ха, не! Сигурна съм, че има и друга страна като всеки обикновен човек, естествено. Пък и както онова човече погоре спомена - заради Салина и Джо й е дошло в повече. Аз мисля, че може и да е вярно.

Главни букви в началото на изречението, пунктуация. Когато имаш сравнителна (и превъзходна) степен, задължително пишеш тире! В думата "обикновен" не се пише второ "ен".
Рос. (:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Сря Мар 09, 2011 1:13 am

Абе моля ви се! dry Глупости на таркалета, ако напишат, че Селена е родила Бийбър ще повярвате ли? Това са хора БЕЗ работа! Като са им кухи главите какво повече могат да измислят!? dull
Audrey
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Пон Мар 28, 2011 6:57 pm

Eдва ли. Може да се реже, но се съмнявам, че Деми ще се друса. Пък и не може да е вярно при положение, че човек като опита веднъж не може да спре. ;)
selini_FEN
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Сря Апр 06, 2011 3:48 am

Надявам се да не е вярно ,, пък и да е какво толкова??Тя си има доста проблеми .. скъсаха с Джо ,, разделиха се със Сели!!Така че..тя има и скандални снимки ,, но аз пак я харесвам!!А вие??
catherine♥
Маниак
Маниак

Warn :
0 / 1000 / 100

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Пет Апр 08, 2011 3:18 am

[b]И аз бях прочела тази информация някъде :( Надявам се това да не е истина,това би било много лошо...
TinkerBell
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

( : ....I love you like a love song...
Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Пет Юли 15, 2011 9:45 pm

Всъшност аз също четох в едно немско списание,че се дрогира,а даже имаше и снимки....Ако е така наистина има хиляди прични.Когато я гледах в Camp Rock за 1-ви път наистина не беше такава,но изглежда нещо наистина се е случило,за да влезе в клиника да се лекува.Може би и е дошло в повече-кариерата,раздялата с Джо и със Сели.Може би го е държала в себе си и накрая всичко е излязло от нея....Наистина страшно ми е мъчно за нея като си спомням каква бeше в началото.Надявам се,че вече е добре и може да дпродължи напред.
fatmenceto1
Напредващ
Напредващ

Warn :
3 / 1003 / 100

Брой мнения : 67

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   Пет Юли 22, 2011 11:04 pm

Деми никога не би го направила. 269

Кирилица, пунктуация, главна буква!
Рос. (:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Деми Ловато злоупотребява с наркотиците   

Деми Ловато злоупотребява с наркотиците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Деми Ловато / Demi Lovato-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | © phpBB | Поддръжка на форума | Връзки | Сигнал за злоупотреба | Създайте своя блог